Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mesut Bakkal'dan olaylı maçın hakemine dest
Alt 25.02.2016, 09:20   #21
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Mesut Bakkal'dan olaylı maçın hakemine dest

Yukarida hakemler icin yazdiklarin ortada.
Bunlar sadece yazmakla kalmamis uzerine gitmisler. Nesi kotu ?
Bu duzene birilerinin dur demesi gerekiyordu. Fitili ateslediler. Ilk mac bizde tepkimizi koyalim hadi.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2016, 09:29   #22
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
astaravisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yukarida hakemler icin yazdiklarin ortada.
Bunlar sadece yazmakla kalmamis uzerine gitmisler. Nesi kotu ?
Bu duzene birilerinin dur demesi gerekiyordu. Fitili ateslediler. Ilk mac bizde tepkimizi koyalim hadi.
-Ben hakemleri kesinlikle savunmuyorum.Neden Trabzonspor,neden Deniz Ateş BİTNEL.Sorun işte burada.Trabzonspor'un TFF'de lobisinin güçlü olduğumudur?Her hangi bir Anadolu takımı olsaydı,konu bu kadar gündemde kalırmıy dı?Konu çoktan kapanmıştı.Vur abalının başına.Bu genç hakem arkadaşımızı kurban seçtiler.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Turan 59'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 09:49   #23
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

trabzon lobisi o kadar güçlü ki amatörde bile düdük çalmaması gereken barış şimşek fifa kokartı taktı. bırakın bu işleri hakemin verdiği kararların hepsi doğru. geçmiş yıllarda ne hatalar oldu. alın size bünyamin gezer yan hakeminin başı yarıldığı halde maça devam etti. bizde bu olaylar olurken almanyada hakem sahayı terketti daha yeni oldu taptaze. neyse uzatmaya gerek yok dediğim gibi olayın içinde başka iş var ts kötü giderken taraftarını bununla uyutacak işte. bizde tartışmasını yapıyoruz. arkadaşın dediği gibi bu maçta takımları değiştirin akhisar sivas maçı olsun mesela hakeme aferin diyecek herifler gs ts olunca linç ediyorlar. basın işte bu kadar güçlü müthiş algı operasyonu yaptılar. ya hu biz kaç maçta doğrandık gık dediler mi? ne halleri varsa görsünler. ha bu arada yeri değil ama hala bu pasoligi savunan ve avrupada küfür yok diyen arkadaşlar vardı. trt arsenal barsolena maçını küfür dolayısıyla türkiyeden anlatmaya başladı. anladınız mı olayın ne olduğunu. yani her yerde olan olaylar bizde başka türlü oluyor gelsin paracıklar cukka da cukka. gırtlağına kadar pisliğe batmış, siyasetin dans ettiği futbol arenasında bu hakem kurban seçildi. iyi o zaman hiç günahı olmayan ilk taşı atsın. yok bulamazsınız. milatmış geçin efendim ne milatlar gördük. parası olanın güçlü olanın adaletinin olduğu bir ülkede yaşıyoruz unutmayın. daha taptaze gs sivas maçı duruken gıkı çıkmayan adalet savunucuları bip bip ötüp durmasınlar
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı sefilix'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 09:49   #24
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Hakem hatalıdır kendine posta koyan kim varsa atacakki bir daha adam olsunlar.
Sporcu musunuz kabadayı mı?
Edep yahu!
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 10:44   #25
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Unutmadan söyleyeyim,hatırlarsanız Trabzon il sınırları içerisinde Fenerbahçe kafilesi kurşunlanmıştı,yine Trabzonspor soyunma odasında hakemler esir alınmıştı çıkışlarına izin verilmemişti.Bunlar ne çabuk unutuldu.Deve kuşu gibi kafamızı kuma sokarsak bu olaylar daha çok yaşanır.Özellikle beni eleştiren arkadaşa sesleniyorum....!umarım beni duyarsınız.Spor'cunu işi spor yapmaktır.Aykut DEMİR denen İŞID'li zihniyetli yok hakemin ayağına sıkarım diyormuş.Sen önce kafa yapını değiştir.Sen ve senin gibi düşünenlerin sonu hiç iyi olmamıştır,tarhite bunun bir çok örnekleri var.

Konu Turan 59 tarafından (25.02.2016 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir..
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Turan 59'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 10:59   #26
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Unutmadan söyleyeyim,hatırlarsanız Trabzon il sınırları içerisinde Fenerbahçe kafilesi kurşunlanmıştı,yine Trabzonspor soyunma odasında hakemler esir alınmıştı çıkışlarına izin verilmemişti.Bunlar ne çabuk unutuldu.Deve kuşu gibi kafamızı kuma sokarsak bu olaylar daha çok yaşanır.Özellikle beni eleştiren arkadaşa sesleniyorum....!umarım beni duyarsınız.Spor'cunu işi spor yapmaktır.Aykut DEMİR denen İŞID'li yok hakemin ayağına sıkarım diyormuş.
Alıntı:
sefilix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
trabzon lobisi o kadar güçlü ki amatörde bile düdük çalmaması gereken barış şimşek fifa kokartı taktı. bırakın bu işleri hakemin verdiği kararların hepsi doğru. geçmiş yıllarda ne hatalar oldu. alın size bünyamin gezer yan hakeminin başı yarıldığı halde maça devam etti. bizde bu olaylar olurken almanyada hakem sahayı terketti daha yeni oldu taptaze. neyse uzatmaya gerek yok dediğim gibi olayın içinde başka iş var ts kötü giderken taraftarını bununla uyutacak işte. bizde tartışmasını yapıyoruz. arkadaşın dediği gibi bu maçta takımları değiştirin akhisar sivas maçı olsun mesela hakeme aferin diyecek herifler gs ts olunca linç ediyorlar. basın işte bu kadar güçlü müthiş algı operasyonu yaptılar. ya hu biz kaç maçta doğrandık gık dediler mi? ne halleri varsa görsünler. ha bu arada yeri değil ama hala bu pasoligi savunan ve avrupada küfür yok diyen arkadaşlar vardı. trt arsenal barsolena maçını küfür dolayısıyla türkiyeden anlatmaya başladı. anladınız mı olayın ne olduğunu. yani her yerde olan olaylar bizde başka türlü oluyor gelsin paracıklar cukka da cukka. gırtlağına kadar pisliğe batmış, siyasetin dans ettiği futbol arenasında bu hakem kurban seçildi. iyi o zaman hiç günahı olmayan ilk taşı atsın. yok bulamazsınız. milatmış geçin efendim ne milatlar gördük. parası olanın güçlü olanın adaletinin olduğu bir ülkede yaşıyoruz unutmayın. daha taptaze gs sivas maçı duruken gıkı çıkmayan adalet savunucuları bip bip ötüp durmasınlar
Olayların genel açılımı ve özeti budur....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 11:10   #27
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Unutmadan söyleyeyim,hatırlarsanız Trabzon il sınırları içerisinde Fenerbahçe kafilesi kurşunlanmıştı,yine Trabzonspor soyunma odasında hakemler esir alınmıştı çıkışlarına izin verilmemişti.Bunlar ne çabuk unutuldu.Deve kuşu gibi kafamızı kuma sokarsak bu olaylar daha çok yaşanır.Özellikle beni eleştiren arkadaşa sesleniyorum....!umarım beni duyarsınız.Spor'cunu işi spor yapmaktır.Aykut DEMİR denen İŞID'li zihniyetli yok hakemin ayağına sıkarım diyormuş.Sen önce kafa yapını değiştir.Sen ve senin gibi düşünenlerin sonu hiç iyi olmamıştır,tarhite bunun bir çok örnekleri var.
Burası bir spor sayfasıdır ve öyle kalacaktır. Işıd'lı zihniyet diye de kimseyi suçlayamazsınız Turan bey. Sen duydunmu ki Aykut Demir'in - ki ben o futbolcuyu savunmuyorum- ayaklarına sıkarım dediğini..!!! Dudak okuma kabiliyetiniz varsa orasını bilemem..Benim bildiğim kadarıyla Aykut Demir denen futbolcu İsmailağa cemaatine bağlı bir futbolcu kardeşimizdir. Sahada ıstavroz çıkaran futbolculara amenna,cemaate tabii olanlara tu kaka öylemi..? sİZİ İLGİLENDİRMEZ,BENİ DE İLGİLENDİRMEZ..Sizin Işid dediğiniz terör örgütüdür İsmail ağa grubu cemaattir..BİLGİLERİNİZE...!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 11:19   #28
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hakem hatalıdır kendine posta koyan kim varsa atacakki bir daha adam olsunlar.
Sporcu musunuz kabadayı mı?
Edep yahu!
Ferhat kardeşim, elbette tepki de hak arama da edep çerçevesi içinde ve ölçülü yapılmalıdır, ölçü ve edep çerçevesini aştımı, haklı durumdan haksız duruma düşüyorsun. Son zamanlarda hakem hataları bolca gündeme gelmeye başladı öyle yanlış kararlar veriliyordu ki, kamuoyunda büyük diye tabir edilen İstanbul takımlar hep kayrılıyor, Sivasspor gibi takımların emeği çalınıyor, verilen yanlış kartlar sebebi ile sade o maçta puan kaybetmekle kalmıyorsun, as oyuncuların cezalı olduğu için de, iki üç maç takım kendini toparlayamıyor.
Mesela; geçen sezon İstanbul'da oynadığımız ve 3-4 kırmızı bir o kadar da sarı kart gördüğümüz GS maçının hakemini hiç unutamıyorum, o yanlış kartlar nedeni ile de kendimizi toparlayamayıp üst üste puanlar kaybetmiştik.
Trabzonspor, oyuncuları ve taraftarının bu tepkisi ile de, TFF nin MHK nın ve hakemlerin kamoyunda tartışılmasını, kendilerine çeki düzen vermeleri açısından da olumlu buluyorum ve saygılar sunuyorum.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 11:29   #29
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burası bir spor sayfasıdır ve öyle kalacaktır. Işıd'lı zihniyet diye de kimseyi suçlayamazsınız Turan bey. Sen duydunmu ki Aykut Demir'in - ki ben o futbolcuyu savunmuyorum- ayaklarına sıkarım dediğini..!!! Dudak okuma kabiliyetiniz varsa orasını bilemem..Benim bildiğim kadarıyla Aykut Demir denen futbolcu İsmailağa cemaatine bağlı bir futbolcu kardeşimizdir. Sahada ıstavroz çıkaran futbolculara amenna,cemaate tabii olanlara tu kaka öylemi..? sİZİ İLGİLENDİRMEZ,BENİ DE İLGİLENDİRMEZ..Sizin Işid dediğiniz terör örgütüdür İsmail ağa grubu cemaattir..BİLGİLERİNİZE...!!!
Ben cemaat felan bilmem ama yıl boyunca seyrettiğim Aykut, saha içinde kabadayılık taslayan asabi görünümlü ve her pozisyonda hakeme itiraz eden bir yapıya sahiptir. İnsanları ne geçmişi ile (geçen yıllarda silahlı BAR baskınına tabancası ile baskına giden kişidir) nede şimdiki pozisyonu ile ( meskul mahalde bir eve isabet eden kendi beylik tabancası ile ateşden yargılanıyor) yargılayamayız. Lakin maç sonu yandaş olmayan!! bütün tvlerde hakemin üzerine yürüyen ve söylemlerinden dolayı ağzı kapatılarak susturulmaya çalışan bir Aykut Demir gözlerimize de çarpmadı değil. Şunu kabul edelim. Futbolun bu şımarık çocuğu trabzonsporun bir ferdidir ve hakem ne karar verirse versin bu olayların yaşanmaması gerekliliğidir. Olayların gelişim yanlışlığıdır bizim muhataplığımız...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2016, 11:58   #30
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben cemaat felan bilmem ama yıl boyunca seyrettiğim Aykut, saha içinde kabadayılık taslayan asabi görünümlü ve her pozisyonda hakeme itiraz eden bir yapıya sahiptir. İnsanları ne geçmişi ile (geçen yıllarda silahlı BAR baskınına tabancası ile baskına giden kişidir) nede şimdiki pozisyonu ile ( meskul mahalde bir eve isabet eden kendi beylik tabancası ile ateşden yargılanıyor) yargılayamayız. Lakin maç sonu yandaş olmayan!! bütün tvlerde hakemin üzerine yürüyen ve söylemlerinden dolayı ağzı kapatılarak susturulmaya çalışan bir Aykut Demir gözlerimize de çarpmadı değil. Şunu kabul edelim. Futbolun bu şımarık çocuğu trabzonsporun bir ferdidir ve hakem ne karar verirse versin bu olayların yaşanmaması gerekliliğidir. Olayların gelişim yanlışlığıdır bizim muhataplığımız...
Adres 58 kardeşim yazımda belirttiğim gibi şöyle demişim ''Kaldı ki ben o futbolcuyu (Aykut'u) savunmuyorum'' dedim. Benim serzenişim sadece Işid ve Cemaat olayınaydı..Bunları ayrıştırmak lazım..Hoş burası onların savunma yeride değil tabii ki,yeri de değil ama dayanamıyorsunuz işte..Açıklama gereği duyuyorsunuz bazen..Hayırlı günler dileklerimle..
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bakkaldan, destek, hakemine, maçın, mesut, olaylı