Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: AÇIKLAMA
Alt 02.05.2011, 13:11   #41
mesut şahin
Yeni Yiğido

11 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mesut şahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: AÇIKLAMA

Bildiğiniz üzere Yiğido Gençlik Grubu olarak Trabzonspor maçından önce yine hakemlerle ilgili yasal ve medeni yollarda TFF ve MHK yi protesto organizasyonu yaptık.Bu organizasyonla ilgili birçek yerde duyuru yaptık ama organizasyona katılan sadece Yiğido Gençlik grubu oldu.

ben bu yazıya istinaden yazdım yoksa genelleme yapılmış. bunu öğrendim sende istersen daha üstünde durma kardeşim merkez2
mesut şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 13:14   #42
merkez-2
YASAKLI ÜYE

112 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merkez-2 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
mesut şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bildiğiniz üzere Yiğido Gençlik Grubu olarak Trabzonspor maçından önce yine hakemlerle ilgili yasal ve medeni yollarda TFF ve MHK yi protesto organizasyonu yaptık.Bu organizasyonla ilgili birçek yerde duyuru yaptık ama organizasyona katılan sadece Yiğido Gençlik grubu oldu.

ben bu yazıya istinaden yazdım yoksa genelleme yapılmış. bunu öğrendim sende istersen daha üstünde durma kardeşim merkez2
Anlaşıldı reis....
merkez-2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 13:16   #43
mesut şahin
Yeni Yiğido

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gelecek sezonlarda böyle sıkıntılar yaşamamak ve daha iyi taraftar grubuna sahip olmak için öncelikle, Sivasspor'un sözde taraftardan sorumlu tuttuğu yönetici Faruk taşseten'in değişmesi ve adam gibi bir adamın bu işe verilmesi lazım. Mecnun başkandan öncelikle bunu rica ediyoruz. Özellikle deplasman maçlarında bizi adeta cırmalatıyor,bir şey yaptığını zannediyor,.adam sanki alçak dağları yaratmış,böyle kasıntı ve kibirli insanların Sivasspor'a vereceği hiç bir şey olamaz
seninle tanışmak isterim nerden getirdin bu konuyu şimdi bu sonuca anlamış değilin ne alaka faruk taşseten

merkez2-Faruk abiyi boş verde diyarbakırlı yöneticimiz bile var.istanbulda şirketinde para saıyor o kadar...alayan anladı zaten...başkan duygusal yaklaşmamalı...

bizim şehrimizde yönetici olmak isteyipte yönetime alınmayan mı var. bu takım için bu arma için elini taşın altına koymak isteyen varsa başkan değerlendireceğini sanıyorum sivaslı kimse yok saolsunlar başkanın hatırına bu kulübe yöneticilik yapıyorlar.bu yöneticilere sahip çıkacağımızyerde onlar üzerinden yorum yapmayalım
Alt 02.05.2011, 13:21   #44
merkez-2
YASAKLI ÜYE

112 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merkez-2 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

REİS İKİSİDE KAĞIT ÜZERİNDE TARAFTARDAN SORUMLU.MAÇ ÖNCESİ MAÇ SONRASI TARAFTARLARLA OLSALAR İSTENMEYEN GÖRÜNTÜ OLURMUYDU.

KONUYLA ALAKALI BİR YORUM.ARKADAŞ GİRİŞİ İYİ YAPMIŞ.GENİŞ ANLAMDA BELİRTMEMİŞ.
BİR DEVRİM OLSUN ARTIK.YÖNETİM YAKLAŞSIN GRUPLARIMIZA TARAFTARLARA.
merkez-2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 13:28   #45
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 699 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Siz böyle yaparak Sivassporun hangi sorunu çözdünüz acaba ben onu merak ediyorum? Eğer sandelyekırıp kulübe zarar verecek bu işler çöz<ülse idi yada hakem ler geri atsa idi, 4 BÜYÜK TAKIMLAR HİÇ MAÇ OYNMADAN MAÇ KAZINIRLARDI: Yarın Allah korusn stadımız kapatılır isebu kadar seyirciden gelen gelir ne olacak? Bunda Sivas basınıda çok büyük suçu var devamlı Sivasspor taraftarı ile çekirdekçiler diye dalga geçerseniz olacağu bu idi.Şimdi çekirdek yemediler Sivassporun sandelyerini kırarak sahaya fıralttılar şimdi hoşunuza gittimi
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 13:54   #46
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

arkadaşlar yönetimle alakalı bi durum yok burda konuyu başka yerlere çekmeyelim.
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 14:44   #47
mesut şahin
Yeni Yiğido

Alıntı:
mesut şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
seninle tanışmak isterim nerden getirdin bu konuyu şimdi bu sonuca anlamış değilin ne alaka faruk taşseten

merkez2-Faruk abiyi boş verde diyarbakırlı yöneticimiz bile var.istanbulda şirketinde para saıyor o kadar...alayan anladı zaten...başkan duygusal yaklaşmamalı...

bizim şehrimizde yönetici olmak isteyipte yönetime alınmayan mı var. bu takım için bu arma için elini taşın altına koymak isteyen varsa başkan değerlendireceğini sanıyorum sivaslı kimse yok saolsunlar başkanın hatırına bu kulübe yöneticilik yapıyorlar.bu yöneticilere sahip çıkacağımızyerde onlar üzerinden yorum yapmayalım
favori 58 şimdi aklında şüphe kalmasın tanışmak isterim çünkü senin bulunduğun yerde ne ben nede kardeşlerimin olmasını isterim. iyi bir provakatörsün senin ne yapacağın belli olmaz....!
Alt 02.05.2011, 15:35   #48
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 518 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Baştan sona kadar okudum yazılanları ortada bir hata var tamam. Verilmeyen bir penaltıya aşırı tepki oldu oda tamam ama adamlar yapılanın doğru bişey olmadığını dile getirip olayları açıklamış zaten, hatalı olduklarını kabul ediyorlar. Altına giripte hakarete varan çok ağır eleştirilerde bulunmak neden?

Saha kapatılmaz. Neler neler görüyoruz kapatılmıyor ama sağlam bir para cezası yeriz. Bence daha fazla uzatmasın kimse olanla ölene çare yok herkes önüne baksın. Ve son olarak artık taraftar gruplarıyla uğraşmayı yıkıcı olmayı bırakın. Sivasspor için kim ufak bir emek harcadıysa kim ben sonuna kadar Sivasspor'luyum diyorsa bizlerin başının tacıdır lütfen sizlerde bu düşünceyle hareket edin.
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda inadınayeniceri'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2011, 15:59   #49
rivaldo58
Yiğido

rivaldo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 rivaldo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her zaman dengeli olmamız lazım
rivaldo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda rivaldo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2011, 16:56   #50
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cümlesinizin sonuna kadar katılıyorum!! haklısınız
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
aciklama