Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Ölüm kalım maçı olacak
Alt 08.03.2013, 08:17   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Ölüm kalım maçı olacak

Sivasspor orta alandaki en etkili isimlerinden bir tanesi olan ve kırmızı-beyazlı forma ile sergilediği performansla taraftarın gönlüne taht kuran Erman Kılıç, hafta sonu oynayacakları Antalyaspor karşılaşmasının ölüm kalım maçı olacağını ifade etti.

Takımın 3 haftalık kötü gidişatını ve saha içerinde yapılan bireysel hatalarla ilgili açıklamalarda bulunan deneyimli oyuncu, ligde yeni bir çıkış trendi yakalamak istediklerini belirterek; "Şuan 3 maçlık kötü bir gidişat söz konusu.
Bana göre futbol anlamında çok sıkıntımız yok ama işte bir türlü olacak pozisyonlarda gol bulamıyoruz. Fakat dönüşü bize gol oluyor. Bir talihsizlik var diye düşünüyorum. Şimdi tam birbirimize sarılma zamanı.

Antalyaspor maçımız var çok önemli, kenetlenerek bu maçı kazanıp ondan sonraki Akhisar deplasmanını da kazanıp rahat bir nefes almak istiyoruz. İnşallah bunu da başaracak gücümüz var diye düşünüyorum" dedi.

Takımda yaşanan bireysel hatalarla ilgili ise önemli anekdotlar veren Kılıç; "Maç içerisinde öyle bir kırılma anları oluyor ki, o anda her şey gerek lehimize gerekse aleyhimize değişebiliyor. Mesela ben önceki hafta ben Beşiktaş maçında müsait bir pozisyonda golü atamadım. O pozisyonun hemen akabinde kalemizde golü gördük. Böyle şeyler de oluyor, tabii defanstaki arkadaşlarımızda hata yapacak, forvetteki arkadaşlarımızda hata yapacak, önemli olan ayakta kalabilmek. Ben takımımızın ayakta kaldığını düşünüyorum. Şuanda da Antalyaspor maçı bizim için ölüm kalım maçı olacak" dedi.

Taraftarlar desteğine ise her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduklarını söyleyen Erman; "Antalyaspor karşılaşması bizim için çok önemli bir maç olacak. Yeter ki taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasınlar. Hep beraber bu maçı kazanmamız lazım.
İnşallah da onların desteğiyle bu maçtan 3 puanla ayrılacağız" şeklinde konuştu.

Sivas'ın Sesi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Ölüm kalım maçı olacak
Alt 08.03.2013, 08:29   #2
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Ölüm kalım maçı olacak

Yine başladı iddalı açıklamalar da bu açıklamaların sonu genelde iyi olmuyor.Kazanmak falan diyoruz ama şu maçta beraberlik bile çok önemli bunu futbolcular anlamıştır umarım.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2013, 09:22   #3
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hep beraber bu maçı kazanacağız, inanıyoruz
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 09:36   #4
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

sonunda yine işi ölüm kalıma getirdiniz, helal olsun mu desem yazıklar olsun mu??? bilemiyorum
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2013, 09:39   #5
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla bu maçı aldık mı bi nebze olsun rahatlayacaz. önümüzdeki hafta akhisar maçı da çok kritik bu iki karşılaşmadan alacağımız 6 puan zaten bizi rahatlatacak ve artık türkiye kupasında finale çıkmaya bakacaz Allahın izniyle
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı PETKOVİC'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 09:51   #6
Rallim58
Gast

Klasik söylemdir belki ama; "Bu maçı alacağız başka yolu yok"...

Erman'ım (her ne kadar bana amca desende) sizler inandığınız takdirde, lügatınızda başarısızlık olmamalıdır...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 09:54   #7
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kaç haftadır yatıyorsun işe yaradığın yok.. doğru dürüst kaleye şut bile çekmiyorsun.. ondan sonra da ölüm kalım maçı diyorsun
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda calipso'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 09:59   #8
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

nihayet durumun vehametini anlıyan 1 oyuncumuz çıktı evet gerçekten sivasspor için ölüm kalım maçı bu antalya maçı taraftar futbolcu kenetlenip bu maçı almalıyız başkada yolu yok benim şahsi kanaatim 5 galibiyetin bize yeteceğii çünkü rakiplerimizde kendi aralarında oynayacaklar onların birbirleriyle oynadığı haftalarda bizim kazanmamız gerekiyor düşünebiliyormusunuz bjk fb ts maçını kazanamasaYdık şimdi çoktan havlu atmıştık iyi oynuyoruz lafları karın doyurmuyor kötü oynayın 10 kişi defans yapın 10 kişi hucum yapın neyapıp edin 5 maç kazanın iyioyun takımı ligde bırakmıyor şutları çekerken seyit çavuş gibi düşünün eğer sivasspor düşme hattındaysa bunda ermanın büyük payı var sezon başından beri atamadıı pozisyonlardan sonra golü yedik önemli mevkide oynadığı halde henüz beklenen ermanı göremiyorum hadi bakalım bu maçta görelim ermanımızı vurduğun gol olsun ermanım
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2013, 09:59   #9
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Erman şanssızlıktan bahsediyor, bir de Hocası gibi iyi oynadığımızdan. Acaba hangi iyi oyun?. Kazandığımız maçlar dahil ortada oyun yok ki, iyisi olsun. Topun kontrolü hep rakipte. Kazandığımızda da daha ikinci pasta topu rakibe teslim ediyoruz. Topu ileriye taşıyamıyoruz. Taşısak ne olacak ki? Forvetimiz mi var, 90 dakika yayılan Eneramo mu, savruk Pedirel mi forvet. Bir de Erman keyfi oynamaya başlayınca yenilen ama ayakta kalan bir takımımız oluyor. Kendinize gelin beyler. Kimse bu dediklerinize inanmıyor.
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahmet Ateş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 10:50   #10
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Sende biraz oyna be erman 3 haftadır hayalet gibi dolaşıyorsun maç seçmeyi bırakmadık gitti

Etiketler
kalım, maçı, olacak, ölüm