Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Alt 05.09.2011, 18:09   #51
essahtan yiğido
Yeni Yiğido

8 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 essahtan yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçta göze çarpanlar : ? zaman zaman gerginlik olsada mac hazirlik maci kivaminda gecti.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?lig icin ölcü degil

Maçın en iyisi kimdi : ?en iyisi ilk 2 göldü

Maçın en kötüsü kimdi : ? yok

Maçta göze çarpanlar : ? kivanc tam bir bank asya oyuncusu

Hakem hakkında ki görüşleriniz neler : ? yok

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ?
yani gardaş sen kıvanç gibi oyuncuya bank asya futbolcusu diyorsan ben senin futbolun f sinden anlamadıgını anlıyorum...sivassporun en büyük en önemli ve takıma faydalı olacak en yerinde transferi kıvanç..takımın ve süper ligin en çok göze çarpan isimlerinden olacak kıvanç....futboldan anlamıyorsun bari yorum yapmada milleti yanlış yönlendirme.hazırlık maçlarında toplam 5-6 maçını izledim sivasın...o yüzden kıvanç için söylediklerin kesinlikle kabul edilemez..sen acaba hangi maçtaydın ki !!!

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
az önce geldim stattan...oldukça gergin bir maç oldu...tribün bazında gerginlik bizdeydi sahada ise kayserili oyuncular oldukça agresif ve kasıtlı işler yaptılar...

maça gelince bu kaleci atiila ne kadar kıt ve anlayışssız ve degaj yapma meraklısı ya! adam geriden eliyle oyun kurmaktan aciz! bugünkü maçta santraforsuz oynadık rıza hoca geçenki maçtaki penaltı olayından sonra sanırım eneramonun kulaklarını çekmiş kadroya bile almamış...grosickinin formu ve isteksizliği beni çok endişelendiriyor...bugünkü maçta sevindiğim en güzel iki durumdan biri mehmet ali atamın girip gayet güzel bir performans sergilemesi ve gol atması diğeri de yeni transfer milan cerny...gerçekten 45 dakikadaki performansıyla ve çabukluğuyla bende olumlu bir izlenim bıraktı..bu takımda mutlaka ilk 11 oynamalı...ortasahada kadirin eksikliği bariz ortada...defansa fatynin montajı olmazsa olmaz...ve hepimizin bildiği üzere bize bir SANTRAFOR lazım...kayseriye gelince valla beni şaşırttı.. zira ben geçen seneye göre daha oturaklı ve diri bir takım olurlar diyordum ama geçen seneden pek farkalrını göremedim....belki de onlarda da eksik çoktu...ayrıca son olarak şunu söyleyeyim zorlama dostluk kardeşlik olsun biz elimizi uzatalım laflarıyla kayseriden dost falan olmaz, niye hep biiz kendimizi adım atmak zorunda görüyoruz onlardan şöyle dişe tırnağa dokunur ne gibi bir girişim gördük ki? göreniniz varsa yazsın...
bak gördün mü..adam anlıyor toptan futboldan babalar gibi yazmış yorumunu..bazıları gibi sallayıp üfürmemiş..
eyvallah gardaş

Alıntı:
ZiDaNe58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
en iyilerimiz mendoça ve kıvançtı her ikiside arı gibi çalıştı ancak futbol olarak geçen sezonunda gerisindeyiz
maçı gözüyle izleyip de essahtan futboldan anlayan adamın yorumu bu işte...
eyvallah gardaş
essahtan yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda essahtan yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Cumhuriyet Kupası Sivasspor'un
Alt 06.09.2011, 13:24   #52
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Cumhuriyet Kupası Sivasspor'un

Maci izliyemedin golleri gördüm sadece ama Morten'inde gelmesiyle Sivasspor ilk 6 yi zornlayacagina inaniyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.09.2011, 13:54   #53
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

forvetsiz 3 attık forvetle kaç atarız allah bilir
Alt 06.09.2011, 14:33   #54
YİGİDOKENTLİ
Tecrübeli Yiğido

193 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 YİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDI

Esseklere özgürlük anti kayserispor bunlar dost felan olmaz lig maci haric hic bir macta oynamican bunlarla mac insallah bu sene küme düser essekspor kayserispor
YİGİDOKENTLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.09.2011, 15:38   #55
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOLCE58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
israil ve yunani yenmis gibi sevindim ARTI ermenistan YARASI OLAN KOCUNUR
Ya kardeşim bu nasıl bir düşünce ya. Allah ıslah etsin.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
cumhuriyet, kaldı, ksss, kupa, kupası, maçında, olay, sivas’ta, sivassporun, yİne