Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Murat Erdogan ve Sylla serbest!!
Alt 29.07.2010, 10:18   #34
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Murat Erdogan ve Sylla serbest!!

Alıntı:
kiNgSiZe58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar, bazilar, Oyuncular cok yasli gelmesin diyorlar, bjk 33 yasindaki adami aliyorda biz neden almiyalim.
Eger futbolcu ac ise yani oynamak istiyorsa isterse 39 (Maldini gibi) olsun tikir tikir oynar. Bunun yasila alakasi yok ha hakan sükür 34 yasinda birakmis neden birakmis? Rahatsizligi oldugundan dolayi bu herkezsde olucak diye birsey yok.Ikisinide alirsak lige cok iyi baslariz yedeklerimiz cogalir zaten murat abi bildigim kadarila sivasa geri dönmek istiyor. Pisman olmayiz. Herkez Kasimpasadaki performansini gördü göz doldurdu, bu adami istememiyenlerin aklindan süphe ederim. Siz ceyhun ve mehmet nasin ve yesilkayanin yasini görmedniniz ozmn. Bunlar cok mu genc. Tamam takim genc ve dinamk olsun istiyorsunuz ama her gencin kumasi tutmuyor. eger biz genc doldurursak gelecek sezon muhakak yine kümeye oynariz yani demek istedigim isterse yasli olsun eger top oynamak istiyorsa buyursun gelsin. Mac basi maas alsin forma icin savassin.
valla arkadasim cok guzel konusuyorsun ama bir seyi unutuyorsun ornek verdigin kisilerin kariyerine bir bak lutfen kac kere transfer olmuslar baska baska takimlara??? maldini diyorsun benim yas 36 aklim yetti maldini milanda oynadi guti real de dogdu simdi bu adamlar 45 ine kadar top oynarlar kafa ve mentailite olarak cok cok rahatlar abim sen bunu bizim turk futbolcularin usdunde deneyemessin bizim ekonomik ve yatirimlar yonunden buyumek istiyorsak bu guzel ornekteki futbolculardan yetistirilmesinden yanayim... senin dedigin gibi forma savasi yapan topcular alinsin... simdi guti neden savassin artik abim adamin formasi garanti reklam icin oynuyacak ve taze taze sunuda soyluyum dun aksam bizim buyuk dedigimiz fenerin macinida seyrettim karsi takimida gordum demekki her sey isim degil abim anladin umarim ne demek istedigimi

Etiketler
erdogan, murat, serbest, sylla