Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bunlar futbolcu mu?
Alt 09.01.2011, 21:38   #91
samet35
Acemi Yiğido

28 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 samet35 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bunlar futbolcu mu?

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şunu söyleyim mesajına yanlışlıkla teşekkür ettim bu yüzden de çok üzgünüm. diyaloglara gelince birader;iş o diyaloglardan ne anladığına bağlı diycemde belliki hiçbişey anlamamışsın.

bir hoca ''bas oğlum vur'' diyebilir pekala ve bundan da kastettiği toptur,futbolcu değildir heralde.bırak insanlara hakaret etmeyide git asıl takımın hangisiyse ona yorum yap,burası SİVASSPORluların sitesi koçum.azımızı bozmadan tadımızı kaçırmadan git.SENİN GİBİ İNSANLARLA UĞRAŞACAK VAKTİMİZ YOK BİRADER...anlayana
sen buranın padişahımısında bana git diyebiliyorsun. ayrıca benim yazdıgım yazının hangi satırında hakaret var bunu açıklamanı istiyorum. ayrıca buranın ne sitesi oldugunuda biliyorum merak etme. sen benim sivaslılıgımı tartısamazsın. bu konunun burada açılmasının sebebi spor yazarlarının bu konu ile ilgili haber yapmaları. bunun sebebide saha kenarından gelen bu sesler. kim olsa tepki verir buna. onemli olan olaya tarafsız bakabilmek. ayrıca kimse futbolcusu faul yaptıgında "aferin oglum" demez. dememeli. ondan sonra sivasspor niye antipatik geliyor diyoruz. bulent uygun gitti busefer bu konu geldi. milletin sivasa bakıs acısı degisti...
samet35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.01.2011, 21:53   #92
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 949 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Başkalarının gözüne şirin gözükeceğiz diye oyun sitilimizi değiştirecek değiliz. Sert oynamışız, bak sen! Olmadı balerinler gibi hafif hareketlerle, yumuşak yumuşak kıvırtsaydık! Sertlikten bahseden Bjk'liler milyon dolarlık bebeklerine Türkiye'de ne vaat ettiler bilmiyorum ama Antalya'dan Trabzon'a, Bursa'dan Antep'e hiç bir yerde kimse onlara yatmayacak bunu bilsinler. Geçen yıllarda da Adnan Polat benzer bir cıngar çıkartmıştı, bizim yıldızlarımıza faul yapılıyor diye. Faul oyunun içerisinde var arkadaşlar, kimisi ustaca yapar, kimisi de bizim Sedat gibi gözünün içine baka baka sokar, sonra da başına belayı alır. Bu ligde kalmamız için 17 tane çok zorlu maçımız var, çıkıp kora kor oynamazsak sonumuz belli.

Ayrıca bu vesileyle İstanbul takımlarına karşı olan nefretim bir kez daha tazelendi. Bu nefreti alevlendirip beni kendime getiren gazeteci arkadaşa teşekkür ederim. Bu vesileyle Bursa'nın, sevmesem de Trabzon'un ve Kayseri'nin bu haysiyetsizlerin sıralamada üzerlerinde olmalarından dolayı içimi bir kez daha memnuniyet ve huzur kapladı! Beter olun pislikler!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.01.2011, 21:58   #93
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Adamlar abartmış da bizimkilerin hiç mi suçu yok her maç böyle bu adamlar özellikle sedat adam terminatör gibi ilk yarı 2 kırmızı gördü bu kafayla giderse 2. yarıda 2-3 tane görür Konya maçını kaybetseydik bugün ne sedat olurdu ne de onu takımda tutan adamlar ama bu adam kral gibi en sonunda başkan yapıcaklar herhalde
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.01.2011, 22:02   #94
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1139 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Fanatik gazetesinin ve yazarlarının her zaman İstanbul takımları taraftarı olduğunu hepimiz biliyoruz.Bu yazıyla ve söylemleriyle hakemleri ve federasyonu etkisi altına almaya çalıştıkları da aşikar.Ancak genel bir bakış açısı getirdiğimde futbolda sertliği sevmiyorum.Fauller olacak,sakatlıklar olacak,futbolun içinde var bunlar.Ancak kabul etmeli ki ligimizde kasten faul yapan pekçok futbolcu var.Bu oyuncular Anadolu takımlarda ise çok eleştirilir İstanbul takımlarındaysa sükut edilir.
Bugün Grosicki geldi.İki gün sonra hazırlık maçında Sedat,Yalçın,Belözoğluvari bir futbolcu basit bir hazırlık maçında sakatlasa,iki ay uzak kalsa hepimiz kin kusarız onu sakatlayana,her türlü hakareti yaparız.
Alt 09.01.2011, 23:32   #95
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hakemlerin Sivası kollaması Konya macından belli oluyor onu niye yazmıyorsun arkadaş
belliki konyalısın birader,baya bi yaran var anlaşıldı.yani o maçtan sonra SİVASın hemde ''hakem'e rağmen o şerefli galibiyetine dil uzatabilecek kadar kendini küçük düşürecek insanlar da varmış...

biz o trabzonlu hakemin tüm provokatif kararlarına rağmen takımımızı 90 dakka destekledik ve alacağımızı aldık ve hakederek aldık ve tabi konyayı eze eze yendik.takdir edebilmek,tebrik edebilmek bir erdemdir.ama misafir olmana ramen sizde bu erdemi göremiyorum ne yazıkki...
Alt 10.01.2011, 00:02   #96
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Sert oynayacaklar tabi..başka seçeneklerimi war adamların..Bitarafta sedat ve hayrettin karşısında q7 simao guti..nasıl durduracaksın adamı elbetteki sert oynayarak.Sert oynamak derken adama kasılı wursun demiyorum ama o simao halt etmiş ..Yok ispanyada yarım sezonda almadığı darbeyi burda almışta bilmemne..Marstamı futbol oynamış bu muhterem...açıp bi ingiltere ligini seyretsin bakalım adamlar nasıl sert futbol oynuyorlar..Bu yıl cl de valensiya bursa maçında adamlar bizimkileri biçti..Futbolun içinde her türlü taktik ve düşünce wardır.Takımına gore adamına gore sert hücüm defansif taktikleri uygulayabilirsin.Sertlikten yakınan futbolcuya futbolcu demem ben..adam daha ilk günden reklamını yapmış
Alt 10.01.2011, 05:00   #97
mucahit_58
Yiğido

mucahit_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mucahit_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bjk nin showu daha lig baslamadan takiye yapmaya eyyamciliga basladilar bile, bugun Riza Hocanin demeci vardi, ayni sertlik bizede yapildi hatta 3 kisi sakatlandi macta diye, Niye kimse bunlari gormuyor!!!
hadi bu yaziyi yazan bjknin yalakasida bizim icimizden bu yaziya destek verenler kim?
mucahit_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mucahit_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.01.2011, 05:06   #98
legant
Acemi Yiğido

legant - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 legant FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Herkes pay çıkartmali kendine Biz taraftar olarak pay çıkartmalıyız önceMaçlarda karşı tarafın taraftarını insan ewladı gibi görmeden küfürler savuran onunda bizim kardesimiz oldugunu o statda onunda bizim gibi maç izlemeye geldiğini düşünerek başlamalıyız mesela
Alt 10.01.2011, 07:17   #99
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

taraftar statta olsaydı kalabalıktan kemik sesleri çıkmazdı :
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Söz savunmanın: Asla izin vermem
Alt 10.01.2011, 08:11   #100
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Söz savunmanın: Asla izin vermem

“Sert futbol oynattığı” gerekçesiyle tepki çeken Sivasspor'un hocası Rıza Çalımbay, eleştirilere tepki gösterdi.

Tecrübeli çalıştırıcı, “Herkes bize yükleniyor. Ben hiçbir oyuncuma, ‘Gidin tekme atın’ demem. Ayrıca bu tip davranış gösteren futbolcularımı da kulübeye çekerim. Güzel bir maçtı, zaman zaman sertlikler de oldu. Benim de üç oyuncum sakatlandı, bize de vurdular. Üzerimize gelip, haksızlık yapıyorlar. Kesinlikle bizim art niyetimiz olmaz” dedi.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Yusuf Çevik'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
asla, bunlar, futbolcu, izin, savunmanın, söz, vermem