Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

--->: Güle Güle Kaptan..
Alt 06.05.2008, 20:29   #41
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: Güle Güle Kaptan..

yanlış anlamayın ben galatasaraylı değilim hatta anti galatasaraylıyım...

kesinlikle servet baliliyi sakatlamak istememiştir...zaten eski takım arkadaşı...bunlar futbolda yaşanan şeyler...

bizim şampiyon olmamamız nedenini balilinin sakatlanmasını gösteriyorsunuz bende gülüyorum...buda benim fikrim...

hepimiz yiğidoyuz fakat gerçekleri görmek lazım...şampiyonluk bir süreç işi...sivas bu sene en önemli süreci atlattı...futbolcular artık şampiyon olunabileceğine inandı...

yoksa şampiyon olunamamasının nedeni ne servet, nede balinini sakatlanması...
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: Güle Güle Kaptan..
Alt 06.05.2008, 20:34   #42
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1020 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: --->: Güle Güle Kaptan..

Alıntı:
yigido_sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yanlış anlamayın ben galatasaraylı değilim hatta anti galatasaraylıyım...

kesinlikle servet baliliyi sakatlamak istememiştir...zaten eski takım arkadaşı...bunlar futbolda yaşanan şeyler...

bizim şampiyon olmamamız nedenini balilinin sakatlanmasını gösteriyorsunuz bende gülüyorum...buda benim fikrim...

hepimiz yiğidoyuz fakat gerçekleri görmek lazım...şampiyonluk bir süreç işi...sivas bu sene en önemli süreci atlattı...futbolcular artık şampiyon olunabileceğine inandı...

yoksa şampiyon olunamamasının nedeni ne servet, nede balinini sakatlanması...
balili olsaydı bizi ne gs ne bjk nede fener yenebilirdi diğer takımlara kaybettiğimiz puanların çoğunu kaybetmezdik çok rahat şampiyon olurduk
Alt 06.05.2008, 20:38   #43
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: -->: --->: Güle Güle Kaptan..

Alıntı:
sinan-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
balili olsaydı bizi ne gs ne bjk nede fener yenebilirdi diğer takımlara kaybettiğimiz puanların çoğunu kaybetmezdik çok rahat şampiyon olurduk
zaten büyük takımları yenersen şampiyon takım olursun...bunun içinde geniş kadro lazım...yoksa tek bir oyuncunun sakatlanmasıyla şampiyon olamıyacaksan olmaz bu işler...

gelecek sezon bülent hoca ve mecnun başkanın bu sorunu çözeceğinden şüphem yok...seneye daha güzel günler bekliyor sivassporu...
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2008, 23:10   #44
aslansivasli
Yiğido

aslansivasli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 aslansivasli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Profesyonel oyuncu oynadığı, ekmeğini yediği kulübün hakkını verir. Servet Çetin'de onu yapmıştır. Ben yüzde bir bile ihtimal vermiyorum Servet Çetin'in bize karşı özel bir oyun sergilediğini. Bizede çok emeği geçmiştir.Kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.
Çok haklısın Arif abi. Millet neden anlamak istemiyor anlayamıyorum.hoşş gerçii onlarr anlasaa neye yarar. Futboldan anlayan onların dediklerini yazmaz.SERVET GS nin ekmeğini yiyorsa hak etmeli.SİVASSPOR a karşı da bir kastı yoktu.

ADAM FUTBOLUNU OYNADI.GÜZEL DE OYNADI.HELAL OLSUN.BİZİMKİLER DE DAHA İYİ OYNASALARDI DA SERVET İ DEVRE DIŞI BIRAKSALARDI.MEHMET GOL ATAMADIYSA SUÇLU SERVET Mİ?? MANTIKLI OLUN BİRAZ HEE Bİ DE FUTOLDAN ANLAYIN.
Alt 06.05.2008, 23:14   #45
aslansivasli
Yiğido

Alıntı:
NE YANİ ŞAMPİYON OLMAMIZ BALİLİ NİN Mİ ELİNDE. EĞER ÖLEYSE TAKIM OLAMAMIŞISIZ DEMEKTİRR.BU SENİN SÖZÜNLE BU ANLAMA GELİYOR. TAKIM DEDİĞİN SAKATLARININ ARKASINA SAKLANMAZ.BİZİM TAKIMIMIZDA SAKATLARIN YERİNE OYNAYANLARDA GÖREVLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPTILAR.

SİVASSPOR ZATEN HİÇBİR ZAMAN SAKATLARININ ARKASINA SAKLANMADI. BU KADAR SAKATLIKLARLA,SIIRLI KADROYLA ELİMİZDEN GELEN BU DEDİK.BENCE ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI DA YAPTIK. BALİLİ Yİ ARTIK BU KADAR BÜYÜTMESEK İYİ OLURR.
--->: -->: --->: Güle Güle Kaptan..
Alt 06.05.2008, 23:17   #46
izmirligardaş58
Yiğido

92 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 izmirligardaş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ona bakarsan sinan balili geçen senede vardı ve takımın lideri gibiydi evet bende futbolunu çok seviorum tabikide faydası çok olcaktı hatta bu hafta heyecanla kadroda olmasını istiodum gençler maçında olcakmı bilginz varmı
izmirligardaş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Güle Güle Kaptan..
Alt 06.05.2008, 23:24   #47
aslansivasli
Yiğido

Standart -->: Güle Güle Kaptan..

Kadroda olcakmış yanlış duymadıysam ama oynar mı bilmiyorumm
Alt 06.05.2008, 23:33   #48
çılgın-sedat
Tecrübeli Yiğido

çılgın-sedat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 çılgın-sedat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
aslansivasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok haklısın Arif abi. Millet neden anlamak istemiyor anlayamıyorum.hoşş gerçii onlarr anlasaa neye yarar. Futboldan anlayan onların dediklerini yazmaz.SERVET GS nin ekmeğini yiyorsa hak etmeli.SİVASSPOR a karşı da bir kastı yoktu.

ADAM FUTBOLUNU OYNADI.GÜZEL DE OYNADI.HELAL OLSUN.BİZİMKİLER DE DAHA İYİ OYNASALARDI DA SERVET İ DEVRE DIŞI BIRAKSALARDI.MEHMET GOL ATAMADIYSA SUÇLU SERVET Mİ?? MANTIKLI OLUN BİRAZ HEE Bİ DE FUTOLDAN ANLAYIN.
anlamazlar boşuna kendini yorma servete kızanlar demekki kendileride ekmek yediği yere ihanet ediyor anlaşılan
vallahi istedemzdim ben o zaman TESKEREE

mekan ŞIRNAK
88/2
çılgın-sedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Güle Güle Kaptan..
Alt 07.05.2008, 02:31   #49
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Güle Güle Kaptan..

BEYLER BALİLİ OLSADA HAKEMLERİ GEÇEMEZDİK ANADOLU TAKIMINI ŞAMPİYON YAPMAYACAKALR BU HAKEMELR.SON MAÇTA GÖRDÜK AMA SİVASSORUN YAĞPTIĞI ÇOK BÜYÜK BAŞARIDIR.
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: -->: --->: Güle Güle Kaptan..
Alt 07.05.2008, 02:35   #50
Gurbetci Gokhan
Acemi Yiğido

11 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 Gurbetci Gokhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SAYIN ARKADASLAR, LUTFEN OKUYUN…

Ne alakasi var be kardesim. Balili olsaydi Sampiyonmusuz… Ciddi olamazsiniz. Balili ilk 11’den kimi kesecekti? Mehmet Yildizi’mi? Veya Balili yoktuda, Chetkov vardi. Hatta Omer bile dogru durust forma sansi bulamadi bu takimda. Dolayisiyla, bizim sorunumuz forvet hattimizda degil… Olsada olurdu olmasada…

Bizi Fener’e, BJK’ya, Galatasaray’a kendi sahamizda verdigimiz 3 puanlar (toplam 9 puan) yakti. Arti rakiplerimizide 3 puandan mahrum ettigimizi dusunelim…

Simdi bir hususa dikkatinizi cekiyorum, kendi sahanda Galatasaray gibi bir takima 3 tane gol atacaksin ve yinede sahadan farkli maglup ayrilacaksin. Allah’in askina su son Galatasaray macinda yedigimiz gollere bakin… Simdi birde son Fener veya BJK maclarinda yedigimiz gollere bakin…

Simdi soruyorum, “Kim ………… Yalova Kaymakimini” misali,,, Balili olsa kac yazardi???

Dolayisiyla, asil sorun defansin gobegi. Bunu gormemek icin kor olmak lazim. Bence yabanci futbolcularimiz Diallo ile muthis abartilan Karim Saidi kesinlikle sinifta kaldilar. Hangi macta abartildiklari kadar olagan ustu oynadilar, bize adam akilli bir mac kazandirdilar, soruyorum size. Belki 1 macta Karim Saidi biraz goz doldurdu (kendi sahamizdaki Trabzon maci). Artik Feyenoord bize bu futbolcuyu neden ucretsiz verdi veya artik neden Tunus Milli takimina artik cagrilmadigini anlayabildikmi henuz acaba?

Malesef bizim felsefemiz “Yabanciysa Mutlaka Kalitelidir ve Bizim Futbolcumuzdan Ustundur, Dolayisiyla Mutlaka Oynamali” felsefesi… Kimse kusura bakmasin, ama buna acikcasi “Turk Kasigi Ile Gavur Poku” derler…

Benim felsefem ise “Gorevini Laikiyle Yapmiyorsa, Hisla ve Azimle Mucadele Etmiyorsa, Bariz Hatali Goller Yememize Sebep Oluyorsa: Anca Giderler, Yerli Futbolcuma Sans Veririm”…

Gercekci olalim, tek amaclari keselerini doldurmak. Ne anlarlar, vefadan, kulup menfatlerinden, forma askindan, taraftar sevgisinden…

Geleim henuz forma sans bulamayan, yedek kalan veya kadroya girmemeyen, ancak forma askiyla yanan, paraya, pula hic onem vermeyen, kendini kanitlamak icin var gucunle mucadele eden, bu mevkilerde oynayabilen, son derece kaliteli yerli futbolcularimiza, sizce bu futbolculara hicmi yazik olmuyor?

Ahhh bizim ulkemizde yabancilara gosterdigimiz hosgoru ve toleransi yurt disinda bize gosterseler…

Belki fazla milliyetci dusundugumu sanabilirsiniz. O halde, dogru dusunuyorsunuz...

Allah’in askina yukarida yazdiklarimi okuduktan sonra kisaca bir dusunun…

Saygilarimla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Gurbetci Gokhan'a Teşekkür Ediyor...