Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: FC Nürnberg - Sivasspor Hazırlık maçı
Alt 30.07.2012, 22:03   #71
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: FC Nürnberg - Sivasspor Hazırlık maçı

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok teşekkür ediyorum benim yerime de en güzel cevabı vermişsin zaten. ben antepi sadece örnek olarak vermiştim. Kayseri kasımpaşa mersin antalya gümbür gümbür geliyor adam tutmuş hala bana yönetimi savunuyor
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı PETKOVİC'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: FC Nürnberg 5-0 Sivasspor
Alt 30.07.2012, 22:05   #72
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: FC Nürnberg 5-0 Sivasspor

2 yedigimizde hic degilse kendimizi avutuyorduk,5 te cok olmus, insallah riza hoca bu mactan buyuk dersler cikarmistir nede olsa eksikliklerimizi gorme maci,lig maclarinin telafisi olmaz sakayada gelmez
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda avare'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2012, 22:20   #73
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Nürnberg kötü takim degil, ama gecen sezondaki kadromuzla yenilebilecekte bir takim. O yüzden 5 tane yememizi 2-3 gol yedikten sonra moral bozukluguna bagliyorum birde hakem heralde pislik yapmis kendimden bilirim o hakemin davranislarida maglup takimi cok etkiler ama yinede 5 tane yenirmi ya OHA.

Hocam hatalari gördün, analiz et, anlat, ezberlettir Allah askina bu sezonda bir düzine gol yemeyelim.

Son günlerde kac defa söyledim bilmiyorum ama (Omotoyossi+N'Doussel+Ingiliz Forvet) alirsak Forvet sorunu biter ama Defansa en az 2 takviye lazim böyle gitmez bu is. Doga agresif oyuncu o cezali duruma düserse Alican kaldirabilirmi bilemiyorum, kaldi Mehmet Nas. Yeterince orta saha oyuncumuz var gibi gözüküyor ama bu takima 3 forvet, 1 orta saha ve 2 defans sart.
Orta saha oyuncusu kanatmi olur, ön liberomu, forvet arkasimi farketmez ama 1 tane daha lazim.

Rekabet her zaman basariyi getirir her oyuncunun iyi bir yedegi olsunki calismayi birakmasinlar
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda münihli_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2012, 22:20   #74
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
mayhos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
...50 nin altında gol yerse bu takım yemin ediyom eşşek gibi bağırırım sağda solda...
not aldım bunu kenara. sezon sonuna doğru kayıplara karışma. video kaydını alıp sitede yayınlarız. sözünün eri ol!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.07.2012, 22:21   #75
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Görebildinmi Riza hoca eksiklerini 5-0´dan sonra.Sana söyleye söyleye agzimizda tüy bitti.Bu elindeki kalecilerle ve bu defansla bu takim bu yil cok gol yer.Elinde Grosicki diye bir oyuncu var,millet yere göge sigdiramiyor bende iddia ediyorum ,Grosicki denen bu zat Almanya 2. liginde forma sansi bulamaz.Nedenmi?Yeterince oyun icinde degil ,takima katkisi cok az.Erman zaten ekmek elden su gölden misali, bir mac oynar 10 mac yatar.Peki bu takimda kim oynayacak.Karsidaki takimi Besiktas´mi zannettin.Elin oglu insanin pacasini asagiya böyle alir.Senin bu yenilgilerden ders alacagin yok Riza hoca.Hakemleri bahane etmede gene bu yenilgiden sonra.Aradaki fark Alman disiplini ile senin kurmus oldugun takimin disiplini.Amatör takimmi kurdunda bu kadar gol yedi ? Senin Eneramo´dan daha iyi forvetin gelsinde bu takimi kurtarsin.Bu hazirlik maclari gelecegin aynasi,buna herkesin inanmasini istiyorum.Takim basarisiz ve oynayamiyor bu sonuctan belli degilmi?
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2012, 22:26   #76
Esrarenqiz
Acemi Yiğido

Esrarenqiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 Esrarenqiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya kardeşim tamam hazırlık maçı tam kadroda cıkmamısız zaten tamam ama bir takımın teknik direktörü nasıl hala defansa adam istemez ?

Ya geçen gün daha açıklama yaptı "TÜM MAÇLARDA GOL ATTIK AMA HEPSİNDEDE GOL YEDİK" Bundan ne anlaşılır ? Defansımız kötü diyor bu açıklamada ve hala defansın göbeğine adam alınmıyor. Ya bende sorun var ben böyle anlayarak yanlış anlıyorum, ya da hoca mevkiileri bilmiyor. Hocaa forvete alacagın adamlar topları kesmiyor, geriden oyun kurmuyor. Forvette gerekli tamam al ama defansta al defans !

Biz forvete 2 tane adamı eneramonun boşlugunu doldurmak için alıyoruz. Defanstan kımse gıtmedı ama defansada lazım olduğu ıcın oyuncu almamız lazım. Bu paralar nereye gıdıyor anlamış değilim. Ya adam gıbı kulubun parasını harcamak ıstemıyoruz dıyın ve banka makbuzu gosterın ya da... Düşünmek bile istemıyorum !!!
Esrarenqiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Esrarenqiz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2012, 22:30   #77
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

aynı tas aynı hamam yine degişen birşey yok kafanın degişmesi lazım top oynamak yok hakemin her kararına teki iki senedir sivasspor bunu ögrendi bunu uyguluyor hocanın taktigi bu ne bu skor nede bu mücadele bize yakışmıyor
şahsen rıza hocaya yakıştıramıyorum takım tıkır tıkır topunu oynar hocada eksiklerini görür takım takım olur malesef başta hoca ve topçular hakeme bakarsa rakip adamın anasını beller
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2012, 22:31   #78
kağanhan58
Acemi Yiğido

kağanhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 129 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 kağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISI

tamam maçı izlamedik ama görünen köy de kılavuz istemez. geçen sezondan beri defansımız berbat. hazırlık maçlarında yenilmeye alıştı takım. genede bizim ligin havası başka olur ne yapacağı belli olmaz takımın
kağanhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kağanhan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2012, 22:35   #79
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

şahsen ben rıza hocanın bu takıma heyecan verecegine inanmıyorum iki senedir takımın ne oynadıgı belli inanın dagdan çoban bile bu takımı bundan daha iyi oynatacagından eminim rıza hoca çobanın yerine geçse sürüden her gün kurt 5 er 5er götürür
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2012, 22:36   #80
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

sizlerin yorumlarına kalsa seneye ligden düşücek Sivasspor tek kelimeyle komiksiniz kusura bakmayın, sizler takımı yarı yolda bırakırsınız hemen, zaten stattada görüyoruz takıma destek verip vermediğinizi.

Etiketler
hazırlık, maçı, nürnberg, sivasspor