Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor-G.Antep fotoğrafları
Alt 12.10.2010, 10:27   #51
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Sivasspor-G.Antep fotoğrafları

Bakın arkadaşlar ben kaç kere sizin yüzünüze de söyledim bir derdi olan varsa herkes nerde olduğumuzu biliyor gelin konuşalım yüzyüze ama burda atıp tutmayın tamam mı siz yaptığınız en ufak şeylerin büyük bir reklamını yapıyorsunuz ama bizim yaptığımız şeylere karşı da saygılı olun hangi grup daha iyi hangisi daha sağlam bunlara bırakın başkaları karar versin siz değil.Neyi paylaşamıyorsunuz anlamıyorum habire taş..bakın arkdaşlar tekrar söylüyorum burdan kimse atıp tutmasın bir sorunu olan gelip söylesin.İki grubn amacıda Sivasspor bunun için birbirimizi yemek yerine iki grupta nasıl daha sağlam oluruz bunun çabasına düşsün başka şeylerin çabasına düşmeyelim.Sivassporumuzun bu zor gününde bu tür atışmalar hiç hoş değil.Bizler şimdi Kayseri'den nasıl puan alırız onları orada nasıl sustururuz bunun hesabını yapalım.Kayseri'de de omuz omuza hep birlikte Tek Sevdamız Sivassporumuzu destekleyeceğiz.Diğer arkadaşlardan da ricam iki grubu karşı karşıya getirecek şeyler yazmasınlar.
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda YiğidoGençlik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.10.2010, 20:12   #52
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1018 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bakın arkadaşlar ben kaç kere sizin yüzünüze de söyledim bir derdi olan varsa herkes nerde olduğumuzu biliyor gelin konuşalım yüzyüze ama burda atıp tutmayın tamam mı siz yaptığınız en ufak şeylerin büyük bir reklamını yapıyorsunuz ama bizim yaptığımız şeylere karşı da saygılı olun hangi grup daha iyi hangisi daha sağlam bunlara bırakın başkaları karar versin siz değil.Neyi paylaşamıyorsunuz anlamıyorum habire taş..bakın arkdaşlar tekrar söylüyorum burdan kimse atıp tutmasın bir sorunu olan gelip söylesin.İki grubn amacıda Sivasspor bunun için birbirimizi yemek yerine iki grupta nasıl daha sağlam oluruz bunun çabasına düşsün başka şeylerin çabasına düşmeyelim.Sivassporumuzun bu zor gününde bu tür atışmalar hiç hoş değil.Bizler şimdi Kayseri'den nasıl puan alırız onları orada nasıl sustururuz bunun hesabını yapalım.Kayseri'de de omuz omuza hep birlikte Tek Sevdamız Sivassporumuzu destekleyeceğiz.Diğer arkadaşlardan da ricam iki grubu karşı karşıya getirecek şeyler yazmasınlar.
ortada bir sorun yok gerekli konuları reisinizle konuşup çözüyoruz zaten yaptığımız şeyin reklamını yapmassak millet nerden bilsin bizim yaptıklarımızı mesela bir pankart yaptık ama malesef yarısını asamadık bunu nerden bilecek millet sizin yaptığınız her şeye saygılıyız sonuçta bir emek var iyide olsa kötüde bizde size bunu demiştik sene başında amacımız ortak omuz omuza olalım diye ama her nedense kabul etmemiştiniz hatırlatırım
Alt 13.10.2010, 20:14   #53
Efsane Yeniceri
Acemi Yiğido

Efsane Yeniceri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Efsane Yeniceri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sinan-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ortada bir sorun yok gerekli konuları reisinizle konuşup çözüyoruz zaten yaptığımız şeyin reklamını yapmassak millet nerden bilsin bizim yaptıklarımızı mesela bir pankart yaptık ama malesef yarısını asamadık bunu nerden bilecek millet sizin yaptığınız her şeye saygılıyız sonuçta bir emek var iyide olsa kötüde bizde size bunu demiştik sene başında amacımız ortak omuz omuza olalım diye ama her nedense kabul etmemiştiniz hatırlatırım
Sinan kimseyLe Münakaşa etme Konustuguna Değmez.
Efsane Yeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Efsane Yeniceri'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.10.2010, 23:36   #54
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hepinizi seviyoruz,girmeyin bu laf dalaşlarına artıkkayseri maçı var önümüzde,hepimiz Sivassporluyuz..
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
fotoğrafları, sivassporgantep