Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Diğer Sporlar > Diğer Sporlar

Diğer Sporlar Diger Sporlar

Seçenekler Arama Stil

--->: ATLETİZM
Alt 08.10.2008, 14:10   #31
nuri_58
Usta Yiğido

nuri_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

582 Mesajına 801 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 933 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt
Standart --->: ATLETİZM

atletizmm ile ilgili yeni haberlerinizi bekliyorum...çoktandır haber yazan yok :(.....
nuri_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: ATLETİZM
Alt 04.11.2008, 14:26   #32
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1460 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: ATLETİZM

Haydar Doğan adaylığını açıkladı!
Haydar Doğan, 8 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan Türkiye Atletizm Federasyonu seçiminde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Haydar Doğan, yaptığı yazılı açıklamada, Türk atletizminin geleceğini daha sağlam temeller üzerine oturtarak, atletizme yeni bir ivme kazandırmak ve başarılara hep birlikte koşmak için, Türkiye Atletizm Federasyonu seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu kaydederek, '' Türkiye Atletizm Federasyonu gibi saygın bir kurumda, ekibimle birlikte sorumluluğumuzun bilinci ile bu zor maratonda büyük özveriyle hizmet edecek ve Türk atletizmine emek vermiş gönül koymuş camiamızın tüm mensupları ile birlikte bu nezih kurumumuzu yüceltmek için bütün gücümüzle çalışacağız'' ifadelerini kullandı.

Yeni, dinamik, modern ve yenilikçi bir yönetim olduklarını belirten Doğan, şöyle devam etti:
''Türk atletizminin ülkemizin adını uluslararası arenada başarılarla temsil edeceğine inandığım ve daha saygın, daha ilkeli, büyük hedefleri olan, kendi öz değerlerine sahip çıkan, şeffaf, katılımcı yönetim ve bilimsel bir federasyon yapısı oluşturmak amacıyla, kulüplerimizden, idarecilerimizden, antrenörlerimizden, hakemlerimizden ve sporcularımızdan aldığımız güçle federasyon başkanlığına adayım. Ekibimle birlikte, atletizmin içinde uzun yıllara dayanan deneyimimizle hizmet üretmek, tüm camiamızı kucaklayarak yüceltecek bir çözüm ortaklığı modeliyle göreve talibiz''.
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2008, 14:27   #33
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1460 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick

Tunceli ve Erzurum'da ''Cumhuriyet Koşusu''
Cumhuriyetin 85. yıldönümü kutlamaları kapsamında Tunceli ve Erzurum'da ''Cumhuriyet Koşusu'' düzenlendi. Atatürk Stadında yapılan koşuya yaklaşık 400 öğrenci katıldı!

Tunceli'de İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen koşu, Atatürk Stadında yapıldı. Yaklaşık 400 öğrencinin katıldığı koşuda minik kızlarda Eda Bozkurt, minik erkeklerde Mehmet Aslan, yıldız kızlarda Sibel Süzgün, yıldız erkeklerde Diren Tunç, genç kızlarda Gülseven İnce, genç erkeklerde Doğan Süzgün birinci oldu. Öğrencilere ödüllerinin yarın yapılacak törenlerde verileceği belirtildi.

Erzurum'da, Özel Aziziye Eğitim Kurumları tarafından Yenişehir Üstyol'da düzenlenen Cumhuriyet Koşusu'na da yaklaşık 500 kişi katıldı.

Koşuda, veli, öğretmen ve personel kategorisinde Ali Coşkun, ilköğretim öğrencileri kategorisinde Talha Furkan Öztürk, lise öğrencilerinde Mesut Irmak, kız öğrenciler kategorisinde ise Seçil Merve Alay birinci oldu.

Yarışta dereceye girenlere çeyrek altın verildi.
Alt 04.11.2008, 14:28   #34
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

Son yarışı oldu!
Brezilyalı koşucu Carlos Jose Gomes 58, 39. Uluslararası New York Maratonu'nu tamamladıktan sonra hayatını kaybetti. Gomes, finiş çizgisini gördükten sonra kendini iyi hissetmediğini söyleyerek, yere yığıldı!

ABD'nin New York kentinde dün düzenlenen, 39. Uluslararası New York Maratonu'na katılan Sao Paulolu Gomes, finiş çizgisini gördükten sonra kendini iyi hissetmediğini söyleyerek, yere yığıldı.

Bunun üzerine, Manhattan Hastanesi'ne kaldırılan Gomes, kısa süre sonra burada hayatını kaybetti.

Gomes'in ölüm nedeni hakkında bilgi verilmedi.

39 bin kişinin katıldığını maratonda, erkeklerde Brezilyalı Marilson Gomes dos Santos, bayanlarda da İngiliz Paula Radcliffe birinci olmuştu.
Alt 04.11.2008, 14:29   #35
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

Dereceye girenler ödüllendirildi!
İstanbul'da bu yıl 30. kez düzenlenen Kıtalararası Avrasya Maratonu'nda kategorilerinde dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.

Feshane'de gerçekleştirilen törende, 30. Kıtalararası Avrasya Maratonu'nda erkeklerde ilk sırada yer alan Etiyopyalı Adilo Kasime Roba ve vatandaşı ikinci Lishan Yigezu Fanta, ülkelerine gittikleri için yer alamadı. Yarışta 3. olan Moldovalı Iaroslav Musinchi'ye ödülünü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinleri A.Ş. Genel Müdürü İlker Astarcı verdi.

Bayanlarda ilk 3 sırada yer alan sporcuların yanı sıra 15 kilometre koşuda başarılı olan sporcuların ödüllerini ise Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi, asbaşkan Hüseyin Yıldırım ile İlker Astarcı sundu.
Alt 06.11.2008, 13:43   #36
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

Hayatının ''en anlamlı ödülünü'' aldı!
Oğluna haksızlık yapıldığına inanarak başladığı atletizmde sayısını bile hatırlayamadığı kadar kupa ve madalya kazanan Mersinli veteran milli atlet Hasan Kınalı, 20 yıllık maraton hayatında ''en anlamlı ödülünü'' aldı.

Sponsor desteği bulamamaktan yakınan Kınalı (68), Bulgaristan'ın Filibe kentinde 22 Ekimde düzenlenen ve 7 arkadaşı ile katıldığı Balkan Veteranlar Şampiyonası'nda, yarı maratonda 60 yaş üstü kategorisinde 1.36.00 derece ile birinci olunca kupa ve madalyanın yanı sıra ''bisiklet'' ile ödüllendirildi.

Kınalı, yaptığı açıklamada, Ankara'da 1989 yılında ilköğretim okulu öğrencilerinin katıldığı atletizm yarışmalarında oğluna haksızlık yapıldığına inandığı için koşmaya başladığını söyledi.

O günden bu yana sürekli antrenman yaptığını ve hemen hiçbir yarışı kaçırmadığını belirten Kınalı, ''Yaklaşık 20 yıldır koşuyorum. Bu süreçte hiçbir yarışı kaçırmamaya çalışıyorum. Katıldığım yarışlarda ise çok sayıda kupa ve şilt aldım. Bir kısmını dükkanımda bir kısmına ise evimde güçlükle saklayabiliyorum'' dedi.

Antrenmanlarını düzenli olarak her gün Mersin merkeze bağlı Ayvagediği beldesindeki Toros Dağları'nın Karatepe mevkinde günde 18 kilometre koşarak sürdürdüğünü anlatan Kınalı, şunları kaydetti:
''Bu nedenle yörede lakabım 'Toros Ekspresi'ne çıktı. Hazırlıklarımı bilimsel verilere dayanarak yapıyorum. Bu nedenle de rakiplerim karşısında zorlanmadan bitiş çizgisine en önde ulaşıyorum. Bulgaristan'da düzenlenen yarışmaya da aynı tempo ile hazırlandım. Türkiye'den 7 kişi katıldığımız yarışmada 60 yaş üstü kategorisinde neredeyse benden 8 yaş küçük rakiplerimle yarışarak birincilik kürsüsüne çıktım. Ancak, burada 20 yıllık maraton hayatımda hiç almadığım derecede bir anlamlı ödülle karşılaştım. Aldığım dereceden dolayı ödül olarak verilen bisiklet, hayatımın en anlamlı ödülü oldu.''

Önce getirmenin güç olacağını düşünerek bisikleti Bulgaristan'da bırakmayı düşündüğünü vurgulayan Kınalı, ''Ancak, hayatımda ilk defa aldığım ve benim için bir otomobil kadar değerli olan bu bisikleti getirmeye karar verdim. Bin bir güçlükle de olsa getirdiğim bisikleti yaylada zaman zaman antrenmanlarda kullanıyorum. Ömrümün sonuna kadar da saklayacağım'' diye konuştu.

-AVRASYA MARATONU'NDAN DA DERECE İLE DÖNDÜ-
Kınalı, son olarak katıldığı İstanbul'daki 30. Kıtalararası Avrasya Maratonu'ndan da birincilikle döndüğünü söyledi.

Geçen yıla oranla daha iyi bir derece elde ettiğini belirten Kınalı, ''Yaklaşık 16 yıldır katıldığım maratonda yağışa rağmen 3.33.06'luk derece ile 65-69 yaş kategorisinde bitiş çizgisine ilk ulaşan ben oldum'' dedi.

Ayrıca yarışa bir yıldır hazırladığı 74 yaşındaki 8 çocuk ve 24 torun sahibi Abdullah Emir'i de götürdüğünü anlatan Kınalı, ''Belki de katılımcının azlığından olsa gerek öğrencim, 4.44.00'lık derece ile birinci oldu'' diye konuştu.

Emekli maaşının yanı sıra Zafer Çarşısı'nda şemsiye ve çaydanlık tamir edip, çeşitli enstrümanlar satarak geçimini sağlayan Kınalı, katıldığı şampiyonlarda hem Mersin'i, hem de Türkiye'yi temsil ettiğini, ancak elde ettiği başarılara rağmen yeterince destek göremediğini kaydetti. Kınalı, kendisini ciddi anlamda destekleyecek sponsor veya kulübün olması halinde daha başarılı sonuçlar alacağını vurguladı.

Ömrü boyunca sigara ve alkol kullanmadığını ve başarısını buna borçlu olduğunu savunan Kınalı, kendisini genç gibi dinç hissettiğini sözlerine ekledi.
Alt 07.11.2008, 22:57   #37
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

Seçimde F.Bahçe - ENKA kapışması!
Atletizm Federasyonu'nun yarın (cumartesi) Ankara Sürmeli Otel'de yapılacak seçimlerinde, 3 aday başkanlık için yarışacak.. Federasyon başkanı Mehmet Terzi seçimde yeniden aday olurken, eski atletler Haydar Doğan ve Vacip Yavan da başkanlık için mücadele edecekler. Bir başka çekişme ise kulüplerde!

Federasyon özerk olduktan sonra başkanlığa seçilen ve 4 yıldır bu görevi sürdüren eski milli atletlerden Mehmet Terzi yaptığı açıklamada, göreve geldikleri günden bu yana çağdaş ve kurumsal bir yapı oluşturmaya çalıştıklarını belirterek, ''Kısa, orta ve uzun vade olmak üzere bir çok projeyi gerçekleştirdik'' dedi.

Eğitim, sportif ve organizasyon konusunda kendi döneminde ilklerin yaşandığını ifade eden Terzi şunları söyledi:
''Avrupa ve dünya şampiyonaları ile olimpiyatlarda katılım ve alınan madalya sayıları bakımından önemli yerlere geldik. Önemli olan projelerin olması. Kısa, orta ve uzun vadede bir çok projeyi gerçekleştirdik. Bir çok projeyi uygulamaya koyduk. Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığımız protokol gereği atletizmin bütün okullarda birinci dal olarak ele alınması en büyük projemizdir. 81 ilde uygulamaya başlıyoruz. Bu proje gelecekteki olimpiyat aday kadrolarını belirleyecek.''

Şimdiden 2012 ve 2016 olimpiyat aday kadrolarının hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Terzi, ''Pekin Olimpiyat Oyunları'na en fazla sayıda sporcuyla katıldık. Oyunları 2 gümüş madalya 7 final ve bir yarı finalle tamamladık. Bu olimpiyatlar, Türk atletizminin tarihteki en üst seviyede başarısı olarak çıktı karşımıza. Tabi bu Türk atletizmi için yeterli değil. Gelinen noktada kazanılan ivmeyle iyi yoldayız. Bu ivmeyi devam ettirmek için aday olduk. Tekrar seçilirsek bu faaliyetlere devam edeceğiz'' diye konuştu.

-HAYDAR DOĞAN-
Atletizm Federasyonu başkanlığına aday olan eski milli atletlerden Haydar Doğan, sloganlarının ''Artık değişim zamanı'' olduğunu belirterek, Türk atletizmini çağa uygun, ülkenin gelişmişlik seviyesine çıkarmak programıyla yola çıktıklarını söyledi.

Türk atletizminin şu an içinde bulunduğu durumun, ne çağa ne de Türkiye Cumhuriyeti'nin gelişmişliğine paralel olarak ilerlemediğini ifade eden Doğan, ''Türk atletizminin başarısız olduğunu düşünüyoruz'' dedi.

Türkiye'de 14 milyon ilköğretim öğrencisi arasında, şampiyonalarda altın madalyalara uzanabilecek, keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce sporcu olduğunu ifade eden Doğan, ''Bu sporcuların keşfedilmesi aşamasında herhangi bir çalışma olmadığını, sistem olmadığını görüyoruz. Plan, program, sistem ve bilimin olmadığı atletizmin çağın gerisinde kalması doğaldır. Bu çerçevede Türk atletizmine, ülkemize yakışır bir federasyon anlayışıyla, bilimsel kriterlere dayalı bir hedefle, hizmet etmek için hazırız'' diye konuştu.

-VACİP YAVAN-
Başkan adaylarından eski atlet Vacip Yavan da yaptığı açıklamada, atletizmin özerklikle beraber elindeki gücün ne olduğunu bilmeyen kişilerin eline geçtiğini söyledi.

Bir ülkenin geleceğinin, gençliğine yaptığı yatırım kadar olduğunu belirten Yavan, ''Bugüne kadar hep devleti suçladık. Ancak devlet ilk defa elindeki gücü paylaşarak, özerkliğe izin verdi ve bizleri sorumlu durumuna getirdi. Ancak atletizm özerklikle beraber elindeki gücün ne olduğunu bilmeyen kişilerin eline geçerek çok geriledi ve devletin yönettiği zamanlar aranır hale geldi'' dedi.

Atletizm Federasyonu'nun programsız kişilerin elinde oyuncak olduğunu ifade eden Yavan, ''İşin acı tarafı, bu kişiler başarısızlıklarının farkında olmadan tekrar aday oluyorlar. Bu seçimler doğru ile yanlışın seçimi olacak. Bazı insanlar seçimlere sadece isimlerinin başlarında başkan yazsın diye giriyor. Eğer seçilirsem, bir ay sonra yapacağım kongreyle her branşın koordinatörlerinin kendi branşından seçilmesini sağlayacağım'' şeklinde konuştu.

-SEÇİMLERDE FENERBAHÇE-ENKA KAPIŞMASI-
Ankara Sürmeli Otel'de yapılacak seçimlerin büyük çekişmeye sahne olması beklenirken, gözler federasyon başkanı Mehmet Terzi ile Haydar Doğan'a çevrildi.

Başkanlığın bu iki önemli adayı seçimlerde kozlarını paylaşırken, bir başka heyecan da kulüpler arasında yaşanacak.

Seçimlerde, adaylardan, federasyon başkanı Mehmet Terzi'yi, Enkaspor, Haydar Doğan'ı da Fenerbahçe'nin desteklediği öğrenildi.
Alt 07.11.2008, 22:58   #38
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

Gebrselassie'nin rekoru onaylandı!
Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF), Haile Gebrselassie'nin erkekler maratondaki dünya rekorunu onayladı.

Etiyopyalı atlet, geçen yıl eylül ayında Berlin'de yapılan yarışta elde ettiği 2:03.59'luk derecesiyle, yine kendisine ait olan rekoru 27 saniye geliştirmişti.

IAAF ayrıca, Rus Denis Nizhegorodov'un 50 kilometre yürüyüşteki 3:34.14'lük, Çek Barbora Spotakova'nın da bayanlar cirit atmadaki 72.28 metrelik rekorlarını da onayladı.
Cevap: ATLETİZM
Alt 08.11.2008, 00:28   #39
Firtina Sivasli
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Firtina Sivasli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ATLETİZM

mubarek son dakika gibisin nerden buluyosun bu haberi
Firtina Sivasli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2008, 07:21   #40
COBANSARAYLI
Tecrübeli Yiğido

COBANSARAYLI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

88 Mesajına 124 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 COBANSARAYLI ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
TracyMcGrady58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Seçimde F.Bahçe - ENKA kapışması!
Atletizm Federasyonu'nun yarın (cumartesi) Ankara Sürmeli Otel'de yapılacak seçimlerinde, 3 aday başkanlık için yarışacak.. Federasyon başkanı Mehmet Terzi seçimde yeniden aday olurken, eski atletler Haydar Doğan ve Vacip Yavan da başkanlık için mücadele edecekler. Bir başka çekişme ise kulüplerde!

Federasyon özerk olduktan sonra başkanlığa seçilen ve 4 yıldır bu görevi sürdüren eski milli atletlerden Mehmet Terzi yaptığı açıklamada, göreve geldikleri günden bu yana çağdaş ve kurumsal bir yapı oluşturmaya çalıştıklarını belirterek, ''Kısa, orta ve uzun vade olmak üzere bir çok projeyi gerçekleştirdik'' dedi.

Eğitim, sportif ve organizasyon konusunda kendi döneminde ilklerin yaşandığını ifade eden Terzi şunları söyledi:
''Avrupa ve dünya şampiyonaları ile olimpiyatlarda katılım ve alınan madalya sayıları bakımından önemli yerlere geldik. Önemli olan projelerin olması. Kısa, orta ve uzun vadede bir çok projeyi gerçekleştirdik. Bir çok projeyi uygulamaya koyduk. Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığımız protokol gereği atletizmin bütün okullarda birinci dal olarak ele alınması en büyük projemizdir. 81 ilde uygulamaya başlıyoruz. Bu proje gelecekteki olimpiyat aday kadrolarını belirleyecek.''

Şimdiden 2012 ve 2016 olimpiyat aday kadrolarının hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Terzi, ''Pekin Olimpiyat Oyunları'na en fazla sayıda sporcuyla katıldık. Oyunları 2 gümüş madalya 7 final ve bir yarı finalle tamamladık. Bu olimpiyatlar, Türk atletizminin tarihteki en üst seviyede başarısı olarak çıktı karşımıza. Tabi bu Türk atletizmi için yeterli değil. Gelinen noktada kazanılan ivmeyle iyi yoldayız. Bu ivmeyi devam ettirmek için aday olduk. Tekrar seçilirsek bu faaliyetlere devam edeceğiz'' diye konuştu.

-HAYDAR DOĞAN-
Atletizm Federasyonu başkanlığına aday olan eski milli atletlerden Haydar Doğan, sloganlarının ''Artık değişim zamanı'' olduğunu belirterek, Türk atletizmini çağa uygun, ülkenin gelişmişlik seviyesine çıkarmak programıyla yola çıktıklarını söyledi.

Türk atletizminin şu an içinde bulunduğu durumun, ne çağa ne de Türkiye Cumhuriyeti'nin gelişmişliğine paralel olarak ilerlemediğini ifade eden Doğan, ''Türk atletizminin başarısız olduğunu düşünüyoruz'' dedi.

Türkiye'de 14 milyon ilköğretim öğrencisi arasında, şampiyonalarda altın madalyalara uzanabilecek, keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce sporcu olduğunu ifade eden Doğan, ''Bu sporcuların keşfedilmesi aşamasında herhangi bir çalışma olmadığını, sistem olmadığını görüyoruz. Plan, program, sistem ve bilimin olmadığı atletizmin çağın gerisinde kalması doğaldır. Bu çerçevede Türk atletizmine, ülkemize yakışır bir federasyon anlayışıyla, bilimsel kriterlere dayalı bir hedefle, hizmet etmek için hazırız'' diye konuştu.

-VACİP YAVAN-
Başkan adaylarından eski atlet Vacip Yavan da yaptığı açıklamada, atletizmin özerklikle beraber elindeki gücün ne olduğunu bilmeyen kişilerin eline geçtiğini söyledi.

Bir ülkenin geleceğinin, gençliğine yaptığı yatırım kadar olduğunu belirten Yavan, ''Bugüne kadar hep devleti suçladık. Ancak devlet ilk defa elindeki gücü paylaşarak, özerkliğe izin verdi ve bizleri sorumlu durumuna getirdi. Ancak atletizm özerklikle beraber elindeki gücün ne olduğunu bilmeyen kişilerin eline geçerek çok geriledi ve devletin yönettiği zamanlar aranır hale geldi'' dedi.

Atletizm Federasyonu'nun programsız kişilerin elinde oyuncak olduğunu ifade eden Yavan, ''İşin acı tarafı, bu kişiler başarısızlıklarının farkında olmadan tekrar aday oluyorlar. Bu seçimler doğru ile yanlışın seçimi olacak. Bazı insanlar seçimlere sadece isimlerinin başlarında başkan yazsın diye giriyor. Eğer seçilirsem, bir ay sonra yapacağım kongreyle her branşın koordinatörlerinin kendi branşından seçilmesini sağlayacağım'' şeklinde konuştu.

-SEÇİMLERDE FENERBAHÇE-ENKA KAPIŞMASI-
Ankara Sürmeli Otel'de yapılacak seçimlerin büyük çekişmeye sahne olması beklenirken, gözler federasyon başkanı Mehmet Terzi ile Haydar Doğan'a çevrildi.

Başkanlığın bu iki önemli adayı seçimlerde kozlarını paylaşırken, bir başka heyecan da kulüpler arasında yaşanacak.

Seçimlerde, adaylardan, federasyon başkanı Mehmet Terzi'yi, Enkaspor, Haydar Doğan'ı da Fenerbahçe'nin desteklediği öğrenildi.
HAYDAR DOGAN I HIC SEVMEM COK GICIK BIRISI MEHMET TERZI OLSUN AMA GÖNÜL ISTERDIKI SIVAS LI OLAN VE HALEN BIR COK TURKIYE REKORU BULUNAN ZEKI ÖZTÜRK FEDERASYON BASKANI OLSUN KENDISI VE ESI HALEN ATLETIZMIN ICINDELER BENCE EN COK ZEKI ÖZTÜRK`E YAKISIR
COBANSARAYLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
atletİzm