Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

"İyi bir forvet alacağız"
Alt 02.07.2011, 17:35   #1
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart "İyi bir forvet alacağız"

Spor Toto Süper Lig takımlarından Sivasspor'un teknik direktörü Rıza Çalımbay, ''Önemli olan isim değil, performans çok önemli'' dedi.

Sivasspor'un yeni sezon hazırlıkları kapsamında Bolu'nun Gerede ilçesinde başlayan kampı sürüyor.

Bugünkü antrenman öncesinde gazetecilere açıklama yapan Çalımbay, bütçelerine göre transfer yaptıklarını söyledi.

Çalımbay, ''Biz bütçemize göre takıma yararlı arkadaşları kazandırmaya çalışıyoruz. Biz geçen seneki ve ondan önceki durumları biliyoruz. Baktığımız zaman son haftalarda çok başarılı bir Sivasspor takımı var. Biz oradaki 11'i koruduk. Bir kişi hariç. Oraya da takviye yaptık'' diye konuştu.

Alternatif isimler transfer ettiklerini belirten Çalımbay, şunları söyledi:
''Önemli olan isim değil, performans çok önemli. Örneğin Fenerbahçe, Güiza'yı büyük ümitlerle aldı. İki senedir doğru dürüst oynamıyor. Güiza kötü futbolcu değil ama maalesef bazen olmuyor, havaya giremiyor. Galatasaray çok iyi oyuncular transfer yaptı, istediklerini ortaya koyamadılar. Örneğin Beşiktaş takımı da öyle mükemmel bir kadro yaptı, üç yerde olmak istiyordu sadece bir yerde olabildi. Alınan oyunculara baktığınız zaman Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın oyuncuları çok iyi oyuncular ama takıma uyum sağlayamıyor, istedikleri olmuyor. O yüzden biz de transferler yaptık, inşallah takıma uyum sağlar. Performanslarının üzerinde olur. Biz bunları yaptıktan sonra sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum.''

Çalımbay, Bolu kampından sonra Avusturya'ya geçeceklerini dile getirerek, sözlerini şöyle tamamladı:
''Orada 4-5 maç yapacağız. İnşallah bunlardan sonra hazır duruma geleceğiz. Bütün gayemiz geçen sene ve ondan önce yaşanan sıkıntıları yaşamamak. İlk 10 içerisinde daha yukarıları hedefliyoruz. Transferlerimizi ona göre yapıyoruz. Yeni arkadaşlarımız geldi. İnşallah onların katkısı çok olacak. Aldığımız oyuncuların hepsi genç. Biz bu transferleri yaparken hem bugünü hem yarını düşünerek yaptık. İnşallah başarılı oluruz.İyi bir forvet transfer edeceğiz. Mehmet Yıldız vardı, Sivasspor'a çok şey vermişti. Ayrılmak istedi bizde olumlu bulduk. Kendisine teşekkür ettik. Ne olursa olsun Mehmet ,Sivasspor için her şeyi yapmış arkadaşımızdı. İyi bir takıma gitti. Orada başarılı olacağına inanıyorum. Onun yokluğunu telafi etmemiz gerekiyor.''
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: "İyi bir forvet alacağız"
Alt 02.07.2011, 17:37   #2
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: "İyi bir forvet alacağız"

attilia yildirim transferi neoldu iyice yilan hikayesine dondu

bugun kampa katilacakti dun 50sekiz nickli arkadas haber yapmisti neolduya
Alt 02.07.2011, 17:41   #3
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 661 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
attilia yildirim transferi neoldu iyice yilan hikayesine dondu

bugun kampa katilacakti dun 50sekiz nickli arkadas haber yapmisti neolduya
Ben gördüğüm bir haberi paylaşayım dedim haber yeni o konu da sıkıntı yok bu arada Rıza hoca hem sağ kanat hem hem de sol kanat oynayan bulduğumuz bir arkadaş var diyor o büyük ihtimalle bitmiş onu anlıyorum ben forvetle de bu iş bitecek gibi gözüküyor
Alt 02.07.2011, 17:45   #4
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
nightmare58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben gördüğüm bir haberi paylaşayım dedim haber yeni o konu da sıkıntı yok bu arada Rıza hoca hem sağ kanat hem hem de sol kanat oynayan bulduğumuz bir arkadaş var diyor o büyük ihtimalle bitmiş onu anlıyorum ben forvetle de bu iş bitecek gibi gözüküyor
biliyomda her transfer soylenmez dun bir de cihan adinda 3.lig topcusu vardi o ve attila turan neoldu hayret
Alt 02.07.2011, 17:59   #5
emreOKOCHA
Acemi Yiğido

emreOKOCHA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 emreOKOCHA FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah korusun ama bu sene bu takım düşer,Bu kadroyla ...
emreOKOCHA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2011, 18:06   #6
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

umarim, 2011/12 sezon,u ilk macimiz,i super lig,e yeni cikan 3 takim,dan birisi olur ve yeni sezon,a 3 puanla baslariz artik puan kaybetme tahammulum,uz yok
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2011, 18:06   #7
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
emreOKOCHA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allah korusun ama bu sene bu takım düşer,Bu kadroyla ...
Emin ol bu takım düşmez, Kanatlar bu sene vızır vızır olacak, defansta sıkıntı vardı Diallo döndü (ki Diallo'yu yeni transfer olarak görebiliriz) ve Faty transfer edildi. Stoper bölgesinde bana göre sıkıntı kalmadı. Sağ beke Kerim Zengin alındı sol da sıkıntı yok Kadir'in yanında oynayacak oyuncumuz belirleyici olabilir ki Faty o mevkide oynayabilir Mehmet Nas, Kıvanç orada oynabilir. Solda Grosicki/Cihan/Cerny ya da sağda bu üçlüden biri önlerinde Erman Kılıç ve de tek Forvet Eneramo ona alternatif Pedriel ve gelecek oyuncular gol yemedğimiz zaman bu takımın öyle ya da böyle gol attığını herkes gördü kalede de Korcan/Borjan var. Geçen sene düşsek düşerdik kaç hafta 17.sırada kaldık falan artık düşme kelimesini kullanmayalım derim...
Saygılarımla...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı nightmare58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.07.2011, 18:25   #8
threestar58
Yiğido

Tecrübe Puanı: 535 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

umarim, cok iyi bir forvet alinir, yeni sezon icin ayrilan butce 35.000.000 TL olarak aciklanmist,i buda 15.000.000 EURO yapar
Alt 02.07.2011, 18:27   #9
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
threestar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
umarim, cok iyi bir forvet alinir, yeni sezon icin ayrilan butce 35.000.000 TL olarak aciklanmist,i buda 15.000.000 EURO yapar
Ben alacaklarına inanıyorum Kanatların vızır vızır olacağı bir takıma bir tane güçlü bir forvet geldi mi düzine düzine gol atarız

Konu nightmare58 tarafından (02.07.2011 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Yanlış yazım
Alt 02.07.2011, 18:30   #10
threestar58
Yiğido

Alıntı:
nightmare58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben alacaklarına inanıyorum Kanatların vızır vızır olacağı bir takıma bir tane güçlü bir forvet geldi mi düzine düzine gol atarız
insallah, dedigin gibi olur
Bu Konuda threestar58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
İyi bir forvet alacağız