Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Yeniden
Alt 25.06.2011, 08:48   #11
Rasim5858
Yeni Yiğido

7 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Rasim5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Yeniden

Inşallah öyle olur beyler. Ama ben hala 2yada 3transfer yapılsa fena olmaz diyorum.
Rasim5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 08:52   #12
Rasim5858
Yeni Yiğido

7 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Rasim5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Inşallah öyle olur beyler. Ama ben hala 2yada 3transfer yapılsa iyi olur diye düşünüyorum. bunlardan biri herkesin de bildiği gibi sağlam, kaliteli bi forvet pedriel bu işi götüremez gibi geliyor bana.
Rasim5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 10:32   #13
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

arkadaslar rahat olun bir kac kaliteli transfer daha yaparsak insallah gelecek sezon hata gelecek 3-5 sezon rahat bir sivasspori izlicez

ben her zaman size negatif degil pozitif olun dedim tavarih ve sebasteia ve diger takimina guvenen kardeslerim de bunu kanitladi
Alt 25.06.2011, 11:36   #14
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Katıldığım en iyi düşünce Sivasspor kanatlara süperlig üstü bir rotasyona sahip kanatlarda bukadr çeşitllik Dia Stoch la birlikte sadece Fb de var
Eğer Bu kanat çeşitliliğimiz iyikullanır takımımızıkanatlar üzerine kurarsak ortalarda hava toplarında ve çizgiye inen adamlara zayıf olan ligimizde çok bşaralı olabileceğimizi düşünüyorum.
Alt 25.06.2011, 11:38   #15
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaslar rahat olun bir kac kaliteli transfer daha yaparsak insallah gelecek sezon hata gelecek 3-5 sezon rahat bir sivasspori izlicez

ben her zaman size negatif degil pozitif olun dedim tavarih ve sebasteia ve diger takimina guvenen kardeslerim de bunu kanitladi
Ben ben şaka bir yana pozitiflik taraftarımıza ve takımımıza çok şey katacaktır şu siteye girdiğimde olumlu düşünler oldukça sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

Bi madalyonun diğer tarafı var bunu görünce hangi takımlar düşer diye düşünmeye başlıyorm
Alt 25.06.2011, 11:53   #16
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca geçen sezon çok iyi bir orta saha aldık dedi. aldığımız adam sandro çıktı. şimdide bomba forvet söylemleri var çok iyi olacağı söyleniyor. inşallah yine hayal kırıklığı yaşamayız..
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 14:45   #17
dize7
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 dize7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hacı cihan yılmazın süper ligde herhangi bir takımda oynuyor olması bile bir talihsizliktir... cihan ve uğur dışındaki bütün yiğidolarımıza güveniyorum... bir de mehmet nasın pas yüzdesi düzelse... özellikle de son paslarda... takım adam oldu allahın izniyle... pislikleri temizlendi...
dize7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 14:49   #18
akifesk
Usta Yiğido

Alıntı:
dize7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hacı cihan yılmazın süper ligde herhangi bir takımda oynuyor olması bile bir talihsizliktir... cihan ve uğur dışındaki bütün yiğidolarımıza güveniyorum... bir de mehmet nasın pas yüzdesi düzelse... özellikle de son paslarda... takım adam oldu allahın izniyle... pislikleri temizlendi...
-uğur kavuk gerçekten çok kötü. adam ne defans yapabiliyor, nede atak ,, ileri çıkıp orta yapabilmesi ise mucize .. hiç görmedim.
-cihan yılmaz bence istikrar sağlasa daha iyi olur. yinede cihanın yaptıklarını unutmamak lazım. çok puan kazandırdı. son bjk maçını onun sayesinde kazandık.
-mehmet nas da bence bal yapmayan arı gibi. daha iyisi alınsa GÖNDERİLmesini isterim ..
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.06.2011, 15:15   #19
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 842 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

ugur kavuk un kesin gönderilmesi lazım ne diye takım da tutuyorlar milletvekilinden falan torpilimi var yoksa bedavamı oynayacak bu sene yeter artık taraftarın sesini dinlesin yönetim ...
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.06.2011, 15:31   #20
akifesk
Usta Yiğido

uğur kavuk gerçekten de takımın en zayıf halkası. bunu görmek için öyle çok fazla bir futbol bilgisine sahip olmaya gerek yok.. uğur hem kendi bölgesinde işini yapamıyor hemde takım oyununa katkısı bence sıfır. bu adamda teknık yok savunmayıda yapamıyor hücümuda ..
Galiba uğur sivas' da bedava oynuyor yada oynamak için para veriyor. ilk uğurun gönderilmesini bekliyordum ama sanırım yeni sözleşme yapıldı.
tek dileğim kerim zenginin hiç sakatlanmaması..

Etiketler
sivasspor, yeniden