Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 26.02.2013, 13:18   #51
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Alıntı:
mishka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazmayacığımı söyledim ama cevap hakkı doğdu. Benim yazmana itirazım yok mesele şu; düşüncelerini açıkladın ben de bu düşüncenin yanlış olduğunu düşünüyorum ama sen yanlışsın deme ve onun da ötesine geçip her yorumdan alıntı yapıp sen yanlışsın doğru o değil doğru bu şeklinde bir tarz bana göre değil.
Kardeşim cevap hakkını kendinde görüyorsun da benim de cevap hakkım olduğunu neden kabullenemiyorsun? Sen herşeye cevap yazacaksın hatta yazmayacağım dediğin halde cevap hakkın var diye yazacaksın ama ben yazmayacağım, bu hak senden başkasında yok öyle mi?

Arkadaşlar lütfen daha adil olalım ve empati kurmaya çalışalım
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 13:38   #52
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben programı izlediğimden eminim sen sadece programı izlemişsin ben hem programı izledim hemde sorulan soruları takip ettim, sen soruları takip etmediğin için hangi soruya net cevaplar verildi hangilerine verilmedi bilemezsin...Sütüdyo konuğu Kaan kardeşimin sorusunu bile cevaplamadı soruyu tamamlamasına müsade etmedi sen tutmuş iftiradan bahsediyorsun.

Nail bey teşekkür etmekle büyüklüğünü gösterdi, Rıza hocamız Nail beye nasıl hitap etti?
Bu taraftar Rıza hocanın iyi yönlerini takdir ettiği kadar kötü yönlerini ve yanlışlarını söylemesi bunada cevap araması gayet normaldir, taraftar işine baksın demekte tamamen anormaldir, herkes gelip geçici bu kulüp ve bu taraftar kalıcıdır..Benim veya başka bir yiğidonun kafasında oluşan yanlış bilgileri değerlendirip cevabını vermekte hocamızın işidir ama hocamız malesef bu hakkının bir kısmını kullanmış bir kısmını kullanmamıştır..

Biz yiğidolar Rıza hocamızı iyi ve kötü yönleri ile hep idare ediyor iyi yaptığı şeyleri alkışlarken yanlış yaptığı şeyleri de eleştiriyor buna cevap arıyoruz..
Güzel kardeşim, hoca tüm sorulara net cevap verdi, Kaan sorusunu sordu cevabını aldı, Kaan kardeşinin hocaya kalkıp da yaptığı değişiklik yerine farklı bir değişiklik yapsa nasıl olurdu tarzında bir soru yöneltmesi bile yanlış. Bu hocanın takdiridir, Grosiçkiyi çıkarmasam Aatıf ı çıkaracaktım yada Enaramo yu çıkaracaktım dedi adam. 3 değişiklik hakkı değişik varvasyonlarla kullanılabilir, bunlardan hocaya uygun olanını 4 antrenör olarak bu şekilde kararlaştırmışlar, Kaan ise öyle değil de şöyle olsaydı gibi sorunca hoca da sen söyle o zaman kimi çıkarsaydım dedi.

Nail Abin büyüklüğünü gösterdi sanıyorsun ama aslında acemiliğini gösterdi dün, aynı soruyu 5 defa peş peşe sordu, ondan sonra yazılan hakaretane soruları hiç filtre etmeden canlı yayında okudu, yok Rıza hoca sivasa ihanet ediyormuş yok beşiktaşın işini kolaylaştırmak için uğuru alıyormuş, yok sırf uğur maç başı primi alsın diye onu oyuna alıyormuş vs. Bu tip soruları Nail abin gitsin de Fatih Terim gibi bir hocaya sorsun bakalım falanca oyuncuyu prim alsın diye mi oyuna aldın diye, nasıl ağzının payını alıyor, Rıza hoca büyüklüğünü gösterdi de gene de işi alttan almaya çalıştı. Hoca kimin ne kadar prim aldığını bile bilmez, o oyununa bakar, para pul işi muhasebe departmanının işidiri teknik departmanın değil.

Dün Rıza Hoca yerinde bir başkası olsa o program o provakatif sorular nedeniyle olaylı biterdi ama hoca efendiliğini sonuna kadar korumaya gayret etti, Nail abin sorular anlık geliyor dedi sorular gündüzden sorulmuştu, sunuculuk da başarı da zaten anlık mesajları derleyip toplayıp düzgün bir program yapmaktan ileri gelir.

Bence hoca bir daha da o programa konuk olmaz, keşke Mustafa Ateş in programına konuk olsaydı daha düzenli bir program olurdu. Eski kaptan İsmail Mut ve Abdullah Yiğit ile beraber çok daha iyi bir program izleyebilirdik.
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 14:23   #53
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 438 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dün nail bey seyirciden gelen saçma sapan soruları hocaya sorarak hata etti.
rıza hoca bu sorulara tepki göstermekte haklıydı. maalesef taraftarımız ne takıma sahip çıkıyor, ne de hocasına..rıza hoca bu konuda kırgınlığını da kızgınlığını da belli etti.artık birlik olma zamanı. herkesin içi rahat olsun bu takım küme düşmez. eğer takım taraftardan yeterli desteği görürse, kupada final oynar, ligi de ortalarda bir yerde bitiririz.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı poyrazer5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 14:53   #54
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kasımpaşadan 5 yıllığına teklif almış hoca ama sivası yarıyolda bırakıp gitmedim dedi.

Beşiktaştanda 2 defa teklif gelmiş istesem giderdim dedi.

Parada pulda gözüm yok demesi Rıza hocada aynı bizler gibi düşünmesi Sezon sonuna kadar KREDİSİNİ uzatmıştır
Kasımpaşaya gitmediğini soylemesi bile ayıp ihanet kasımpaşa kim. biz sivassporun buyuklugunu taraftarımıza ve teknık dırektorumuze anlatamadık ona yanarım... Beşiktaşa gitmedim de tek kelimeyle tartışılmayacak bir yalan... bjk ya gitmeyecek adam sozlesmesıne madde koydurmaz...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 14:56   #55
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Programı sonuna kadar izledim, bu adam Sivas için büyük bir nimettir, altyapı dahil herşeyi ona teslim etmeliyiz.

programı izlemedim ama yorum yapmak istiyorum diyen arkadaşlar, lütfen izleyin de ondan sonra yorum yapın, bilmeden dinlemeden yalan yanlış konuşmayın.

Bu konuyu açan yigidolar06 da yerli yersiz hocayı her yerde eleştiriyordu, ancak kendisini tebrik ediyorum, erdemli bir insanmış ki hatasını kabul edip düşüncesinin değiştiğini söyleyebildi, ancak bazıları bunu söylemeyi kendilerine yediremiyorlar.

Bir Uğur ve Piech polemiğidir gidiyor, adam herşeyi açıkladı, antrenmanları izliyor musunuz, kimin ne performans da olduğunu görüyor musunuz? Formayı kim hak ederse o alır biz vermeyiz diyor. Ayrıca sene başında istesem Beşiktaş'a da giderdim Kasımpaşa'ya da giderdim ama Sivas'ı yarı yolda bırakmadım dedi, Kasımpaşa bizden çok daha fazla para önerdi, adam benim parayla işim yok diyor, ben çocukluğumun geçtiği caddelerde yürümek istiyorum diyor.

2 yıldır ortada başarı yok diyen arkadaş da izlememiş, izlese cevabını alırdı, ilk sene bizi çağırdılar bu takımı ligden düşmesin dediler biz de kabul ettik ve ligde kaldık dedi hoca. ikinci sene hedefimiz play off oynamaktı onu da başardık dedi, bu sene de hedefimiz Türkiye kupası dedi, istediğim 2 oyuncuyu alabilseydik türkiye kupasını da kesin kazanırdık dedi ama maalesef alamadık dedi ve transfer döneminde bu bizim en büyük hatamız oldu dedi.

Programı izlemeyenler yazmasın arkadaşlar, biz hep beraber kenetlenip SivasSpor'a karşı yapılan hakem hatalarına odaklanalım, yayıncı kuruluşun çifte standartına odaklanalım. Bir başka konu da şu, istenmediğim yerde ben zaten durmam dedi Rıza Hoca, tazminat vs. gibi şeyler de zaten istemem, benim parayla işim olsaydı şu an başka yerde olurdum dedi.

Lafın kısası hocaya haksızlık etmeyelim beyler, hepiniz dağılın şimdi
Allahtan şehr-i Sivas ın anahtarı yok. Olsa korkuyorum onuda vereceksiniz. Hocanız da hedefleriniz de topuk seviyesinde...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 15:03   #56
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
alibababali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
serdar kardesim bu ne garez yazilar yaziyorsun belkide riza hocayi taniyorsun izlemedigin program hakkinda bile bu kadar garez yazi yazabiliyorsun belkide maclari bile izlemeden yazi yaziyorsun birazda sadece maci izle ve maca yorum yaz kisitli kadroya ragmen iki kulvarda oynayan dort takimdan birisi sivasspor bunuda unutma

Kulvar mı dedin... Eger bu ligden düşme korkusu yaşayacaksak kupayı hoca Rızaya hediye edelim evinin salonunda dursun. Senın iki kulvarda oynuyoruz dediğin kulvarlardan birinde dusme hattının bır karıs ustundeyız. Elazığ deplasman - Akhisar deplasman - Kadro dar demişsin. hocan bjk ile fıngırdesecegıne zamanında transfer calısması yapacaktı. eline sağlık umit gibi uc adam daha bulacaktı.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 15:15   #57
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Akşam bazen tv 58'i bazıda nail abyi seyrettim,keşke rıza hocamız tv58'e gelszeydi. Tmam nail abi iyi bir sivassporlu buna itiraz yok fakat harbiden televizyonculukta çok acemi,soruları dolandırarak soruyor,peşinedende özür diliyor.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 16:04   #58
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allahtan şehr-i Sivas ın anahtarı yok. Olsa korkuyorum onuda vereceksiniz. Hocanız da hedefleriniz de topuk seviyesinde...
Güzel hemşerim, SivasSpor'da altyapı sorunu çok büyük bir eksiklik, altyapı'dan Ziya ve Kaan dışında oyuncu çıkmadı, ancak iyi bir altyapı kurulursa uzun vadede SivasSpor'a maddi anlamda çok faydası olacaktır, sadece takımımıza değil aynı zamanda kendi topraklarımın çocuklarının önü açılacaktır, Afrikalardan Kutuplardan oyuncu almak yerine kendi memleketimizin çocuklarını alıp parayı da onlara kazandırabileceğiz.

Rıza hoca diyor ki bana altyapı konusunu tam olarak verin, herşeyiyle bu işi yapalım, başına çocukları hem kişilik olarak hem de sporculuk anlamında çok iyi yetiştirecek ekibi koyayım ve maddi durumu benim gibi kötü olan çocuklar bu sayede heyecanla çalışıp önleri açılsın ve ailelerine de katkıları olsun. SivasSpor'a sahip çıkan bir siyasi görmedim diyor hoca, sahipsiz bir takım diyor, bu adama altyapının anahtarı da verilir şehrin anahtarı da verilir.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 18:14   #59
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hocaya laf yok biz sıvaslı lar şapkamızı önümüze koyup bir düşün meklazım biz burdayızda irlandılar okadar çokki lobi yok taraftar baskısı yok e ne istiyoruz insaf ya hocadan akılı olmaklazım
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tekdoktiri'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 18:53   #60
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Rıza Çalımbay Hocamız Sivaslıdır.....

Rıza Çalımbay Hocamız Sivassporludur....

Nail Bey Tv programlarında acemidir....

Nail Bey Tv programlarında PC den gelen sorularda sıkıntılıdır...

Rıza Çalımbay Hocamızın Beşiktaş maçında hataları olmuştur...

Genelde görüşler bu çerçevede dönüyor. Herkes kendi düşüncesinde haklıdır elbette. Ama sonuç olarak herkesin tek derdi Sivasspordur. Umuyorum ki bu güzel başlıktaki tartışılan bu konu Sivassporumuza başarı getirecektir. Ne Rıza Hocamız nede taraftarımız kimseye küsmesin. Bizim ve onların tek derdi Sivasspor olduğuna göre doğru yol mutlaka bulunacaktır. Şu an da Sivassporumuz küme düşmemiştir. Sakin olup kritik maçlara odaklanmalı. Tüm bireylerimizle desteğe devam etmeliyiz. Teşvik etmeli ve tüm hatalardan ders çıkarmalıyız. Yapıcı olmalı tahripkar her türlü olgu ve düşüncelerden uzak durmalıyız... Biz Sivassporluyuz ve üzerimize düşen herşeyi layığı ile yapmalıyız. İyisi ile kötüsü ile bu takımın tüm fertleri ''Biziz'' ve ''Bizimdir''

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çıkalım, hocaya, rıza, sahip