Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 04.03.2016, 23:13   #71
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesut Hoca yanlış kişi değil geldiği tarih ve Sivassporun konumu yanlış kardeşim...
..Kusura bakmayın size malesef bu konuda hiç katılmıyorum..Bu zamana kadar Mesut BAKKAL gibi vizyonu dar hocaları hiç sevmedim hala da sevemiyorum..Benim gözümde iyi bir hoca elindeki kadroyu iyi bir şekilde kullanıp ,oyunu okuyabilen,maç içinde gerekli değişiklikleri yapan hocadır..Mesut Bakkal son 2 maçta çıkardığı kadro;yaptığı,yapamadığı deşikliklerle sınıfta kalmıştır..Bu saatten sonra sivasspora verebileceği bir şey olduğunu da düşünmüyorum...Ben geçen hafta Antalya maçını statta canlı izledim;ilk yarı sivasspor benim bulunduğun taraftaki kaleye hücum etmişti...Texeria yı calı olarak yakından izleme fırsatım oldu..Kesinlikle 2. yarı çıkmayı haketmemişti...Mesut Hoca neden çıkardı,H.Kabze yi neden aldı hala anlamış değilim..İlk yarı adama fazla top da gelmedi..2.yarı tam istediği ortam oldu ama malesef sahada değildi..Bugün de hoca Hasan ile tek forvet başladı..2.yarı en azından Texeria yı oyuna alır forveti 2 ler dedik ama ..Oralı bile olmadı..Golü yedikten sonra bile almadı..Daha sonraki dakikalarda oyuna aldı(74.dak galiba)..O saatten sonra iş işten geçmiş;rakip gömülü oynamaya başlamıştı....Mesut Hoca önce beraberlik sonra galibiyet diyor ama sivassporun maç kaybetmeye hatta beraberliğe bile tahammülü yok...Futbol bu haftaya bir de bakarsın Kasımpaşa yı yener;hatta üst üste bir kaç maç bile kazanır...Ben Mesut Bakkal gibi hocaları hiç sevmiyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2016, 23:15   #72
Efe Sivasspor
Acemi Yiğido

38 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 347 Efe Sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hala mesut bakkal diyenler var bu takıma verebileceği motiveydi o da bu hafta itibariyle sona erdi teknik açıdan bu takıma verebileceği hiçbir şey yoktur
Efe Sivasspor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Efe Sivasspor'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2016, 23:16   #73
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 367 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İlhan Cavcav gibi neşter hamlesi yapılması lazım.Diğer türlü pes etmek yokmuş falan filan bu iş bitti artık.Hocayla konuşalacak Texiera,Etzaz 11e sokulacak Atıf kulübeye çekilecek İbrahim Akın ,Beykan kadro dışı bırakılacak.Hoca bunu kabu etmiyorsa göndereceksin.İbrahim Üzülmez gibi genç birini getireceksin.Nasreddin Hoca gibi ya tutarsa.Geçmiş olsun!
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda triper58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2016, 23:18   #74
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesut Hoca yanlış kişi değil geldiği tarih ve Sivassporun konumu yanlış kardeşim...
Dalgasız denizde herkes kaptan, her şey yolundayken gelip takımı 13. yapacak adam hiçbir zaman doğru kişi değildir. Aksine vizyonsuz vasatın tekidir. Mesut hoca tam bu tarife uyuyor ne yazık ki
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2016, 23:21   #75
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 367 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Efe Sivasspor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hala mesut bakkal diyenler var bu takıma verebileceği motiveydi o da bu hafta itibariyle sona erdi teknik açıdan bu takıma verebileceği hiçbir şey yoktur
Katılıyorum sadece bir tek Rize maçında faydası oldu.Konya maçına kimse bir şey demiyor ama puan alınması gerekiyordu alınamadı.Antalya maçında 2 puan kaybetti bugünde 3 puan bıraktı.Rize maçında ümidimiz vardı şuan sıfıra indi.Hoca değişikliği lazım Kasımpaşa'yı bu zihniyetle kazanmamız mucize.En azından taraftarda yeniden havaya girer.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı triper58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2016, 23:27   #76
maximustafa
Acemi Yiğido

41 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 353 maximustafa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Budan sonra yeni oluşuma gidilmeli yönetim değişmeli şimdiden gelecek yılın planlaması yapılmalı tabi öncelikle ruhunu kaybetmiş taraftarında takımdan soğumasına neden olan yönetim değişmeli
maximustafa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2016, 23:29   #77
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kendinle çelişkiye düşmüşün..Bizde pes etmek yok,yola devam babında hep Sivasspor kazansın istiyoruz..Bak sende hayalperestsin '' Neyse pes etmek yok,son durağa kadar devam''
bende celiski yok. her mac öncesi 3 atariz 5 atariz, kesin kazaniriz gibi yorumlar yapanlar nedense mac sonrasi en agir elestirileri de onlar yapiyor.
benim hedef aldigim kitle onlar ve yönetim yalakaligi yapanlardi.
sanirim eskisehir macindan sonra söylemistim bu takimin ligde kalmasinin mucizelere bagli oldugunu. aradaki puan farkina dayanarak da söylememistim. yarin en kökü ihtimalle puan farki 8 olur, en iyi ihtimalle 5'de kalir.
yani 3 ya da 2 maca bakar..
sorun puan farkinda degil, sorun fikstürde ve bir takimin bu kadar final macindan basarili cikmasinin zor olmasinda.. kazanmayi unutmus bir takim dügmeye basarcasina 3-4 maclik galibiyet serisi yapmasi cok zor. hele hele ligin son 10 haftasina giriliyorsa..
fikstürün kolay kismi gecti. simdi zor kismi geliyor. bundan sonraki 4-5 maclik periotta hep hedefi üst siralar, sampiyonluk ve avrupa kupasi olan takimlarla maclar var..
nicin pes etmek yok diyorum? cünkü matematiksel olarak henüz kesinlesmis birsey yok...
Alt 04.03.2016, 23:31   #78
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Eğri oturup doğru konuşma,şapkayı önümüze alıp düşünme zamanıdır.(yönetim için) Artık bu takım düşmüştür,kaldı ki düşmemesi için 10 maçtan 8 galibiyet alması lazım.Ki bu da çok çok zor ve mucizelere kaldı işimiz. Ben olaya daha değişik bir yönden bakmak istiyorum. Düştüğümüz zaman büyük ihtimalle bu yeni alınan oyuncular Texeria,Tanase,Etzaz Hüseyin bir alt ligde olmayacaklar. Oumari ile belki devam edilebilir çünkü kendisi 2.ligden alındı. Mevcut kadromuzdan Aatıf,Setkus gibi pahalı transferlerde olmayabilir..Örnek isimler tabii ki çoğaltılabilir ama bunlar ilk etapta gidecek futbolcular.
Eğer yönetim yoluna devam edecekse bence en kısa zamanda bu takımın başına Ptt liginde takımı şampiyonluğa oynatabilecek bir teknik heyetin şimdiden öngörüşmesi yapılmalı,takım ona emanet edilmelidir. Bu isimler Bülent UYGUN,İsmail KARTAL olabilir..Bizi en iyi bilen iki isim bu adamlar. İkisi de Sivasspor'da derin izler bırakmış ve kendileri de buradan isim yaparak bu piyasaya adlarını yazdırmışlardır. Bunlar olmaz ise eğer heyecanı ve kişiliği ile Osman ÖZKÖYLÜ diğer bir aday olabilir.
Artık yolun sonudur ve geleceğin planlaması şimdiden yapılmalıdır. HAZİN VE ACIDA olsa takım bizim takımımız şehir bizim şehrimizdir. Yönetimde çıkıp '' BÜYÜK SİVASSPOR TARAFTARI BİZ YANLIŞ YAPTIK,HATA ETTİK ÖZÜR DİLİYORUZ. AMA BU TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON YAPIP LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ.BUDA BİZİM BOYNUMUZUN BORCUDUR'' diyebilme cesaretini göstermelidir. Yarından tezi yok bu planlama yapılmalı ve AZDA OLSA YÜREĞİMİZE SU SERPİLMELİDİR.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2016, 23:36   #79
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Facebookta bir sivasspor sayfasında çok güzel bir resim paylaşılmış..Resmi paylaşanlara çok teşekkür ediyorum...İşte o resim:...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2016, 23:37   #80
Efe Sivasspor
Acemi Yiğido

38 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 347 Efe Sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Millet yeni stadlarıyla felan show yapıyor ne ümitlerle bekledik düştüğümüz hallere bak
Efe Sivasspor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı