Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > 3. Lig takımları

3. Lig takımları 3. Lig takımları hakkında

Seçenekler Arama Stil

Bülent Uygun Nilüferspor'da
Alt 30.10.2009, 19:37   #1
HakanB58
Yeni Yiğido

2 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HakanB58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Bülent Uygun Nilüferspor'da

Slm arkadaslar eski hocamizdan yeni haber okudum sizlerle paylasmak isdedim...

Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun, TFF 3. Lig 1. Grup'ta ikinci sırada bulunan ve şampiyonluk hedefleyen Bursa Nilüferspor'a fahri danışman oldu. Uygun, "Bursa'da aynı sitede oturduğumuz aile dostum Nilüferspor Kulübü Başkanı Nevzat Tuna, Nilüferspor'a yardımcı olmamı istedi, ben de seve seve kabul ettim" dedi.

Uygun, Bursa Nilüferspor Başkanı Nevzat Tuna'nın teknik direktör Mehmet Ak'ın görevinden ayrıldığını söyleyip, kendisinden yeni bir teknik direktörle anlaşma sağlanıncaya kadar yardım talep ettiğini belirterek, "Başkan Tuna bunun dışında bana uzun vadeli güzel projelerden bahsetti. Kulübe danışman olarak hizmet vermemi istedi. Teknik adam olarak Türkiye liglerinde birçok takıma destek verdim, Başkan Tuna'nın isteğini de geri çeviremezdim" dedi. Uygun, şöyle devam etti:

"Başkan Nevzat Tuna ile takımı uzun vadede en azından Bank Asya 1. Ligi'ne çıkarma hedefleri doğrultusunda plan ve proje hazırladık. Ben de üzerime düşen görevi yerine getirebileceğimi söyledim. İki gündür de takımın antrenmanlarını izliyorum. Futbolcu kardeşlerimle bilgi birikimlerimi paylaşıyorum. Bundan da çok mutlu oluyorum. Birçok hocamızın da benim gibi, ikinci ve üçüncü liglerdeki takımlara destek vermeleri gerektiğine inanıyorum. Oralara giderek oyuncuların sorunlarını, sıkıntılarını, tesislerini yerinde görmeliler. Türk futboluna hizmet verme adına bu tür çalışmalarımı sürdüreceğim. Nilüferspor'da uygulayacağımız projenin başarılı olacağına da inanıyorum."

Sporx.com
HakanB58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı HakanB58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bülent Uygun Nilüferspor'da
Alt 30.10.2009, 19:45   #2
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YARALI_AŞIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Bülent Uygun Nilüferspor'da

haber heryerde var. doğru olabilir yüzde 70. ayrıca bülentin resmi web sitesinden açıklama bekleyelim.
YARALI_AŞIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YARALI_AŞIK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.10.2009, 20:26   #3
yiğidoemin58
Acemi Yiğido

16 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 yiğidoemin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adam gibi adamsın sivas senin gibisini asla bulamaz senin yerin bende ayrı gittiğin her takım benim için önemlidir EN BÜYÜK NİLÜFERSPOR
yiğidoemin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yiğidoemin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.10.2009, 20:58   #4
Ezgi
Yiğido

94 Mesajına 144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 Ezgi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Süper Lig'de mutlaka iyi bir takımda görev yapacağını düşünürken,bu gelişme beni de şaşırttı doğrusu.hayırlı olsun..bakarsınız nilüferspor'dan yeni bir efsane yaratır
Ezgi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ezgi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.10.2009, 21:01   #5
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

İyi bir spor adamının yapması gereken en asli görevlerden bir tanesi bülent uygunu bu asil davranışından dolayı kutlarım eski hocamız bülent uygunun önümüzdeki yıllarda türk futbolununa çok şeyler katacağından hiç şüphem yoktur yolunda bahtında acık olsun selametle kal sevgili hocam
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda altuntas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.10.2009, 21:06   #6
07reis58
Tecrübeli Yiğido

07reis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 624 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 07reis58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biraz garibime gitti ama başarılar dilerim....
Alt 30.10.2009, 21:48   #7
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kolay değil;tam 8 yıl Sivasspora önce futbolcu,sonra menecer daha sonra da teknik adam olarak hizmet etmiş B. UYGUN....O da şimdi bir boşluk içinde...Henüz İngiltere'ye de gitmemiş...Yakında onun da hayatı şekillenir ..B.UYGUN'la ilgili haberler ve yorumlar devam ediyor;hala taraftar onu ve yapılanları unutmuş değil...Siz bakmayın ona yapılan eleştirileri;herkes takım başarısız diye onu eleştirdiler...Ben de zaman zaman eleştirdim...Ama şunu da unutmamak gerekiyor ki geçmişle de yaşanmıyor..Artık sivassporun önüne bakması;yeni hedefleri kovalaması gerekiyor...Eğer bir takım hedefsizse işte o zaman tehlike var demektir;çünkü insanı başarıya taşıyan en büyük şey hedefleridir...Hedefsiz bir takım başarısızlığa mahkum olur ve silinip gider...Sivassporun yeni teknik direktörü ve ekibiyle belirlenen hedefleri gerçekleştirmesi için mutlaka bizlerinde yani taraftarlarıın da yardımmına ihtiyacı var...Son sözüm de futbolcu kardeşlerimize artık bu takımın yeni bir hocası ve teknik ekibi ve de yeni bir sistemi var..Onlara düşen görev artık yeni hocanın sistemine bir an önce alışmaları galibiyet serilerine devam etmeleridir...Son olarak son sözüm de MUSA'ya:Musa kardeş B.UYGUN'u çok sevebilirsin ama artık o yok ;G.Antep maçında attığın golden sonra yaptığın asker selamını çok gereksiz buldum..Çünkü B.UYGUN artık yok;bu takımın hocası da M.ERTUĞRAL....B.UYGUN'u o kadar seviyordun da niye onun zamanında son maçlarda sahada geziyordun;Hoca artık yok;ama hocanın arkasından artistik yapıp SENİN TİMSAH GÖZYAŞLARI DÖKMENİN de bir anlamsız buluyorum..Yaptığın o asker selamını yeni hocaya karşı yapılan bir saygısızlık olarak nitelendiriyorum..Sivasspor artık kendi yolunu çizmeli...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.10.2009, 22:17   #8
congarlim
Acemi Yiğido

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 congarlim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kolay değil;tam 8 yıl Sivasspora önce futbolcu,sonra menecer daha sonra da teknik adam olarak hizmet etmiş B. UYGUN....O da şimdi bir boşluk içinde...Henüz İngiltere'ye de gitmemiş...Yakında onun da hayatı şekillenir ..B.UYGUN'la ilgili haberler ve yorumlar devam ediyor;hala taraftar onu ve yapılanları unutmuş değil...Siz bakmayın ona yapılan eleştirileri;herkes takım başarısız diye onu eleştirdiler...Ben de zaman zaman eleştirdim...Ama şunu da unutmamak gerekiyor ki geçmişle de yaşanmıyor..Artık sivassporun önüne bakması;yeni hedefleri kovalaması gerekiyor...Eğer bir takım hedefsizse işte o zaman tehlike var demektir;çünkü insanı başarıya taşıyan en büyük şey hedefleridir...Hedefsiz bir takım başarısızlığa mahkum olur ve silinip gider...Sivassporun yeni teknik direktörü ve ekibiyle belirlenen hedefleri gerçekleştirmesi için mutlaka bizlerinde yani taraftarlarıın da yardımmına ihtiyacı var...Son sözüm de futbolcu kardeşlerimize artık bu takımın yeni bir hocası ve teknik ekibi ve de yeni bir sistemi var..Onlara düşen görev artık yeni hocanın sistemine bir an önce alışmaları galibiyet serilerine devam etmeleridir...Son olarak son sözüm de MUSA'ya:Musa kardeş B.UYGUN'u çok sevebilirsin ama artık o yok ;G.Antep maçında attığın golden sonra yaptığın asker selamını çok gereksiz buldum..Çünkü B.UYGUN artık yok;bu takımın hocası da M.ERTUĞRAL....B.UYGUN'u o kadar seviyordun da niye onun zamanında son maçlarda sahada geziyordun;Hoca artık yok;ama hocanın arkasından artistik yapıp SENİN TİMSAH GÖZYAŞLARI DÖKMENİN de bir anlamsız buluyorum..Yaptığın o asker selamını yeni hocaya karşı yapılan bir saygısızlık olarak nitelendiriyorum..Sivasspor artık kendi yolunu çizmeli...
eyüp kardes bence yanlis düsünuyorsun bizler taraftar olarak henüz unutmadik B.uygun kardesimiz fotbolcu olarak unutmak kolaymi kac sene beraber calistilar bizler türk miletti olarak kolay unutamiyoruz gecmisi belki bize özel bir durumdur avrupalilar hemen unutur eski hocalarini bence musanin yaptigi cok yerinde bir selam tbrkler musa
congarlim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı congarlim'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.10.2009, 22:55   #9
elbeyliliyiz58
Yeni Yiğido

elbeyliliyiz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeyliliyiz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

B. Uygun 2003 yilinda Sivasspora ilk geldiginde Statda idim.Göztepeden Transfer edilmis idi ozamanlar Osman secilmis büyük emegi vardi hersey unutldu. Yapilanlar Uygunu önce sisirdik sonra indirdik Musa nin hareketini bende anlayamadim Yeni Hocamiza Basarilar
elbeyliliyiz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.10.2009, 22:25   #10
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1083 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sana Hayirli Olsun Bulent Uygun
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bülent, nilüfersporda, uygun