Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: LİG TV AMACIN NE?
Alt 13.03.2012, 19:36   #51
furkancfc
Tecrübeli Yiğido

furkancfc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

414 Mesajına 689 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 furkancfc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: LİG TV AMACIN NE?

Bende şunu belirteyimm. Burak'ın ofsayt pozisyonuna tartışılır dediler, Eneramo'nun ofsayt olmayan pozisyonuna hiç yorum bile yapmadılar. Yazık hepsine yazıkk.
furkancfc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 21:56   #52
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

-LİG TV DIŞARI

-LİG TV SEN KİMİN KÖPEĞİSİN?

-TEMİZ ' LİG TV ' İSTİYORUZ

-KAÇ PARADIR, KAÇ PARADIR, KUDDUSİ FİYATIN KAÇ LİRADIR?

-İŞTE HAKEMLER İŞTE LİG TV!

-İSTANBUL UŞAĞI SATILMIŞ LİG TV!

BİR DE ŞÖYLE BİR PANKART YAZILABİLİR:

DİKKAT KAN ARANIYOR...LİGDE MAÇ YÖNETTİĞİNİ SANAN BİRÇOK HAKEMİN ÇOK ACİL BOZUK KANA İHTİYACI VARDIR!!!

-başka fikirleri ve pankart düşüncesi olan arkadaşımız varsa paylaşssın burada...
Alt 13.03.2012, 22:23   #53
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

TARAFTAR GRUPLARIMIZA SESLENİYORUM: SİZLER BU İŞTE ÖNCÜLÜK EDERSENİZ BU İŞ OLUR YOKSA ÇEKİRDEKÇİ TAKIMIYLA BU İŞLERİN YAPILMASI ZOR...MAÇA GELEN HERKES DE EŞİNE DOSTUNA DUYURURSA BU İŞ YAPILABİLİR....NE OLURSA OLSUN MUTLAKA BU SON YAPILAN Ş..SİZLİĞE TEPKİ VERMELİYİZ ARTIK YETER, BIÇAK KEMİĞE DAYANDI!!!
Alt 13.03.2012, 22:30   #54
sero58
YASAKLI ÜYE

sero58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sero58 COK SEVILEN BIR KISIsero58 COK SEVILEN BIR KISIsero58 COK SEVILEN BIR KISIsero58 COK SEVILEN BIR KISI

[SIZE="6"]yasal üyelik yapmayın arkadaslar bizim maçlarda rakip takımın amigosu gibi maç anlatan yorumluyan bir kanala üye olmaya hiç gerek yok.[/SIZE]
sero58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 22:42   #55
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Her hafta çıkıp hakemlerden dert yanan Sadri Şener ve Şenol Güneş,bizim maçtan sonra hiç sesleri çıkmadı.Madem Şenol Hoca çok dürüst bizim maçtan sonrada çıkıp doğruları söylemeliydi.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2012, 04:21   #56
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

arkadaşlar 2 gundur gırmıyom uzuntumden buraya .. hakkten ordu maçında ozellıkle lıg tv içn bagırın çagırın... kornere çıkan top içn bıle ıpne spıker gotunu yırtıyor ts korner kazandı dıye
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2012, 13:56   #57
izmirliyigido
Gast

Lig Tv'ye 2 ayrı mail attım, ve cevapları geldi. Cevaplarına bir bakar mısınız?

1.Mailim;

Konu: KINIYORUM !..

Yapmış olduğunuz yanlı yayıncılıktan dolayı sizler utanmıyorsanız bizler bu ülkenin vatandaşları olarak sizlere para verdiğimiz için utanç içerisindeyiz. Sizler birkaç milyon dolarcık daha fazla para kazanacaksınız diye şehirlerin ve kulüplerin gelecekleriyle oynuyorsunuz. Adaletli bir yönetim sonucu sahada kaybetmiş olsaydık inanın benim gibi yüzlerce tepki maili almazdınız.

Eğer sizlerde biraz vicdan varsa Türk futbolunu rahat bırakırsınız. En azından bu haltı yiyorsunuz hiç olmazsa özetler de Volkan Şen adisinin yaptığı kırmızı kartlık olayı gösterseydiniz de Kuddusi denilen hakem bozuntusu maça nasıl etki etmiş görülseydi. Hoş göstermesenizde ulusal medyanın pekçok kanalında bu konu işlendi ve %100 kırmızı kartlık bir hareket olduğu tartışıldı.

Ama değişen ne? Hiçbir şey.. Olan takımın emeklerine, olan gariban Sivas'lıların üzülmesine oldu. Ama size de olacak. Başlattığımız kampanya neticesinde onbinlerce Sivas'lı en kısa sürede Digitürk ve Lig Tv üyeliğimizi iptal ettireceğiz. Bunlardan birisi de benim. ...010 nolu üyeliğimi kısa bir süre sonra iptal ettireceğim. Bu yangın böyle kalmayacak aynı dertten muzdarip Bursa, Eskişehir ve G.Antep taraftarlarını da yanımıza çekeceğiz. Sizler de artık 4 büyüklere hizmet edersiniz.

Hepinizi tüm Sivassporlular adına yanlı tutum ve yayıncılığınız için ayıplıyor ve kınıyorum.
Selam ve saygılarımla

Gelen Cevap şöyle;

Digiturk'ten merhaba,

Paylasiminiz icin tesekkur ederiz.

Talep ve gorusleriniz degerlendirilmek uzere ilgili birime iletilmistir.

Saygilarimizla.

Digiturk Musteri Hizmetleri
T: +90 212 473 73 73
F: +90 212 473 73 03
E: destek@digiturk.com.tr

Hey Allah'ım ya !...

----------------------------------------------------------

2. Gönderdiğim mail

Konu: Spikerlerinizde kınıyorum

Ayrıca, Sivasspor'dan ve sahamızdan iğrenerek bahseden, bizi takım yerine koymayan, geçen hafta G.Saray maçında sahamızı patates tarlasına benzetip ağır eleştirilerde bulunan, bu hafta Eskişehir sahasnıa ise sadece "sevgili başkan bu konuya lütfen el at" diyerek kibar üslup kullanan Şansal BÜYÜKA'yı da şiddetle kınıyorum.

Anadolu takımları gol atınca sıradan bir şey olmuş gibi cümleler kuran, 4 büyükler atınca münhal bütün yerlerini yırtan, yanlı anlatım yapan spikerlerinizi de şiddetle, esefle ve utançla kınıyorum

Selam ve saygılarımla

Gelen cevap;

Degerli paylasiminiz icin tesekkur ederiz.

Talep ve gorusleriniz degerlendirilmek uzere ilgili birimimize
iletilmistir.

Degerli yorumlariniz, vermis oldugunuz bilgiler hizmet kalitemizin
surekliligine katkida bulunmaktadir.

Benzer onerileriniz oldugunda bizimle tekrar paylasmanizdan mutluluk
duyacagiz.

Saygilarimizla.

Çok komikler !... Ama olsun en azından cevap verme nezaketinde bulunmuşlar. Ve yine olsun, siz de gönderin maile boğalım bu ş.refsizleri.

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2012, 15:59   #58
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Lig Tv'ye 2 ayrı mail attım, ve cevapları geldi. Cevaplarına bir bakar mısınız?

1.Mailim;

Konu: KINIYORUM !..

Yapmış olduğunuz yanlı yayıncılıktan dolayı sizler utanmıyorsanız bizler bu ülkenin vatandaşları olarak sizlere para verdiğimiz için utanç içerisindeyiz. Sizler birkaç milyon dolarcık daha fazla para kazanacaksınız diye şehirlerin ve kulüplerin gelecekleriyle oynuyorsunuz. Adaletli bir yönetim sonucu sahada kaybetmiş olsaydık inanın benim gibi yüzlerce tepki maili almazdınız.

Eğer sizlerde biraz vicdan varsa Türk futbolunu rahat bırakırsınız. En azından bu haltı yiyorsunuz hiç olmazsa özetler de Volkan Şen adisinin yaptığı kırmızı kartlık olayı gösterseydiniz de Kuddusi denilen hakem bozuntusu maça nasıl etki etmiş görülseydi. Hoş göstermesenizde ulusal medyanın pekçok kanalında bu konu işlendi ve %100 kırmızı kartlık bir hareket olduğu tartışıldı.

Ama değişen ne? Hiçbir şey.. Olan takımın emeklerine, olan gariban Sivas'lıların üzülmesine oldu. Ama size de olacak. Başlattığımız kampanya neticesinde onbinlerce Sivas'lı en kısa sürede Digitürk ve Lig Tv üyeliğimizi iptal ettireceğiz. Bunlardan birisi de benim. ...010 nolu üyeliğimi kısa bir süre sonra iptal ettireceğim. Bu yangın böyle kalmayacak aynı dertten muzdarip Bursa, Eskişehir ve G.Antep taraftarlarını da yanımıza çekeceğiz. Sizler de artık 4 büyüklere hizmet edersiniz.

Hepinizi tüm Sivassporlular adına yanlı tutum ve yayıncılığınız için ayıplıyor ve kınıyorum.
Selam ve saygılarımla

Gelen Cevap şöyle;

Digiturk'ten merhaba,

Paylasiminiz icin tesekkur ederiz.

Talep ve gorusleriniz degerlendirilmek uzere ilgili birime iletilmistir.

Saygilarimizla.

Digiturk Musteri Hizmetleri
T: +90 212 473 73 73
F: +90 212 473 73 03
E: destek@digiturk.com.tr

Hey Allah'ım ya !...

----------------------------------------------------------

2. Gönderdiğim mail

Konu: Spikerlerinizde kınıyorum

Ayrıca, Sivasspor'dan ve sahamızdan iğrenerek bahseden, bizi takım yerine koymayan, geçen hafta G.Saray maçında sahamızı patates tarlasına benzetip ağır eleştirilerde bulunan, bu hafta Eskişehir sahasnıa ise sadece "sevgili başkan bu konuya lütfen el at" diyerek kibar üslup kullanan Şansal BÜYÜKA'yı da şiddetle kınıyorum.

Anadolu takımları gol atınca sıradan bir şey olmuş gibi cümleler kuran, 4 büyükler atınca münhal bütün yerlerini yırtan, yanlı anlatım yapan spikerlerinizi de şiddetle, esefle ve utançla kınıyorum

Selam ve saygılarımla

Gelen cevap;

Degerli paylasiminiz icin tesekkur ederiz.

Talep ve gorusleriniz degerlendirilmek uzere ilgili birimimize
iletilmistir.

Degerli yorumlariniz, vermis oldugunuz bilgiler hizmet kalitemizin
surekliligine katkida bulunmaktadir.

Benzer onerileriniz oldugunda bizimle tekrar paylasmanizdan mutluluk
duyacagiz.

Saygilarimizla.

Çok komikler !... Ama olsun en azından cevap verme nezaketinde bulunmuşlar. Ve yine olsun, siz de gönderin maile boğalım bu ş.refsizleri.

.
kardeşim aynı mesajı bana da gönderdiler.o elektronik msj aynı bilgisayar gönderiyor. ''A'' yazıp gönder yine aynı cevap geliyor otamatik yani. bu p..çlerin bişey değerlendiridği yok.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2012, 16:29   #59
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeşim aynı mesajı bana da gönderdiler.o elektronik msj aynı bilgisayar gönderiyor. ''A'' yazıp gönder yine aynı cevap geliyor otamatik yani. bu p..çlerin bişey değerlendiridği yok.
Yok biliyorum onu. O yüzden yazdım. Adamların ilgilendiği yok ki, mesaj düşer düşmez elektronik olarak otomatikmen cevaplıyorlar... Komik bunlar yaa, çok komik !...

.
Alt 14.03.2012, 16:56   #60
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

DÜNYADA ADALET VAR MI Kİ FUTBOLDA DA OLSUN

Etiketler
amacin, lİg