Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

--->: Cimbom Sivas'a bileniyor
Alt 12.12.2007, 08:09   #1
tunga
Acemi Yiğido

tunga - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tunga isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: Cimbom Sivas'a bileniyor

sonu 1903 le biten ve gfb yazan kişiler ,sakın ola sivassporumu ağzınıza almayın ,ne zamanki o ekleri silersniz işte o zaman başımın üzerinizde yeriniz var sadece sizler değil aynen o ekleri taşıyanlara sesleniyorum .SİVAS tan BAŞKA SİVAS yok BUNU UNUTMAYIN başka takımların yandaşlığını bırakın artık lütfennn
tunga isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.12.2007, 18:01   #2
Buraq58
Usta Yiğido

Buraq58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

353 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 Buraq58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya bizim!ya onların ya gs ya svs sın günü olcek
Buraq58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Cimbom Sivas'a bileniyor
Alt 12.12.2007, 07:47   #3
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1487 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: Cimbom Sivas'a bileniyor

İSTEDİĞİ KADAR BİLENSİN BİZ ONLARI KÖRELTİRİZ

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: GS HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Alt 11.12.2007, 20:28   #4
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 933 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart --->: GS HAZIRLIKLARI BAŞLADI

inş gs yide deviricez..........
Alt 11.12.2007, 21:44   #5
izmirliyiğido35
Usta Yiğido

izmirliyiğido35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 izmirliyiğido35 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: GS HAZIRLIKLARI BAŞLADI

2000 YILINA KADAR KADAR KOYU CİMBOMLUYDUM FAKAT
SİVASSPOR 3.LİGDEN BERİ TAKİP EDİYORUM CİMBOM ARTIK İKİNCİ PLANDA BENİM İÇİN ARTIK SİVASSPOR VAR
BU HAFTA İNŞALLAH MAÇI ALACAĞIZ GÖRECEK TÜM TÜRKİYE DEĞİL TÜM DÜNYA
SİVASSPORUMUZU
izmirliyiğido35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bizi kimse idriremez
Alt 13.12.2007, 09:22   #6
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 923 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Bizi kimse idriremez

Bizi kimse idriremez Liderlikten İnsekte çıkmasını bılırız

"Görevimiz Sivasspor'u liderlikten indirmek"

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, 14 Aralık Cuma günü Sivasspor ile yapacakları karşılaşmada, görevlerinin rakiplerini liderlikten indirmek olduğunu söyledi. Feldkamp, Galatasaray'ın bu sabah yaptığı antrenmandan sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kadrolarında futbolcu sıkıntısının devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

''Sakatlarımıza bir de cezalı duruma düşen Hasan ve Song eklendi. Bu iki futbolcunun da oynamayacak olması sıkıntımızı daha da artırdı. Sivasspor ile yapacağımız maça belki PAF takımından 2 oyuncu daha çağırabilirim. Cuma günü biz lig lideri ile karşılaşacağız. Sezon başında Sivasspor'un bu kadar üstte olabileceği düşüncesi basında pek yoktu, ama onların buralarda olabileceğini ben hep düşünüyordum ve bunu da söyledim. Fakat kadromuzdaki sıkıntı ne olursa olsun, hangi takımla oynarsak oynayalım cuma günü bir tek görevimiz var o da Sivasspor'u liderlikten indirmek.''

-LINCOLN VE LINDEROTH YOK-

Karl Heinz Feldkamp, sakatlıkları bulunan futbolcuları Lincoln ve Linderoth'un Sivasspor maçında oynayamayacaklarını bildirdi.

Alman çalıştırıcı, Lincoln ve Linderoth'un Sivasspor'a karşı oynayıp oynamayacağına dair bir soru üzerine, ''Sakatlarla ilgili son kararı sağlık ekibimiz karar verecek. Ayhan ve Okan yurt dışında zaten. Lincoln'un son ligin ilk yarısındaki maça yetişme ihtimali belki olabilir, ama ben bu konuda hiçbir açıklama yapmak istemiyorum. Bu hafta o arkadaşların hiçbiri Sivasspor maçında aramızda olmayacak'' diye konuştu.

Tecrübeli çalıştırıcı, sakatlığı düzelen ve takımla çalışmalara devam eden Barış'ın oynayabilecek durumda olduğunu da ifade etti.

-''FENERBAHÇE MAĞLUBİYETİNİ HAK ETTİK''-

Feldkamp, Fenerbahçe ile yaptıkları derbi karşılaşmasında aldıkları mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi.

Fenerbahçe maçından sonra bugüne kadar alıştıkları ritmi bulmalarının kolay olmayacağını dile getiren Alman teknik adam, ''Fenerbahçe maçında mağlubiyeti hak eden bir oyun ortaya koyduk. O maçta şu oynasaydı ya da bu oynasaydı şeklindeki konuşmaların bize hiçbir fayda getirmeyeceği kesin. Kadrodaki futbolcuların hepsi oynamak istiyordu. Gerçek olan şu ki, o maçta oynayan futbolcuların ortaya koydukları oyunun mağlubiyetten fazlasını hakketmediğidir'' diye konuştu.

Fenerbahçe maçından sonra kendisi hakkında yapılan eleştirileri okumadığını ifade eden Feldkamp, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Son aylarda hakkımda yapılan olumlu eleştirileri de okumadım. O nedenle Fenerbahçe maçından sonra yapılan olumsuz eleştirileri de okumadım. Ümit ve Hakan Şükür ile maça başlamam gerektiği şeklinde bir eleştiri vardı. Ama onların daha önce oynadığı maçta da takımın mağlup olduğunu biliyorum. Fenerbahçe'ye karşı en iyi olduğunu düşündüğüm kadroyu çıkardım.''

Alt 13.12.2007, 12:38   #7
Trabzonspor61
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Trabzonspor61 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bir Trabzonsporlu olarak Galatasarayi dagitmanizi umuyorum. Trabzonspor olmayacaksa (ki bu seneden gecti) Sivasspor sampiyon olsun. Anadolunun gücünü gösterin. Basarilar Sivasspor.
Trabzonspor61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 12:44   #8
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1261 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Alıntı:
Trabzonspor61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir Trabzonsporlu olarak Galatasarayi dagitmanizi umuyorum. Trabzonspor olmayacaksa (ki bu seneden gecti) Sivasspor sampiyon olsun. Anadolunun gücünü gösterin. Basarilar Sivasspor.
SAOL TRABZONLU GARDAŞİM BİZE DESTEK VERDİĞİNİZ İÇİN SAOLUN..
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
-->: Cimbom Sivas'a bileniyor
Alt 16.12.2007, 11:41   #9
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1487 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: Cimbom Sivas'a bileniyor

EWET GÖRDÜK KASAP GİBİYDİLER..................

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla