Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Eneramo Beklemede
Alt 17.04.2012, 22:33   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Eneramo Beklemede

Sivasspor’un golcü futbolcusu Eneramo sezon sonunu bekliyor. Lig sonunda sözleşmesi bitecek olan Eneramo yönetimden süre istedi. Sivasspor Yönetim Kurulu lig sonunda Eneramo ile görüşüp kararını verecek

Sivasspor’a geçen sezon transfer edilen ve takımın başarısında önemli rol oynayan Michael Eneramo yeni sezon için beklemeye başladı.

Bir süre önce transferiyle ilgili Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve Yönetim Kurulu ile görüşmelerde bulunan Michael Eneramo yeni sezon için süre istedi. Eneramo lig bitimiyle kararını vereceğini söyledi.

HİÇ BİR TAKIMLA GÖRÜŞMEDİ

Mayıs ayı sonunda sözleşmesi sona erecek olan Michael Eneramo’nun yeni sezonla ilgili hiçbir takımla görüşmediği öğrenildi.

Sivasspor’da çok mutlu olduğunu ancak hava şartlarından etkilenmesi sonucu performasının düştüğünü dile getiren Michael Eneramo, “Sivasspor’la sözleşmeme Mayıs sonunda bitiyor. Bu süre içerisinde gerek Teknik Direktörümüz Rıza?Çalımbay, gerekse Yönetim Kurulu ile bir araya geldik. Kendileri bana sözleşmeyle ilgili görüşlerimi sordular, ben de sezon sonunda karar vereceğimi, bu süre içerisinde transferimle ilgili hiçbir görüşme yapmayacağımı söyledim. Hiçbir takımla görüşmedim. Kararımı lig bitimiyle birlikte vereceğim”
dedi.

KARAR KENDİSİNİN

Öte yandan, Michael Eneramo’nun yeni sezonda takım içerisinde yer alıp almayacağı konusunda SRT’de yayınlanan Spor Günlüğü’ne bir açıklama yapan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza?Çalımbay, “Karar kendisinindir” dedi.

Çalımbay, Michael Eneramo’nun yeni sezonda takımla birlikte olup olmayacağı konusunda. kararın sporcuya ait olduğunu dile getirdiği açıklamasında, “Eneramo ile bir süre önce görüştük. Bizim görüşmemizin ardından yönetimle de görüşme oldu. Michael Eneramo yeni sezon için kararını lig bitiminde vereceğini, bu süre içerisinde transferle ilgili hiçbir çalışma yapmayacağını söyledi. Biz gerekeni söyledik. Karar futbolcumuzundur. Elbette ki kadromuzda yer almasını bekleriz” dedi.

YİĞİDO KADROSUNU KORUYACAK

Michael Eneramo’nun transferini sezon sonuna bırakmasının yanı sıra, Sivasspor’da diğer futbolcularla yeni sezon için sözleşmelerin yapıldığı, takımdan gitmesine karar verilen futbolcularla ilgili de Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın Yönetim Kurulu’na rapor sunduğu da öğrenildi.

HOCALAR YURT DIŞINDA

Sivasspor yeni sezon için kollarını sıvadı. Kadrosuna yurt dışından gurbetçi ve yabancı futbolcu katmayı düşünen Sivasspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın yardımcıları yurt dışı çalışmalarını sürdürüyor. Antrenör Orhan Kaynar’ın Teknik Direktör Çalımbay’ın raporu doğrultusunda futbolcu izlemek için yurt dışında bulunduğu da öğrenildi.

Yeni Ülke

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Eneramo Beklemede
Alt 17.04.2012, 22:42   #2
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Eneramo Beklemede

desenize bu sene transfer mesaisine erken başlayacağız
Alt 17.04.2012, 22:42   #3
ÖĞRETMEN58
Yeni Yiğido

ÖĞRETMEN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ÖĞRETMEN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah kalır
ÖĞRETMEN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ÖĞRETMEN58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.04.2012, 22:44   #4
ÖĞRETMEN58
Yeni Yiğido

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
desenize bu sene transfer mesaisine erken başlayacağız
Akıllı kulüpler bunu hep yapıyor. Rıza hoca da bunu iyi bilir ve bizim kulübü akıllı kulüpler arasına sokar eminim
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ÖĞRETMEN58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.04.2012, 22:44   #5
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Eneramo'nun yanına bitirici,hızlı,kaliteli bi forvet lazım.Emenike tarzı futbolcular bulabilirsek hem başarılı oluruz hemde kulubun kasasına para girer..
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı burak58as553'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.04.2012, 22:45   #6
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ÖĞRETMEN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Akıllı kulüpler bunu hep yapıyor. Rıza hoca da bunu iyi bilir ve bizim kulübü akıllı kulüpler arasına sokar eminim
ben kendi açımdan transfer mesaisini kastetmiştim hocam
Alt 17.04.2012, 22:49   #7
ÖĞRETMEN58
Yeni Yiğido

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

ben kendi açımdan transfer mesaisini kastetmiştim hocam
ben buralarda yeniyim ne demek istediğinizi kavrayamadım özür umarım yanlış birşey dememişimdir.
Bu Konuda ÖĞRETMEN58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.04.2012, 22:58   #8
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

takımda kalmasına sevinirim hem geçen yıl hem bu yıl takıma katkısı büyük yanına bitirici hızlı golcü alınırsa verimi dahada artar umarım hayırlı olur
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.04.2012, 22:58   #9
dossena58
Yeni Yiğido

12 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 448 dossena58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Beşiktaş,Fenerbahçe,Galatasara y'dan teklif gelirse gideceğini düşünüyorum onun dışında bizle kalır diye ümit ediyorum.
dossena58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.04.2012, 23:02   #10
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

eneramonun sivastan ayrılmayacağını düşünüyorum çünkü sivasspordan ayrılan oyunculardan hiç birinin ismi duyulmuyor mehmet yıldız hariç hani kamanan nerde musa aydın ibrahim dağaşan sezer badur cihan yılmaz apdurrahman daha niceleri sivasspor büyük takım ya ayrılan topcu gündemden düşer ona göre..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
beklemede, eneramo