Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Milliler kazandı,ya Sivas?
Alt 26.03.2011, 21:49   #11
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Milliler kazandı,ya Sivas?

Seyirci kac parcaya ayrilmasi lazimki bazi kesimlere yaranabilsin.Herseyde seyirci öne sürülüyor.Dünya üzerindeki tüm genc milli takimlar adeta bos türbünlere oynarlar.Macin 16:30 olmasi seyirci sayisinida haliyle düsürdü.Sonra Sivas´a yapilmasi gerekli stadyumdan seyirciler neden sorumlu tutuluyor.Sivas´li secmenin sectigi mebuslar bu konuyla ilgilenmeliler.Heryere 30 000 üzeri yapilirken bize neden 25 000 kisilik stadyum öneriliyor.Neden bu cifte standart.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.03.2011, 22:18   #12
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

yok bence abartmayin baya seyirci vardi ama milli mac olsaydi is degisirdi tabi
Alt 26.03.2011, 23:51   #13
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

gelen giden bu taraftara catiyorya hakkaten cok sinirleniyorum o zaman...maca musait oldugumuz icin gittik herkes musait olamiyor iste canim yani...
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2011, 06:35   #14
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Seyirci bu isten alninin akiyla cikmistir.Abdullah Yigit bize Avrupa´da genc milli takim bazinda sahayi tika basa dolduran bir stadyum göstersin sonra, BU KONUDA seyirciyi elestirsin.Bu gün milli takimlar dahi seyirci topliyamazken Sivas´daki seyirci sayisi genc milli takim icin normalin bile dahi üstündeydi.Sayet konuyu yeni yapilacak stadyuma getirmeye calisiyorsaki ,bunun muatabi seyirci degildir.Bunun muatabi Sivas´daki yerel ve görsel basinla birlikde ,Sivas´ín ileri gelenleri ve SIVAS´in haklarini sözüm ona meclisde savunucusuyuz demeye getiren,Sivas´li mebuslardir.Stadyum konusu üzülerek belirteyim adeta siyasi boyutlara ulasmistir, cok yazik.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2011, 07:49   #15
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI

ya daha ne olsun doldu yarısı işte.....abartılacak bi maç değildi bence , zaten raşit çetiner basın açıklamasında övdü sivası , taraftarı . önemli olan buydu bence.......tribünün yarısı doluydu boştu , hangi ümit milli maçında stadların bizim ki kadar dolduğunu gördünüz....bence fazlaydı bile trübündeki insan sayısı ümit milli maçı için.....takım geldi fıstık gibi tesisde antrenman yaptı, valisinden belediye başkanına kadar ziyaret ettiler....bence gayet iyi geçti sınavı sivas...
Alt 27.03.2011, 10:29   #16
tanyil
Acemi Yiğido

tanyil - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 tanyil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cuma günü saat 5 te maç yap. allah aşkına biz işten kaçta çıkıyoruz sizin haberiniz varmı.. ve iş saati izin alabilirmiyiz. konuşurken daha doğrusu yazı yazarken bunlarıda düşünmek lazım. ha maç pazar günü olurdu bu dediklerinize sonuna kadar hak verirdim...
Alt 27.03.2011, 10:40   #17
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1043 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Ben katılmıyorum Abdullah abiye. Çünkü bu ümit milli maçı ve diğer şehirlerde oynanan maçlardan daha fazla seyirci geldi. Nerede görülmüş ümit milli maçında stadın dolduğu. Ben taraftarımızı tebrik ediyorum ilgi iyidi. En son hatırladığım ümit millilerin Manisada maçı vardı ve stada bizim seyircinin 4de 1i bile gelmedi.

Bu taraftar giderek büyüyor bunu kimse inkar edemez.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.03.2011, 11:01   #18
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

umit millilern daha once bu kadar seyirciye oynadığını hatırlamıyorum.kaldıkı maçında hafta ici oldugunu hesaba katacak olursak maça ilgi en üst düzeydeydi..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.03.2011, 11:16   #19
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

U-21 maçlarının final netiliği taşıyanların haricinde hangi maçta bana 5000 seyirci gelmiş evvela birilerinin çıkıp söylemesi gerekir. Denk gelip seyrettiğim tüm U21 maçlarında ben hiç bir zaman rastlamadım. Şehrimizde oynanan ve saat olarak uygun olmadığı halde Maraton ve kapalının dolması olağanüstü bir durumdur. Nerden bakarsanız bakın 7000 seyirci bu maçı takip etmiştir. Gerçekten çok çok iyi bir rakamdır bu... Doğrudur A Milli takım maçı olsa dahada farklı olurdu ama bu sayıda fena değil. Kazanan her zaman futbol seyircisi ve şehrimiz olmuştur.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2011, 11:34   #20
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aynen katılıyorum. seyirci tıka basa doldurmalıydı. bu iş okullardan başlar hocam okular organize edilmeli. yeni yetişen gençler sivasspora kanalize edilmeli.yoksa daha çook derbide fener-gs-bjk konvoyları görürüz. değil 30- 50 bin kişilik stat da olasa biz bu kafada olduğumuz müddetçe dolmaz o statlar. genç dinamikleri bir şekilde organize edip stada çekmek gerek. ama sivassporlu olarak. gönlünün 2 takımı olarak değil.
uzun zamandır stadyum manifestomuz diye açılış sayfasında tepkimizi ortaya koyduğumuz bir ilan var. her fırsatta 7 milyon diye övünen biz sivaslılar bu gün itibari ile 3904 imza atmışız siteye. bende dahil olmak üzre sitelerimizde maillerimizde bunun tanıtımını yapamıyoruz. bizde birlik yok. seçim bir fırsat tepkimizi isteğimizi dile getirelim ama adım gibi biliyorum kuzu gibi olur susarız adayların karşısında. isim vermek istemiyorum ama başka illerin takımlarının neler yaptığını nasıl kulisler oluşturduğunu neleri aldığını görüyoruz.
sadece 35 bin kişlik stat değil tam anlamıyla spor kompleksi istiyoruz diyebilmeliyiz. voleybol, basketbol, hontbol,atletizm, güreş, halter, boks, yüzme biz stadla beraber spor kompleksi istiyoruz.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
kazandı, milliler, sivas