Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
SİVASSPOR Kazanır. 58 55,24%
Kasımpaşa Kazanır. 40 38,10%
Berabere Sonuçlanır. 7 6,67%
Katılımcı sayısı: 105. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Kasımpaşa
Alt 06.03.2016, 09:36   #41
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Kasımpaşa

burhan.hüseyin ve texira kesinlikle ilk 11 de oynamalı.
setkus-omar,boye,cici,ziya-yiğit,mehdi-burhan,hüseyin,atıf-texira
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda anadolu5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.03.2016, 10:15   #42
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 455 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence kalecinin hazırı filan olmaz.setkus maşallah son maçlarda rakibin attığı 1 şut varsa onu da yiyor korcanın hazır olup olmaması pek de etkilemez bir bakarsın çıkar yıldız olur korcan.

k.paşa maçı kadrom:
---------korcan-----------
çağatay-oumari-boye-emre öztürk
------yiğit----mehdi------
burhan------hussain-------atıf
-----------david ---------------
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda çorluluyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Cevap
Alt 06.03.2016, 10:15   #43
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 314 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cevap

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
E ne yapalım gardaş ,şimdi butakımdan bi cacık olmaz,kümede bile kalamaz diye ,sivasspor maçlaradamı çıkmasın,seyirci nasıl olsa kasımpaşayayıda yenemeyiz diye stadadamı gitmesin,24 maçta 2 galibiyet almış takım s..tin sene kasımpaşayı yenemez diyelim ozaman ,aradaki fark kapanır diyorum ben,kayseri sivasdan daha sıkıntılı bir takım ,merak etme mersin yada herhangi sivassporun maçını herzeman izlerim,osmanlı ve mersin maçına bakarsak sivasspor bu ligi haketmiyor der çıkarız, bu maçlara yanlış kadro çıkarıldığı için yenildik,heralde mesut bakkal ,bu kadar eleştiriden sonra,küfürden sonra kadroda yanlışlık yapmaz ,adam gibi kadro çıkartır ,aynı hatalarını tekrarlarsada son maçı olur defolur gider,sivassporun kurtuluş savaşı verdiği dönemde hiçkimsenin hata yapma lüxsü yok,destekolmayacaksanız ,zaten gergin olan milletin canınıda sıkmayın ,düştük düşeriz,ptt lige merhaba,elveda süperlig filan neyaa ,sizin gibi düşünenlerle aynı şehrin insanı olmak zull geliyor insana,sizin gibi _ düşünenlerin biraz sivasspordan uzak durmasının faydalı olacağını düşünüyorum,hani kızgınlıkla böyle şeyler düşündüğünüzü yazdığınızı biliyorumda ,artık böylee düşünceleriniz kabak tadı vermeye ,insanları sinir etmekten başka birşeye yaramıyor ,sizlerin yaptığı neye benziyor biliyormusun?hani uçurumun kenarında sallanan bir insan görürsünüz ,sonra yanındakilerle iddaya tutuşursunuz,bu adam düşermi?çıkarmı diye aynı hesap,ya gider destek olur elinden tutar çekersin ,yada yoluna devam edersin olay bu kadar basit
Kıymetli Yiğido 34MUAMMER58,

Evvela tahlillerinizi her zaman çok dikkatlice okuduğumu ve genel olarak ortak düşünceleri paylaştığımızı belirtmek isterim. Ben de kesinlikle Sivassporun bu yıl Süperligde kümede kalacağını seneye radikal bir biçimde yeniden yapılanma ile şampiyonluk sahnesine çıkacağımıza içtenlikle inanıyorum. Ancak sizin daha önceki bir mesajınızda yiğidoş sıfatını (birazda tabii olarak can sıkıntısı ve kızgınlıkla kullandığınıza içtenlikle inanıyorum) kullanmanız bence uygun olmamıştır. Sabote edecek ölçüde kötü niyetli değilse herkes yiğidodur, ümitsizlikten ya da şahsi karamsar yapısından biricik takımımızın bir alt lige düşebileceği kaygısını matematiksel olarak mümkün olmadan dile getirmiş olsa bile herkes yiğidodur. Çünkü doğuştan yiğido olan herkesin hakkıdır bir şekilde eleştiri yapmak. Tahammül etmek zorundayız birbirimize, çünkü hepimiz nihayetinde yiğidoyuz. Kasımpaşaspor maçı ile ilgili naçizane hatırlatmalarım.

1) Bu artık son şans. Kesinlikle ve kesinlikle galibiyet almak zorundayız. FB- BJK yı yenerek şampiyonluk yarışına çok güçlü bir biçimde tutunduğu için FB Kayserisporu yenmek zorundadır. Son maçımız FB ile olsa bile o zaman kadar herşey netleşmiş olur nasıl olsa. Ama ben Sivassporumuzun FB yi de yeneceğine inanıyorum.

2) İlerde David Texeira tek forvet oynayacak arkadan Burhan , Etzaz ve Aatif destek verecekler. Geri ortada Yiğit ve Mehdi ileri geri (daha çok geriye doğru) çalışacaklar. Geride Çağatay, İbrahim Öztürk, Qumari ve Emre Öztürk oynayacak. Bence İbrahim Öztürk çok tecrübeli ve olumlu özellikleri oldukça fazla. Ha bana kalsa keşke takımımızın yaş ortalaması 23-24 olsa. İnşallah seneye.

3) Şu anda Süperlig bir haftalığına durdurulsa ve denilseki bu bir haftada transfer serbest. Bizim veteran ve yaşlı denebilecek futbolcularımızı kendi 11 lerinde direkt (yada en azından 60-65 dakika için) oynatmak için hangi takım transfer etmek ister? Akhisar mı, Trabzonspor mu, Mersin İdman Yurdu mu, Eskişehirspor mu, Antalyaspor mu, Rizespor mu? Bu soruya objektif ve net cevap veremeden Sayın Mesut Bakkal hocamız ve teknik ekibi Kasımpaşaspor maçı için Medicana Sivassporun ilk 11 ini oluşturmamalıdır diye düşünmekteyim. Elbette ben takımımızın teknik kadrosunun ve her futbolcusunun sonuna kadar yanındayım. Kişilerle ilgili hiçbir önyargımız olamaz. Kaldı ki ben veteran futbolcularımızın bir zamanlar gerçek bir yıldız olduklarına içtenlikle inanıyorum. Ancak her şey (canlı cansız) sınırlı bir zamanda mukavimdir. Sınırsızlık ve sonsuzluk yalnızca yüce yaradan için geçerlidir. Kısaca şimdi Tekbir hedef var. Süperlig mayıs 2016 da tamamlandığında Sivassporumuzun bu ligde kalmış olması. Tek hedef budur. Kişiler, şahışlar vb. sonra gelir. Unutmayalım o kişiler kendilerine çalıştıracak yada oynayacak yeni takım bulabilirler ama taraftarımız Süperligde ölümüne destekleyecek (Sivasspordan başka) takım bulamazlar, aramazlar. Aramadılar, aramayacaklar, çünkü her daim taşıdıları kalpleri yalnızca Sivasspor için çarpacaktır. Taraftar sonsuza kadar taraftardır.

4) Kasımpaşaspor maçı lige yeniden başlangıç maçımız olacaktır. Taraftar bir bütün olarak hem kendi içinde hemde tarafı oladuğu camianın etrafında (Yiğido camiası) etrafında kenetlenmelidir. İstiklal harbimiz başlamıştır. Cenabı Allahın izniyle camiamız muvaffak ve muzaffer olacaktır inşallah.

5) Son olarak Yönetim Kurulu üyelerimizin hepsine içtenlikle selam ve saygılarımı iletiyorum. Özellikle Camiamızın başkanı Sayın Mecnun Otyakmaz'a her zaman büyük bir sempati ve saygı duyduğumu, kendisini Sivassporumuzun başında sonsuza kadar görmek istediğimi belirtmeyi bir görev sayıyorum. Bu günlerde geçecektir ve seneye Süperlig Şampiyonluğuna eriştiğimizde onun ve öteki bütün yiğidoların yüzlerindeki tebessüm, gülümseme ve sevinçleri hayal ederek biricik takımımızın arkasında sonuna kadar destek veriyorum. vereceğim.

6) Lewis Carrol'un Alice Harikalar Diyarında adlı eserinde Alice şaşkınlıkla sorar. Okuyacağım ama nereden başlıyayım? Cevap: Baştan başla sonuna kadar git. Ben de şimdi minik yiğido adayları eğer Sivassporu seveceğim ama hangi halinden sevmeye başlasam diye şaşkınlık geçirirlerse şunu söylemek isterim. İşte Sivassporun bugünkü bu en sonki halinden başla sevmeye ve sonuna kadar sev. Evet İşte bu 18 puandaki son durumundan başla sevmeye. Çünkü sevgi puanda değil kalptedir. O kalp sen de zaten var minik yiğido. Takım senindir, çünkü sen tabii olarak bir yiğidosun. Ben de minikken ilk kırmızı-beyaz örülmüş kazağı 6 yaşında sırtıma geçirip ailecek 4 Eylül stadyumuna gittiğimde henüz yiğido sıfatını bilmesemde kalbim bana Sivasspora ait olduğumu doğal olarak öğretmişti.

Saygılarımla.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Sivasspormysoul'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2016, 10:44   #44
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 467 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kayserinin yenilmesiyle bi umut yine taraftarımız elinden gelen desteği gösterecektir.Şehir sışından gelip Tiribünlerde olacağım inşallah
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fark58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.03.2016, 10:58   #45
makinist3458
Yeni Yiğido

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 makinist3458 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eğer o tanase bir daha ilk 11 başlarsa daha ne maça giderim ne de maçı izlerim!!
makinist3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 11:21   #46
bumin58
Acemi Yiğido

30 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 455 bumin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Setkus,cicinho,boye,İbrahim,zi ya,mehdi,Hussain,Burhan,aatif, tanase,texaira diyorum.Hasan kabze 2. Yarı belki girebilir
bumin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 15:15   #47
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takım maç kazanamıyo malesef..taraftar olarak biz yine elimizden geleni yapcaz ınş..bu sefer en azından güzel bir organizasyon olsada 10000 rakamını yakalasak en azından son maçlarımız görsel olarak güzel olur..çok iyi bı taraftar sınerjısı yakalanırsa belki galip gelebiliriz..antalya maçında biraz destek olsa gol gelecek gibiydi bunu hissettim,rize maçını aldık tamamen bir şanstı ama şu maçtan bir galaıbıyet alalım ınanın takım dirilir.. insanın ınanası gelmiyo yazıyozda sen sabır var Allah ım bu taraftara
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Cevap
Alt 06.03.2016, 15:51   #48
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cevap

Alıntı:
Sivasspormysoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kıymetli Yiğido 34MUAMMER58,

Evvela tahlillerinizi her zaman çok dikkatlice okuduğumu ve genel olarak ortak düşünceleri paylaştığımızı belirtmek isterim. Ben de kesinlikle Sivassporun bu yıl Süperligde kümede kalacağını seneye radikal bir biçimde yeniden yapılanma ile şampiyonluk sahnesine çıkacağımıza içtenlikle inanıyorum. Ancak sizin daha önceki bir mesajınızda yiğidoş sıfatını (birazda tabii olarak can sıkıntısı ve kızgınlıkla kullandığınıza içtenlikle inanıyorum) kullanmanız bence uygun olmamıştır. Sabote edecek ölçüde kötü niyetli değilse herkes yiğidodur, ümitsizlikten ya da şahsi karamsar yapısından biricik takımımızın bir alt lige düşebileceği kaygısını matematiksel olarak mümkün olmadan dile getirmiş olsa bile herkes yiğidodur. Çünkü doğuştan yiğido olan herkesin hakkıdır bir şekilde eleştiri yapmak. Tahammül etmek zorundayız birbirimize, çünkü hepimiz nihayetinde yiğidoyuz. Kasımpaşaspor maçı ile ilgili naçizane hatırlatmalarım.

1) Bu artık son şans. Kesinlikle ve kesinlikle galibiyet almak zorundayız. FB- BJK yı yenerek şampiyonluk yarışına çok güçlü bir biçimde tutunduğu için FB Kayserisporu yenmek zorundadır. Son maçımız FB ile olsa bile o zaman kadar herşey netleşmiş olur nasıl olsa. Ama ben Sivassporumuzun FB yi de yeneceğine inanıyorum.

2) İlerde David Texeira tek forvet oynayacak arkadan Burhan , Etzaz ve Aatif destek verecekler. Geri ortada Yiğit ve Mehdi ileri geri (daha çok geriye doğru) çalışacaklar. Geride Çağatay, İbrahim Öztürk, Qumari ve Emre Öztürk oynayacak. Bence İbrahim Öztürk çok tecrübeli ve olumlu özellikleri oldukça fazla. Ha bana kalsa keşke takımımızın yaş ortalaması 23-24 olsa. İnşallah seneye.

3) Şu anda Süperlig bir haftalığına durdurulsa ve denilseki bu bir haftada transfer serbest. Bizim veteran ve yaşlı denebilecek futbolcularımızı kendi 11 lerinde direkt (yada en azından 60-65 dakika için) oynatmak için hangi takım transfer etmek ister? Akhisar mı, Trabzonspor mu, Mersin İdman Yurdu mu, Eskişehirspor mu, Antalyaspor mu, Rizespor mu? Bu soruya objektif ve net cevap veremeden Sayın Mesut Bakkal hocamız ve teknik ekibi Kasımpaşaspor maçı için Medicana Sivassporun ilk 11 ini oluşturmamalıdır diye düşünmekteyim. Elbette ben takımımızın teknik kadrosunun ve her futbolcusunun sonuna kadar yanındayım. Kişilerle ilgili hiçbir önyargımız olamaz. Kaldı ki ben veteran futbolcularımızın bir zamanlar gerçek bir yıldız olduklarına içtenlikle inanıyorum. Ancak her şey (canlı cansız) sınırlı bir zamanda mukavimdir. Sınırsızlık ve sonsuzluk yalnızca yüce yaradan için geçerlidir. Kısaca şimdi Tekbir hedef var. Süperlig mayıs 2016 da tamamlandığında Sivassporumuzun bu ligde kalmış olması. Tek hedef budur. Kişiler, şahışlar vb. sonra gelir. Unutmayalım o kişiler kendilerine çalıştıracak yada oynayacak yeni takım bulabilirler ama taraftarımız Süperligde ölümüne destekleyecek (Sivasspordan başka) takım bulamazlar, aramazlar. Aramadılar, aramayacaklar, çünkü her daim taşıdıları kalpleri yalnızca Sivasspor için çarpacaktır. Taraftar sonsuza kadar taraftardır.

4) Kasımpaşaspor maçı lige yeniden başlangıç maçımız olacaktır. Taraftar bir bütün olarak hem kendi içinde hemde tarafı oladuğu camianın etrafında (Yiğido camiası) etrafında kenetlenmelidir. İstiklal harbimiz başlamıştır. Cenabı Allahın izniyle camiamız muvaffak ve muzaffer olacaktır inşallah.

5) Son olarak Yönetim Kurulu üyelerimizin hepsine içtenlikle selam ve saygılarımı iletiyorum. Özellikle Camiamızın başkanı Sayın Mecnun Otyakmaz'a her zaman büyük bir sempati ve saygı duyduğumu, kendisini Sivassporumuzun başında sonsuza kadar görmek istediğimi belirtmeyi bir görev sayıyorum. Bu günlerde geçecektir ve seneye Süperlig Şampiyonluğuna eriştiğimizde onun ve öteki bütün yiğidoların yüzlerindeki tebessüm, gülümseme ve sevinçleri hayal ederek biricik takımımızın arkasında sonuna kadar destek veriyorum. vereceğim.

6) Lewis Carrol'un Alice Harikalar Diyarında adlı eserinde Alice şaşkınlıkla sorar. Okuyacağım ama nereden başlıyayım? Cevap: Baştan başla sonuna kadar git. Ben de şimdi minik yiğido adayları eğer Sivassporu seveceğim ama hangi halinden sevmeye başlasam diye şaşkınlık geçirirlerse şunu söylemek isterim. İşte Sivassporun bugünkü bu en sonki halinden başla sevmeye ve sonuna kadar sev. Evet İşte bu 18 puandaki son durumundan başla sevmeye. Çünkü sevgi puanda değil kalptedir. O kalp sen de zaten var minik yiğido. Takım senindir, çünkü sen tabii olarak bir yiğidosun. Ben de minikken ilk kırmızı-beyaz örülmüş kazağı 6 yaşında sırtıma geçirip ailecek 4 Eylül stadyumuna gittiğimde henüz yiğido sıfatını bilmesemde kalbim bana Sivasspora ait olduğumu doğal olarak öğretmişti.

Saygılarımla.
Değerli kardeşim ,elbetteki herkes özgür fikirlerini paylaşabilir,sivassporun düşme şansının ,ligde kalma şansından daha fazla olduğunu düşünebilir,nerdeyse hepimiz bu şekilde düşünüyoruz,düşme tehlikesini ensemizde hissediyoruz,birşekilde dün itibariyle kayserinin yenilmesiyle ,sivassporada ,mersinede,eskişehirede son 1 şans doğmuştur,bu şansı sonuna kadar zorlamak varken,nediye düştük ,boşa uğraşmıyalım,elveda süperlig ,merhaba ptt lig diyerek,maçlara gitmeyin ,yönetime küfredin,futbolcuları dövün,hocayı kovun ,gibi sonderece sinir bozan yazılar yazarak insanların moralini bozmaya kimsenin hakkı yok,o tiplerin çoğunu biliyorum,hiçbir fikirlerinde pozitif bir düşünce yok,sanki içimizdeki gizli Kayserili,trabzonlu gibiler sivasspor puan kaybetsede sağa sola az küfretsek diye bekliyenlerdir ,YİĞİDOŞ lafını o tiplere söyledim,yanlış anlaşılma olmasın,kümedüşebiliriz diye düşünenlere değil,henüz 10 maç varken,çeşitli istatistikleri örnek göstererek,yada hocanın hatalı oyuncu seçimi yüzünden kaybettiğimiz maçları örn göstererek ,ligde kalmaya inananlarla alay ederek yazanlaradır sözüm,evet belki hersivaslı dışardan YİĞİDO olarak anılabilir,bu bir taraftar grubu ,yada sivasspor seyircilerinin ortak lakabı değildir,orjinal Sivaslıların adıdır ,yaşamşeklidir,hayat tarzıdır,duruşudur YİĞİDO olmak ,,hırsızdan,3 kağıtçıdan,namussuzdan,deyyusd an,dönekden,yavşaktan,hainden ,eşikiyaDANkendi memletinin takımı dururken ,3 büyütülmüşlerin şakşakçılığını yapandan,kapısının önündeki maça gitmeyip ,gereksiz gereksiz konuşandan ,kulübüne,trübünlere ceza aldıranlardan,sivaslı olduğu halde rakip taraftar kısmına gidip sivasa ,Sivaslıya küfredenden,nerede sivas düşmanı varsa onlarla birlik olandan,sivas düşmanlarını ,benim [bizim]vergimizle alınmış araçlarla sağa sola taşıyandan,,sorsan sivasspor maçına ömründe gitmemiş,sorsan 3 5futbolcu adını sayamıyan kör kütük cahilden yiğido Olmaz,bu özelliklere kim sahipse kusura bakmasınlar nereli olursa olsunlar ,boşuna YİĞİDO yuz diye dolaşmasınlar,ayrıca bu takımı ligler bitmeden küme düşürenler,negerek var destek olmaya zaten düşmüşüz diyenlerede soruyorum,siz sivassporun enson nezaman düştüğünü biliyormusunuz?nasıl ,neşekilde ,hangi takımla oynayarak düştüğünü,takım düşerken taraftarların yüz ifadesini,düştüğü yerden 3.ligden ,2ligin 2.ligine kaçyılda geri döndüğünü,biliyormusunuz?bu takımın o süreçten süperliğe çıktığı sezona kadar nasıl ayakta durduğunu biliyormusunuz?,takımın matematiksel olarak ligde kalma şansı varken ,destek olmak varken,takımı ,futbolcuları motive etmek varken ,takımı kağıt üstünde düşürüyorsunuz ,ayıptır ,günahtır ,yazıktır,bu takım hiç maç oynamadan sezon başında bileküme düşürenleredir lafım,yoksa korkuyu yaşayanlara lafım yok,aklının bir köşesinde hiçbir umut taşımayanlarıdır sözüm ,bendende saygılar .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 18:27   #49
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bana kalirsa Kayserinin de Trabzonun da Rizesporun da ve Antalyanin da düsme korkusu var.

Rizespor 28 Puan
Antalyaspor 28 Puan
Trabzonspor 27 Puan (suan yeniliyor)
Kayserispor 23 Puan

Simdilik Kayseri ve Trabzonu asagi cekebiliriz diyorum..

Kayseri ve Trabzon FB, MIY, ve Bizimle oynayacak.

Kisacasi Allahtan ümit kesilmez benim inancim tamdir, bu takimi simdiden düsürene gelsin !!! Affedersiniz savasta olsaydik hemen pes ederdiniz.
Alt 06.03.2016, 18:36   #50
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizi öyle bir hale getirdilerki kendi takimimizi oylarimizla bile dstekleyemez hale geldik ne zaman olumlu oy kullansak hep kaybediyoruz yaziklar olsun bu takimi bu hale getirenlere
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
devre, haydİ, ikinci, ilk, kasımpaşa, maça, sivasspor