Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: GELİP BU SİTEDE AHKAM KESEN SÖZDE SİVASSPOR
Alt 24.01.2011, 13:48   #21
zgR
Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: GELİP BU SİTEDE AHKAM KESEN SÖZDE SİVASSPOR

sahsim adina konusuyorum,bu hafta isleri halledebilseydim ucaktan inip direk taksimde sizlerle bulusacaktim ama nasip olmadi.ayrica sivasa geldigimde hic bir maci kacirmamaya gayret ediyorum..arkadaslara hak veriyorum klavye basinda atip tutan cok ama is sahaya gitmek oldugunda pek kimse gorunmuyor ortalikta.takimimizi seviyoruz ama emek vermezsek desteklemezsek takim git gide yalniz kalacak ve istemedigimiz sonuclari gorecegiz.bunu kimse istemez o halde zaman destek zamanidir..
Alt 24.01.2011, 13:49   #22
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yiğidobaytar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
** Kaç tane adam tanıyorum,burada konuşup konuşup maçlara gitmeyen...

** Boşversene bizim memleketin insanı böyle, başarı varsa stada gidilir ....

**Yoksa gerçek SİVASSPOR taraftarı 6 -7 bin kadar MI ??( HER MAÇA GİDEN ) , Bak şu sitenin 70.000 üyesi var....Buraya üye olmak SİVASSPOR a gönül vermek mi SİVASSPOR u tutmak mı !!!! Hadi diyelim buraya üye 70.000 insanın EN KÖTÜ İHTİMALLE %80 i SİVAS dışında % 20 i SİVASTA DIR DEĞİL Mİ.... HANİ NERDELER, stada gidiyosun taraftarın yarısından çoğunun yaş ortalaması 35-40 , sizce buraya üye olanlar o yaş gruplarımı , TABİKİ HAYIR ( genel olarak ), peki kim var bu sitede 16-30 yaş gurubu....

**EEE BENİM KAFAM KARIŞTI ŞİMDİ, eğer onlar( 35-40 YAŞ GRUBU ) staddaysa maç günü ,burdaki KLAVYE BEYFENDİLERİ nerede acaba ,bu mu SİVASSPOR taraftarlığı , yoksa internette can sıkıntısı gidermek mi gelip burada konuşup durmak....YOK ŞU TRANSFER İYİ YOK ŞU TRANSFER KÖTÜ , BOŞ BOŞ KONUŞ DUR ...

**GEL DOLDUR BAKALIM BU HAFTA ŞU STADI , SON NEFESİNE KADAR SİVASSPOR DİYE BAĞIR VE ONDAN SONRA GEL KLAVYENİN BAŞINA...BAKALIM O ZAMAN BU KADAR RAHAT KONUŞABİLECEKMİSİN !!!!!!!!!!!!
Haklisin da gardas bence bu sitenin 70.000 uyesi felan yoktur.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2011, 13:59   #23
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Yiğidobaytar58'e bende kısmen katılıyorum.
Buradan Site yöneticilerine bir çağrıda bulunmak istiyorum. Aynı zamanda bu bir görevdir.

Galatasaray-Sivasspor maçını izlerken dikkat ettinizmi bilmiyorum. Maçı anlatan spiker,o kadar tek taraflı anlatım yaptıki sinir oldum. Adam Galatasaray gol atsın diye adeta yalvardı. Hatta bir ara " Sabri topu yanındakine verse,Arena'da tarihi gol alacaktı,diyerek hayıflandı durdu. Ayrıca,ofsayıt diye kesilen Sivasspor atakları ve benzeri atakların tekrar gösterimi bile olmadan hızlıca geçildi,ama Sabri'nin ceza sahası dışında düşmesini (faul bile yoktu) defalarca tekrarladı durdu. Gelin bir form açıp bu konudaki tepkilerimizi yayıncı kuruluşa bildirilem. Yiğidobaytar 58'in dediği gibi klavye taraftarı olmayalım,Sivaslının gücünü gösterelim. Eğer bu yanlı yayın başka şehirlerde olsaydı şimdiye çoktan ayağa kalmışlardı ve yayıncı kuruluşu açıklama yapma zorunda bırakmışlardı.
Haydi göreve...
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2011, 14:33   #24
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu sitede hic kimse diger birine AHKAM kesme deme Hakki yoktur. yani sunu anliyor insan Ben kendimi sizden daha fazla Sivasli Hissediyorum ve kabul ediyorum demek bu Bak kardesim burda sen Kimseyi egitecek ne gücdesin nede kimse sana bu yetkiyi veriyor herkes biraz hatdini bilecek herkim olursa olsun gördügü yanlisi elestirecek elestirmek ne zamandan beri bu memleketde suc olarak girdi sana göre öyle olur dogrusu diger arkadasa baska bir dogrudur bunu ögrenmek isteyen senden degil tüm olanlari okuyup dogru olani ögrenecek ve kabul edecek burda yönetimide ve sivasspor aleyhinede her konuyu elestireceksin onu göreceksin ve dorular yanlislar ortaya cikacak bir dogru elestiri iki yanlisi götürecek ve sonunda dogru olani tüm taraftar görecek ve kabul edecek bunu böyle bilin .Burda bir Diktatörlük var yani site yönetimide bunun icinde daha elestiriyi kabullenmesini bilmiyoruz ? bunu malasef kabul etmeliyiz Doruya Dogru ,Egriyie Egri Gözüyle bakmasini ögrenmemiz gerek yoksa benim dedigim dogru diyerek hic kimse kimseyi kirmaya Hakki yoktur ? Ama elestirirken Kimseyede Hakkaret etmeden elestiri yapmasini ögrenmek zorundayiz burda Site yöneticileri uyumakta dozunu kaciranlara uyarida bulunsunlar sizin isiniz bu degilmi neden bir arkadasin digrerine Hakaret ederek elestiri yapmasina göz yumuyorsunuz. Bu sitede hic Görmedim hic kimse diger birine elestiri yaparken kirmadan incitmeden elestiri yaptigini sadece ben senden daha iyi biliyorum varya bunu kimse kabullenmiyor Akil akildan üstündür her zaman bir dogru olani cikar vede onu kabul etmek zorundayiz bunu ben kendi adima yazdim kimse burdan bir sey cikarmasin yine Dananin Altinda Buzagi aranmasin saygilarimla
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ensar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2011, 14:41   #25
akkuzu
Yiğido

akkuzu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 akkuzu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu yazdıklarına sonuna kadar canı gönülden katılıyorum kardeşim.Birde ilave edeyim her kesin takıntısı olan bir futbolcu var,onlarada atıp tutmaktan başka yaptığımız bir katkı yok
akkuzu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akkuzu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2011, 14:48   #26
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 693 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Yayıncı kuruluşun İstanbul takımlarından yana tavırlarını fazla önemseyin.Sadece yayıncı kuruluş değil devletin radyosunda bile onların yanında tavır söz konusu olabiliyor.Bu hem maçı izleyen,anlatan görevlinin o takımı tutmasından,hem dışarıdan korktuğundan hem de daha yüksek ihtimal olan ticari kaygıdan olmaktadır.İstanbul takımlarının taraftarlarını yanlarına çekip ekonomik gelirlerini artırmak başlıca gayeleridir.Tamamen duygusal yani...Bunlarla olan maçlarda tvnin sesini kapatıp sadece maçı seyrederek işi halledebilirsiniz,dünya kupası maçlarında insanların vuvuzela seslerini duymamak için tvlerin sesini kapattığı gibi.Hem de stadda maç seyrederken de kimse size maç anlatmıyor,kimseyi duymak dinlemek mecburiyetinde değilsiniz.Çünkü sinirlerinizi bozup gardınızı düşürmenize müsade etmeyin.
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gülkız'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2011, 15:28   #27
Turani58
Acemi Yiğido

29 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 Turani58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
gülkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yayıncı kuruluşun İstanbul takımlarından yana tavırlarını fazla önemseyin.Sadece yayıncı kuruluş değil devletin radyosunda bile onların yanında tavır söz konusu olabiliyor.Bu hem maçı izleyen,anlatan görevlinin o takımı tutmasından,hem dışarıdan korktuğundan hem de daha yüksek ihtimal olan ticari kaygıdan olmaktadır.İstanbul takımlarının taraftarlarını yanlarına çekip ekonomik gelirlerini artırmak başlıca gayeleridir.Tamamen duygusal yani...Bunlarla olan maçlarda tvnin sesini kapatıp sadece maçı seyrederek işi halledebilirsiniz,dünya kupası maçlarında insanların vuvuzela seslerini duymamak için tvlerin sesini kapattığı gibi.Hem de stadda maç seyrederken de kimse size maç anlatmıyor,kimseyi duymak dinlemek mecburiyetinde değilsiniz.Çünkü sinirlerinizi bozup gardınızı düşürmenize müsade etmeyin.
arkadaşlar gün birlik beraberlik zamanı,dostluğumuzu pekiştirelim her yerde her sahada sivaslı olmaktan gurur duyalım.Sözde değil özde sivaslı olalım.Bırakın artık yaygarayı büyük takımların sivasımıza ne faydası var fayda varsa bizden,sivassporumuzdan fayda var sahip çıkalım takımıza.Biz birlik içinde olmadığımız müddetce sivasın hakkı yeniliyor biz böyle olduğumuz müddetçede sivasın hakkı yenilmeye devam edecek.
Hala stat konusunda bir arpa boyu yol alamadık brokrasimiz uyuyor,milletvekillerimiz uyuyor eldeki değerler birbir elimizden çıktı kim tepki gösterdi.Burada ahkam kesmeyelim takımıza sahip çıkalım yensede yenilsede takımızın yanında olduğumuzu isbat edelim.Onları çiçeklerle karşılayıp bağrımıza basalım.
Turani58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2011, 15:49   #28
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: GELİP BU SİTEDE AHKAM KESEN SÖZDE SİVASSPOR

Alıntı:
yiğidobaytar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
** Kaç tane adam tanıyorum,burada konuşup konuşup maçlara gitmeyen...

** Boşversene bizim memleketin insanı böyle, başarı varsa stada gidilir ....

**Yoksa gerçek SİVASSPOR taraftarı 6 -7 bin kadar MI ??( HER MAÇA GİDEN ) , Bak şu sitenin 70.000 üyesi var....Buraya üye olmak SİVASSPOR a gönül vermek mi SİVASSPOR u tutmak mı !!!! Hadi diyelim buraya üye 70.000 insanın EN KÖTÜ İHTİMALLE %80 i SİVAS dışında % 20 i SİVASTA DIR DEĞİL Mİ.... HANİ NERDELER, stada gidiyosun taraftarın yarısından çoğunun yaş ortalaması 35-40 , sizce buraya üye olanlar o yaş gruplarımı , TABİKİ HAYIR ( genel olarak ), peki kim var bu sitede 16-30 yaş gurubu....

**EEE BENİM KAFAM KARIŞTI ŞİMDİ, eğer onlar( 35-40 YAŞ GRUBU ) staddaysa maç günü ,burdaki KLAVYE BEYFENDİLERİ nerede acaba ,bu mu SİVASSPOR taraftarlığı , yoksa internette can sıkıntısı gidermek mi gelip burada konuşup durmak....YOK ŞU TRANSFER İYİ YOK ŞU TRANSFER KÖTÜ , BOŞ BOŞ KONUŞ DUR ...

**GEL DOLDUR BAKALIM BU HAFTA ŞU STADI , SON NEFESİNE KADAR SİVASSPOR DİYE BAĞIR VE ONDAN SONRA GEL KLAVYENİN BAŞINA...BAKALIM O ZAMAN BU KADAR RAHAT KONUŞABİLECEKMİSİN !!!!!!!!!!!!
ELLERİN DERT GÖRMESİN CANIM KARDEŞİM FİKRİNE SAĞLIK KLAVYENE SAĞLIK NE DESEM BİLEMİYORUM SENİN ALNINDAN ÖPÜYORUM
Alt 24.01.2011, 15:55   #29
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Burdan Yonetimde tanıdıgı olan arkadaslara sesleniyorum..Suanki takımımız iyi ancak ligde kalmak icin yeterli deil ligde en az 7-8 macta savunma yaparak kontradan gol bulmamiz lazım ancak orta sahada oyunu hızlı yonlendirecek bir oyuncumuz yok ve cogu bolgemizde iyi yedek oyuncumuz olmadigini düşünmekteyim...Su oyuncuları liste seklinde yonetime iletirmisiniz?(Not:oyunların aldıgı ücretler cok cüzidir...)
1)Alper Kalemci- Elazığspor Orta Saha YAS 19(Bonservisi ile alınabilir)
2)Ömer Ali ŞAHİNER Konya Torku YAS 18 -orta saha(Bonservisi ile alınabilir)
3)Necip Uysal Beşiktaş Orta Saha YAS 19 (Kiralık olarak alinabilir)
4)Uğur ÇELİK Dardenelspor Orta Saha YAS 19(Bonservisiyle Alinabilir)
5)Yacine Brahimi Rennes Sol açık YAS 19 (Kiralık veya boservisiyle alinir)
6)Ahmed Sassi Esperance Sportive de Tunis Orta saha YAS 18 (Danote Uluslar Kupası'nda en değerli oyuncu seçildi. Tunus'ta ligde forma giyen en genç oyuncu olma unvanını elinde bulunduruyor.Tunusta sorunlar varken hemen alabiliriz)
7) 7)Gökay İravul Fenerbahçe Orta Saha Yas 18(Kiralık)
8)Rıdvan Simsek Beşiktaş Sag Bek Yas 20 (Kiralık)
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2011, 16:14   #30
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1139 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Bu konuyu defalarca tartışmaktan konuşmaktan sıkılan tek kişi ben miyim?

Etiketler
ahkam, gelip, gelİp, kesen, sitede, sivassporlulara, sİtede, sİvassporlulara, sÖzde