Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Futbol Analiz'e Sorular -29.10.2012
Alt 29.10.2012, 11:07   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Futbol Analiz'e Sorular -29.10.2012

Bu akşam SİPAS Tv'de saat 21:00'da yayınlanacak olan sayın Nail Sertakan'ın sunduğu FUTBOL ANALİZ programına sorularımızı buradan sorabilirsiniz.

Bu akşam programın konuğu Pusula gazetesi köşe yazarı sayın Tamer KARABAL olacaktır.

Ayrıca programda sitemizin düzenlemiş olduğu Skor Tahmin Yarışmasının 2012 yılında kazananlara ödüllerinin verildiği, Ödül Töreninden görüntüler ve röportajlar yer alacaktır.

Not: Tüm üyelerden ve Yiğidolar'dan ricamız, kimseyi kırmadan, kötü üslup ve kelime kullanmadan, sataşmadan saygı ve sevgi çerçevesi içinde sorularımızı, önerilerimizi, beğenilerimizi ve eleştirilerimizi buradan soralım.

Kural çok basit. Adınızı-Soyadınızı, bulunduğunuz Şehiri ve sormak istediğiniz soruyu aşağıda gösterildiği şekilde yazıp, paylaşın.

Adınız-Soyadınız:
(ve sorunuz-öneriniz) :
.............................. .............................. ......

Örnek aşağıda ki gibi olacaktır;

Sivasspor'umuzu evlerimize kadar getirip bizleri gurbette mutlu eden sayın yayıncılarımıza ve emeği geçenlere sevgi ve teşekkürlerimizi iletiyor başarılar diliyoruz.

http://vizyontelevizyonu.com/?page_id=2

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Futbol Analiz'e Sorular -29.10.2012
Alt 29.10.2012, 12:01   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Futbol Analiz'e Sorular -29.10.2012

Yalçın KINIK - İzmir

Nail bey, öncelikle program akışınız için ve haftasonu katıldığınız organizasyon için size ve ekibinize teşekkür ediyor, konuğunuza iyi akşamlar diliyorum.

Rıza hocanın tam 5 haftadır bize yaşattığı kaosta, kadro seçimi zaafiyeti olduğunu düşünenler çoğunlukta. Kadroyu tek tek saymak istemiyorum şimdi burada ama özellikle defansta ve defans önünde bir revizyon olması gerekmiyor mu? Sizin ve konuğunuzun düşüncesi nedir?

Bir Rajnoch, bir Murat Akça neredeler neden oynatılmıyorlar?

.
Alt 29.10.2012, 12:34   #3
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

günyamaçlı alaattin şahin istanbul

Benim sorum rıza hoca taraftarın sesini duymuyormu yoksa duyupta umursamıyormu erhan güvenin asıl mevkisinin sağbek olduğunu ısrarla stoperde oynatıldığını sağbek uğur kavuk un yedeğe çekilmesi gerektiğini ısrarla doğaya şans verip orta sahada çerny mehmet nas gibi koşan mücadele eden adamların yerine pedrieli ortasahada oynatıp forvette eneramonun yalnız kalmasını kendi sahamızda akhisar gibi takıma baskı kuramadığımızı 80 dakika sahada gezindiğimizi atı alanın üsküdara geçtiğini son 10 dakikadaki baskının yeterli olmadığını bizlerin gördüğünü rıza hoca görmüyormu hakemi suçlamadan önce kendimize bakmak lazım diyor proğramınızda başarılar diliyorum
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alaattin 5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.10.2012, 13:00   #4
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Malatyadan Abdurahman İnce.

İyi yayınlar Nail bey benim sorum yeni çıkan formalar ile ilgili siz inceledinizmi bilmmem ama ben inceledim çok amatörce bir çalışma yapılmış hele o beyaz formaların önüne konan riga reklamıda beyazla olunca farklı bir görüntü olmuş.

Boş çıkmak olmaz dedik bir forma aldık ama bu işlerle uğraşanlar zannedersem bu işi bilmiyorlar.Sivassporun büyüklüğüne yakışır ürünler tasarlansın bu amatör çalışmalara artık son verilsin.
Alt 29.10.2012, 13:35   #5
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Nail bey iyi akşamlar, iyi yayınlar

Benim sorum yok önerim var. Dış saha da genelde mavi, iç saha da ise genelde siyah forma giyiyoruz. Televizyonda izlerken takımın Sivasspor olup olmadığını anlayamıyoruz. Bizim kendi öz renklerimiz Kırmızı'lı forma dururken neden bu uğursuz formaları giyiyoruz.

Biz taraftarlar takımımızn, iç sahada Kırmızı-Beyaz çubuklu, deplasmanlarda ise kırmızı formayı giymesini istiyoruz. Tersi de olabilir. Bunu yönetime iletilmesini arz ediyorum. İyi yayınlar.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Örükcülü'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.10.2012, 13:38   #6
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Futbol Analiz, Forumda açılan Sivasspor'un hedefinin ilk 10 olduğuna yönelik başlığa ve Sivassporu bu konumda tutmaya çalışan sorumlulara cevap arasın şimdilik yeter
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaanK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.10.2012, 13:44   #7
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Turan Suzan / Münih-Almanya

Öncelikle sizin, konugunuzun ve tüm Yigidolarin Cumhuriyet Bayramini kutluyorum.

Benim 3 tane sorum olacakti:

1- Forvet arkasi oyuncularimizin (Grosicki, Aatif, Erman) cezasi, sakatligi veya formsuzlugu sözkonusu olunca Cift Forvet sistemine dönemezmiyiz?
Abdülkadir bana göre kesinlikle yedek olmayi haketmiyor ve son haftalarda sonradan girdiginde bile takimi tekrar canlandiriyor ve Eneramo ön tarafta Antalya macindaki gibi top tutmakta zorlaninca yanina Pedriel veya Abdülkadir gibi partner iyi olmazmi?
Pedriel'i sadece kanatta görüyoruz oysaki adam forvet.
Bir yandanda oynadigimiz 4-2-3-1 sistemi oturmus bir sistem, sizce Riza Hoca riske girmek istemiyormu yoksa taraftarin görüslerini ciddiye almayip kendi yolundanmi gitmeye niyetli?

2- Yurt disina forma satisindan ümidi kestik gurbetciler olarak ama Sivasspor Storedan alanlar bile hatali dikis, yamuk armadan falan bahsediyor yönetim bu konuya neden el atmiyor kac milyon Sivasli var diye övünüyoruz bu kulüp bu alana neden bu isten anlayan isci almiyor? Sivas taraftari sessiz, fazla fanatik degil diyemi ciddiye almiyorlar acaba?

3- Yagmurlu, karli günlerde taraftara kirmizi yagmurluklar dagitilamazmi? En azindan tribünlerimiz siyah degil kirmizi gözükür hemde taraftarlarimiz islanmaz.

Iyi yayinlar diliyorum...
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı münihli_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2012, 13:52   #8
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Gökhan Turna - İzmir

Sivassporda düşüşün 3 ana sebebi olduğunu düşünüyorum.
1.) Erman Kılıç ve Kadir'in geçen sezon ki performanslarından uzak olmaları.
2.) Aatif ve Erhan dışında verimli bir transfer yapılmadı.
3.) Pedriel'i sağ kanatta oynatma yanlışına devam edilmesi. Halbuki bu mevki için Grosicki solda oynatıldığından onun dışında Cerny, Mehmet Nas, Aatif gibi oyuncularımız mevcut.

Bunun dışında bir tane de sorum olacak. Sistem değişikliğine gidilmesi gerekmiyor mu artık?
4-2-3-1 yerine 4-4-1-1 yani orta sahanın bir ön libero ve 3 orta saha oyuncusu ile kurulduğu bir sisteme gidilse fena olmaz diye düşünüyorum. Mevcut sistemde 2 ön libero oynayarak göbeği fazla kullanamıyoruz pas trafiğinde. Kadir'in yanına pas alış verişi iyi olan bir oyuncu konmalı.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.10.2012, 15:15   #9
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çocukların çalıştığı elazığdayım.
elazığdan muharrem.
nail bey sana ve konuklarına hayırlı bayramlar iyi akşamlar.
ben bugün siteye girebildim. siteye yapılan saldırıyı kınıyorum. bu saldırıyı yorumcularınız nasıl değerlendiriyorlar birde murat akça ve mehmet nas neden oynatılmıyor hoca ile problemlerimi var.

tamer karabal bugünkü yazısında kimse hakeme suç bulmasın diyor. 2. gol öncesi kramponla ezilen kaleci faulune ne diyecek. faul verse gol olmayacak belki maçı alacaktık. sayın karabal ne düşünüyor.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ankastre'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.10.2012, 15:26   #10
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Atilla...

Çatalzeytin/Kastamonu

Takımın hali meydanda bunu buradaki arkadaşlarımız gayet güzel açıkladılar. Umarım gerçek orta yol dedikleri doğrulara Yönetim kadromuz bir çare bulurlar.

Benin asıl vurgulamak istediğim nokta sitemize bu bir hafta içinde yapılan saldırılar ve sebepleri... Nüfus cüzdanlarında Sivas diye yazanların hangi amaçla ne için yaptıklarını çok merak ediyorum. Ben hayatının 18 senesini Sivasta geçirmiş aslen Sivaslı olmayan bir vatandaşım. Hayatımda futbolun içinde çok bulundum. Her zaman, zamanım ve iş imkanlarım olduğu müddetçe Sivassporumuzu destekledim, lakin ben bunları düşünüp tüm imkanımla Sivassporluyum Sivaslıyım addediyorken bu kişi veya (ben onlara mikrop diyorum) mikroplar neden bizlere el attılar çok merak ediyorum. Sizlerde bizim sitemizdeki yönetim kadrosundan haberdarsınız belki. İçimizde, rant ve çıkar amacımızın olmadığını çok iyi biliyorsunuz. Özetle bu menfur saldırıyı birde sizin programınız vasıtası ile kınıyor iyi yayınlar diliyorum.

Saygıyla selametle...

Atilla....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
analize, futbol, sorular