Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İzmir'li Yiğidoların 1. Toplantısı yapıldı
Alt 11.03.2009, 00:28   #11
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: İzmir'li Yiğidoların 1. Toplantısı yapıldı

Katılamadığım için özür dilerim, katılamayacağımı önceden hem siteden hemde telefonla Yalçın abi ile paylaşmıştım... Şehir dışındaydım... Gittiğim yerden bir polar örneği getirdim, birdahaki toplantıya onu getiririm... Ben yeni toplantının bu haftasonu olması konusunda bir teklif sunuyorum (mümkünse pazar akşam üzeri Güven'in katılabilmesi için).... Çabucak yapıp kararlar almalı ve Denizli maçına çok organize şekilde gitmeliyiz.... Birkaç düşüncem var onlarıda o toplantıda paylaşmak isterim... Aslında buradan yazmam daha iyi olur üzerinde düşünür daha farklı fikirler çıkartır toplantıda hazır oluruz... Sivaslı derneklerinin hepsi ile ilişkiye geçelim, tüm ilçe dernekleri ile... Sivas'lı işadamları ile görüşüp otobüsler konusunda maddi destek isteyelim, otobüs sayımızı artırıp maliyeti düşürebiliriz böylece hemde daha çok adam ve daha çok genç taşırız... Belediye seçimleri yaklaşıyor bunu kullanabiliriz, halihazırda belediye başkanı olup aday olan kişilerden destek isteyebiliriz oy kaygısı ile destek olurlar inancındayım... Ben bu konuda kişisel bağlantılarımı kullanıp Narlıdere Belediye Başkanı ve adayı Abdül Batur ile görüşebilirim, otobüs isteyebilirim.... Afiş konusunda grafik tasarım konusunda destek olabilirim... Basımında maddi şekilde de yardımcı olmak isterdim hepsini bastırarak ancak şu anda pek mümkün değil ancak elimden geleni yine yaparım... Bunun dışında toplantılarımızı yapmak için daha merkezi olan Konak Belediyesi Alsancak Kültür Merkezinden bir salonu ayarlayabilirim... Birde çok büyük ve önemli bir proje olarak Bülent Hoca'yı İzmir'e konferansa davet edelim derim... Eğer kalabalığı sağlar ve organizasyonun altından kalkabiliriz diyorsak ben görüşebilirim kendisi ile....

Saygılar...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kibrisli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.03.2009, 00:42   #12
Ertugrul
Gast

www.sivasspor.com olarak daha önce İzmir İstişare Toplantısı düzenlemiştik. İzmir de diğer illerimiz gibi Sivaslı potansiyeli yüksek ancak kronik rahatsızlığımızdan olsa gerek bu büyük potansiyeli kullanamıyoruz. Başta İzmir Temsilcimiz Yalçın ağbi olmak üzere Sivas ve Sivasspor sevdalısı katılımcıları kutluyorum. İlk olması hasebiyle katılım beklentinin altında gerçekleşmiş olabilir ancak bu önemli bir adımdı gelecek için büyük bir yatırımdır. İzmirliYiğidolar, başarılar diliyorum.

Not: Yalçın ağbi telefonla bende katıldımya toplantıya, Gökhan şahit valla hani ismim
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.03.2009, 07:47   #13
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1043 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Burak abi fikirlerin çok hoş böle adım atcak adamlar lazım sivasspora. İlkleri bizler gerçekleştireceğiz inşallah. Maçtan 1 2 hafta sonra bi daha toplanalım çogunluk saglansın akşam olabilir toplantı.

Buarada Ertuğrul abide katıldı sağolsun toplantıya
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2009, 12:32   #14
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
Ertugrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
www.sivasspor.com olarak daha önce İzmir İstişare Toplantısı düzenlemiştik. İzmir de diğer illerimiz gibi Sivaslı potansiyeli yüksek ancak kronik rahatsızlığımızdan olsa gerek bu büyük potansiyeli kullanamıyoruz. Başta İzmir Temsilcimiz Yalçın ağbi olmak üzere Sivas ve Sivasspor sevdalısı katılımcıları kutluyorum. İlk olması hasebiyle katılım beklentinin altında gerçekleşmiş olabilir ancak bu önemli bir adımdı gelecek için büyük bir yatırımdır. İzmirliYiğidolar, başarılar diliyorum.

Not: Yalçın ağbi telefonla bende katıldımya toplantıya, Gökhan şahit valla hani ismim
Tekrar teşekkür ediyorum Ertuğrul kardeşim. O gün de bizi mutlu ettin. İsmini gecikmeli de olsa ekledim.

AYK
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.03.2009, 12:39   #15
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1251 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Katılımın beklenilenın altında olması biraz üzücü olsada cok kısa bir süre içerisinde istenilen seviye geleceğine inancım tamdır. Sivas sevdalısı insanların yapmış oldukları güzel organizasyonlar daha güzel şeyleri hak ediyor.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2009, 13:58   #16
GuNaY
Gast

İzmirli Yiğidolar olarak yaptığınız ilk toplantı hayırlı olsun. Sivasspor.com İzmir Temsilcimiz Yalçın abinin yıllardır yaptığı gayretli çalışmalar genç arkadaşlarında katılımıyla sonunda hayat buldu. Bundan sonra yapılacak her toplantıda sayının artacağından şüphem yoktur. İzmirdeki potansiyel harekete geçtiğinde Sivas'a Sivasspor'a ve İzmirde yaşayan hemşerilerimizin Sivas kimliğine büyük katkı sağlayacaktır.
Alt 11.03.2009, 15:23   #17
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1043 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Ankaragücü maçında ankaralı yiğidolardan,Gs maçında İstanbullu yiğidolardan ve Denizli maçında İzmirli yiğidolardan iyi organizasyon bekliyorum. Gelecek sezon ise taraftar olarak daha iyi konuma geleceğiz eminim

Dernek liderlerinden bi istegim 3 büyük şehirde yaşıyan binlerce insanımız var. Köy dernekleriyle veya araştırarak bu kitlelere ulaşmaya çalışalım. Her sivaslı bi sivaslıyı maça davet etse giderek çogalırız. Yeni üyelerimizi listelerimize kaydedelim telefonlarıyla birlikte maçlarda bu kişilere mesaj yöntemiyle ulaşmaya çalışalım.Maçlardan önce maç afişleri hazırlanıp sivaslıların yogun oldugu yerlere yapıştırılabilir.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2009, 22:32   #18
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ankaragücü maçında ankaralı yiğidolardan,Gs maçında İstanbullu yiğidolardan ve Denizli maçında İzmirli yiğidolardan iyi organizasyon bekliyorum. Gelecek sezon ise taraftar olarak daha iyi konuma geleceğiz eminim

Dernek liderlerinden bi istegim 3 büyük şehirde yaşıyan binlerce insanımız var. Köy dernekleriyle veya araştırarak bu kitlelere ulaşmaya çalışalım. Her sivaslı bi sivaslıyı maça davet etse giderek çogalırız. Yeni üyelerimizi listelerimize kaydedelim telefonlarıyla birlikte maçlarda bu kişilere mesaj yöntemiyle ulaşmaya çalışalım.Maçlardan önce maç afişleri hazırlanıp sivaslıların yogun oldugu yerlere yapıştırılabilir.
Herkes birbirine haber verse git gide artarız ama bunu bile yapmıyoruz. Herkes maça 3 kişi getirse Denizli'yi doldururuz.

AYK
Alt 11.03.2009, 22:56   #19
Rallim58
Gast

Toplantının gerçekleşmesinde emeği geçenleri başta il temsilcimiz Yalçın bey olmak üzere kutluyorum. Bu tür organizasyonlar kartopunun ilk yumağı gibidir. Giderek büyümesi dileklerimle...
Alt 12.03.2009, 01:32   #20
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1009 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

TOPLANTIYA MAZERETLI OLARAK GELEMEDIM.KATILAN ARKADŞLARA KENDI ADIMA TESEKKUR EDERIM. MART 15 SAAT:17.30 DAN ITIBAREN RAHATA CIKIYORUM.ELIMDEN GELEN HER ŞEYİ TAKIMIM İÇİN YAPMAKDAN ŞEREF DUYARIM.. IKINCI TOPLANTIDA UMARIM KATILIM BUYUK OLUR,TANISMA FIRSATI BULURUZ..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
toplantısı, yapıldı, yiğidoların, İzmirli