Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 13.09.2015, 20:11   #31
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

İç sahada oynayacağımız bütün maçlarda bu defansif kurgu ve ön libero (Kone) varken mutlaka Adem'in kullanılmaması lazım. Onun yerine mutlaka ve mutlaka iyi Yekta (iyi olacak) yada Mehdi düşünülmelidir. Mehdinin Aatıfla uyumunu dikkate alırsak ben en şanslı Mehdi olarak görüyorum. Cicinho- burhanın bu maçta eksiği hissedilmesine rağmen fazla ezici bir atak performansı göremedik rakipden. Diğer rakipler bu kadar zayıf olmayabilir. Ben bu dani ve Barallesden umutlu değilim inşallah beni utandırırlar. Ziyanın ise artık performansını sorgulamaya başladım. Allah İbocuma zeval vermesin müthiş oyununa devam ediyor. Ne sırıtıyor ne sırıttırıyor...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2015, 20:16   #32
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İç sahada oynayacağımız bütün maçlarda bu defansif kurgu ve ön libero (Kone) varken mutlaka Adem'in kullanılmaması lazım. Onun yerine mutlaka ve mutlaka iyi Yekta (iyi olacak) yada Mehdi düşünülmelidir. Mehdinin Aatıfla uyumunu dikkate alırsak ben en şanslı Mehdi olarak görüyorum. Cicinho- burhanın bu maçta eksiği hissedilmesine rağmen fazla ezici bir atak performansı göremedik rakipden. Diğer rakipler bu kadar zayıf olmayabilir. Ben bu dani ve Barallesden umutlu değilim inşallah beni utandırırlar. Ziyanın ise artık performansını sorgulamaya başladım. Allah İbocuma zeval vermesin müthiş oyununa devam ediyor. Ne sırıtıyor ne sırıttırıyor...
Abi Dani Abalo'yu hic mi begenmedim , yada begenmedigin yönlerini bir acikla merak ettim , Baralles bence beslenmesi gerekiyor Cicinho ile birlikte daha iyi isler yapacaktir, Ayrica Kone Cicinho'nun girmesiyle beraber daha iyi oynadi...

Cicinho yoksa sagbek'de Cagatay oynamali. John Boye kötü oynamadi ama ortalarda yapamadi.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2015, 20:48   #33
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mücadele gücü yüksek bir maç izledik...Sivasspor maça 6 yabancıylan başladı...Bu kadro kimsenin beklemediği bir kadroydu..Cicinho,Batuhan ,Burhan gibi oyuncuların ilk 11 de olmaması bizlerden çok rakibi şaşırttı...Kupa maçında izlediğim Barelles mücadele gücüyle ilerde daha iyi olacağının sinyallerini verdi...Takımla hiç haz. maçı oynamamış,hazırlık kampına katılmamış Kone nin orta sahayı toparlaması beni çok memnun etti..Kone takıma alıştıkça,maç eksiğini giderdikçe bence daha iyi olacak..Kendisi tek pasa dayalı gözsterişssiz bir oyun oynadı...Kondisyonu çok iyi olmasa da tecrübesi ile bu maçın iyi oyuncularındandı...Bu maçta da görüldü ki Sivassporun Adem in yerine ondan daha iyi bir oyuncuya ihtiyacı var...Adem bence sivasporda devrini tamamladı..Boye geçen maçın aksine bu maçta daha iyi oynadı...Cicinho bu maçta Boye yi daha çok rakibin süratli oyuncularına karşı defansif olarak oynattı...Boye kademelere de girerek ilk yarı rakibin hızlı oyuncularına hiç fırsat vermedi..Cicinho daha ofansif bir oyuncu;ama yaşından dolayı defansif özellikleri aksayan; zaman zaman da hızlı oyuncuları kaçıran ve penaltı yapan da bir oyuncu...Sergen bundan dolayı John Boye ile başladı..İç sahada daha çok Cicinho yu ile başlar diye düşünüyorum...Ziya sakatlıktan yeni çıkmasına rağmen golünü de atarak elinden geleni yaptı...Baralles takım kaptanı siyahi oyuncu ile maç boyunca iyi mücadele etti...Hakemin siyahi oyuncunun kasti faullerine göz yumması en büyük hatasıydı..Kaleci bu maçta da fena oynamadı;2-3 tane net pozisyonu çıkardı...Golde hatası yoktu..Batuhan oyuna son 15 dakikada girdi uzatmalarla birlikte 19 dak. oynadı oynamasına da oyunda varlığı ile yokluğu hiç belli olmadı...Umarsamaz futbolu beni sinir etti...Batuhan bilmeli ki forma artık aslanın karnında değil,midesinde;koşmazsa,mücad ele etmezse kadroya hep yedek başlayacak;sadece son 20 dak. ve kupa maçlarında oynayacak...Batuhan bence Rize nin santraforu Kuweike yi iyi izlesin;adam 90. dak. da bile koşup pres yapıyordu...Sivasspor bence takım oturdukça,yeni gelenler forma girdikçe daha iyi olacak...Sergen artık yedek kulübesine daha rahat bakacak;çünkü kulübede bekleyen çok klas isimler olacak...Puan puandır umarım iç sahada kaybedilen puanları telafi ederiz..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2015, 21:10   #34
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi Dani Abalo'yu hic mi begenmedim , yada begenmedigin yönlerini bir acikla merak ettim , Baralles bence beslenmesi gerekiyor Cicinho ile birlikte daha iyi isler yapacaktir, Ayrica Kone Cicinho'nun girmesiyle beraber daha iyi oynadi...

Cicinho yoksa sagbek'de Cagatay oynamali. John Boye kötü oynamadi ama ortalarda yapamadi.
Beslenemeyen oyuncu dedin işte... Bir beslensin ona göre yorum yaparım..

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2015, 21:53   #35
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

7.Haftada gelende gidende belli olur. Lakin şu an tek sıkıntı gol yedikten sonra ve gol attıktan sonra soğukkanlılığını koruyamayan sivasspor. professiyonelliğe yeni imza atmış futbolcu gibiler.

Maça gelince tek hata boye'yi alan hoca yiğiti defansa çekmeliydi. Yiğit incedemiri almalıydı bu da zaten tek alternatifi idi. Bir anlık boşluktan yararlanılıp gol attılar.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2015, 22:00   #36
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Takim tas gibi, onumuzdeki hafta en az on bin kisi tribunde olmadan taraftarin elestirmeye hakki yok!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2015, 22:04   #37
MeD_Turc
Acemi Yiğido

MeD_Turc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MeD_Turc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bir Bulent uygun bulamadıkya la .......
MeD_Turc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2015, 22:23   #38
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 444 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BARELLES HER AN KACA BILIR SIVAS DAN BI KAC TOPCU İSTEMIYOR 11 DE OLMASINI
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2015, 22:23   #39
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Takim iyi, kone gunun surprizi oldu. Hem fizik gucu yuksek hem teknigi ve oyunu okumasi iyi. Barrales mucadeleci, dani fena degil, John boye tatli sert.

Eskiler de biraz iyi olsaydi iki tane atar, bu maci alirdik.

Bir soz de batuhan'a, on bes dakika oyunda kaldin, yapabileceginin hepsi bu mu dostum? Senden cok daha fazlasini bekliyoruz ama sen bizi yaniltiyorsun.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2015, 22:34   #40
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergenin cicinho yu oyuna almasıyla golü yedik.. Çok gereksiz bir hamleydi bu adam işi bilmiyor.
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı