Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Ks-Ss maçında YİNE olay YİNE olay
Alt 04.09.2011, 20:58   #21
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Ks-Ss maçında YİNE olay YİNE olay

4 Eylül 2011 Pazar günü Kayserispor'u 3-2 yenerek CUMHURİYET KUPASI'nı kazandık.Çok güzel bir durum bu.Bravo futbolcu kardeşlerimize.

Ancak Kayserispor'lular yine blöf yaptı ve bizler az kalsın yutacaktık.Maytaplar patlattılar,golden sonra tepkiler,küfürler... HEPSİ Sivasspor taraftarını tahrik etmek için planlanmış olaylar.Anonslar yapıldı Allah'tan sakin olmaya çağıran kulübümüz dinlendi.Saha içinde ve tribünlerde gergin bir ortam vardı.Seyircileri kenera bırakıyorum.Taraftarlar arasındaydı bu gerginlik.Kesinlikle Kayserispor taraftarlarının maç öncesi dostluk çağrılarına dikkatli bakınız.Site üyelerini ve bazı taraftarları anlamıyorum.Bunlar zaten bu derbi havasını yaşamamış insanlar.Yüzde 80 diyeyim.Bari maça gidenlere inanın yav.Ben şahsen diyorum.Kulağınıza küpe yaparmısınız bilmem.SPOR konusunda git ona buna güven KAYSERİYE güvenme. O kadar...Çünkü bu işin bizler uzmanı olduk.Kıvılcım gözüktü.Çok kötü durumlar olabilir.Ayık olun birlik olun.Millet duygusal yaklaşıyor.Alttan alın biraz.Atalarımız için,Kayseri şehitlerimiz için.

Ayrıca her yoruma saygılı olalım.YORUMLARI ALALIM.
Varsa bir hatam ve belirtirseniz ÖZÜR dileyebilirim.İyi forumlar.
Alt 04.09.2011, 21:00   #22
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cumhuriyet Kupası Sivasspor'un

Diğer topic kitlendi bizde buraya salça olalım...

Ahh bir taraftarımız olsa...Birgün dostunu düşmanını bilen...

Biride gelmiş edepten bahsediyor.Biz edebi edepsizden öğrendik...

Şimdi yollar bitmez onlara...
Otobüs sus pus ilerler.
İçeri gelen tek ses otobüsün makas sesleri olur.
Birisi besteyi arkadan patlatır...
Kayseri seeen sen çok yaşa...Canım feda olsun sanaaa...

Birisi yanındakine şu futbolcuyu vuralım artık, yada futbolu bıraksın der.sesi kısıklar son demleriyle maçın şarampolden yuvarlanmış pozisyonlarını değerlendirirler.O yolu çekip gelenleri o yoldan geçenler bilir.

Bu muhabbetleri de deplasman tayfa anlar.Bence siz karınıza kızınıza uyarınızı verin.Taraftarların yorumlarını okumasınlar siteden.Tutsunlar sitedeki kalan teknik patronların yorumlarını okusunlar.

Hiçbirhalta yaramadan yorum yapan, orta açıp tribünden kafa vurmaya çalışan üyelerin mesajlarını okusunlar...

deplasmana gelen kayseri taraftarları bile bu sitede yazan sallayan adamlardan daha fazla sivassporu bilir...onlar bile sizden daha makbul...hiç değilse biz kendi zevkimizi karşılıklı yaşıyoruz.Ne dostluk gibi bir gayemiz var...Ne de birbirimizi öldürmek gibi bir düşüncemiz.

karışmayın girmeyin bizim aramıza...Sizene kardeşim deplasman tayfa ne yazar ne çizer...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Cumhuriyet Kupası Sivasspor'un
Alt 04.09.2011, 21:19   #23
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
az önce geldim stattan...oldukça gergin bir maç oldu...tribün bazında gerginlik bizdeydi sahada ise kayserili oyuncular oldukça agresif ve kasıtlı işler yaptılar...

maça gelince bu kaleci atiila ne kadar kıt ve anlayışssız ve degaj yapma meraklısı ya! adam geriden eliyle oyun kurmaktan aciz! bugünkü maçta santraforsuz oynadık rıza hoca geçenki maçtaki penaltı olayından sonra sanırım eneramonun kulaklarını çekmiş kadroya bile almamış...grosickinin formu ve isteksizliği beni çok endişelendiriyor...bugünkü maçta sevindiğim en güzel iki durumdan biri mehmet ali atamın girip gayet güzel bir performans sergilemesi ve gol atması diğeri de yeni transfer milan cerny...gerçekten 45 dakikadaki performansıyla ve çabukluğuyla bende olumlu bir izlenim bıraktı..bu takımda mutlaka ilk 11 oynamalı...ortasahada kadirin eksikliği bariz ortada...defansa fatynin montajı olmazsa olmaz...ve hepimizin bildiği üzere bize bir SANTRAFOR lazım...kayseriye gelince valla beni şaşırttı.. zira ben geçen seneye göre daha oturaklı ve diri bir takım olurlar diyordum ama geçen seneden pek farkalrını göremedim....belki de onlarda da eksik çoktu...ayrıca son olarak şunu söyleyeyim zorlama dostluk kardeşlik olsun biz elimizi uzatalım laflarıyla kayseriden dost falan olmaz, niye hep biiz kendimizi adım atmak zorunda görüyoruz onlardan şöyle dişe tırnağa dokunur ne gibi bir girişim gördük ki? göreniniz varsa yazsın...
Bazılarına örnek olsun diye alıntı yaptım.EYVALLAH.
Alt 04.09.2011, 21:27   #24
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

En azından sezon öncesi İNŞALLAH moral olur ve SİVASSPORumuz kendine gelir.
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.09.2011, 21:28   #25
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 919 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ben de bir düzeltme yapıyım. Mehmet Ali Atam değil , Muhammed Ali Atam
Alt 04.09.2011, 21:38   #26
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

ilk önce 90dakika hiç susmadan takımı destekleyen kayseri taraftarlarının tahriklerini tezahuratlarla veren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum maça gelince rakip alanda çok pas hatası yapan topu aralara sokup adam kaçırıramayan bir takım görüntüsü verdi kanatları çok iyi kullanan bir takım olmuşuz bu takıma iyi bir tantem soliç santrafor gerekli o zaman ilk sekiz değil beşe oynarız
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.09.2011, 21:47   #27
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

kayseriyi yenisin insan çok moralleniyor.muhammed ali çok iyi bi oyuncu uğurun yerine orda oynasın cernyde olumlu bi oyuncu forvet lazım takıma
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.09.2011, 21:50   #28
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Maçta göze çarpanlar :
Grosicki'nin sahada dolaşması,Mendoncanın rezalet futbolu..
Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler :
Oyun olarak iyi değildik.Kendimizi geliştirmemiz lazım..
Maçın en iyisi kimdi :
Yiğido Gençlik ve Yeniçeriler taraftar gurupları..İki grubuda tebrik ediyorum.Bugünki gibi birbirleriyle paslaşarak destek olursa süper olur.
Maçın en kötüsü kimdi :
Sandro Mendonca
Maçta göze çarpanlar :
Kıvanç ve Mehmet Nasın Grosickinin önüne atamadığı paslar..Eğer bir 10 numaramız olsa ikisininde gol olma ihtimali çok yüksekti.
Hakem hakkında ki görüşleriniz neler :
İyi değildi.Bazen aslen Kayserilimi diye düşünmediğim olmadı değil..
Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :
Erman ve Mehmet Nası çıkarıp Muhammet Ali ve Kağan Timuçini alarak ne yapmaya çalıştı anlamadım.Rıza hocanın futbolcu seçiminde iyi olduğunu düşünüyorum fakat taktik ve teknik bilgisi yetersiz..

Son olarak Sivasspor evinde yenilmez demiştim.Yine söylüyorum Sivassporu evinde maç kaybetmez..
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.09.2011, 21:58   #29
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Maçn büyük bölümlernde futbol olarak kayseri bizden çok üstündü organize atağımız neredeyse hiç yoktu diyebilirim kendi sahamıza çekilip kontra ataklarla etkili olmaya çalıştık gollerin 2 sini duran toptan bitaneside karambolden bulduk evimizde zar zor puan alırız ama bu futbol ile deplasmanlarda geçen sezon olduğu gibi haftalarca hatta aylarca 3 puana hasret kalırız gibime geliyor umarım yanılırım.
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.09.2011, 22:01   #30
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

en iyilerimiz mendoça ve kıvançtı her ikiside arı gibi çalıştı ancak futbol olarak geçen sezonunda gerisindeyiz
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
cumhuriyet, kaldı, ksss, kupa, kupası, maçında, olay, sivas’ta, sivassporun, yİne