Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

''CANLI'' BOMBA ATALAY!
Alt 07.05.2010, 18:26   #1
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart ''CANLI'' BOMBA ATALAY!

''CANLI'' BOMBA ATALAY!

Ankaragücü-Fenerbahçe maçı öncesi hakemle ilgili şaibe iddiaları öne süren Ayhan Atalay, bu kez canlı yayında olay çıkardı, yeni bomba iddialarda bulundu. Atalay'ın hedefi yine Aziz Yıldırım olurken, maça atanan hakemi bildiğini de ima etti, ancak karşısında gazeteci Atilla Türker vardı..

Tarih07 Mayıs 2010 , 12:14

Ligde şampiyonluğun kaderini belirleyecek Ankaragücü-Fenerbahçe karşılaşması öncesi, transfer ücretlerini alamadıklarını belirten Ankaragücü futbolcularının dün sabah yapılması gereken antrenmana çıkmadığı iddia edilmişti.

Bu haberi yapan isim olan Hürriyet gazetesinden Atilla Türker ile Ankaragücü'nün son dönemdeki sansasyonel açıklamalarıyla ön plana çıkan yöneticisi Ayhan Atalay canlı yayında karşı karşıya geldi.

İkili NTVspor'da canlı yayınlanan Spor Servisi programında adeta birbirine girerken, bu konuşmaları ve Atalay'ın gündem yaratacak sözlerini Ajansspor.com derledi.

CANLI CANLI BOMBALAR

-ATALAY: "İDMANA ÇIKMAMA HABERİ YALAN"-

Öncelikle "idman boykotu" haberi hakkındaki iddiaları yorumlayan Atalay, Ankaragücü'nde maaşlarla ilgili bir sıkıntı olduğunu ifade ederek "Ancak idmana çıkmama gibi bir şey kesinlikle yok. Maaşlarda gecikme oldu ancak ödemeleri yapacağız" dedi.

Sadece 2 futbolcunun idmana çıkmadığını kaydeden Atalay, "2 kişinin alacağı vardı. Bugün hesaplarına para yatırdım, mesele kapandı. Zaten diğer futbolcular, takım arkadaşlarına yaptıklarının yanlış olduğunu söyledi. Bütün mesele bu.. Böyle haber yapılması doğru değil. Dün antrenman yapıldı, bugün de yapılıyor. Basın uzaktan çekim yapabilecek. Külüp çalışanlarının para alamadığı da doğru değil" dedi.

-"AYAKKABILARINI YUTACAKLAR"-

Atalay daha sonra, Fenerbahçe maçının hakemi hakkında yaptığı açıklamalardan geri adım attığı yönündeki haberlere tepki gösterdi.
Sarı lacivertli yönetici, "Bu maçlar bittikten sonra gerekli açıklamaları yapacağım. O insanlar o zaman küçük dillerini değil, ayakkabılarını yutacaklar" dedi.

-"GERİ VİTESE TAKMADIM"-
Bu açıklamasında Fenerbahçe taraftarı ve futbolcularını hedef almadığını ifade eden Atalay, "Eğer ben bir ismi kastetmişsem (Aziz Yıldırım), o takıma gönül verenleri veya sahada ter dökenleri kast etmedim. Onların sevgisi de benim sevgim kadar kutsal ve şereflidir. Sahada ter döken futbolcu ile taraftara söz söylemedim. Ancak iddialarım hakkında da geri adım atmadım, geri vitese takmadım" dedi.

-"C PLANI BURSASPOR - BEŞİKTAŞ"-
Aynı iddialarının devam ettiğini kaydeden Atalay, daha da ileri giderek; "Bu işin A, B ve C planı vardı. Şuan B Planındayız, yani Ankaragücü - Fenerbahçe maçında.. Bursaspor - Beşiktaş maçı ise C Planı olacak" iddiasında bulundu.

-"BÜLENT YAVUZ'A SÖYLEDİĞİM İSMİ ISKALAMADIM"-
"Ben psikopat mıyım, şizofren miyim de sözümden geri döneceğim" diyen Atalay, Fenerbahçe - Ankaragücü maçına atanacak hakemi daha önceden bildirdiğini söylediği Bülent Yavuz'a hangi ismi aktardığını ise söyleyemeyeceğini kaydetti.

Maça atanan Kuddusi Müftüoğlu'nun şerefli ve namuslu bir insan olduğunu ifade eden Atalay; "Bülent Yavuz'a söylediğim ismi daha sonra açıklayacağım. Ancak hiç ıskalamadık. Bunu da ifade edebilirim" dedi.

ATIŞMA BAŞLIYOR..

-ATİLLA TÜRKER: "ATALAY YALAN SÖYLÜYOR"-
Atalay'ın açıklamalarının ardından yayına, "idman boykotu" haberini yapan isim olan Atilla Türker bağlandı. Türker, "Bu kadar büyük yalanları ilk defa duyuyorum. Ben halen arıyorum, hiçbir futbolcu telefona çıkmadı. Eğer Atalay özür dilemezse, çok kötü kanıtlarım bu haberi" dedi.

-"BÜLENT YAVUZ 'TUTTURAMADI' DEDİ"-

Türker, Atalay'ın eski MHK Başkanı Bülent Yavuz'a ilettiği ve "ıskalamadım" dediği Ankaragücü - Fenerbahçe maçı hakemini tutturamadığını da öne sürdü. Türker, Bülent Yavuz'la konuştuğunu söylerken, Yavuz'un kendisine 'Atalay bana bir isim bildirdi, o da boş çıktı, acaba utanmayacak mı?' dediğini kaydetti.

- "ATALAY, 'KULÜPTEN 3-5 KİŞİYİ KOVACAĞIZ' DEMİŞ"-

Türker ayrıca canlı yayında haberini yalanlayan Atalay'ın, LigTV'den Orhan Kılıç'a ise haberin doğruluğunu teyit ettiğini ve 'Bu haberden sonra kulüpten 3-5 kişiyi kovacağız' açıklamasında bile bulunduğunu öne sürdü.

-"MESLEĞİ BIRAKIRIM"-
33 yöneticinin de telefonunu açmadığını, Ayhan Atalay'ı ön plana attıklarını iddia eden Türker şöyle devam etti; "Atalay da yalan söylüyor. Ayıp. Hepimiz bu camiadayız. Bir futbolcu bile sahaya adımını atmadı dün. Ama futbolcular da açmıyor telefonunu. Ayhan Atalay'ın cebini bir bayan açtı 15 dakika önce; 'Daha gelmedi' dedi. Şimdi ise ön plana onu çıkartılar, yine konuşuyor. Ama önce söylüyor, sonra üzülüyor dert yanıyor, yazık oluyor! Yüzde yüz doğru bu haber. İdmana çıkma haberi doğru olsa sabah açıklanırdı bu durum. Ayhan Atalay'ın beyanatları geçersizdir. Onun haricinde güvenilir biri çıkar, dün idman yapıldığını söylerse, mesleği bırakırım".

-ATALAY: "SANA HABER VEREN, AZİZ YILDIRIM'IN AJANI"-

Bu sözlerden sonra Atalay cevap hakkını kullandı ve şunları kaydetti;
"Atillacım, bu kadar sinir stres yapmana gerek yok. Senin yalan söylemeyeceğini ben de biliyorum. Ancak 'yine Ayhan Atalay'ı öne sürdüler' diyorsun, ben o kadar küçük bir adam mıyım? Bu sözlerini geri al. Bunu ispatlarım sana da ayıp olur, görevini bırakmanı istemem. Ancak burada yönetici sen misin, ben miyim? Sana haber sızdıran, rakam sızdıran ajanın da sana yanlış bilgi vermiş. O da senin değil Aziz Yıldırım'ın ajanı. Ben yetkimi genel kuruldan almışım. Ki biz Çemişgezekspor'la mı maça çıkıyoruz? Bir kulüp yönetimi böyle bir maç öncesinde bu durumu es geçer mi? Ajanın sana yanlış istihbarat verdiği için Türk kamuoyu yanılıyor"

-TÜRKER: "BU İDMAN YAPILMADI"-

Bu sözlerin ardından Atalay yayından ayrılırken, gazeteci Atilla Türker; "İnsan üzülüyor, ben herkesle konuştum. Futbolculardan biri kalksın 'bu idman yapıldı' desin, o zaman konuşalım. Ama çıksınlar önce söylesinler. Ama idman falan yapılmadı. Melih bey de çıksın konuşsun. Ben onaylatmadan bu haberi yapabilir miyim?" diyerek sözlerini noktaladı.

-KRİZ AŞILDI-

Öte yandan Ankaragücü'nde yaşanan krizin Başkan Ahmet Gökçek'in devreye girmesiyle aşıldığı öne sürüldü.

Ankaragücü Başkanı Ahmet Gökçek'in dün gecede beri yöneticiler, teknik heyet ve futbolcularla yaptığı toplantıların sonuç verdiği, alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle antrenmanları boykot eden ve Fenerbahçe maçına çıkmama tehdidinde bulunan futbolcuların ikna edildiği kaydedildi.

Saray Spor Tesisleri'nde sabah saatlerinde başlayan toplantıların ardından uzlaşma sağlandığı, Ahmet Gökçek'ten ödemelerin yapılacağı sözünü alan futbolcuların antrenmana çıkma kararı aldıkları öğrenildi.

Basına kapalı olacağı açıklanan antrenman yaşanan son gelişmeler üzerine kısa süreliğine basın mensuplarına açıldı. Kısa süreli görüntü alınan antrenmanda futbolcular teknik direktör Roger Lemerre yönetiminde çalıştılar.

ATİLLA TÜRKER: "ATALAY BENİ TEHDİT ETTİ"

NTV Spor canlı yayınına bir kez daha bağlanan Atiila Türker, oyuncuların halen idmana çıkmadığını belirtirken, basın mensuplarının tesisler önünde 5 saat beklediğini söyledi.

Ankaragücü yönetiminden kimsenin telefonları açmadığını ifade eden ve telefonu açık tek kişi olan Ayhan Atalay'ın kendisine ulaştığını söyleyen Türker, Atalay'ın kendisini tehdit etmesi üzerine konuşmayı sonlandırdığını bildirdi.

Ankaragücülü futbolcuların idmana çıkmadığının doğru olduğunu bir kez daha vurgulayan Türker, aksi bir durum olması durumunda diğer yöneticilerin haber kanallarına çıkıp bunu kamuoyuyla paylaşacağını ancak böyle bir olayın şu ana kadar söz konusu olmadığının altını çizdi.

ajansspor
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: ''CANLI'' BOMBA ATALAY!
Alt 07.05.2010, 18:40   #2
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: ''CANLI'' BOMBA ATALAY!

türk sporunun unutmaya calistigi yönetici tipleri ama son zamanlarda bu tipler medyada yer buluyor vede sporu futbolu lekeliyorlar.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2010, 20:25   #3
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

tabiri caizse bulanık suda balık avlamaya çalışıyor trübünlere oynamaya çalışıyor böyle insanların ankaragücüne yakışmıyor
Alt 07.05.2010, 20:35   #4
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ayhan atalay denen mahluk ne dedigini bilmeyen sinsi bir bursa yalakasi .onun yaptigi düpe düz sike ne demek bursa icin oynuyacakmis sikeci mahluk zaten tipi bile belli ediyor adi k.......yaziklar olsun o mahluka. türk medyasi böylelerini konusturuyorlar anlamak mümkün degil böyle yalakalari .
Alt 07.05.2010, 20:40   #5
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 920 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Takımların basın sözcülerini seçerken çok dikkatli olmalarına gerektiğine bir örnek daha.Böyle dengesiz açıklamalar takıma zarar verir.
Alt 07.05.2010, 21:25   #6
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

haberi okudum strese girdim, sanki savastan ciktim o neydi oyle...
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kendalli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2010, 08:52   #7
Harbi Selim
Yiğido

40 Mesajına 63 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 Harbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekannt

Ankaragücünün asbaşkanından iyimi bileceksiniz. Adam ben yöneticiyim asbaşkanım diyor. Alo adam asbaşkan... Yalanmı söyleyecek. Gazete ve yazarlar yüzde yüz ne zaman haber yaptıki...

Etiketler
atalay, bomba, canli