Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

KOMUTANDAN DESTEK
Alt 24.01.2008, 09:58   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart KOMUTANDAN DESTEK

Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ali Doğan İnce, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdüren lider Sivasspora moral ziyaretinde bulundu.

Garnizon Komutanı ve 5. Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Doğan İnce, futbolculara moral vermek amacıyla tesislere geldi. Sivasspor yönetim kurulu üyesi Faruk Tasseten ve kulüp müdürü Cafer Kaplan ile antrenman sahasına geçen Tuğgeneral İnce, futbolculara, bir gazetenin arkasındaki Süper Ligin Kralı Sivasspor yazılı posteri gösterdi.

Futbolculara hitap eden Tuğgeneral İnce, Şuradaki kral kelimesini aşağıya düşürmeye hiç kimsenin hakkı yoktur. Bakın bugünkü gazetede buldum ve getirdim. Bu lafın hep böyle devam etmesini istiyorum. Başka söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum dedi.

Sivassporun ligin en başarılı takımı olduğunu belirten Tuğgeneral İnce, Diğer kulüpler ne kadar büyüğüz derse desinler, sonuçta sahada 11 kişi oynuyor, 11 kişi bu işte söz sahibi. Eğer ki kendileri sizden iyi olsalardı, bugün birinci sırada onlar olurdu. Başka söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Sizden iyi olmaları mümkün değil diye konuştu.

Sivassporun, Fenerbahçe ile sahasında oynayacak olmasının bir avantaj olduğunu ifade eden Tuğgeneral İnce, Bırakın Fenerbahçeyi, biz Mayıs ayında burada Galatasarayı yeneceğiz, Sivasta kutlamaları yapacağız.

Gençlerbirliği maçına öylesine gideceğiz. Ve ikinci kutlamayı da Ankarada yapacağız. Belki devletimizin büyükleri de toplanır dedi.

Sivasspora elinden gelen desteği vereceğini ifade eden Tuğgeneral İnce, Hatta içimdeki şu duyguyu da söylüyorum; Takım 10 kişiyse, ben 45 yaşındayım, 11inci kişi olarak hazırım.

Yani aranızda top oynamaktan tutun, aradaki her kademede her boşluğu doldurmak için hazırım. Ben bu işe sizden fazla inandım ve bu iş olacak diye konuştu.

Futbolculardan kendilerine güvenmelerini isteyen Tuğgeneral İnce, şunları söyledi: Bakın Beşiktaş maçında 1-0 mağluptunuz, ama ikinci yarıda durum tersine döndü. Eğer ki kazara Fenerbahçe gol atarsa bile, siz bu maçı alacaksınız. Siz bu maçı alacaksınız, kaybetmeyi hiç mi hiç aklımıza getirmedik.

Gazetelerde bazıları bir şeyler konuşabilir, efendim hepsi boş. Pazar günü dışarıda olduğum için belki maçı izleme şansım olamayacak, kendimi zorlayacağım, ama gönlüm hep sizle beraber. Takımı tebrik etmeye geleceğim. Ben duygularımı dile getirdim, ben size bu kadar çok güveniyorum. Başta antrenörünüz olmak üzere size bu kadar çok güveniyorum ve bu iş olacak. Basında bu hafta bazı şeyler yazanlar, Pazar günü saat muhtemelen 16.00da bitecek maç, O zaman ne yazacaklar onu merak ediyorum. Belki de diyecekler ki kalemimizin mürekkebi bitti. Ama siz bu işi en güzel şekilde yapacaksınız.

Futbolcularla tek tek tokalaşan Tuğgeneral İnce, oyunculardan alkış aldı. Kaleci Akının Türkiyenin en iyi kalecisi olduğunu belirten Tuğgeneral İnce, Bulgar golcü Cvetkovun da gol kralı olacağına inandığını söyledi. Teknik heyet ve futbolcularla hatıra fotoğrafı çektiren Tuğgeneral İnce, daha sonra teknik direktör Bülent Uygun tarafından tesislerden asker selamıyla uğurlandı.

MEMLEKET Sivas

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
--->: KOMUTANDAN DESTEK
Alt 24.01.2008, 10:02   #2
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: KOMUTANDAN DESTEK

En büyük asker bizim asker!!!
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı KIZILCAN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2008, 10:05   #3
boun_58
Yiğido

boun_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 boun_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKboun_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKboun_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

maşallah çok coşkulu destek vermiş birazda parasal destekten bahsetseymiş
Alt 24.01.2008, 10:13   #4
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

Evet Askeri Siyasi Kamu Kendi Kitlemiz (Halk)Medya Bunlar arkamızda olması elbette artıdır..Diyarbakırspor u 1.Süper Lige Taşıyan İnsanLardan birisi O zamanki Diyarbakır Kolordu Komutanı şu anki Genelkurmay Başkanımız Sn.Büyükanıttır..Ve geçen Tv de izlediğim kadarıyla Diyarbakır a gittiğinde o üzücü olayı incelemek için Diyarbakırspor maçınıda izledi bu bir motivedir gerek halk gerek futbolcular..Ve size gereken yardımı yapacağım mesajı ifade etmektedir..
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı HaSiVasLıM58'a Teşekkür Ediyor...
KOMUTANDAN DESTEK
Alt 24.01.2008, 10:14   #5
Rallim58
Gast

Standart KOMUTANDAN DESTEK

Garnizon Komutanı ve 5. Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Doğan İnce'nin takımımızı tesislerde ziyareti, moral olarak destek amacını taşır. Bu tür ziyaretler futbolcu psikolojisini de olumlu yönde etkiler. Sayın Valimiz başta olmak üzere, ilimiz bürokratlarının heyet olarak tesislerde futbolcularımızı bu önemli müsabaka öncesi ziyaretlerini bekliyor ve diliyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2008, 10:28   #6
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

Asker de arkamızdaymış.daha sırtımız yere gelmez vallah
Alt 24.01.2008, 10:29   #7
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Güzel bir ziyaret olmuş. Valimizin, belediye başkanımızın destklerinden sonra garnizon komutanımızında Sivassporun yanında olması çok sevindirici. Tek yürek olma zamanı geldide geçiyor bile.
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Agcalli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2008, 10:33   #8
PRoFeSSioNaL
Usta Yiğido

PRoFeSSioNaL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 192 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 914 PRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer Anblick

HeRkez ßizim YanımızDa )))))))
Alt 24.01.2008, 12:00   #9
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 931 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

ewt herkes bizim yanımızda herkes bizim şampiyon olmamızı istiyor tabi istanbul kulüpleri hariç.
Alt 24.01.2008, 12:13   #10
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1117 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

destekleriniz için teşekkürler...

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigidomustafa58'a Teşekkür Ediyor...