Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mesut Bakkal'dan olaylı maçın hakemine dest
Alt 25.02.2016, 12:07   #31
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Mesut Bakkal'dan olaylı maçın hakemine dest

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
-Ben ne yazdıklarımın farkındayım.Hiç bir zaman hakemi de savunmuyorum.Benim demek istediğim neden bu kadar hakemin üzerine gidiliyor.Aynı maçta Trabzospor olmayıp,başka bir takım olsaydı olay çoktan unutulmuştu.Benim anlatmak istediğim budur.
Bu macin bu kadar dikkat cekmesi gundeme gelmesi macin Gs maci olmasidir. Yoksa her anadolu takiminin cani herzaman yaniyor..
Macin gs maci olmasi sesini yukseltenin Ts olmasi bu olayi daha dikkat cekici hale getirmistir. Ts siradan bi takimla oynasa bu kadar gundem olmazdi.
Bu maci unit gitsin. Canimizi yaktiklarinda biz neden hakkimizi aramiyoruz da arayanlari elestiriyoruz onu anlamadim
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı astaravisa'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 12:12   #32
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adres 58 kardeşim yazımda belirttiğim gibi şöyle demişim ''Kaldı ki ben o futbolcuyu (Aykut'u) savunmuyorum'' dedim. Benim serzenişim sadece Işid ve Cemaat olayınaydı..Bunları ayrıştırmak lazım..Hoş burası onların savunma yeride değil tabii ki,yeri de değil ama dayanamıyorsunuz işte..Açıklama gereği duyuyorsunuz bazen..Hayırlı günler dileklerimle..
Maksadım size cevap vermek değil di zaten, amaç bu adam o kadarda masum değildir...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.02.2016, 19:46   #33
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Kimse Aykut DEMİR'i savunmaya kalkmasın.Bir adamın fikri neyse Zikri'de odur.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.02.2016, 23:59   #34
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aykut DEMİR denen adama benzemeyen IŞİD zihniyetli,kafa kesen IŞİD'cilere benzemek için sakal uzatan yaratık sen önce insan ol,sonra spor'cu ol mafya bozuntusu siz kendinizi ne sanıyorsunuz.? Hakem Deniz Ateş BİTNEL'İ sizin gibi çağın gerisinde kalmış gerici zihniyetlere yedirmeyeceğiz.Türkiye'de hakemlerden en fazla muzdarip olan takım Sivasspor'dur her şeye rağmen ne camia ne de taraftar olarak böyle ucuz polemiklere girmedik.Hangi hakem hata yapmıyor,her insan hata yapabilir önemli oaln hatadan ders çıkarmaktadır.
Üzerime vazife değil ama Aykut Demir ışidci falan değil tamamiyle ehli sünnet cemmatten bir kardeşimizdir..bilgilerinize..
Alt 26.02.2016, 00:06   #35
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Ben burada Trabzonspor muhalifliğini elbette yapmayacağım...Bizim Bursa Şampion olduğu vakit dedimki bu Trabzon fb ye yenilmesin hayatımın sonuna dek bu takıma laf söylememde söyletmemde...Yenilmediler savaştılar sağolsunlar..Ama bu konumumum yeri elbet burası değildir..Bunu yapacak olursam müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi bii şey yapmış olurum...Burada ts nin sewilmediğini çok iyi biliyorum...Buna istinaden Sivasspor ts nin her anlamda gönlümdede gözümdede çok önünde yer alıyor...Tek bir şey söyleyeceğim ...gs ts maçında ts nin hakkı bağıra bağıra yenmiştir...ist denildiği zaman benim gözüm hiç bir şeyi görmez...Bunlar biz Anadoluyu tabiri caiz ise ''dördüncü''olarak kullandıkları için Sivasımıda Bursamıda Trabzonuda bir torbanın içine koyarak olaya öyle bakarım...
Alt 26.02.2016, 00:46   #36
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Turan59 abimizin aykut demir hakkindaki dusuncelerine sonuna kadar katiliyorum, biz muslumanlar olarak peygamber efendimize hurmeten sakal birakanlara karsi saygi duyan bir toplumuz ancak sakali birakan insanda o ahlak yüzüne, davranış ve eylemlerine sirayet etmiyorsa bu insanin yüzünde kıl yumağı halinde gözükür ki aykut demirinkide bundan ibaret biseydir, insanların giyim tarzina, zevklerine, renklerine, dusuncelerine kimse müdahalede bulunulmamalidir burda yapilan aykut demirin tarikatci kimliği ön plana cikartilip sakali savunuldugu an bir musluman olarak bende müdahalemi yaparim eğer o ahlak yoksa boşuna kıl yumağıyla gezip sünnet sakali bıraktım imajı verip yutturamaz önce ahlak olacak insanda ve onun üzerine herşey bina edilir siritmadan güzelce durur...
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı kendalli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2016, 00:56   #37
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Üzerime vazife değil ama Aykut Demir ışidci falan değil tamamiyle ehli sünnet cemmatten bir kardeşimizdir..bilgilerinize..
Sevgili kardeşim, sen yüreğini tüketme, Aykut Demire düşmanlığı, zati ehli sünnet olduğu için kin kusuyor, ama Güneş balçıkla sıvanmaz, her kes cibilliyetinin gereğini yapıyor. Ayrıyeten güzel düşüncelerin içinde teşekkür ederim.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2016, 06:06   #38
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ben burada Trabzonspor muhalifliğini elbette yapmayacağım...Bizim Bursa Şampion olduğu vakit dedimki bu Trabzon fb ye yenilmesin hayatımın sonuna dek bu takıma laf söylememde söyletmemde...Yenilmediler savaştılar sağolsunlar..Ama bu konumumum yeri elbet burası değildir..Bunu yapacak olursam müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi bii şey yapmış olurum...Burada ts nin sewilmediğini çok iyi biliyorum...Buna istinaden Sivasspor ts nin her anlamda gönlümdede gözümdede çok önünde yer alıyor...Tek bir şey söyleyeceğim ...gs ts maçında ts nin hakkı bağıra bağıra yenmiştir...ist denildiği zaman benim gözüm hiç bir şeyi görmez...Bunlar biz Anadoluyu tabiri caiz ise ''dördüncü''olarak kullandıkları için Sivasımıda Bursamıda Trabzonuda bir torbanın içine koyarak olaya öyle bakarım...
Öncelikle szden ricam ,sivassporumuzu ts ile aynı torbaya koymayın,ts bir Anadolu takımı filan değildir,belki bu dedikleriniz 45 yıl önce doğru olabilirdi,şuan ts futbol takımı ,bjk ,fb,gs ne ise odur,tek özelliği İstanbul dışında bir coğrafyadan olduğudur,devletten,ranttan ,bu 3 kulüpten ve yöneticilerinden daha fazla yararlanan ,nemalanan bir şehir takımıdır,milletin malına elkonularak ,bu milletin malum yerine koyacağız diye oluşturulmuş havuz medyasının yazarlarının ,çifte standardınadır isyanımız,nerdeyse tekel olmuş bu medyanın kuru gürültüsünedir tepkimiz, tüm takımların hakkını savunmakla yükümlü , sözde eski hakem ,spor yazarı geçinen yazar çizerlerin 3 maymunu oynamasınadır ,gs- ts maçı şahsen beni yada bizi bu kadar ilgilendirmemeliydi,ilgilendir mezde ,olanları görünce hakkımızın yenildiği maçlar aklımıza geliyor ,aklı başında olan zaten ts lilerin hakkını aramasını eleştirmiyor,3 noktaya vurgu yapılıyor enazından ben yapıyorum1.]diyorumki, yıllarca ts nin diğer Anadolu takımlarına karşı oynadığı maçlarda inanılmaz hakem hataları oldu ençokda sivasspora karşı oldu o hatalarla 6-0 6-1 gibi skorlarla yenildik ,olası kupa finalinden elendirildik ,bugün ts nin hakkını savunan yerel ve ulusal basın mensupları [havuz medyası] neden sivassporun hakkınıda savunmamışlar,2.]diyorumki, ts hiçbirzaman gerçek 1 Anadolu takımı olmadı ,bugün fb ,gs ,bjk ,pastadan ne alıyorsa ,ts de o kadar pay alıyor,aradaki ufak farkıda hortumcuları vasıtasıyla kapatılıyor ,çıkıpta hiçbir zaman gerçek Anadolu kulüplerinin hakkını hukukunu savunmadılar,mesela şunu demediler,kardeşim biz bu pastayı 4 e bölüyoruz ,bu diğer takımlara haksızlık,pastayı eşit şekilde başarıya odaklı bölüşelim demediler önayak olmadılar ,fille yatağa girersen ezilmeyide göze alacaksın kardeşim3.]diyorumki,gs ,bjk,fb herzeman sistemin üstün kıldığı ,ayrıcalık tanıdığı takımlar,bu takımların maçlarında Anadolu takımları aleni olarak ezdiriliyor,kimsede yapmayın etmeyin demiyor,tıpkı ts maçlarında sivassporumuzu bilerek ezdirdikleri gibi,tıpkı fb ,gs,bjk maçlarında ezdirildiğimiz gibi ,isyanımız bunadır, enazından benim isyanım bunadır ,yukardaki yazımda bu tslilerin huyunu ,karakterini yazdım,tekrar yazmıyacağım,lütfen sivassporumuzu böyle 1 takımla aynı kefeye koymayın,zaten onlarda aynı kefeye koyulmak istemez ,çünkü onların hamsi beyinlerine göre hepimiz şikeciyiz ,sizin belki bursanın şampiyonluğundaki payı dolayısıyla ts sempatizanlığınız olabilir saygı duyarım,sivassporumuz bunca ezilmişliğimize ,hakkımızın yenmesine rağmen ,ts gibi hiçbir takıma ezilmemiştir,adam gibi oynadığımız halde bizi şikeci ilan etmişlerdir,kendileri 16 kusur yıldır, başta düşmanı oldukları fb olmak üzere tüm büyütülmüş takımlara eziliyorlar,bu ezikliğide böyle hermaçta olup normal sayılan hakem hatalarına bağlayıp ,hem kendi yöneticilerinin hatalarını örtüyorlar,hemde ezikliklerini buşekilde hafifletmeye çalışıyorlar ,konu gereksiz şekilde başka yöne doğru sarktı,aykut demir denen futbolcunun saçının sakalının nasıl olduğu kimseyi ilgilendirmez elbetteki,1 kişinin herhangi bir cemaatın üyesi yaDA müridi olması, başka Müslümanlardan daha üstün olduğu anlamına gelmez,kaldıki bu oyuncunun saha içinde yaptığı hareketler imajınada uygun değil,futbolcu ahlakınada uygun değil .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2016, 07:19   #39
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Konuyu şöyle bir toparlayalım dergaha da tekkeye de girse başına sarık da bağlasa keramet de gösterse ' çakal' çakaldır.Ben bütün değerli yorumlarınızdan bunu çıkardım.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2016, 12:46   #40
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Bursa ile Trabzonun arasındaki şevkat duygusu bizim tutumumuzu değiştirmez. Bize yapılanlar ile Bursa ya yapılanlar arasında farkda olabilir. Bizim sıkıntımız öncede dediğim gibi siyasi dini bir obje değildir. Her ne kadar bazı üyelerimiz bu duyguları dile getirip olayın pestilini o yöne çekselerde mevzu başında böyle değildir. Bizim maksadımız Trabzon lobisinin ve camiasının Türk futbolu üzerindeki üstünlük kurma çabalarıdır. Görüldü ki bu tezimiz son PFDK kararlarında ayyuka çıkmıştır. Kara kaplı kitabın vermiş olduğu ceza ile verilen cezalar uyuşmamakta ve çifte standart uygulanmıştır.
Buradan sevgili üyelerimizede seslenmek istiyorum. Lütfen olayları siyasi boyutlara tırmandırmayalım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bakkaldan, destek, hakemine, maçın, mesut, olaylı