Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 03.04.2016, 20:54   #81
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 942 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oy Korcanım Korcanım...

Etzaz Ussainmiş peehh

İbrahim Akınmış tırışka...

Burhan eşermiş nanay..

Aatıfmış bencil salak...

Ver elini hep beraber kümeye...
Hocam bence enaz suçlu olanlar futbolcu grubu çünkü bu futbolcuların kapasitesi ve geçmişi belliyken neden bu futbolcular transfer ediliyor neden bunlar ile lige başlanıyor 3-5 i arayıp kaliteli futbolcuları transfer etmeyen şapka dan tavşan çıkarmaya çalışan ben bilirim ben anlarım diyen yönetim asıl suçlu yönetime neden çıt çıkmıyor
Alt 03.04.2016, 21:02   #82
kızılova
Tecrübeli Yiğido

kızılova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kızılova isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sivasspor düşecek diye üzülmeyelim. Bursa da düşmüş idi. Daha güçlü geldi lig lideri oldu her şeyin sonu değil Sağlık olsun Taraftarlarımızın canı sağ olsun.
kızılova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kızılova'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.04.2016, 21:10   #83
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
kızılova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor düşecek diye üzülmeyelim. Bursa da düşmüş idi. Daha güçlü geldi lig lideri oldu her şeyin sonu değil Sağlık olsun Taraftarlarımızın canı sağ olsun.
Çok güzel söylemişsiniz...varolun da...Bu ligin yarısına yakını Sivasspordan kötü takım bence ...Kimler varken neden Sivas düşsün...İşte bu dahada cansıkıyor
Alt 03.04.2016, 21:17   #84
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

tutanı da kötü atanıda kötü bir takıma sahibiz.dünyanın en iyi hocası gelse bu takımla maç kazanamaz.

mesut hocanın gelmesini istemiyordum.

lakin bu maçta en büyük hatası tek forvette ısrar etmesiydi.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kaplanlı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.04.2016, 21:20   #85
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
KAMER-ÜL ZEMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Delikanlı.Henüz Matematiksel olark her şey bitmiş değil . Beddua etmenize gerek yok. Altı üstü bir futbol oyunu.
İçerisinde küfür olan her şöyleme bizde karşıyız elbet...Bunu yapmayı geçiniz tasvip etmek ayrıca bir insanlık suçudur...Lakin ''Altı üstü bir futbol oyunu'' söylemi kişinin kendi takımınıza karşı nerede olduğunuzu gösterir....Takımına aşık her kişi sert bir tepki verecektir...Hatta beddua bile edebilir..Bu sinir insanın doğasında var...Altı üstü bir futbol oyunu bize göre Sivasspor Bursaspor dışında oynanan her futbol müsabakasıdır...Sonuçları bizi ilgilendirmez...Ama konu Sivas Bursa olduğu vakit tepkimizide en sert biçimde bizde gösteririz Arkadaşın söylem tarzına değil ama içinde bulunduğu durum itibari ile son derece haklı ve takımını sevdiğine inanıyorum ...selamlar...
Alt 03.04.2016, 21:32   #86
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Maçdan sonra öyle bir şok yaşadım ki ne yorum yapmaya ne elim nede dilim müsade etti. Biz taraftarlarda dahil, ne hoca nede futbolcular üzerine düşen görevleri yapabildi. Taraftar diyorum çünkü Sivasspor için hayati bir maç, hava müsait, maç saati müsait ama koskoca Sivas'da 6480 seyirci, maça gelenler hep aynı cefakar insanlar, diyecek bir şey bulamıyorum. ALLAH yar ve yardımcımız olsun
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.04.2016, 21:50   #87
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Statyum proğramında Oğuz Çetin;Hamza Hoca 2. yarı maçı kazanmak için oynarken sivasspor hiçbir şey yapmadı diyor...Gerçekten de Hamza Hoca 2. yarı yedek kulübesinde yer alan 2 forveti Necid ve Stoch u alırken,Mesut Hoca adeta ben 1 puana razıyım diyerek Hasan Kabzeyi oyuna alıp belki Beykan ı oyundan çıkarıp Texeira-Hasan Kabze çift forveti ile oynamayı düşünmek yerine Hasan Kabze yi oyuna alıp Texeira yı çıakrıyor..Taraftarın gözünü bpoyamak için de son 15 dak. da hiçbir işe yaramayan İ.Akın ı oyuna alıp en azından mücadele eden Burhan ı çıkarıp sivassporun fişini çekiyor...Sonra da maç sonunda çıkıp ben ne yapayım takımın durumu bu;çok gol kaçırdık diyor...Mesut Hoca sivasspor taraftarının taş devrinde yaşadığını zannediyor ki bu açıklamaları yapıyor...Haftaya yine aynı filmin devamını izlemeye devam edeceğiz..İnşallah hoca oturup daha iyi düşünür en azından sivasspora maç kazandıracak formüller üzerinde takımı oynatır...Beraberlik futbolu bu saatten sonra sivassporu küme düşürür..Sivassporun ilacı savaşmak ve hücum futbolu oynamaktan geçiyor...Sivasspor çift forvet oynamazsa maç kazanması tesadüflere kalır...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.04.2016, 21:56   #88
Mhnds58
Yeni Yiğido

5 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Mhnds58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
TS58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hatalarımız,
1- 4. Büyük biziz diyorduk.
2-İstanbul takımlarına mesafe koyamadık.(GS maçında farklı-Fb maçında farklı -Bjk maçında farklı psikoloji ile oynadık)
3-Taraftar şampiyonluğa oynadığımız sezonda dahi, statları doldurmadı,digitürk satın alınmadı,medya bu yüzden bizi dışladı.
4-Şampiyonluğa oynadığımız sezon en az 50 otobüs ile, balonlar ile, flamalar ile deplasmana gidemedik, kültürümüzü tanıtamadık.

FAKAT BİZ NE OLURSA OLSUN SİVASSPOR'U ÇOK AMA ÇOK SEVDİK.
Rakiplerimiz Çubukspor'du-Türk Telekom'du-Sincanspor'du.
YİĞİTLER HER DAİM DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKAR
KIRMIZIIIII BEYAAAAAZZZZ ÜÇ YILDIZ SİVAAAS , SİVAAASSS, SİVAAAS
SİVAAAAS, SİVAAASSS HAYDİ YENİDEN
BU SENE ÜZÜLÜYORUZ AMA EN KISA SÜREDE SEVİNECEĞİZ. BUNU DA BİLİYORUZ
Şampiyonluğa oynadığımız sezonlarda mı taraftar yoktu ben maça 1 saat kala kuyruğa girip anca maça yetişiyordum.sen yeni başladın heralde maçlara gitmeye...
Mhnds58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2016, 22:08   #89
Mhnds58
Yeni Yiğido

5 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Mhnds58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kendalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Uğursuz setkus kaledeyken maçmı kazaniyorduk osmanli maçından sonra bile kaleyi korcana vermeyen bakkal hoca gene setkusda israr etti adamda ne tür hol yersem kalem garanti diye düşündü korcani oynatma oynatma sonrada hatalı gol yedi sen kaleciyi köreldirsen tabiki yer bu takım için bedel ödemiş insan dururken uğursuz setkusa gene vermem düşeceksekde korcanla düşelim musleramiz vardida bizmi istemedik...
Setkus 2 yediği maçlarda bizi 5-6 golden kurtarıyordu.Yediği 2 goldede hatası varsa kurtardığı topları tehlikeli bölgeye çelmesinden kaynaklanıyordu.Sabit dursa çarpıp gidecek topu içeri alan Korcan mı Setkustan iyi? )).' temmuz sürecinden bu yana takımın üzerine oynanıyor bunun sebebi kendini savunamayan sesini çıkarmayan yönetim ve şike yaptığına inandığım tek kişi Korcandır...
Mhnds58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2016, 22:12   #90
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Değerlendirecek bir şey yok artık sabrımız taştı passo lig kartını da kırdım attım. Geçmiş olsun. Yeni stadyum ptt 1.ligin en modern stadyumu olarak çürür gider.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı