Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 06.06.2011, 19:51   #341
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
surgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yillardir sivasin transferlerini yakindan takip ederim. ama su ana kadar oyuncu onermisligim yoktu. oyle bir oyuncu buldum ki bu oyuncunun adi butun yoneticilerin kulagina gitmezse benim de gozume uyku girmez arkadaslar.

yonetime yakin olan kim var bilmiyorum ama hayalkafe den beklentim var.

Bildiginiz gibi Arjantinde sivasli bir hemserimiz var federasyonda,Noray Nakis. kendisinin soyle bir demeci olmustu : sivas icin elimizden ne gelirse yapariz, transfer icin talep olmadi daha once bursaya cok yardimci olduk talep olursa sivasspora d elimizden geleni yapariz demisti.

tum bu imkanlar varken ve onerecegim futbolcunun sozlezmesi de bitmisken yonetim sansini denemeli bence. santrafor ve ofansif kanat oynayabilen bir oyuncu. grosicki kadar hizli nerdeyse forvette tam aradigimiz kan... bu istegim yoneticilere bir sekilde iletilmeli. sizden yardim istiyorum.

oyuncunun adi: [SIZE="2"]MATIAS ADRIAN DEFEDERICO[/SIZE]
dogum tarihi :23 Agustos 1989
cok genc ve yetenekli bir oyuncu.
hemserimizi araya sokarsak olmayacak bir transfer deil. bir zamanlar besiktasin da gundemine gelmisti. zannedersem delgado onermis.

oyuncunun sozlesmesi bitmis gorunuyor. benim toplayabildigim bilgiler bu kadar. kurcalanmis istiyorum takima cok faydali olacak bir oyuncu tutarsa. yorumlarinizi ve yardimlarinizi bekliyorum. (ozellikle hayalkafe, baglantilarina guveniyorum)

izleyin hak vereceksiniz. fm2011 oynayanlar bu oyuncuyu cok iyi tanirlar (:
http://www.youtube.com/watch?v=On1BpyGS0s4

http://www.transfermarkt.de/de/matia...ler_56936.html
Malesef bu oyuncunun kontrati 2011'de degil. 2015'de bitiyor. Kontrat haklarin tümü de Independiente'de degil, Corinthians'da bulunuyor.
Yani bu oyuncu bedava degil, ayrica getirsek bile türkiyeye adapte edebilir mi belli degil, cünkü fizik gücü sifir bence.
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda münihliyigido58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2011, 19:53   #342
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çek Cumhuriyetinden U21 takımından
sağ bek Zdenek Smejkal(22 yaşında) veya yine 22 yaşındaki sağ bek Radim Reznik transfer edilmesi yüksek ihtimal olan oyuncular ama ilk söyledğim Zdenek Smejkal daha yüksek...
hayal bu belay ne oldu? yattı mı bu iş?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.06.2011, 19:54   #343
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

ben özellikle belay'ın gelmesini istiyorum. sağdan grosicki, soldan belay... alllaaaaahhh bunaltırız rakipleri. kanatlardan şov yaparız.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.06.2011, 19:56   #344
surgun
Yeni Yiğido

surgun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 surgun ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

2013 diye ogrendim ben de.. ama bonservisi transfermakt de gorunene gore cok yuksek degil. bu adama 3 milyon euroya kadar teklifle gidilebilir. oyuncu cok genc ve grosicki den de fazla gelecek vaadediyor. ustelik arjantinli uluslararasi piyasada degerleri yuksek olur.
surgun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.06.2011, 19:59   #345
surgun
Yeni Yiğido

surgun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 surgun ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Malesef bu oyuncunun kontrati 2011'de degil. 2015'de bitiyor. Kontrat haklarin tümü de Independiente'de degil, Corinthians'da bulunuyor.
Yani bu oyuncu bedava degil, ayrica getirsek bile türkiyeye adapte edebilir mi belli degil, cünkü fizik gücü sifir bence.
2013 diye ogrendim ben de.. ama bonservisi transfermakt de gorunene gore cok yuksek degil. bu adama 3 milyon euroya kadar teklifle gidilebilir. oyuncu cok genc ve grosicki den de fazla gelecek vaadediyor. ustelik arjantinli uluslararasi piyasada degerleri yuksek olur.

teknigiyle ve suratiyla on plana cikan bir oyuncu. sadece boyu kisa fizik olarak diri bir adam
surgun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda surgun'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2011, 20:21   #346
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Unglücklich Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
surgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yillardir sivasin transferlerini yakindan takip ederim. ama su ana kadar oyuncu onermisligim yoktu. oyle bir oyuncu buldum ki bu oyuncunun adi butun yoneticilerin kulagina gitmezse benim de gozume uyku girmez arkadaslar.

yonetime yakin olan kim var bilmiyorum ama hayalkafe den beklentim var.

Bildiginiz gibi Arjantinde sivasli bir hemserimiz var federasyonda,Noray Nakis. kendisinin soyle bir demeci olmustu : sivas icin elimizden ne gelirse yapariz, transfer icin talep olmadi daha once bursaya cok yardimci olduk talep olursa sivasspora d elimizden geleni yapariz demisti.

tum bu imkanlar varken ve onerecegim futbolcunun sozlezmesi de bitmisken yonetim sansini denemeli bence. santrafor ve ofansif kanat oynayabilen bir oyuncu. grosicki kadar hizli nerdeyse forvette tam aradigimiz kan... bu istegim yoneticilere bir sekilde iletilmeli. sizden yardim istiyorum.

oyuncunun adi: [SIZE="2"]MATIAS ADRIAN DEFEDERICO[/SIZE]
dogum tarihi :23 Agustos 1989
cok genc ve yetenekli bir oyuncu.
hemserimizi araya sokarsak olmayacak bir transfer deil. bir zamanlar besiktasin da gundemine gelmisti. zannedersem delgado onermis.

oyuncunun sozlesmesi bitmis gorunuyor. benim toplayabildigim bilgiler bu kadar. kurcalanmis istiyorum takima cok faydali olacak bir oyuncu tutarsa. yorumlarinizi ve yardimlarinizi bekliyorum. (ozellikle hayalkafe, baglantilarina guveniyorum)

izleyin hak vereceksiniz. fm2011 oynayanlar bu oyuncuyu cok iyi tanirlar (:
http://www.youtube.com/watch?v=On1BpyGS0s4

http://www.transfermarkt.de/de/matia...ler_56936.html
GARDAŞ EMEĞİNE SAĞLIK VİDEOSUNU SEYRETTİMDE BU ÇOCUK BİZİM TAKIMDA ÇOK İŞ YAPAR UYGUN BİR FİYATA KAPATABİLSEK YİNEDE HAYIRLISI OLSUN,UMARIM YÖNETİM VE RIZA HOCA Bİ ŞARTLARI ÖĞRENİR.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.06.2011, 20:36   #347
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

sayın arkadaşlar transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor ama haber almak artık çok zorlaştı, benim en başta yazdığım isimler ilk başta gündemde olanlardı ama kesin anlaşılanlar değil...bu yüzden en sağlam haberi almadan artık paylaşım da yapmıyorum.. sağolsun bazı arkadaşlar ön yargılı oluyor ama olsun bu arada kendi adıma kzıgınlıkla yanlış sözler etmişsem kusura bakmayın..

en son aldğım haberler bir forvet transferi için çalışmalar devam ediyor. bu isim yerli ve yabancı da olabilir yerli isimler için şöyle biraz Türkiye liginden hafızanızı yoklarsanız kimlerle görüşülebileceğini az çok tahmin edersiniz.

Belaydan vazgeçilmedi yalnız kontratları henüz sürdüğü için resmiyette henüz birşey yok mesela Faty transferi kesinleşti ön anlaşma yapıldı ama resmi olrak kontratın bitmesi bekleniyor Belayda da benzer bir durum olabilir.Yönetim özellikle geleceğe yatırım adına dikkat ederseniz bir yandan alt liglerden genç oyuncuları da takıma katıyor.
Mesela Senecky en başta düşünülen kalecilerdendi ama Rıza hoca orada da geleceğe yönelik bir yatırım olması için Borjanı tercih etti.
Bu arada ümit miilliden oyuncular takip edilmekte dünkü yazdığım iki Çek oyuncu görüşülmesi muhtemel isimler arasında fakat sürpriz bir isim de çıkabilir.

Özetle en sağlam haberi almadan artık-gündemde de olsa - isim yazmayacağım belki 1-2 güne kdar sağlam haberler geçer elime...saygılar...
Alt 06.06.2011, 20:54   #348
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sayın arkadaşlar transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor ama haber almak artık çok zorlaştı, benim en başta yazdığım isimler ilk başta gündemde olanlardı ama kesin anlaşılanlar değil...bu yüzden en sağlam haberi almadan artık paylaşım da yapmıyorum.. sağolsun bazı arkadaşlar ön yargılı oluyor ama olsun bu arada kendi adıma kzıgınlıkla yanlış sözler etmişsem kusura bakmayın..

en son aldğım haberler bir forvet transferi için çalışmalar devam ediyor. bu isim yerli ve yabancı da olabilir yerli isimler için şöyle biraz Türkiye liginden hafızanızı yoklarsanız kimlerle görüşülebileceğini az çok tahmin edersiniz.

Belaydan vazgeçilmedi yalnız kontratları henüz sürdüğü için resmiyette henüz birşey yok mesela Faty transferi kesinleşti ön anlaşma yapıldı ama resmi olrak kontratın bitmesi bekleniyor Belayda da benzer bir durum olabilir.Yönetim özellikle geleceğe yatırım adına dikkat ederseniz bir yandan alt liglerden genç oyuncuları da takıma katıyor.
Mesela Senecky en başta düşünülen kalecilerdendi ama Rıza hoca orada da geleceğe yönelik bir yatırım olması için Borjanı tercih etti.
Bu arada ümit miilliden oyuncular takip edilmekte dünkü yazdığım iki Çek oyuncu görüşülmesi muhtemel isimler arasında fakat sürpriz bir isim de çıkabilir.

Özetle en sağlam haberi almadan artık-gündemde de olsa - isim yazmayacağım belki 1-2 güne kdar sağlam haberler geçer elime...saygılar...
her şey için teşekkür ederiz gardaş.bizleri bilgilendiriyor ve sevindiriyorsun.en kısa sürede hayırlı haberler bekliyoruz senden
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.06.2011, 20:56   #349
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Alıntı:

Sevgiler HAYALKAFE..
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.06.2011, 21:00   #350
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

BU SENE SÜPER BİR TAKIMIMIZ OLACAK.
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan