Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Başkandan Destek Çağrısı
Alt 30.01.2010, 04:40   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Başkandan Destek Çağrısı

Başkanımız, Yiğidolara seslenerek,Fenerbahçe maçında hiç susmadan takıma destek verilmesini istedi.
Peşpeşe gelen kötü sonuçlardan sonra verilecek desteğin futbolcular için büyük bir dopingi olacağını belirten Otyakmaz “ Bundan sonra özellikle kendi evimizde oynayacağımız hiçbir maçta puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Maç sonunda hep birlikte gülmek için taraftarlarımızın 90 dakika takıma destek olmalarını özellikle rica ediyorum. Eğer taraftar tribünde görevini yaparsa,futbolcularında sahada onları mutlu edeceğine inanıyorum”dedi.
Otyakmaz,Türkiye’de yalnızca Sivas’ta böyle maçlarda biletlerin bu kadar ucuz olduğunu,amaçlarının herkesin maça gelmesini sağlamak olduğunuda sözlerine ekledi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Başkandan Destek Çağrısı
Alt 30.01.2010, 04:53   #2
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1009 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Başkandan Destek Çağrısı

O stadı doldurup da takımın sonuna kadar arkasında olamazsak yazıklar olsun bize,takımı yalnız bırakmayalım Yiğidolar..Gösterelim dosta düşmana kötü günde bu takımın nasıl arkasında olduğumuzu!
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2010, 07:02   #3
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

bu kadar ucuz bilet fiyatları başka bi ilde olsa kimse yer bulamaz.
maçın gündüz oynanması güzel dilerim stad dolar ve takıma gerekli destek verilir.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2010, 07:44   #4
Ali Selim
Yiğido

Ali Selim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

87 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ali Selim ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Her zaman söylüyorum 90 dakika destek olacağız ve mutlu bir şekilde dönecez hadi arkadaşlar susmadan,yorulmadan,bıkmadan,u sanmadan tam DESTEK hep DESTEK hadi hadi....

ÇILGINCA SEVDİM SENİ
Ali Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ali Selim'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2010, 08:18   #5
cşkn
Acemi Yiğido

19 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 cşkn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkanım stadın dolacagından hiç süpeniz olmasın dolacaktır....ama bos ve kuru kalabalık olacaktır.....başkanım dıyorumki şu taraftarımızı kısa bir egitimden geçirsek üç beş seans halınde 500 kişilik 1000 kişilik gruplar halinde kücük salonlarda başlasak takımımız nasıl desteklenir nasıl marş okunur hangi durumda nasıl tezahürat yapılır pratige döksek sonra bu kişilere taraftar sertifikası verseniz devamını saglamak içinde sertifika alan taraftara ödül olarak indirimli olarak kombıne verseniz ben inanıyorumkı 2000 tane satamadımız kombineleri en az 10 000 adet satarız hemde kış günü kaskolünü bile getirmekten aciz seyircilere nasıl gelinir oları ögretseniz kötümü olur başkanım........SERTIFIKALİ taraftarların sivassporumuza cok şeyler katacagını düşünüyorum...... saygılarımla (CŞKN)
cşkn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı cşkn'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2010, 08:26   #6
gold58
Acemi Yiğido

17 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 gold58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=cşkn;603864]başkanım stadın dolacagından hiç süpeniz olmasın dolacaktır....ama bos ve kuru kalabalık olacaktır.....başkanım dıyorumki şu taraftarımızı kısa bir egitimden geçirsek üç beş seans halınde 500 kişilik 1000 kişilik gruplar halinde kücük salonlarda başlasak takımımız nasıl desteklenir nasıl marş okunur hangi durumda nasıl tezahürat yapılır pratige döksek sonra bu kişilere taraftar sertifikası verseniz devamını saglamak içinde sertifika alan taraftara ödül olarak indirimli olarak kombıne verseniz ben inanıyorumkı 2000 tane satamadımız kombineleri en az 10 000 adet satarız hemde kış günü kaskolünü bile getirmekten aciz seyircilere nasıl gelinir oları ögretseniz kötümü olur başkanım........SERTIFIKALİ taraftarların sivassporumuza cok şeyler katacagını düşünüyorum...... saygılarımla (CŞKN)

cok dogru söylemiş özetlemissin taraftar olma sorunumuzu tebrik edıyorum destek verilmesini bekliyorum en buyuk problemimiz bencede tam hakkıyla taraftar olamamak
gold58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı gold58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2010, 08:30   #7
gold58
Acemi Yiğido

17 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 gold58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=cşkn;603864]başkanım stadın dolacagından hiç süpeniz olmasın dolacaktır....ama bos ve kuru kalabalık olacaktır.....başkanım dıyorumki şu taraftarımızı kısa bir egitimden geçirsek üç beş seans halınde 500 kişilik 1000 kişilik gruplar halinde kücük salonlarda başlasak takımımız nasıl desteklenir nasıl marş okunur hangi durumda nasıl tezahürat yapılır pratige döksek sonra bu kişilere taraftar sertifikası verseniz devamını saglamak içinde sertifika alan taraftara ödül olarak indirimli olarak kombıne verseniz ben inanıyorumkı 2000 tane satamadımız kombineleri en az 10 000 adet satarız hemde kış günü kaskolünü bile getirmekten aciz seyircilere nasıl gelinir oları ögretseniz kötümü olur başkanım........SERTIFIKALİ taraftarların sivassporumuza cok şeyler katacagını düşünüyorum...... saygılarımla (CŞKN) ewet taraftar olmak için bencede egitim şart teşekkur edıyorum
gold58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı gold58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2010, 08:34   #8
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu kadar ucuz bilet türkiyede hiç bi yerde yoktur yönetim üzerine düşeni yapıyor bizde üzerimize düşeni yapalım ve gidip 90 dakika destekleyelim takımımızı arkadaşlar bu takım bizim takımımız şimdi destek zamanı biz üzerimize düşeni yapalım inanıyorumki futbolcularda üzerine düşeni yapacaklar.
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda svsli585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.01.2010, 08:54   #9
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BİLETLER UCUZ AMA UCUZ OLSA NE YAZAR BİZİM SİVASIN ADAMI EVİNDEN İZLER KAHVEHANELER YİNE DOLACAK NANKÖR SİVAS HALKI
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2010, 08:58   #10
BeYLeRBeYi58
Acemi Yiğido

BeYLeRBeYi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 BeYLeRBeYi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cşkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
başkanım stadın dolacagından hiç süpeniz olmasın dolacaktır....ama bos ve kuru kalabalık olacaktır.....başkanım dıyorumki şu taraftarımızı kısa bir egitimden geçirsek üç beş seans halınde 500 kişilik 1000 kişilik gruplar halinde kücük salonlarda başlasak takımımız nasıl desteklenir nasıl marş okunur hangi durumda nasıl tezahürat yapılır pratige döksek sonra bu kişilere taraftar sertifikası verseniz devamını saglamak içinde sertifika alan taraftara ödül olarak indirimli olarak kombıne verseniz ben inanıyorumkı 2000 tane satamadımız kombineleri en az 10 000 adet satarız hemde kış günü kaskolünü bile getirmekten aciz seyircilere nasıl gelinir oları ögretseniz kötümü olur başkanım........SERTIFIKALİ taraftarların sivassporumuza cok şeyler katacagını düşünüyorum...... saygılarımla (CŞKN)

valla katılıyorum ben bu konu ile defalarca yazdım ama sonuç boş bence taraftar ile başkanın bu konuyu görüşmesi gerek yerel tvlerde olan programlarda bu konu dile getirilmeli en azından taraftar grupları arasında birlik oluşturulmalı ve onlara imkanlar sağlanmalı...bu konuya bütün site sakinleri destek vermeli ve ilgi görüp yerel basındada yer alamlı...

Etiketler
başkandan, Çağrısı, destek