Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Heykel

Heykel Her Telden Muhabbet Burda

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Olabilir
Alt 29.09.2005, 10:48   #21
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 ErdalGüler isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Pfeil Olabilir

Aslında güncel konular olabilir fakat bu konular ağırlıklı olarak sitenin yapısına uygun olarak sivasspor ve sivasa yönelik olmalıdır. Çünkü çoğu forumda gördüğüm kadarıyla böyle bir şeyin ipini kaçırdımı dizginlemek çok zor ve site başka emellere hizmet etmeye başlayabilir. Yani sitenin içeriği bozulmadan Sivasspora yakışır vaziyette devam ederken bunu bozmanın alemi yok. Ben kişisel olarak sınırı aşmamak kaydıyla(zaten site yönetimi bunu denetliyor) olabilir.
Alt 29.09.2005, 11:04   #22
ercan_dpinar
Yiğido

ercan_dpinar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

33 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ercan_dpinar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart SİYASET OLMASINDA.....

arkadaşlar bencede siyaseti falan sokmayalım bu siteye çünkü nefret ederim kendisinden insanları birbrinden uzaklaştıran birbirine düşüren zataen siyaset yapanlar değilmi onun girdiği yer iflah olmaz ben şahsen öyle birşey olursa girmem siteye kendi adıma söylüyorum benim gibi düşünen olu olmaz her fikrede saygılıyım
ercan_dpinar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2005, 12:44   #23
5841
Usta Yiğido

5841 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 796 5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI

DEGERLI GARDAŞLAR GUZEL BIR OLAYA PARMAK BASMİŞSINIZ.GUNCEL OLAYLAR DERKEN IRK, DIN, MESEP,VE SIYASI KONULARA GIRMEMEK ŞARTIYLA NEDEN OLMASIN. BURASI SİVASIN EN GUZEL SITESIDIR. OYLE ARKADAŞLAR TANIYORUMKI GURUŞLERI FARKLI,DÜŞÜNCELERI FARKI,OLANLAR VAR.AMA SİVAS VE SİVASSPOR DENILINCE HEP AYNI GÖRUŞTEYIZ BU GUZEL ORTAMI BOZMAYALIM.EGERKI O ORTAMA GIRERSEK İNANIN BU GUZEL ORTAMI BIR DAHA BULAMAYIP ,GRUPLAŞMALAR BAŞLAR.BUDA SİVASSPORUMUZA FAYDA SAGLAMAZ.SIZLER NE GÖRUŞTE OLUSANIZ OLUN BEN SİZLERI BIR KARDEŞ GİBİ SEVIYORUM...
Alt 29.09.2005, 20:44   #24
Abuzer
Yiğido

Abuzer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 Abuzer BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
CAGLAYAN Nickli Üyeden Alıntı
[size=3]SITE KURALLARI !!!

1-Küfür ( a.k., o.co.,s2, a.si..vb gibi kisaltmalar dahil ),hakaret,Siddet içeren mesajlar kesinlikle silinecektir..Bunlar rakip takim taraftarina veya herhangi kurum veya bireye dahi olsa geçerlidir..
2- Dini tartisma içerikli konular veya partisel ya da uluslararasi siyaset/irkçilik yapmak, dini ve/veya siyasi oylama konulari Silinecektir.
3-Ayni konu içeren mesajlar silinecektir.
4-Mevcut baslik altinda yazilan cevaplarda kisisel diyaloglara giren mesajlar silinecektir..
5-SIVASSPOR camiasini küçük düsürecek mesajlar silinecektir..
6-SIVASSPOR camiasi Disinda herhangi bir zümreden gelen küfür ve tahrik içeren mesajlara kesinlikle cevap verilmemeli ve bu durum karsinda forum yöneticilerinin gerekeni yapacagi kesinlikle bilinmelidir..
7-Forum üyeleri kendi aralarindaki diyaloglarinda toplum bazinda kabul edilen saygi kurallarina dikkat etmelidir..
8-Forum Yöneticileri’nden izinsiz SIVASSPOR la ilgisi olmayan site reklamlari ve LINK ler silinecektir..
9-Kurallara riayet edilmemesi durumunda üye, moderatör tarafindan uyarilacak tekrari halinde site yönetimi tarafindan alinan karar ile üyelik belli süreligine kisitlama,kilitlenme,silinme veya banlanma cezalarina maruz kalacaktir..
10-Kurallarin sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmek için belirlenmis oldugunu bilgilerinize sunariz.

Site Yönetimi[/size]

bakin Site yönetimi Site Kriterlerini ne güzel siralamis
eger Sivasliysak Sivassporluysak böylesi polemiklere girip Sitemize zarar vermeyelim diyorum tesekkürler.
Abuzer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Katılıyorum
Alt 29.09.2005, 21:08   #25
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Katılıyorum

Bu konuda benim düşüncemi dernekteki arkadaşlar tahmin edebiliyordur. Ülkemizin bulunduğu durumda 10.000'den fazla üyesi olan bir taraftar sitesi olarak tartışmamız ve bu üye potansiyelini kullanmamız lazım bence. Örnek olarak benim ilk açtığım başlık üniversiteler oyunlarında ki ülkemize yapılan hakaretti hayli tıklama oldu ve e-posta kampanyası yaptık ve konuyu ülke gündemine soktuk. bu bir başarıdır bu tür ortak konularda tartışmamızın bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Saygılarımla...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2005, 23:20   #26
dogukan58
Tecrübeli Yiğido

26 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogukan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Frage

Alıntı:
skywriter Nickli Üyeden Alıntı
Madem oyle, konusacagimiz ya da konusmamiz gereken birkac konu basligi soyleyebilir misin?
ben sorduğum soruya cvp almış değilim sayın abim!!?yani benim anlatmak istediim şu:konuları yetkili olanlar açsın ama bizi sadece ve sadece spora endexlemisinler başka konuları ve yazılarıda bulabilelim bu sitede. Sivas ın spordan başka bi değeri yokmu sizce???
Alt 29.09.2005, 23:28   #27
GuNaY
Gast

Alıntı:
dogukan58 Nickli Üyeden Alıntı
ben sorduğum soruya cvp almış değilim sayın abim!!?yani benim anlatmak istediim şu:konuları yetkili olanlar açsın ama bizi sadece ve sadece spora endexlemisinler başka konuları ve yazılarıda bulabilelim bu sitede. Sivas ın spordan başka bi değeri yokmu sizce???
doğukan sende biliyorsunki sivassporla ilgisi olmayan birçok konu şu anda topiclerde acılmıs durumda, ve devam acıkta duruyor.. daha başka bir konu varmı acmak istedigin? çünki konuların sadece sivassporla ilgili olmadıgı acıkca görüyor.. yani bu şekilde bir kısıtlama söz konusu değil...
örnek olarak: gökdenize ceza, beşiktaş taraftarı rekor kırmıs... bunların sivassporla ilgisi oladıgı halde acılmıs ve herhangi bir kısıtlama gelmemiştir... senin ayrıca acılmasını düşündüğün bir konu varda onamı müsade edilmiyor??? cünki belirtmiş oldugun durum zaten var sitede!!!

Alt 29.09.2005, 23:31   #28
skywriter
Tecrübeli Yiğido

9 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 skywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
dogukan58 Nickli Üyeden Alıntı
Elbetteki var Dogukan, olmaz mi? Bu basliklari acmak her zamanki gibi sizin elinizde. Ortami gerecek konulara girmemek kosuluyla her turlu basligi acip diledigin gibi forumu kullanabilirsin, bu konuda sana kimse karisamaz. Ama bir seyler yazarken, ya da tartisirken ilerisini dusunerek yapalim, kimseyi kirmamaya ya da insanlar arasinda tartisma cikarmamaya calisalim, bizim kastettigimiz bu, ki boyle bir seyin olmayacagi konusunda sizlere olan guvenimiz sonsuz..
skywriter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2005, 23:39   #29
dogukan58
Tecrübeli Yiğido

26 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogukan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Reden

tesekkürler sağol anlayışınızdan dolayı kendini bilen insan heryerde her konuyu enine boyuna tartışır önemli olan tartışmadan sağlıklı ve faydalı bi sonuç çıkarmak belki bizde sivasın değişik konularını ele alırsak daha çok sahip çıkmış oluruz memlektimize AMACIM SADECE BU, POLEMİK YARATMAK DEĞİL YANLIŞ ANLAMAYIN....)))
Alt 29.09.2005, 23:44   #30
skywriter
Tecrübeli Yiğido

9 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 skywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sana da tesekkurler Dogukan. Sadece Sivas'la ilgili degil istedigin her turlu konuyu konusmakta, tartismakta serbestsin, forumun amaci bu zaten. Fakat istenilen tek sey biraz dikkat. Anlayisin icin tekrar tesekkurler..
skywriter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır