Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor'a yakışır şekilde bitireceğiz
Alt 05.05.2011, 14:40   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Pfeil Sivasspor'a yakışır şekilde bitireceğiz

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, yaptığı açıklamada sezonun kalan maçlarını Sivassopr'a yakışır şekilde bitirmek istediklerini söyledi.

Ligde son 3 haftaya, ikili averajda üstün durumda olduğu 16'ncı sıradaki Bucasspor'un 8 puan önünde 15'inci sırada girerek, ligde kalmayı büyük ölçüde garantileyen Sivasspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay, kulüp tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Yaklaşık 6 aydır Sivasspor'da görev yaptığını, bu süreçte zor bir dönemden geçtiklerini, çok zorluklar yaşadıklarını ifade eden Çalımbay, "Şu anda 3 maç kaldı. Biz bu 3 maçı da çok iyi şekilde bitirmek istiyoruz" dedi.

Son oynadıkları 3 maçta istedikleri sonuçları alamadıklarını anlatan Çalımbay, "Son Gençlerbirliği maçında, bana göre çok büyük hakem hataları oldu, yani olmaması gereken hatalar oldu ve biz sahamızdan yine 1 puanla ayrıldık. Son 7 maçımıza baktığımızda tek bir tane mağlubiyet almışız, ama son 3 maçı da kazanmamız gerekiyordu. Artık onların hepsi geride kaldı. Şu anda bizim tek düşüncemiz kalan 3 maçı çok iyi bir şekilde bitirip bu seneyi tamamlamak, başka bir düşüncemiz yok" diye konuştu.

Kart cezalısı Michael Eneramo dışında eksiklerinin bulunmadığını ifade eden Çalımbay, Eneramo'nun olmamasının üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Kalan 3 maçı Sivasspor'a yakışır şekilde bitirmek istediklerini anlatan Çalımbay, "Herkes her şeyini ortaya koyacak, herkes sorumluluk alacak, biz bu 3 maçı Sivasspor'a yakışır şekilde bitireceğiz. Bütün gayemiz, düşüncemiz, tek hedefimiz bu. Fazla bir şey konuşmaya da gerek yok. Bundan önce telafisi olmayan maçlar oynadık, şimdi de aynı. Şu anda 3 maç var, ama bizim en çok düşündüğümüz maç Ankaragücü maçı. İnşallah Ankaragücü maçını kendi sahamızda, seyircimizin önünde iyi bir şekilde bitirip yolumuza devam etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Bu hafta Ankaragücü maçında, kendisinden önce Sivasspor'da görev yapan ve şu anda Başkent ekibinin başarısı için tek döken teknik direktör Mesut Bakkal'a karşı taktik savaşı verecek olan Çalımbay, Bakkal'ın Sivasspor'un çok zor günlerinde görev yaptığını, takıma çok şeyler verdiğini ve geçen sene kırmızı-beyazlı ekibin kümede kalmasını sağladığını belirtti.

Bakkal'ı kutlayan Çalımbay, Sivasspor'a gelirken de Bakkal ile görüştüğünü, takım ile ilgili tüm bilgileri aldığını ifade ederek, "Sağ olsun kendisi de çok yardımcı oldu. İnşallah dostluk içinde çok güzel bir maç oynayacağız. İnşallah sonuç da bizim istediğimiz gibi olur" dedi.

Sivasspor'un Ankaragücü ile berabere kalması halinde, rakip Bucasspor'un ne yaptığına bakmadan kümede kalmayı garantileyeceğinin ve son 2 haftadaki Konyaspor ve Fenerbahçe maçlarının prestij mücadelesi olacağının belirtilmesi üzerine Çalımbay, "Biz önce kendimizi düşünüyoruz. Biz önce Ankaragücü maçını hayırlısıyla bir bitirelim, ondan sonra konuşuruz. Bizim bütün amacımız bu 3 maçı iyi bir şekilde bitirmek" diye konuştu.

Son hafta Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Sivasspor'un lig şampiyonluğunda belirleyici bir takım olacağının belirtilmesi üzerine ise Çalımbay, "Ben o konuda şu anda hiçbir şey söyleyemem, benim için tek önemli maç Ankaragücü maçı. Biz kendimizi düşünüyoruz. Ama ben şunu söylüyorum, Fenerbahçe de Trabzonspor da hakikaten mükemmel şekilde götürüyorlar, mükemmel şekilde mücadele ediyorlar, ben iki takımı da tebrik ediyorum. Ama bizim tek düşüncemiz Ankaragücü maçı, başka bir düşüncemiz yok" ifadelerini kullandı.

Basın toplantısının ardından teknik direktör Çalımbay, takıma idman yaptırdı. Antrenmanda, futbolcuların neşeli olduğu gözlendi. Kırmızı kart cezalısı Eneramo'nun da yer aldığı idman, ısınma hareketleri ve 5'e 2 top kapma çalışmasının ardından çift kale maçla devam etti.
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Rıza Çalımbay'dan açıklamalar
Alt 05.05.2011, 14:47   #2
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Rıza Çalımbay'dan açıklamalar

gecen yılın kopyası gibi gidiyor böyle bir haftada mesut hocanın takımıyla karşılaşmak güzel bir duygu
ihtiyacımız olan puan veya puanları aırsak mesut hoca bizi ikinci kez ligde tutuşuyla tarihe geçecek
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Rıza Çalımbay'dan açıklamalar
Alt 05.05.2011, 14:40   #3
rivaldo58
Yiğido

rivaldo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 rivaldo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil Rıza Çalımbay'dan açıklamalar

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, A.Gücü maçını iyi bir sonuçla bitirip yollarına devam etmek istediklerini söyledi.

Rıza Çalımbay, Ankaragücü maçını iyi bir sonuçla bitirip yollarına devam etmek istediklerini söyledi.

Ligde son 3 haftaya, ikili averajda üstün durumda olduğu 16'ncı sıradaki Bucasspor'un 8 puan önünde 15'inci sırada girerek, ligde kalmayı büyük ölçüde garantileyen Sivasspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay, kulüp tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Yaklaşık 6 aydır Sivasspor'da görev yaptığını, bu süreçte zor bir dönemden geçtiklerini, çok zorluklar yaşadıklarını ifade eden Çalımbay, ''Şu anda 3 maç kaldı. Biz bu 3 maçı da çok iyi şekilde bitirmek istiyoruz'' dedi.
Son oynadıkları 3 maçta istedikleri sonuçları alamadıklarını anlatan Çalımbay, ''Son Gençlerbirliği maçında, bana göre çok büyük hakem hataları oldu, yani olmaması gereken hatalar oldu ve biz sahamızdan yine 1 puanla ayrıldık. Son 7 maçımıza baktığımızda tek bir tane mağlubiyet almışız, ama son 3 maçı da kazanmamız gerekiyordu. Artık onların hepsi geride kaldı. Şu anda bizim tek düşüncemiz kalan 3 maçı çok iyi bir şekilde bitirip bu seneyi tamamlamak, başka bir düşüncemiz yok'' diye konuştu.

Kart cezalısı Michael Eneramo dışında eksiklerinin bulunmadığını ifade eden Çalımbay, Eneramo'nun olmamasının üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Kalan 3 maçı Sivasspor'a yakışır şekilde bitirmek istediklerini anlatan Çalımbay, ''Herkes her şeyini ortaya koyacak, herkes sorumluluk alacak, biz bu 3 maçı Sivasspor'a yakışır şekilde bitireceğiz. Bütün gayemiz, düşüncemiz, tek hedefimiz bu. Fazla bir şey konuşmaya da gerek yok. Bundan önce telafisi olmayan maçlar oynadık, şimdi de aynı. Şu anda 3 maç var, ama bizim en çok düşündüğümüz maç Ankaragücü maçı. İnşallah Ankaragücü maçını kendi sahamızda, seyircimizin önünde iyi bir şekilde bitirip yolumuza devam etmek istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

Bu hafta Ankaragücü maçında, kendisinden önce Sivasspor'da görev yapan ve şu anda Başkent ekibinin başarısı için tek döken teknik direktör Mesut Bakkal'a karşı taktik savaşı verecek olan Çalımbay, Bakkal'ın Sivasspor'un çok zor günlerinde görev yaptığını, takıma çok şeyler verdiğini ve geçen sene kırmızı-beyazlı ekibin kümede kalmasını sağladığını belirtti.

Bakkal'ı kutlayan Çalımbay, Sivasspor'a gelirken de Bakkal ile görüştüğünü, takım ile ilgili tüm bilgileri aldığını ifade ederek, ''Sağ olsun kendisi de çok yardımcı oldu. İnşallah dostluk içinde çok güzel bir maç oynayacağız. İnşallah sonuç da bizim istediğimiz gibi olur'' dedi.

Sivasspor'un Ankaragücü ile berabere kalması halinde, rakip Bucasspor'un ne yaptığına bakmadan kümede kalmayı garantileyeceğinin ve son 2 haftadaki Konyaspor ve Fenerbahçe maçlarının prestij mücadelesi olacağının belirtilmesi üzerine Çalımbay, ''Biz önce kendimizi düşünüyoruz. Biz önce Ankaragücü maçını hayırlısıyla bir bitirelim, ondan sonra konuşuruz. Bizim bütün amacımız bu 3 maçı iyi bir şekilde bitirmek'' diye konuştu.

Son hafta Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Sivasspor'un lig şampiyonluğunda belirleyici bir takım olacağının belirtilmesi üzerine ise Çalımbay, ''Ben o konuda şu anda hiçbir şey söyleyemem, benim için tek önemli maç Ankaragücü maçı. Biz kendimizi düşünüyoruz. Ama ben şunu söylüyorum, Fenerbahçe de Trabzonspor da hakikaten mükemmel şekilde götürüyorlar, mükemmel şekilde mücadele ediyorlar, ben iki takımı da tebrik ediyorum. Ama bizim tek düşüncemiz Ankaragücü maçı, başka bir düşüncemiz yok'' ifadelerini kullandı.

Basın toplantısının ardından teknik direktör Çalımbay, takıma idman yaptırdı. Antrenmanda, futbolcuların neşeli olduğu gözlendi. Kırmızı kart cezalısı Eneramo'nun da yer aldığı idman, ısınma hareketleri ve 5'e 2 top kapma çalışmasının ardından çift kale maçla devam etti.

http://www.internetspor.com/spor/sup...lar-75124.html
rivaldo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor'a yakışır şekilde bitireceğiz
Alt 06.05.2011, 11:25   #4
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivasspor'a yakışır şekilde bitireceğiz

Allahaşkına bize yakışır yer mi kaldı sanki
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2011, 11:45   #5
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bulunduğumuz konum bize yakışmıyor ama bu sezon başkada yapacak birşey yok.gs altımıza alarak bitirirsek iyi olur.ben ankaragücünü yeneceğimize inanıyorum.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 21:48   #6
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

valla mesut hoca bize kıyak geçer mi emin olamıyorum. adam istifa etti ama işin perde arkasını bilemiyoruz, belki de yönetimin talebiyle istifa ettirildi.. böyle bir durumda hırs yapmış da olabilir.
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 22:03   #7
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Sivasspor'a yakışır şekilde bitireceğiz

BULUNDUĞUMUZ SIRALAMA bize hiç yakışmıyor,belki busezonda çok kötü geçti,koskoca gs ile aramızdaki puan farkı kaçki,bjk ile aramızda kaç puan var,dünyanın parasını harcadılar,3 4 ay önce ligde kalacağımıza kaç kişi inanıyordu,bucanın 4 puan gerisindeydik,8 puan öndeyiz,çok stresli maçlara çıktık,artık yapacak birşey yok gelecek sezon umarım iyi takım kurarızda bidaha böyle korku yaşamayız.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2011, 21:56   #8
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Bu maçtan puan ve puanlar alırız Bucayı da hızlı trenle yollarız artık.

Yılmaz Vural yakın zamana kadar halen umudum var diyordu aynı düşüncedemi acaba yazık oldu tarihe geçmek kolay değil. Yılmaz hoca iki takımı aynı sezon içinde hemde bu maç her iki takımın karşılaşmasıyla mutlu sona ulaştıysa bu başarı her hocaya nasip olmaz, Yılmaz hocaya nasip oldu hayırlı yolculuklar Yılmaz hoca...
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2011, 22:14   #9
kangal06
Tecrübeli Yiğido

kangal06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 kangal06 FAZLA SÖZE GEREK YOKkangal06 FAZLA SÖZE GEREK YOKkangal06 FAZLA SÖZE GEREK YOK

fener e onurunuzla oynayın başka hiçbir şey istemiyoruz hocam
kangal06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kangal06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2011, 22:40   #10
eroltas58
Yiğido

eroltas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 eroltas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben sahsen fener macindan cekiniyorum,saha icinde degilde,saha disinda
eroltas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklamalar, bitireceğiz, Çalımbaydan, rıza, sivasspora, yakışır, şekilde