Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Carlos'tan gözdağı
Alt 07.02.2014, 10:20   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Carlos'tan gözdağı

Fenerbahçe ile hafta sonu oynayacağımız karşılaşmanın ilk maç gibi olmayacağını belriten Roberto Carlos, “Sivasspor şu anda Türkiye’de gerçek futbolu oynayan tek takımdır. Ligi ikinci veya en kötü üçüncü bitiririz” diye konuştu.

Roberto Carlos’un açıklamaları;

“Fenerbahçe ile sezonun başında karşılaşmıştık. 5 gol yiyerek sahadan ayrıldık. Ama bu haftaki maç öyle olmaz. Şimdi çok daha güçlü ve iyi bir Sivas takımı var. Fenerbahçe çok iyi bir ekip ve ellerinde çok iyi futbolcular bulunuyor. Şampiyonluğun en kuvvetli adayı. Son dakikalarda attıkları gollerle birçok maçı kazandılar. Bu biraz da şansın onların yanında olması ile ilgiliydi" dedi.

Ligi ilk üçte bitiririz

Umarım ligi ikinci veya en kötü üçüncü sırada bitiririz. Benim beklentim böyle. Bu seneki lige ve bizim de oynadığımız oyuna baktığımız zaman ilk üçte bitirecek bir gücümüz var. Benim beklentim sıralama Fenerbahçe, Sivas, Galatasaray şeklinde olur. Ya da Fenerbahçe, Galatasaray, Sivas.
Bazı başarılar bekliyordum ama şu an olduğu kadar değil. Geçen sene takımda başka bir sistem ve hoca vardı. Ben başka bir sistem getirdim. Futbolcuların bu mantığa kavuşması Roberto Carlos mantığına ulaşması beklediğimden daha hızlı oldu diyebilirim" şeklinde konuştu.

Taraftarlar stada gol için geliyorlar

Carlos, "Hep aynı şekilde devam edeceğiz. Oynayacağız ve hep kazanmak için sahada olacağız. Taraftarlar sahaya taktik teknik görmek için gitmezler. Taraftarlar sahaya gol görmek için gider. Bir puan için oynayan ya da kapanan Sivasspor’u görmeyeceksiniz. Sıralamadaki yerim daha aşağıda olsa da yine aynı felsefe ile çıkarım maçlara. Kadromuzda çok iyi oyuncular var. Çok iyi bir teknik ekibimiz var. Bu ortamı Roberto Carlos getirmedi. Oyuncularımız çok iyi. Şu anda hayatlarında hiç yapmadıklarını yapmaya çalışıyorlar. Var olduklarının daha fazlasını istiyorlar. Futbolcular iyi motive oldukları zaman hayatlarında hiç yapmadıklarını yapabilirler. Bu sene motivasyonumuz farklı. Oyun anlayışımız, futbol kültürümüz farklı. Açık konuşmak gerekirse kendi takımım olduğu için söylemiyorum ama Sivasspor şu anda Türkiye’de gerçek futbolu oynayan tek takım. İstenen ve göze hoş gelen futbol oynayan tek takım şu anda Sivasspor. Biz bir şeyleri değiştirdik. Şişirme, doldurma toplar yok. Daha organize oynayan bir takım var” dedi.

Her zaman liderim

Brezilyalı hoca, futbolculuk yaşamı ile antrenörlük arasında fazla bir farkın olmadığına dikkat çekerek, “Ben 25 yıldır futbolun içindeyim. Hayatımda değişen tek şey futbolculuktan hocalığa geçmekti. Soyunma odasının içinde ben her zaman bir liderdim. O konuda değişen hiçbir şey olmadı” dedi.

Ne yazıkki, Hayalleri yok

Roberto Carlos kendisini eleştirenlere, sezon başında yapılan “üç hafta sonra gönderilir” yorumlarına ise şu karşılığı verdi; “Bu durumlara şaşırmıyorum. Hayatlarında çok fazla başarı gösterememiş insanların başkalarının başarıları üzerine kötü yorumlar yapmalarına alışığız. Bu eleştirilerin benim için çok fazla bir etkisi olmadı. O insanlar daha çok oldukları yerde sayan ve büyük hayalleri olmayan insanlar ne yazık ki. Alışığız bunlara, bir sıkıntı yaşamam.”

Real Sivas'a niye gelmesin?

“Benim burada olmam biraz olsun Sivas’ın dünya çapında tanınmasına katkı sağlıyor. Sivasspor’un dünyanın önde gelen takımlarına karşı dostluk maçı yapma imkanı da olabilir. İlişkilerimi kullanarak bunu yapabilirim. Niye olmasın? Gelecek sene Şampiyonlar Ligi’nde belki Real Madrid’e karşı oynayabiliriz” dedi.

Sivasspor.Com

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Carlos'tan gözdağı
Alt 07.02.2014, 10:28   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Carlos'tan gözdağı

Sivasspor şu anda Türkiye’de gerçek futbolu oynayan tek takımdı !..

Şu an için öyle değil .. Son 3 maçta takımdan eser kalmadı..

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2014, 10:48   #3
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

duyda inanma bu oyun ve oyuncular ilemi 3 cü olacagız sonra oldoni diye süper bir forvet transferi yapılmış artık bize düşen görev bu haftaki fener maçına gidip takıma destek verip oldonin fener kalesine atacağı kendisi gibi super gol ve golleri izleriz takımın kalitesini düşürdünüz bari dalga gecer gibi böyle açıklamalar yapmasanız olmazmı.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2014, 11:25   #4
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

Takımımız son maçlarda düşüşe geçti.Keşke devre arasında adam akıllı 2-3 transfer yapabilseydik.Kupadan da elendikten sonra lige asılmak zorundayız.İnşallah en kötü ilk 5'e gireriz.
Alt 07.02.2014, 11:39   #5
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BEN normal şartlarda ligi en kötü ilk 5 içinde bitirebileceğimize inanıyordum halada öyle ilk 5 dışında kalacağımızı düşünmüyorum,r.carlosun dediği 2.lik 3.lük de uzakdeğil, fakat bunun gerçekleşmesi için çok kaliteli bitirici bir forvet ve ortasahanın yükünü kaldıracak ,dikine oynayacak ,hem defansa ve ofansa yardım edecek forvetlere servis yapacak kaliteli ortasaha oyuncusu alınmalıydı,rakiplerimiz bjk ve özellikle gs çok iyi transferler yaptı,biz elimizdeki iyi oyuncuları gönderip yerlerine 3.ligden adam aldık üstelik ligin ilk yarısında yendiğimiz tüm takımlar kadrolarını çok güçlendirdiler biz maalesef takattan düştük bu nedenle ilk 2 ve 3. sıraya çıkmamız zor gibi ,yinede takıma güveniyorum, utakanın dönmesi ,cihanın formda olması ,kupadan elenmemiz, sadece lige odaklanmamız, bizim için ivme kazandıracak noktalar,sezon başında forvet konusunda şanslı olabilseydik hem ligin en üstünde olurduk,hemde kupada şansımız devam edecekti olmadı
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2014, 11:42   #6
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

çok merak ediyorum transfer konusunda yonetimin aklındakiler nedir basın acıklaması yapmıyorlar yapsalarda uyduruk uyduruk cevap verip net olmuyorlar m erdogan istifası son uc mac birden bire dususe gecmek ses getirecek trasfer yapılmaması bunlar ınsanın kafasını bı haylı karıstırıyor bir sıkıntı var yonetimle ilgili yoksa sımdıye kadar coktan herkezi menmun edecek işler yapılmısdı artı baskanı stadda goremez oldum yada yayın yapan kurulus gostermıyor yada bana oyle gelıyor
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2014, 12:02   #7
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

şaşkına çevirecez, çok şaşıracaklar..
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2014, 12:23   #8
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben hic 3 Mac üst üste Kaybetmedim.
R.Carlos

Akhisar + Konya + Bursa = 2

Feneri yendikmi tamam.
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Dua'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2014, 12:31   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şunu hatırlatmak istedim,r.carlos 3 maç üst üste kaybetmedim dedi ,kupa maçlarını bu istatistiğe katmayalım,bursa maçında sahada sivasspor yoktu rakip as kadroyla sahaDAYdı ,lig maçlarındada kayseriyi yendik,konyaya yenildik ,2 maç daha kaybedersek ancak üst üste 3 kez yenilmiş sayılırız,kupa maçlarının hem havası hem kadrosu farklı olduğu için o maçları katmamak gerekir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2014, 13:18   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Ben son zamanlardaki takımın düşüşünü yoğun maç trafiğine bağlıyorum,takım yorgun düştü bu yorgunlukla beraber performans da düştü,kupayı bıraktık ve liğe döndük,şimdi eski istekli,arzulu ve çok koşan Sivasspor'a kavuşacağımızı tahmin ediyorum ALLAH yar ve yardımcıları olsun
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
carlostan, gözdağı