Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Hoca Muamması
Alt 21.12.2014, 17:22   #231
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 445 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeni Hoca Muamması

Hata Carlosta mı? Oynamayan oyuncuda mı ? Pinti yönetimde mi ? Bu malzemeyle olan bu .Bence yönetim ve oyuncular işin ciddiyetinde değiller . Sağdan soldan beleş adam toplamayla bu işler olmuyor.Ara transferde TAHIL MEYDANINDAN boş adam alıp gelin bari hiç değilse memleket çocukları onlar elinden gelen mücadeleyi verir.

Bu kararlar yönetim ve oyuncular üzerindeki yükü Carlos'a yıktı görelim bundan sonra hata kimdeymiş ?
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ELLİSEKİZ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 17:30   #232
Yigido_58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Yigido_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bize Avrupa tecrübesi olan bir yerli hoca lazım. Şu anda boşta olan böyle bir hoca var aslında. Geçen senede son anda Carlos gelince görüşmeler bitirildi.
Fuat Çapa hoca tam Sivasspor için uygun bir hocadır. Bunuda lütfen değerlendirmeye alalım.
Yigido_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...
Alt 21.12.2014, 17:33   #233
Yigido_58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Yigido_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fuat çapa ile beş yıllık sözleşme imzalanıp yeni bir sayfa açılmalı.

daha sonra bizi ptt liginden çıkartacak kadro için adımlar atılmalı.

- bu takımın kaşarları kovulmalı. kadir, burhan, crisantus vs

- yaşı genç ve türk futbolcular devre arasında alınmalı. bu futbolcular süper lig maçlarında kalan haftalarda oynayarak tecrübe kazanmalı.

- devre arasında kesinlikle pahalı futbolcu alınmamalı. bu madde çok kritik ve çok önemli. ptt ligi gelirleri çok sınırlı. oradaki gelirle borç ödeyemez duruma düşeriz.
Fuat Çapa ile güzel bir başlangıç olabilir düşüncesindeyim...
Yigido_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 17:45   #234
HeLuieN58
Acemi Yiğido

39 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 391 HeLuieN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ELLİSEKİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hata Carlosta mı? Oynamayan oyuncuda mı ? Pinti yönetimde mi ? Bu malzemeyle olan bu .Bence yönetim ve oyuncular işin ciddiyetinde değiller . Sağdan soldan beleş adam toplamayla bu işler olmuyor.Ara transferde TAHIL MEYDANINDAN boş adam alıp gelin bari hiç değilse memleket çocukları onlar elinden gelen mücadeleyi verir.

Bu kararlar yönetim ve oyuncular üzerindeki yükü Carlos'a yıktı görelim bundan sonra hata kimdeymiş ?
Hay Ağzına Sağlık Hocam.Keşke Senin Gibi Düsünenler Az daha Coğalsa
Alt 21.12.2014, 17:51   #235
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İlla biri gelecekse Yılmaz VURAL gelsin, dövüyor sövüyor oynatıyor adam çok takımı ipten aldı bizide kurtarsa kurtarsa o kurtarır
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı umitfidan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 20:17   #236
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Carlos'a gerçekten üzüldüm bana göre adam kendisini bilerek yönetime harcattı.Şundan dolayı üzüldüm bir kez bile yönetimin kendisine işine yarayacak bir transfer yapmamalarına rağmen başarısızlıklarda bunun arkasına bir kez bile sığınmadı, veya yönetime basında bu konuda bir eleştiri dahi yapmadı.Sivassporun şuanki durumundan kesinlikle yönetim suçludur.Tabikide önce başkan suçludur.Başkan dururken vay mecnun başkanımız hariç diğer yöneticilere laf sayanlarıda hiç bir zaman anlamıyorum neden başkana eleştiri yapamıyorlarda yardımcıları çok kolay eleştiriyorlar.Başkan isteseydi döküntüler ortada kalmışlar bedavalar yerine adam gibi iki topçu alırdı sivassporu bu hale düşürmezdi.Başkan alalım dedide yönetim karşımı çıktı.Yazık oldu Carlos'a tabi takım bu durumdayken ikinci yarı transferleri ve yeni hocanında işi çok zor.Eğer duygularla hareket ederek başkanlık yapılırsa böyle olur.Başkan zannettiki bu kadro takımı kümede tutar üç beş döküntü alaım vitrine boşa borçlanmayalım.Carlos ne yapsın kenarda oturupta takıma yara sağlayan bir futbolcu yok.Yoksa oda biliyor Kadirle -Utakayla bu işin olmadığını ama çaresiz kaldı...Taraftar olarak hatırlayalım 1.5 yıldır transfer sezonları açıldığında merakla alınmasını beklediğimiz ama hüsrana uğrayıp sırdan transferler yapıldığını.....Borçlu olupta battı batıyor dediğimiz takımların ve başkanlarının yaptığı transferlere bakalım....Carlos belki tecrübesiz ve hatalar yapıyordu takımın bu hale gelmesinde suçu var ama ne yazıkki en büyük suçlu bu takımı amatör takım duygusuyla idare eden yönetimdir.Tabiki eleştiri olunca hemen talibi olan varsa hemen bırakırız deniyor.Ne diyelim bu şehrin kaderi de sahipsizlik...O yüzden nasıl yönetirseniz yönetin istediğiniz gibi.Ama bu şehrin başka bir sosyal hayatı yok.İnsanlarımız hep hafta sonu sivassporun maç vaktini bekleyerek huzurlanıyorlar...
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı reform'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 20:30   #237
şuayip bütün
Acemi Yiğido

31 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 şuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISI

Bu takımı dize getirecek tek adam yılmaz Vural başka caremiz kalmadı
şuayip bütün isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şuayip bütün'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2014, 20:33   #238
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Giray Bulak ismini söyleyen arkadaşlar var ama ciddi bir haber değildir diye düşünüyorum
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 20:41   #239
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 447 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cok ama cok dısıplınlı bır hoca olması lazım su an takım dokuluyor bu takımı super lıgde kım tutarsa ben sahsı olarak mınnettarım saygılarımla
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 21:50   #240
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
reform Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Carlos'a gerçekten üzüldüm bana göre adam kendisini bilerek yönetime harcattı.Şundan dolayı üzüldüm bir kez bile yönetimin kendisine işine yarayacak bir transfer yapmamalarına rağmen başarısızlıklarda bunun arkasına bir kez bile sığınmadı, veya yönetime basında bu konuda bir eleştiri dahi yapmadı.Sivassporun şuanki durumundan kesinlikle yönetim suçludur.Tabikide önce başkan suçludur.Başkan dururken vay mecnun başkanımız hariç diğer yöneticilere laf sayanlarıda hiç bir zaman anlamıyorum neden başkana eleştiri yapamıyorlarda yardımcıları çok kolay eleştiriyorlar.Başkan isteseydi döküntüler ortada kalmışlar bedavalar yerine adam gibi iki topçu alırdı sivassporu bu hale düşürmezdi.Başkan alalım dedide yönetim karşımı çıktı.Yazık oldu Carlos'a tabi takım bu durumdayken ikinci yarı transferleri ve yeni hocanında işi çok zor.Eğer duygularla hareket ederek başkanlık yapılırsa böyle olur.Başkan zannettiki bu kadro takımı kümede tutar üç beş döküntü alaım vitrine boşa borçlanmayalım.Carlos ne yapsın kenarda oturupta takıma yara sağlayan bir futbolcu yok.Yoksa oda biliyor Kadirle -Utakayla bu işin olmadığını ama çaresiz kaldı...Taraftar olarak hatırlayalım 1.5 yıldır transfer sezonları açıldığında merakla alınmasını beklediğimiz ama hüsrana uğrayıp sırdan transferler yapıldığını.....Borçlu olupta battı batıyor dediğimiz takımların ve başkanlarının yaptığı transferlere bakalım....Carlos belki tecrübesiz ve hatalar yapıyordu takımın bu hale gelmesinde suçu var ama ne yazıkki en büyük suçlu bu takımı amatör takım duygusuyla idare eden yönetimdir.Tabiki eleştiri olunca hemen talibi olan varsa hemen bırakırız deniyor.Ne diyelim bu şehrin kaderi de sahipsizlik...O yüzden nasıl yönetirseniz yönetin istediğiniz gibi.Ama bu şehrin başka bir sosyal hayatı yok.İnsanlarımız hep hafta sonu sivassporun maç vaktini bekleyerek huzurlanıyorlar...
Durumu o kadar güzel özetlemişin ki yüreğine sağlık arkadaşım...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
adayları, carlos, hoca, istifa, muamması, potansiyel, yeni