Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Alt 15.07.2005, 01:38   #11
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

[size=2]Valla destek keselim diyen olmadı sanırsam.Sivasspor 1. lige çıktı bunu başardık neden diğerleride çıkmasın dedim ben şahsım adına.Ağırlık konusunda da tabii ki ona ağırlık veriyoruz zati. buraya bu konu ile ilgili birşey yazılmış bende burda rastladım buraya yazdım bu gayet normal sanırsam.[/size] :(
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.07.2005, 01:43   #12
GuNaY
Gast

[size=2]demedin ama o sekilde anlasılmaya musait oldugu icin yazdım... ayrıca arkadas yazmıs olabilir ama kendi forma yorum dahi yazmamıs... madem haber istiyorsun diger konularla ilgili gel yaz burda bilgilendir bizi bu sekilde etliye sutluye karısmadan baskalarının yaptıgı hizmetleride kotulemek olmaz... kestirip atmıs baksana!!! :evil: :evil: :evil: [/size]
Alt 15.07.2005, 02:33   #13
CalipsX
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 CalipsX isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
gunay Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bugrakova Nickli Üyeden Alıntı
tek volkan spor mu kaldı sivas ta Bezirci spor ve Gençlik spor türkiye voleybol 3.liginde niye onları yazmıyosunuz hep futbol hep fubol bu siteye girmek istemiyorum biraz diğer spor dallarına da önem verin 2 hafta önce A.S.K.F seçimleri yaptı kim seçildi bilyo msunuz sivas için önemli biraz da bunları yazın spor un her dalınına önem verin
[size=2]gardas herkes bilgisi olan seyi formlara yazıyor... sende millete kızacagına ac bir form duyur bütün sivaslılara!!! bu sekilde sitem etmen biraz sacma olmus.. madem biliyorsun paylas bizlerle!!![/size]
Gunay arkadasıma katılıyorum yapıcı olalım eger bir sey anlatmak bilgi paylasmak istiyorsanız bunu yazarsınız...Yazdınızda herhangi birsey mi soylendi mi forumda!!... burası Sivasspor Taraftar Sitesi olmasına ragmen her turlu konuda topicler acılnmakda bilgi paylasılmaktadır.bugrakova arkadasım sende oyle yap bizi bilgilendir sitem ve tavır alınırak yapılcak seyler degil bunlar...
CalipsX isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sivas ve spor
Alt 11.08.2005, 23:07   #14
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Sivas ve spor

Arkadaşlar bir cevap yazdık etmediğinizi bırakmamışsınız. Ben ne Gürün ü ne Kangalı kastediyorum. Artı bütün Sivasta yapılan amatör ve prof. spor branşlarınıda canı gönülden takdir ediyorum. Bakınız dünyanın neresine giderseniz gidin istisnalar hariç 1 numaralı spor futbol dur. Bunu inkar edeniniz varsa söylesin. Gayet doğaldırki burada futbol konuşulacak. Ben yazdığım Rüştü beyin yazısına cevap da verebilirim yorum da yazabilirim hatta tenkit te edebilirim. Ama kesinlikle kimsenin Rüştü bey veya A şahıs B şahıs kimseye ne kötü söz de bulunurum nede hakaret. Biz yada siz bazı şeyleri tenkid edeceğiz veya siz. Farketmez. Ama yorumlarınızı alıpda sağa sola çarpıtmanın alemi yok.
Yıllarca bende Sivasda amatör olarak bir çok spor branşlarına katıldım. Ama bir Volkanspor yorumu yazdık diye Hentboldan basketbola herşeyi yazmışsınız. O zaman açarsınız bir sayfa yorum beklersiniz. Bu şekilde de hiç değilse yorum kaydırması yapmazsınız. Unutmayın bazı arkadaşlar daha yokken bizler kurşunların altında Sivas da futbol maçlarına giderdik. Kusura bakmasınlar Sivasspor'u biz ne durumlarda destekledik onlar bilemezler. Herneyse tüm Sivaslı Gardaşlarımın Mübarek Kandilini kutluyor, Yiğidomun Gaziantep maçında başarılar diliyorum.
Kastamonu Çatalzeytinden Sevgilerle.....
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2005, 15:22   #15
SaiR
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 SaiR ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

volkanı hala yalcın hoca mı çalıştırıyor çok mert insandı çok kulağımı çekti ama ii biriydi..

SENİ SEVDİĞİM İÇİN
DÜNYA BÖYLE GÜZEL...

ASLINDA BU DENLİ DELİ DEĞİLİM
SOR KİME İSTERSEN...

SEVİNCE SENİ DELİLİK BİLE BAK NE GÜZEL...
SaiR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
normal seyler
Alt 25.09.2005, 21:34   #16
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart normal seyler

arkadaslar sivas amator futbol maclarinda bu tur seylere normal bakiyorum 8 yıl amotor futbol oynuyorum sivasta.butün yanlis yapilan islerden amator futbol subesi sorumludur..volkansporu iyi bilirim.3 yil önce flay ofda 2-1 yenmistik simdi nasil durumlari bilmiyorum basarilar
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.11.2005, 13:25   #17
mehmetyavuzgokce
Yeni Yiğido

mehmetyavuzgokce - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 mehmetyavuzgokce ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

hey gidi volkanspor. zamanında orda oynamak için az hayal kurmamıştım.nasip değilmiş demek ki.
Alt 18.02.2006, 23:29   #18
volkan1976
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 volkan1976 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Volkanspor

Volkansporla ilgili konuyu yeni gördüm ve cevaplıyorum adres,rüstü ve sair arkadaşlara teşekkür ediyorum.
volkansporun geçmişi bellidir her zaman hizmeti düşünmüş ve bir cok başarılara imza atmıştır ve atmayada devam edeçektir.ancak bazı arkadaşların cevaplarına üzüldüm biz güründe aslanlargibi oynadık rakibimizi yendik onlarda bizi yolcu ettiler her ilçe her rakip biz teşekkür etmiştir çünkü bizim işimiz spor yaparken sporun sevgi barış ve kardeşlik ilkesine bağlı kalıyoruz
herkeşden de bunu bekliyoruz hiç kimseye hakaret etmiyoruz bizde hakareti hak etmiyoruz hiç kimseyle problemimiz yok hekeş bizim kardeşimiz biz bir bütünüz bunu böyle biliyoruz bilmeyenleinde böyle bimelerini istiyoruz.
Alt 18.02.2006, 23:50   #19
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 808 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Gunay Nickli Üyeden Alıntı
[size=2]gardas herkes bilgisi olan seyi formlara yazıyor... sende millete kızacagına ac bir form duyur bütün sivaslılara!!! bu sekilde sitem etmen biraz sacma olmus.. madem biliyorsun paylas bizlerle!!![/size]
Günay kardeşime aynen katılıyorum. Aç bir forum, herkes bilgilensin, isteyen ilgilensin...
tykinik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Volkanspor
Alt 20.02.2006, 01:12   #20
volkan1976
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 volkan1976 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sevgili kardeşim volkansporla ilgili forum acılmış ancak bazı konuları arkadaşlar öğrenmek için sormuşlar çevap alamamışlar o konulara tekrar döner isek.???
1 maçta 4 sporcu atılırmı.? tabiki atıla bilir kuralları ihlal etmiş ise atılır ancak.Bu 4 sporcuyu atan aynı hakem şarkışla ilçesinde oynanan bir maçta şarkışlasporlu fubolcu küfür ettiğini duymasına rağmen ihrac etmemiştir.
Mactan sonra hakeme küfürü duydun neden atmadın diye sorduğumda hoca burası ilçe bazı ihlalleri görmem,duymam demişti.
Kangal macını oynuyacağımız gün maca gitmeye hazırlanırken aldığım telofonla dedemin öldüğünü öğrendim il ajanını aradım cenazem var dedim oda istersen macı iptal edelim ancak kangalspor yola cıkmıştır dedi bende iyi niyetle Kangalspor birdaha masraf etmesinler dedim.il ajanına abi o zaman bizim takım sana amanet dedim cenazemi kaldırmaya gittim.
macın hakemi yokarda bahsedilen hakem ? mac anında 2 sporcuyu ihrac etmiş mac bitiminde volkanspor galip olmasına rağmen hakem nasıl mac yönetti ise bir sporcu gerek arkadaşını gerekse hakemi alkışladı diye al sana kırmızı sen beni protosto ediyorsun diyerek ihrac ediyor takım kaptanı ne yapıyorsun haca deyince siz terbiyesizsiniz diyerek onuda tahrik ederek 4 sporcuyu ihrac ediyor.ilçede küfürü duymamazlıktan gelen hakem ilde alkışı hakaret kabul ediyor ne hikmetse.macdan öncede il ajanı hakeme hocanın cenazesi var diye bildirmiş.? Ancak hakem macdan sonra cenazesi olan hocanın 2 oğlunu hakaret dahi olmayan nedenlerden dolayı ihrac etmiştir.
Acı olanı taziyye gelen hocanın arkadaşının söyledikleri.? hoca kendini boşa
yorma önümüzdeki hafta derbi macın vardı rakibiyin seni yene bilmesi için iyi sporcuların atılması gerekiyordu çünkü hakem camiası A kulübünün fedarasyon B kulübünün şanpıyon olmasını istiyorlar demesidir.????????
Bunlar sporumuzun geçekleridir.süper ligdede böyledir amatödede böyledir.?
iltimas,haksızlık,suistimal,ya rdakcılık almış başını gidiyor onun içinde SİVAS'dan futbolcu çıkartamıyoruz halbuki yetenekli çocuklarımız var.
Şu an volkanspor minklerde ployofa kalmıştır.yıdız takımı son maca rakibi çıkmamıştır.? düşündürüçüdür.B gencde 2. olarak ilimizi dışarda temsil edecektir
A gecde son maca kadar şanpıyonluk şansı vardır.Amatör takımda gecen yıl kıl payı kacırdığı şanpıyonluğu tekrar kuvalayacaktır.Adem dursun volkanspordan yetişmedir bu sezon bir sporcusunu genclerbirliğine transfer etmiştir iyi bir alt yapıya sahiptir.