Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tekrar 58 Giyecek mi ?
Alt 30.05.2012, 07:01   #71
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tekrar 58 Giyecek mi ?

yazdan yaza sivaslı olan bir adamdır ibrahim toraman
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı PETKOVİC'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2012, 07:16   #72
izmirliyigido
Gast

58'i herkes taşıyamaz. Onu taşıyabilmek için büyük olmak ister, büyüklük ister. 58'i taşımakla büyüklükte olmaz, adam da olunmaz. 58'i ha sen giymişsin, ha eşeğe giydirmişsin. 58 her ikisinde de sırıtır, fark etmez. 58'i Mehmet Yıldız, Bilica, Abdurrahman Dereli taşıyınca hem kendileri, hem formaları, hem de 58 numaraları büyüyor, büyüyor, büyüyor ve staddan taşıyor taaa Sivas'a kadar geliyorlar.

Onun için İbrahim efendi küçük adamlar 58'i giyerse boğulurlar. Sen asıl ne zaman küçüldün biliyorsun. Hani "İstanbul'da ki maçta Mehmet Yıldız'ın golüyle öne geçmiştikte, tüm stad "Sivas'lı ayılar, İstanbul'da ne arar" diye feryat figan ederlerken, bir taç atışı sırasında sen ve kıymetli SERDAR ÖZKAN, Mehmet Yıldız ile (yanılmıyorsam) Abdurrahman Dereli'nin boğazına sarılmıştınız topu almak için." İşte o zaman sen çok küçülmüştün, minnacık kalmıştın, bit kadar kalmıştın, fare boku kadar kalmıştın. İşte o gün bitmiştin SİVAS'lıların gözünde. Bizi temsil ediyordun, tribünlere "sus" işareti yapıp, futbolcularımıza ev sahipliği hürmeti yapabilirdin. Yoksa 58'i sırtından attığında değil.

Şimdi ne kadar 58'i giymeye söz versende büyüyemezsin zira fare b.ku gibi kurudun kaldın. Sana tavsiyem giyme aslanım, sakın giyme o kutsal numarayı.

İnşallah ileride hoca olarakta bu kapıdan girmezsin, ben şahsen istemem.

.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2012, 07:30   #73
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
HALIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
oglum bak git ...!
Bu forumun en güzel yorumu bu olmuş... Geberdim gülmekten, sandalyeden düştüm gülerken..

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2012, 07:49   #74
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şimdi taraftarda bir algı var. bunu anlayamıyorum. 58 numaralı formayı giymek zorunda değil.adam rakip takımda oynuyor diye hakaret etme aşağılama küfretme hakkımız mı doğuyor.liglerde oynayan sivaslılardan mı kuralım takımımızı. tabiki adamlar farklı takımlarda oynayacak.bize karşıda aldıkları parayı haketmek için oynayacak.taraftarla arasında ne geçti bilmiyorum ama ne olursa olsun adam bu memleketin çocuğu.tatilde yurt dışına gitmiyor gelip sılayı rahim yapıyor.eşi dostu akrabaları var. guru duymamız lazımken öfke duymanın hele bunu körüklemenin mantığı ne.belki rıza gibi dönüp memleketine hoca olarak faydası olacak. benzer bir şeyi erman için yaptılar.bjk ya gidecek dedikodusu çıkar çıkmaz hakaretler başladı. bakın beyler bu insanlar bu işten ekmek yiyor. bugün o takımda yarın başka takımda oynar.profosyonellik bu.bu kadar göçün yaşandığı şu şehirde toraman aileside göçüp gitisn mi bunu mu istiyor bazı arkadaşlar. herşeye rağmen hoşgeldin toraman...
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2012, 08:05   #75
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şimdi ne kadar kötü oldum yav.Yıllardır İbo 58 numaralı formayı ne zaman giyecek diye dertleniyordum.İbo 58 giymeyince SİVAS lı ve SİVASSPOR lular ne kadar kötü durumda kaldık ahhhh ahhh.SİVAS ve SİVASSPOR sırttaki numaradan değil yürekteki numaradan belli olur.
Senin SİVASSPOR taraftarı ile problemin olabilir.Hiçbir mazeret 58 numarayı çıkarmanı açıklayamaz İbo.Biz böyle mutluyuz boşver giyme 58i
bizlerde yıllardır kara kara düşünüyorduk acaba ne zaman giyer diye sen olmasan ne olurdu acaba sivas kümemi düşerdi çok yazık
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2012, 08:08   #76
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

toraman ben seni inönü stadında bitirdim HİÇ AKLIMDAN ÇIKMIYOR BALİLİYE KIRMIZI GÖSTERTTİRDİN SİVASLI FUTBOLCULARA SENDEN BAŞKA AGRESİF GİREN SALYALARINI AKITAN BİR FUTBOLCU GÖRMEDİM ŞUNU HİÇ UNUTAMAM MUHAMMET ALİ FRİKİKTEN ATIĞI GOL SONRASI BEŞİKTAŞ TARAFTARI sivaslı ayılar istanbulda ne arar stad halinde yapılan bu küfürleri hiç unutmadım vede sen nasıl bir sivaslıydın tepkisiz kalmıştın SENİ SEVMİYORUZ İŞTE
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2012, 08:08   #77
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

ricayla giyecekse rica ediyorum hiç giymesin
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2012, 08:24   #78
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
sefilix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şimdi taraftarda bir algı var. bunu anlayamıyorum. 58 numaralı formayı giymek zorunda değil.adam rakip takımda oynuyor diye hakaret etme aşağılama küfretme hakkımız mı doğuyor.liglerde oynayan sivaslılardan mı kuralım takımımızı. tabiki adamlar farklı takımlarda oynayacak.bize karşıda aldıkları parayı haketmek için oynayacak.taraftarla arasında ne geçti bilmiyorum ama ne olursa olsun adam bu memleketin çocuğu.tatilde yurt dışına gitmiyor gelip sılayı rahim yapıyor.eşi dostu akrabaları var. guru duymamız lazımken öfke duymanın hele bunu körüklemenin mantığı ne.belki rıza gibi dönüp memleketine hoca olarak faydası olacak. benzer bir şeyi erman için yaptılar.bjk ya gidecek dedikodusu çıkar çıkmaz hakaretler başladı. bakın beyler bu insanlar bu işten ekmek yiyor. bugün o takımda yarın başka takımda oynar.profosyonellik bu.bu kadar göçün yaşandığı şu şehirde toraman aileside göçüp gitisn mi bunu mu istiyor bazı arkadaşlar. herşeye rağmen hoşgeldin toraman...
Sen konunun özünü biliyorsunda mı yazıyorsun, yoksa bilmeden mi yazıyorsun?

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.05.2012, 09:17   #79
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla hiç umrumda değil giymesine karşıyım bir kere çıkardıysan ağzından bir kere olsun büyük kanallarda sivas lafı dumuş değiliz sen istanbullu olmuşsun öylede kal 34 numarayı giy memleketinin plakası nede olsa
Alt 30.05.2012, 09:55   #80
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

alttan çok sular aldı ibraaam...
Çok insan arkandan konuştu
Biraz daha olgun hareket etseydin sivas maçlarında bu taraftar sana kol kanat olurdu
O kadar kişinin günahını aldın
Ama şimdi daha akıllı düşünebiliyorsun bu da bir erdemdir
58 in hakkını vermeye çalış bundan sonra
Ben hiç bir olumsuz şey yazmadım hakkında ,varsa hakkını helal et
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
giyecek, tekrar