Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hayırsız Sivaslı'lar
Alt 25.11.2011, 23:37   #21
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Hayırsız Sivaslı'lar

Sivas ın kanayan yarasını deşmiş..ellerine sağlık önemli bir konuya değinmiş yazar...
Alt 26.11.2011, 00:28   #22
Sivas_SporLu58
Acemi Yiğido

Sivas_SporLu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas_SporLu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

abi bu fenerbahçeli yönetim taraftarın kombineli yerini fenerli taraftara satarsa maca kimsenin gelmesi mantıklı olurmu sizce o 4-3 biten Fb-Sivas macından aldıgın para taraftarı geri getirmez yada getirirmi siz söyleyin abiler.
Sivas_SporLu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.11.2011, 06:11   #23
YENiCERiavrupa
Acemi Yiğido

54 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 YENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

zenginleremizden tum sivaslilar birlik olsaydik suan sampiyon liginde olurduk hersene ve sivas cok gelisirdi insanimiz disari gitmezdi hep sivasda calisir kazanirdi ekmegini malesef malesef ne zaman birlik olacagiz bilmiyorum
YENiCERiavrupa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YENiCERiavrupa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.11.2011, 09:50   #24
nuri_58
Usta Yiğido

nuri_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

582 Mesajına 801 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 933 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt

3 bin lira yı denk getiremedkleri için kapanıyor ve hıc kımse yardımda bulunmuyor
nuri_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nuri_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.11.2011, 14:51   #25
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biz yıllarca taraftar gruplarıyla sivasında kendi taraftar kitlesi olsun diye mücadele ettik
ankaraya ,istanbula birçok deplasmana maçlara giderken yüzlerce kaşkol dağıttım çocuklara sivassporu sevsivler diye türkiyenin dört bir yanına hiçbir ücret almadan forma gönderdim
yeterki bursa,trabzon eskişehir trübünleri gibi taraftar kitlemiz olsun diye
ama ne oldu bütün emeklerimizi bir maçda harcadılar
bence sayın apdullah yiğit sorunun cevabı istanbul yalakası bir yönetim vede taraftarımızın olmasından kaynaklanıyor
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.11.2011, 14:59   #26
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Sivas_SporLu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
abi bu fenerbahçeli yönetim taraftarın kombineli yerini fenerli taraftara satarsa maca kimsenin gelmesi mantıklı olurmu sizce o 4-3 biten Fb-Sivas macından aldıgın para taraftarı geri getirmez yada getirirmi siz söyleyin abiler.

Sivassporlu krdeş; bu ilgsizliğin yzdığın konuyla hiç alakası yok. Bende çoğu gerçek Yiğido gibi FB,GS ve BJK'yı hiç sevmem.
4-3 lük maçtan önce ilgi vrmıydı sanki? Bu konu Sivasın yıllardır kanayan yarası
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2011, 15:29   #27
okkan
Yeni Yiğido

okkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 okkan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İstanbulda bir iki milyon Sivaslı olduğu doğrudur.bende yaşadım bir zamanlar İstanbul da.Ama maalesef oradaki hemşerilerimiz köy milliyetçisidir.Bundan üç dört yıl önce Sakarya üniversitesinde galiba birinin doçentlik teziydi araştırma yapmış .İstanbuldaki toplam bin altıyüz köy derneğinden altı yüzü sivaslılara aitmiş.İstanbulda yaşayan Sivaslıların çoğu sivasın köylerinden göç etmişlerdir.Gençlerin yüzde doksanına sorsan Sivasın haritadaki yerini bilmez.Sivasın merkezinden gidenler çok azdır .Zaten bu maçlarda gördüğünüz üç beş kalabalıkda onlardır(Okumaya giden gençler polis öğrtmn vs)Maalesef Sivas Türkiyenin en ilginç vilayetlerinden biridir.Bir Koyulhisarlıyla bir Gürünlünün tek ortak tarafı kimliğinde Sivas yazmasıdır.Başka hiçbir ortak özelliği yoktur kültürel olsun yaşayış olsun. Ama bİr Trabzonlu Kayserili böle değil.Trabzona bakıyosun 15 yıl önce 30 bin kişilik stadı ful çekiyor.Nüfusa bakıyon 120 bin o zaman.Hesap ediyon bütün yetişmiş erkek nüfus maçta.Sİvasa bakıyon 350 bin olmuşuz stadda beşbin kişi var.türkiyenin yarısı Sivaslı olsa ne yazar.Maalesef bu işler böle gelmiş böle gider.Madem yönetimin yarısı İstanbuldan seçiliyor birazda bu işleere el atsınlar.Saygılarımla.
okkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı okkan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2011, 20:42   #28
darkfanatic
YASAKLI ÜYE

25 Mesajına 53 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 darkfanatic FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Helal olsun yine bize ayrilan yer bombostu...Hadi onu gectim acilan konuya bile millet tenezül etmedi..Yazık...
darkfanatic isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda darkfanatic'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.11.2011, 00:45   #29
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kamera sivasspor tribününü gösterdiğinde tribündeki büyük boşluklara çok üzüldüm...Gerçekten çok yazık;İstanbulda yapılan sivaslılar gecelerinde Bol bol nutuk atıp kadeh kaldıranlar gerçek sivalslı değildir diye düşünüyorum..Umarım bu manzara karşısında onlarda utanmışlardır..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2011, 02:46   #30
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

KANGALLIWERT
Cok ayip ettin,her seyi mahvettin.Yuzumdeki maskeyi niye yirttin gardasim. Ne guzel siteye girdim yazilari okuyup,gogsum kabararak iyiki Sivas,liyim ne sansliyim diye diye Sivas li olmanin Sivassporlu olmanin gurur verdigini yazacak bir iki de tesekkur alip cikacaktim. Hatirlarsan sivasliyi nasil tanirsin diye bir form acilmisti girde oku, ben utandigimdan acamadim. Ne meziyetleri var sivaslinin ogren.Dedimya ayip ettin gardasim.Ne guzel palavra atiyordum. Ben Sivasliyim, hemserim icin canimi veririm. Carsida bir garip gorsem, minibus parama kadar verir eve yayan giderim..............Kangalliw ert maskemi yirttin,bana karsi ayip ettin.

Not: Rustu Elmas,Gardasim su KANGALLIWERT in yazisini her bir uyenin mesaj kutusuna ativer,rica ediyorum,yillardir birbirimizin yuzunu gormeden tanisiyoruz. Benim kim oldugumu ogrensin herkes.Imzami degistirsemmi acaba benim yuzumden sulaleye zarar gelmesin.

Etiketler
hayırsız, sivaslılar