Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 21.12.2011, 23:45   #61
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

kaynar sular başıma yıkıldı sanki yapmayın etmeyin korka korka maç izliyoruz yeterartık bu defans kaleci rezaleti
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.12.2011, 00:15   #62
sivaslı savaş
Yeni Yiğido

sivaslı savaş - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 sivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISIsivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISIsivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISI

arkadaşlar maçı stadda izleyenlerin görmüş olması lazım rıza hoca cerny i zorunlu olarak çıkardı çıkmadan önce cerny sağ çizgide bir dakika baldırını tuttu büyük ihtimal bir sorun vardı
sivaslı savaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslı savaş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.12.2011, 00:16   #63
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1009 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Marcus Merk Samsun'un iptal edilen golü ile ilgiliverilen kararın doğru olduğunu ve pozisyonun cok net Ofsayt oldugunu söyledı. Oyuncu topla oynamasada aktıf alanda ve kalecı ve defansın konsantrasyonunu bozuyor dıyor. Tartısmasız dogru karar dedı ve tam tersıne gol kararı verılseydı Sivas'a yazık olurdu dedı. Faol nedenıyle ıptal edılseydı bıle o da dogru pozısyonda faol de var dedı.

O yüzden Samsunlu oyuncu ve teknık dırektorun ısyanınında yalnıs oldugunu anlamıs olduk.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.12.2011, 00:47   #64
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

ÖNCELİKLE bu galibiyetten ötürü sivassporumuzu kutlarım bazı arkadaşlarımızın yorumlarını üzülerek okudum en başta rıza hocamıza ve futbolcularımızın acımasızca eleştirilmelerini kabul etmem mümkün değil takım hata yapar hatalı golde yer belki oynayan oyuncular kalitelerini göstremeyebilir bunlar futbolun doğasında olan şeyler bu takım sezon başında düşüp düşmeyeceğibile belli olmayan bi ortamda başkanı kalecisi hapiste adeta medya tarafından acımasızca linç edildi halada öyle düşme korkusuyla pahalı transferler yapılamadı tüm bu olumsuz şartlarda lige başladığı halde takımda en ufak endişe yaratmayan takımı bırakmayan tüm olumsuzluklara ve hakem hatalarına rağmen 24 puan toplayan RIZA hocaya teşekkür edilmesi gerekirken acımasızca eleştirmenin haksızlık olduğuna inanıyorum hakem hataları olmasa bu takımın enaz 34 puanı olacaktı herne olursa olsun 1 2 maç haricinde kötü oynamayan çok basit hatalarla berabere kalan yada yenilen takıma kimsenin lanet yada karaktersiz deme hakkı olmamalı ben hem tv den hemde canlı sivassporumuzu izlemekten keyif alıyorum yok hakem hediye etmiş filan palavralarınada inanmıyorum pozisyon bariz ofsayt neymiş efendim topla oynamıyormuş kuralı iyi okuyun rakip topu ileri attığında kendi takımından 1 oyuncu defans hizasının ilerisindeyse o futbolcu için ofsayt kaldırılır en az 4 5 m ofsaty var deki değil ofsayt golü atan oyuncu defans adamının topa yükselmesini engelleyip kafaya çıkıp avantaj sağlıyor hem ofsayt hem faoul kimsenin hediye ettiği bişey yok
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.12.2011, 01:38   #65
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Maalesef futbolcularımız çok farklı bir skorla bitirebileceğimiz bir maçı, 3-1'den sonra sanki maç bitmiş gibi sahada ruh gibi dolaşıp zora soktular. Bu maçta en çok Cerny'nin oyununu beğendim. Sadece çok koşmuyor. Sahada çalım atıyor, bu akşam ki gibi içeriye girip gol atıyor. Teknik kapasitesi yüksek bir futbolcumuz. Rıza hocamızı hem bu oyuncuyu takıma kazandırdığı için, hem de bu kadar sıkıntıya rağmen, 24 puan gibi bu şartlarda azımsanmayacak bir puanla devreyi kapattığı için tebrik ederim. Tek eleştirim eğer maça devam etmesine bir mani yoksa,Cerny'i çıkarması bence hataydı. Bu akşam Ziya'da Cerny'den sonra takımımızın en başarılı oyuncusuydu. İlk golde sıfıra inip Cerny'e yaptığı asist müthişti. Bazen aksasada defans ve ön liberodaki oyuncuların oyunlarına bakacak olursak çok başarılı bir maç çıkardı. Daha öncede yazdım. Bu kadar zor şartlarda birden fazla sorunla baş etmeye çalışan ve geçmiş iki sezondan daha fazla puan toplayan Rıza Çalımbay şahsen ilk yarının en başarılı T. Direktörü'dür. Böyle düşünmemde ki en büyük neden, basın ve taraftar bazında çok büyük bir destek görmemesine rağmen,her hafta şike iddaanamesinden dolayı düşebilecek takımlar arasında ismi geçen bir kulübün, oyuncularını motive etmenin zorluğunu dahi düşündüğümüzde(hakem hatalarınıda bir kenara bırakalım.)sırf bu bile ne kadar güzel şeyler yaptığını gösteriyor.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2011, 01:42   #66
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

aslina bakiylirsa böyle keyifli bir mac uzun süredir oynamamistik macin 70. dakikasina kadar sivaslilar resmen futbol ziyafeti seyrettiler

olay yedigimiz 2.golden sonra oldu hem rakip icin hic beklemedikleri bir zamanda geldi adamlar acaba bu mactan puan alabilirmiyiz diye düsünebildiler bizdede bazi pozisyondaki arkadaslar genemi bu kadar basit gol yiecegiz diye bir panik basladi hele gelen kirmizi bizim tamamen panik yapmamiza neden oldu ne olursa olsun 3 puan aldigimiz icin sevinmeiz gerekiyor.

ama bu macta söyle bir yandanda bakarsak cok büyük sanssizliklar yasadik mesela Navratil sakatlandi oynunda olmadigi zamanda gol yedik onun yerine giren murat maca hic alisamadi son 15dk diger stoperimiz kirmizi kart gördü.

ben mac icerisinde aslinda bekledigimi bulamadigim oyuncular vardi mesela bugün ben eneramoyu daha etkili olmasini beklerdim kaleci konusunda riza hoca bence acele etti Atilla hic´bir zaman hicbir sekilde kaleyi Borjan dan alabilecek ne kalitede nede yetenekte ama 3.kaleci Nihat nasildir onu bilmiyorum.

defansimizda bugün ziya mükemmel isler yapti 2 asist azimsanmayacak kadar fazla katki ama 1. golde bance ye biraz yaklassa belki o golu o kadar rahat atamayacakti.

2.golde ne hikmetse sag bek Ugur Banceye yakin kalmasi gerekirken bance cikiyor top aliyor ugur yerinde kaliyor vede bizim icin kabus dakikalari basliyor son 10 haftada mükemmel seyrettigmiz ugur kavuk bu macta bi anlik dalginligi bize ecel terleri döktürüyor.

haa bu arada Fatyy kirmizi kart gördü ona benzer bir pozisyonda onun birlikte sari kart gören oyuncu Eneramoya ayni sekil bi faul yapiyor ama 2. sari ona cikmiyordu saniyorum macin 47.48.dakikalariyidi hakem bugün sükürki aleyhimize sadece bu pozisyonla kaldi

ne olursa olsun 24 puna kelimelerle anlatilmiyacak kadar büyük basaridir hele birde bu takimin baskani hapiste kalecisi hapisteyken dogru dürüst önünü göremeyecek haldeyken yaptigi transferler tam isabet olmasi riza hocamizin anlatilmayacak büyük katkisidir.

tesekkürler Riza hocam tesekkürler herseyini ortaya koyan baskansiz dönemi hissettirmeyen yönetime vede tesekkürler tüm olumsizluklara ragmen maclara konsatre olan ve herseiyiyle mücadele eden futbolculara vede kar,kis,soguk,sicak,sivasta deplasmanlarda ve hatta hatta sanal ortamda takiminin hakkini arayan takimini destekleyen yigodolara.

vede yaziklar olsun MHK ne zaman bir hatasiz hakem mac yönetti sivasspor kaybetmedi sadece adil vede gördügünü calan hakemler istiyoruz.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.12.2011, 01:43   #67
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

az once stadyum programini izledim yorumcular samsunspor,un iptal olan golu,nun gol oldugu,nu soyluyorlar ofsayt yada faul yok diyorlar tabikii hakemler daha iyi bilir
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2011, 02:06   #68
gangster
Acemi Yiğido

gangster - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 gangster Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
GuVeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Marcus Merk Samsun'un iptal edilen golü ile ilgiliverilen kararın doğru olduğunu ve pozisyonun cok net Ofsayt oldugunu söyledı. Oyuncu topla oynamasada aktıf alanda ve kalecı ve defansın konsantrasyonunu bozuyor dıyor. Tartısmasız dogru karar dedı ve tam tersıne gol kararı verılseydı Sivas'a yazık olurdu dedı. Faol nedenıyle ıptal edılseydı bıle o da dogru pozısyonda faol de var dedı.

O yüzden Samsunlu oyuncu ve teknık dırektorun ısyanınında yalnıs oldugunu anlamıs olduk.
Marcus Merk'in yorumu burada

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=104262
Alt 22.12.2011, 02:25   #69
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
threestar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
az once stadyum programini izledim yorumcular samsunspor,un iptal olan golu,nun gol oldugu,nu soyluyorlar ofsayt yada faul yok diyorlar tabikii hakemler daha iyi bilir
bu yorumcu,lar neye gore hakem,in hata,li karar verdigi,ni soyluyor,lar bilemiyorum
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2011, 02:59   #70
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

artık hakem hatalarını eleştirmemiz birilerinin kulağına anca mi gitti ne yaptı da hakem rakibin golünü hakkın yanında yer aldı da iptal etti

Sesimizi duyurmaya devam
özellikle bu konuda duyarlı davranan rıza hocamızı tebrik ediyorum ve en kısa zamanda defansa kaliteli bir takviye bulmasını tüm sivasspor taraftarları adına arz ederim
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı