Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Beşiktaş Maçı 58. Dakika Şovu :)
Alt 22.02.2013, 19:22   #41
acizk
YASAKLI ÜYE

43 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 acizk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Beşiktaş Maçı 58. Dakika Şovu :)

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
güzel fikir, kendi adıma ben de elimden geleni yaparım kardeş..fakat girişte polis ve güvenliğin buna da bir laf etmesinden endişe duyuyorum..adamlar ne hikmetse sivas seyircisine kendi evinde adeta işkence yapıyor.kaç kere tartıştık, inşallah bu kez bir sorun olmaz...
aynen öyle trabzon maçında oltada hamsi hazırladım belki görmüşsünüzdür
VİP A da bi kağıt parçası hamsi ve kırmızı beyaz boyalı olta ve onuda kağıttan kat kat yaparak o hale getirdim.
bunu sokana kadar göbeğim çatladı.
yan tribünden kafamıza gözümüze gelmeyen kalmıyo adamlar nasıl sokuyo bizde kağıtları almıyorlar.
eminim sıkıntı çıkarırlar
acizk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı acizk'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: 58. Dakika Görsel Şovu
Alt 22.02.2013, 23:02   #42
lanbilal
Acemi Yiğido

29 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 lanbilal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 58. Dakika Görsel Şovu

Yildizsacan bulamayan getiremeyen en azindan telefonlarini cikararak destek vermeli. Goze hitap eden birsey yapmaliyiz.
lanbilal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda lanbilal'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2013, 01:43   #43
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

58. Dakika Şovu diyorum çünkü şimdiye kadar büyük bir organizasyon yapamadık. Ben istiyorum ki her taraftarımız bir parça kağıt kesip maça getirsin ve 58. dakikada savuralım. Sadece grupların organizasyonuyla yetmiyor. Ben bunu tüm stadyumda görmeyi çok istiyorum. Yapabilecek olanlar yorumlarında belirtirse mutlu olurum.
Site yöneticilerinde tek ricam bu konuda bana destek olmaları ve konuyu silmemeleri

Yöneticinin notu: Düşünce olumlu, başarılar dileriz...

Görsel güzelliği yansıtan herşeyi destekliyoruz tabiki sevgili kardeşim. Neden silelim konunuzu. Bu bir halay başıdır. Sen bunu başardın ne kadar güzel bir şey. Bu arada çoğu taraftarımızın haberi olmayacaktır bu uygulamadan. Onun için bu uygulamayı başlatan ve haberi olan tüm arkadaşlarımızın biraz mesai yapması gerekiyor. Burada haberdar olan arkadaşlarımızın sayısını 100 olarak kabul edersek her kişi 20 şer avuçluk kağıt kırpsa 2000 kişilik bir potansiyele sahip oluruz. Buda kameraların dikkatini çeker. Kağıtları attıkdan sonra eğer sorun çıkmazsa akabinde yıldız saçanlarımızı tutuştururuz. Yada cep telefonlarımızın ışıklarını açarız olur biter.

Hadi bakalım sabırsızlıkla sizlerin şovunu bekliyorum...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2013, 06:35   #44
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 842 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Görsel güzelliği yansıtan herşeyi destekliyoruz tabiki sevgili kardeşim. Neden silelim konunuzu. Bu bir halay başıdır. Sen bunu başardın ne kadar güzel bir şey. Bu arada çoğu taraftarımızın haberi olmayacaktır bu uygulamadan. Onun için bu uygulamayı başlatan ve haberi olan tüm arkadaşlarımızın biraz mesai yapması gerekiyor. Burada haberdar olan arkadaşlarımızın sayısını 100 olarak kabul edersek her kişi 20 şer avuçluk kağıt kırpsa 2000 kişilik bir potansiyele sahip oluruz. Buda kameraların dikkatini çeker. Kağıtları attıkdan sonra eğer sorun çıkmazsa akabinde yıldız saçanlarımızı tutuştururuz. Yada cep telefonlarımızın ışıklarını açarız olur biter.

Hadi bakalım sabırsızlıkla sizlerin şovunu bekliyorum...
Öncelikle desteğiniz için teşekkür ediyorum, sonrasına gelince konuyu elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım. 58. dakika şovumuz artık ses getirmeli diye düşünüyorum bunun için ne gerekiyorsa yapmalıyız.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2013, 10:18   #45
lanbilal
Acemi Yiğido

29 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 lanbilal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bugun mutlaka yapilacak degil mi 58.
lanbilal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda lanbilal'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2013, 11:10   #46
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yalnızca 58. dakikada değil Sivassporumuz sahaya ilk girerken ve attığımız gollerden sonra da balonlar ve kağıtların havaya atılması (sahaya birşey düşmediği sürece) bırakın sorun olmayı,görsel bir şölen olmaktadır bence de. Bugün VIP tribünde arkadaşlarla kendi payıma düşeni yapmaya çalışacağım. Laf yerine icraat yani.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2013, 11:29   #47
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

kardeş neden bu kadar öfkelisin anlamadım? yorum yapan arkadaşımız yanlış birşey söylemeden fikir beyan etmiş? neye bu kadar kızdın anlamadım doğrusu...
Kardeşim bura bizim sitemiz adamlar bizi mağlup ediyorlar diğer taraftarlar sitelerine bakıyorum takımı kötüde olsa galip getirtiryorlar ben buna kızıyorum bjk kimki bizi yenecek hadi yensin ama söylenmez tahminde olsa SEN takımının her zaman yanında duracan
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2013, 12:35   #48
sivasfutbol
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 842 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
gdodeğilyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yalnızca 58. dakikada değil Sivassporumuz sahaya ilk girerken ve attığımız gollerden sonra da balonlar ve kağıtların havaya atılması (sahaya birşey düşmediği sürece) bırakın sorun olmayı,görsel bir şölen olmaktadır bence de. Bugün VIP tribünde arkadaşlarla kendi payıma düşeni yapmaya çalışacağım. Laf yerine icraat yani.
VIP'de hiç görmedik öyle bir şey Sanırım bu maç gerçekten renkli tribünlerle karşılaşıcaz.
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2013, 12:37   #49
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
lanbilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bugun mutlaka yapilacak degil mi 58.
her hafta yapılıyordu zaten bu hafta biraz daha geniş çaplı olacak.
Alt 23.02.2013, 12:50   #50
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

58. 'de ,hele bir de galipsek ve iyi oynuyorsak,kırmızı beyaz kağıt, balonlar ve yıldızsaçanlara bir de 'samanyolu' tezahüratını eklersek mesela o biçim olur. 'Bir şarkısın sen,ömür boyu sürecek...' Yıldızsaçanlar bir sağa bir sola sallanacak. Bakalım bu mutluluğu bu akşam yaşayabilecek miyiz? Sivasspor tribünlerinden güzelliklerle görmeli ülkemiz.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
beşiktaş, dakika, dakikaorduspor, görsel, maçı, şovu