Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 05.07.2005, 17:22   #1
ElbeyLi58
Usta Yiğido

ElbeyLi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 ElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz sein

Sivasspor Başkanı Otyakmaz'tan sert tepki!

SİVASSPOR YÖNETİM KURULU ADINA YÖNETİM KURULU BAŞKANI MECNUN OTYAKMAZ'IN KAMUOYUNA DUYURUSUDUR

Sivasspor’un ana sütü gibi hak ve temiz şampiyonluğuna gölge düşürmeye çalışan, Milliyet Gazetesi ve yazarı Lube AYAR’ı kınıyoruz.

Yayımlanan telefon görüşmelerinin yapıldığı tarihte, şu anda Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi olmayan, eski Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi, Hüseyin HAYALİ ile iki futbol adamı olarak yapılan sohbetimizden “Sivas Spor’a bir maç için söz verdiği” kanaatine nasıl varıldığını Milliyet Gazetesine ve yazarına sormak isteriz.

Görüşmeden de anlaşılacağı üzere hakem hatalarının art niyetten uzak, tecrübesizlikten kaynaklandığı belirtilmiş olup hakemlerimizin daha başarılı bir grafik çizmeleri için neler yapılması gerektiği konuşulmuştur. Aynı zamanda bu tespitimiz resmi olarak ta MHK ile görevdeki Federasyon Yönetim Kurulu Üyelerine de bildirilmiştir.

Anayasada yer alan haberleşme özgürlüğü ve Türk ceza yasasının 132–133–134 ve vesair maddelerine aykırılık teşkil eden, art niyetle yapılan bu tür haberlerin cezasız kalmaması için hukuki mücadelemizin başlatılacağını kamuoyuna duyururuz.

Sivas Spor, gücünü yedi milyon taraftarından almaktadır ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanarak şampiyonluğa ulaşmış takımımızın elde ettiği bu haklı şampiyonluğu lekelemeye, güdümlü bir yazarın yorumları, yetmeyecektir.

Saygılarımla
Sivasspor Yön.kur.Bşk
Mecnun OTYAKMAZ
Alt 05.07.2005, 17:37   #2
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 885 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ YÖNETİMİ OLARAK.BU ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ.HER ZAMAN SİVASSPOR VE BAŞKANIMIZ MECNUN OTYAKMAZ'IN NE PAHASINA OLURSA OLSUN YANINDAYIZ.SİVASSPOR ŞİMDİYE KADAR ALNIN AKIYLA BİLEĞİNİN GÜCÜYLE BURALARDA KADAR GELMİŞTİR...HEDEFİMİZ DE HER ŞEYE RAĞMAN SÜPER LİGDE ŞAMPİYONLUKTUR....
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 17:49   #3
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 892 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
ElbeyLi58 Nickli Üyeden Alıntı

SİVASSPOR YÖNETİM KURULU ADINA YÖNETİM KURULU BAŞKANI MECNUN OTYAKMAZ'IN KAMUOYUNA DUYURUSUDUR

Sivasspor’un ana sütü gibi hak ve temiz şampiyonluğuna gölge düşürmeye çalışan, Milliyet Gazetesi ve yazarı Lube AYAR’ı kınıyoruz.

Yayımlanan telefon görüşmelerinin yapıldığı tarihte, şu anda Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi olmayan, eski Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi, Hüseyin HAYALİ ile iki futbol adamı olarak yapılan sohbetimizden Sivas Spor'a bir maç için söz verdiği kanaatine nasıl varıldığını Milliyet Gazetesine ve yazarına sormak isteriz.

Görüşmeden de anlaşılacağı üzere hakem hatalarının art niyetten uzak, tecrübesizlikten kaynaklandığı belirtilmiş olup hakemlerimizin daha başarılı bir grafik çizmeleri için neler yapılması gerektiği konuşulmuştur. Aynı zamanda bu tespitimiz resmi olarak ta MHK ile görevdeki Federasyon Yönetim Kurulu Üyelerine de bildirilmiştir.

Anayasada yer alan haberleşme özgürlüğü ve Türk ceza yasasının 132,133,134 ve vesair maddelerine aykırılık teşkil eden, art niyetle yapılan bu tür haberlerin cezasız kalmaması için hukuki mücadelemizin başlatılacağını kamuoyuna duyururuz.

Sivas Spor, gücünü yedi milyon taraftarından almaktadır ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanarak şampiyonluğa ulaşmış takımımızın elde ettiği bu haklı şampiyonluğu lekelemeye, güdümlü bir yazarın yorumları, yetmeyecektir.

Saygılarımla
Sivasspor Yön.kur.Bşk
Mecnun OTYAKMAZ
bu Aciklama ile Efsane Baskan MECNUN OTYAKMAZ
Milliyet Gazetesi yazarı Lube AYAR'a TOKAT GIBI BIR cevap Vermistir.
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 18:00   #4
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1266 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:

Yayımlanan telefon görüşmelerinin yapıldığı tarihte, şu anda Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi olmayan, eski Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi, Hüseyin HAYALİ ile iki futbol adamı olarak yapılan sohbetimizden “Sivas Spor’a bir maç için söz verdiği” kanaatine nasıl varıldığını Milliyet Gazetesine ve yazarına sormak isteriz.

Anayasada yer alan haberleşme özgürlüğü ve Türk ceza yasasının 132–133–134 ve vesair maddelerine aykırılık teşkil eden, art niyetle yapılan bu tür haberlerin cezasız kalmaması için hukuki mücadelemizin başlatılacağını kamuoyuna duyururuz.

Saygılarımla
Sivasspor Yön.kur.Bşk
Mecnun OTYAKMAZ
............BİZİM SÜPER LİGE ASLANLAR GİBİ ÇIKMAMIZ BAZI KESİMLERİN ZORUNA GİDİYOR.BİZİ SAHA DA DURDURAMAYANLAR ŞİMDİ BAŞKANIMIZA BU ŞEKİLDE SALDIRMAK İSTİYOR.BİZLER SİVASSPOR TARAFTARLARI OLARAK BU ŞEKİLDE ÇOK AÇIKLAMA GÖRDÜK BİZE YERİ GELDİ YOBAZ TAKIMI DEDİLER YERİ GELDİ HİÇ BİR OLAY OLMADIĞI HALDE OLMUŞ GİBİ GÖSTERİLDİ ULUSAL BASINDA .BİZ BUNLARA EN GÜZEL CEVABI TRİBÜNDE VERECEZ...FARKINDA DEĞİLLER GAZATE SATIŞLARININ DÜŞECEĞİNİ VEYA NASIL BİR TEPKİ GÖRECEKLERİNİN AMA MAÇLARI 1 AY SONRA BAŞILYACAK....O ZAMAN DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR...BAŞKANIMIZ MECNUN ABININ HER ZAMAN FİKİRLERİNİN EN BÜYÜK SAVUNUCUSUYUZ...........
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 18:00   #5
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

SIVASSPORUMUZUN 38 YIL SONRA SAMPIYON OLARAK SÜPERLIGE CIKISINI HAZMEDEMEYEN BAZI KISILER, SIMDIDE CAMUR ATMAYA BASLAMISLARDIR.
HANI BIR SÖZ VARDIR " MEYVE VEREN AGAC TASLANIR" DIYE.

BU YÜZDEN NE KADAR TASLARLARSA TASLASINLAR, SIVASSPORUMUZ ARTIK BASARIDAN BASARIYA KOSACAKTIR.

7 MILYON TARAFTARI OLAN BIR TAKIMI ARTIK KIMSELER DURDURAMAZ.

BASKANIMIZ SAYIN MECNUN OTYAKMAZ GEREKENI SÖYLEMISTIR, KENDISINI BU CÜRETLI CIKISINDAN DOLAYI KUTLUYORUM.

SAYIN BASKANIMIZ, BIZ 7 MILYON TARAFTAR OLARAK HER ZAMAN ARKANIZDA OLACAGIZ.
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 18:08   #6
sinan58_34
Usta Yiğido

sinan58_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 838 sinan58_34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BIZIM BASARIMIZI KISKANANLARA PAPUC BIRAKMIYACAGIZ, TABIKI MEYVESIZ AGAC TASLANMAZ AMA BIZ 5 PARALIK ADAMLARA BASARIMIZLA CEVAP VERRECEZ LUBE AYARI ZAVALLI OLARAK GORUYORUM SAYIN MECNUN OTYAKMAZA SİVASIMIZA VERDIGI EMEKLERDEN DOLAYI TESEKKURLERIMIZI SUNAR HAYATI BOYUNCA BASARILAR DILERIZ
sinan58_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 18:12   #7
Doko
Acemi Yiğido

Doko - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Doko ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

Saygılarımla
Sivasspor Yön.kur.Bşk
Mecnun OTYAKMAZ
Bayrani seven Milletini seven Topragni seven arkadaslar
abiler Milliyet Gazetesini boykott edelim
lütfen almiyalim
Alt 05.07.2005, 18:36   #8
BOZKURT58
Yeni Yiğido

BOZKURT58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 28 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 BOZKURT58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:

Saygılarımla
Sivasspor Yön.kur.Bşk
Mecnun OTYAKMAZ
sunu iyi bilinki ,BIZ HERKESIN ANLADIGI DILDEN KONUSURUZ

KAFAMIZI BOZMAYIN
BOZKURT58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 18:37   #9
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaslar milliyet gazetesine girdim, ama o aptal adamin mail adresini bulamadim. Eger mail adresini bilen varsa bizim siteye yazsin adamin mail adresini protostolarla kilitleyelim. En iyisi budur bence. Yada gazeteye protosto yazisi gonderelim tek tek onlarda oyle ucuz habercilik yapmasinlar. Hemde bir hafta surekli yazi gonderelim,bakalim binlerce taraftarin sesi kulaklarini yirtacakmi, yazi isleri muduru acaba o alcaga ne diyecek.
Gardaslarim sunada hazirlikli olmaliyizki, ilerde coklari sivasspora saldiracaklardir. Bunun bilincinde olmaliyiz, tek cozum yolu birlikte hareket etmektir. iste o zaman sivassporu ve taraftarini elestirirken kelimelerine dikkat ederler. Uzulmeyin gardaslarim. IT URUR, KERVAN YURUR. En iyi tokat atmak, birlik olmaktir. Taraftarlik zor zenaattir.Karda,camurda,iftira da,yenilgide, parasizlikda,cilede birlik olmaktir. YETER ARTIK YILLARCA SIVAS,HAKETTIGI YERE GELEMEMISTIR,VEYA ENGELLENMISTIR.ARTIK O DEVIR KAPANDI.BIZLERI BOLEMIYECEKLER,FIKIRLERIMIZ, GORUSLERIMIZ AYRI OLABILIR,FAKAT TEK GERCEK VARDIR,SIVAS.... BIZ SUVAZLIYIK HEMI GARDASLARIM.KEYFINIZE BAKIN YILLARDIR BIKTIK USANDIK BASKA TAKIMLARIN MACLARINI SEYRETMEKTEN,YASLANIN KOLTUKLARINIZA GOZLERINIZ KIRMIZI,BEYAZ BAKSIN.
Tuncay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 18:37   #10
kubra
Yeni Yiğido

kubra - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kubra ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

layar@milliyet.com.tr
arkadaslar sevgılerınızı bu arkadasa lutfen ıletırsenız cok sevınecegım kendısı bu aptalca ve terbıyesızce makalenın yazarıdır onemle duyurulur

BAŞKANIMIZA SAHIP CIKALIM
ONA ATILAN IFTIRA TUM YIGIDOLARA

http://www.milliyet.com.tr/2005/07/0...m/axyas02.html[/b]
kubra isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır