Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Sivaslı bu duyguyu hep yaşıyor
Alt 16.01.2009, 09:06   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivaslı bu duyguyu hep yaşıyor

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Sivaslı bu duyguyu hep yaşıyor

Aslında, şimdi yazacaklarımı daha önce yazacaktım ama gündemin yoğunluğu nedeniyle bugüne kaldı.
Bilindiği gibi geçen hafta Tokat’ta Tokatspor-Fenerbahçe maçı oynandı. Sağolsun Tokatspor yönetimi bu maça bizide davet etti.
Maç sabahı Tokat’a gittiğimizde herkeste bir heyecan,bir heycan vardıki sormayın gitsin.
Kolay değil, Tokatspor tarihinde ilk defa 4 büyütülmüş takımdan birisiyle oynuyor. Maç biletlerinin aşırı yüksek olması ( 100-200 TL) nedeniyle 6 bin kişilik stadda beklenen doluluk yoktu ama insanların ve yönetimin heyecanı gerçekten görülmeye değerdi.
Stada yakın bir yerde başında Sivasspor şapkası olan birisi dikkatimi çekti ve yanına yaklaşıp ”Sivas’ın neresindensin?” diye sordum. Bana Sivaslı olmadığını,başındaki şapkayıda bu sezon Sivas’ta oynanan Fenerbahçe maçında aldığını söyledi. Sonrada başladı anlatmaya.
”Ben Tokatlıyım,ama ikinci takımım Sivasspor. Sivas’daki kritik maçlara mutlaka gidip destek veriyorum...” Aslında bu Tokatlı arkadaşın söyledikleri, Sivaslı olupta (!) rakipleri destekleyen,daha doğrusu 3 büyütülmüş takımın borazanlığını yapanlarada iyi bir cevapdır.
Stadın içine girip maaç saatini beklerken,Tokatlı bir grup gazeteci arkadaşla konuşuyoruz.
İçlerin birisi ”Ya Abdullah bey, biz böyle bir heyecanı ve mutluluğu ilk defa yaşıyoruz,belki bundan sonra dahada yaşayamayız,ancak siz bir sezonda bu duyguyu en az 7-8 defa yaşıyorsunuz” diyerek Sivas’a olan hayranlığını diyle getirdi.
Tokat için, akşam ulusal kanalların birisinde ”Tokatspor” denmesi olağanüstü bir durum,ama Sivasspor için sıradan bir olay.
Ben bunları şunun için yazıyorum. Sivasspor’un kıymetini ve farkını daha iyi anlamak için Sivas dışına gitmek,yada Sivaslı olmayan birisinden Sivasspor’u dinlemek lazım.
Hazır Tokat’tan laf açılmışken,gerçekten çok büyük incelik yapıp, eski futbolcuları, Hikmet Kasap, hocaları Lütfü Baykuş ve biz gazetecileri davet eden başta Kulüp Genel Sekreteri Halis Sağlam olmak üzere, bütün Tokatspor yönetimine teşekkür ediyorum.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Sivaslı bu duyguyu hep yaşıyor
Alt 16.01.2009, 17:15   #2
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivaslı bu duyguyu hep yaşıyor

guzel bir yazı olmus abdullah abi..benmde en cok sevdıgım takımlardandır tokatspor inşallah onlarda bırgun super lıge cıkar da beraber oynarız...o mutlugu heycanı onlarda yasar inşallah..
Alt 16.01.2009, 17:30   #3
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Bu sözlerin üzerine yorum yapmaya gerek yok sanırım,sahip olduğumuz güzelliklerin farkına vardığımızda çok geç olmaz inşallah.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivaslı bu duyguyu hep yaşıyor
Alt 16.01.2009, 17:33   #4
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 943 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

ben abdullah abinin yazılarına hayran kalıyorum resmen bizim düşüncelerimi kaleme alıyor teşekkürler abdullah abi...
Alt 16.01.2009, 20:53   #5
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1230 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

”Ben Tokatlıyım,ama ikinci takımım Sivasspor. Sivas’daki kritik maçlara mutlaka gidip destek veriyorum...” Aslında bu Tokatlı arkadaşın söyledikleri, Sivaslı olupta (!) rakipleri destekleyen,daha doğrusu 3 büyütülmüş takımın borazanlığını yapanlarada iyi bir cevapdır.

Tokat'lı kardeşimiz ne kadar güzel söylemiş helal olsun...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
duyguyu, hep, sivaslı, yaşıyor