Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Daha Başlangıç
Alt 12.11.2015, 00:47   #21
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bu Daha Başlangıç

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birincisi adım RIDVAN soyadım BAYAZIT..Profilimde erdem türk yazar sanal adımdır...Arnavut asıllı doğma büyüme BURSALIYIM BURSASPORLUYUM...Açık adresimide misafirim olur iseniz yazarım beklerim Bursalı olduğuma şüphenizi bu yolla giderebilirim ....Afaki dediğiniz düşünce boş düşünce demektir boşta olsa doluda olsa benim düşüncemdir katılırsınız veya katılmazsınız orası sizin takdirinizdir...Şunu unutmayınız ademoğlu olan her birey deli de olsa düşüncesi esastır gerçektir..bunu bi geçelim...Sergene olan nefretim sewmeyişim kişisel hayat tarzı at yarışı gece hayatı vede dünyanın en büyük topçusu iken kendini yakmasından ibarettir ...B jimnastikli olduğu için değil...Kaldıki B jimnastiklilerin tümüne kinimiz nefretimiz olsa idi Tomáš Zápotočný b jımnastıkten alıp takımımızda oynatmaz bağrımıza basmazdık...Haa unutmadan beşiktaşa kini nefreti olan her Bursalı kişi o takıma B jimnastık diye hitab eder sanırım siz bunu bilmiyorsunuz...Dikkat ederseniz sizde bu şekilde hitab ediyorsunuz...buda ikincisi... şimdi gelelim 2009 dan bu yana bu forumda her yorumuma teşekkür etmiş tatlı söylemler içerisinde sohbetler ettiğimiz sevgili Ferhat 06 abimizin bu sert agresif yapısını çözmeye...İnanın bunu anlamaya da çözmeyede gayretim yok...Bana arapça kökenli ''afaki'' kelimesini yazıp ardından Türkçe açıklama yapmanıza gerek yok ben iki fakülte mezunuyum futbol konusunda nacizhane görüşlerimi belirtirim eski bir futbolcuyum bunuda nacizhane belirtiyorum zaten.. Benim burda hiç kimseye ne futbol öğretme gayretim vardır nede görüşlerimi empoze etmeye...Bizim B jimnastıkle olan kinimiz bizi ilgilendirir Ben burada Bursasporu Bursa kavramını konusmak için bulunmuyorum ..Sivassporu konuşmak için bulunuyorum bunu göz ardı etmeyiniz...Her Bursa muhabbetinde sıkılıyorum..Çünkü buranın formatı bunu gerektiriyor...Kaldıki buraya neden geldiğimi neden üye olduğumu her fırsattada belirttim zaten...Size duyduğum saygı birinci sebebimdir sizinle polimik içerisinde olmak istemem..Ama şunu bilesiniz ki hoş bir söyle olmadı söyledikleriniz ...saygılar selamlar...
Söyleyeceklerime ek olarak ben sevmediğim halde Sergen Yalçını futbol anlamında öven savunan bir yorum içerisinde bulundum siz bana neden sevmediğimi sorguluyorsunuz...Ben bu kişiyi savunuyorum dikkat ediniz...Okan burukun bu galibiyette zerre faydası olmaması çok yeni olduğu içindir sebebini bile sormadınız..diğer arkadaşın yorumunda örnekle belirttim zaten.. Ayrıca ben hiç kimseye tepeden yorum yapmıyorum bu benim haddimede değildir zaten...Cümlenizin sonuna ister ünlem koyun ister soru işareti buna saygım vardır lakin bir yorumun mutlaka bir açıklaması bir gerekçesi vardır Ve bu soru cevap şeklinde sonuç bulur...Her ne olursa olsun ben sizin burada gördüğüm tanıdığım bildiğim kadarı ile gerçek Bir Sivassporlu olduğunuza kalp kıracak bir niyetinizin olmadığına inanıyorum..Selamlar
Alt 12.11.2015, 07:25   #22
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birincisi adım RIDVAN soyadım BAYAZIT..Profilimde erdem türk yazar sanal adımdır...Arnavut asıllı doğma büyüme BURSALIYIM BURSASPORLUYUM...Açık adresimide misafirim olur iseniz yazarım beklerim Bursalı olduğuma şüphenizi bu yolla giderebilirim ....Afaki dediğiniz düşünce boş düşünce demektir boşta olsa doluda olsa benim düşüncemdir katılırsınız veya katılmazsınız orası sizin takdirinizdir...Şunu unutmayınız ademoğlu olan her birey deli de olsa düşüncesi esastır gerçektir..bunu bi geçelim...Sergene olan nefretim sewmeyişim kişisel hayat tarzı at yarışı gece hayatı vede dünyanın en büyük topçusu iken kendini yakmasından ibarettir ...B jimnastikli olduğu için değil...Kaldıki B jimnastiklilerin tümüne kinimiz nefretimiz olsa idi Tomáš Zápotočný b jımnastıkten alıp takımımızda oynatmaz bağrımıza basmazdık...Haa unutmadan beşiktaşa kini nefreti olan her Bursalı kişi o takıma B jimnastık diye hitab eder sanırım siz bunu bilmiyorsunuz...Dikkat ederseniz sizde bu şekilde hitab ediyorsunuz...buda ikincisi... şimdi gelelim 2009 dan bu yana bu forumda her yorumuma teşekkür etmiş tatlı söylemler içerisinde sohbetler ettiğimiz sevgili Ferhat 06 abimizin bu sert agresif yapısını çözmeye...İnanın bunu anlamaya da çözmeyede gayretim yok...Bana arapça kökenli ''afaki'' kelimesini yazıp ardından Türkçe açıklama yapmanıza gerek yok ben iki fakülte mezunuyum futbol konusunda nacizhane görüşlerimi belirtirim eski bir futbolcuyum bunuda nacizhane belirtiyorum zaten.. Benim burda hiç kimseye ne futbol öğretme gayretim vardır nede görüşlerimi empoze etmeye...Bizim B jimnastıkle olan kinimiz bizi ilgilendirir Ben burada Bursasporu Bursa kavramını konusmak için bulunmuyorum ..Sivassporu konuşmak için bulunuyorum bunu göz ardı etmeyiniz...Her Bursa muhabbetinde sıkılıyorum..Çünkü buranın formatı bunu gerektiriyor...Kaldıki buraya neden geldiğimi neden üye olduğumu her fırsattada belirttim zaten...Size duyduğum saygı birinci sebebimdir sizinle polimik içerisinde olmak istemem..Ama şunu bilesiniz ki hoş bir söyle olmadı söyledikleriniz ...saygılar selamlar...
Rıdvan kardeşim,seni epey kızdırmış yazdıklarım; amacıma ulaşmışım desem buna da kızma.B.jimnastik diye yazmam sana gönderme yapmak içindi.Siz Bursalıların bjk nefreti çok komik bence sizi şampiyon yapan E.Sağlam da Beşiktaşlıydı.Böyle şeyler saplantı kanımca,gerek yok böyle düşmanlıklara.Biz futbolu daha tv falan yokken Fotospor dergisinde eski BJK.lı B.Ahmet,K.Ahmet,Sabri DİNO,Kahraman,Zekeriya Alp gibi adamlarla sevdik.Ben asla Beşiktaşlı değilim onu da belirtmem lazım.
Dünyayı güzellik kurtaracak.Seni seviyoruz.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.11.2015, 08:47   #23
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Adam haklı beyler !

Haftalar sonra bir maç kazandık da teknik direktörümüze bunu diyebiliyorum
Alt 12.11.2015, 21:38   #24
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rıdvan kardeşim,seni epey kızdırmış yazdıklarım; amacıma ulaşmışım desem buna da kızma.B.jimnastik diye yazmam sana gönderme yapmak içindi.Siz Bursalıların bjk nefreti çok komik bence sizi şampiyon yapan E.Sağlam da Beşiktaşlıydı.Böyle şeyler saplantı kanımca,gerek yok böyle düşmanlıklara.Biz futbolu daha tv falan yokken Fotospor dergisinde eski BJK.lı B.Ahmet,K.Ahmet,Sabri DİNO,Kahraman,Zekeriya Alp gibi adamlarla sevdik.Ben asla Beşiktaşlı değilim onu da belirtmem lazım.
Dünyayı güzellik kurtaracak.Seni seviyoruz.
Üstadım anlayamıyorum burada genel anlamda Trabzon sevilmiyor..Bizde b jımnastık sevilmezse ne olur....Kaldıki b jimnastık dememde ne var kulubün gerçek adını söylüyoruz beşiktaş jımnastık kulubu...Bahsettiğiniz Ertuğrul beşiktaşlı değil Samsunspor özünde futbolcu olmuş bir kişiliktir...O ordan gider bu başka bir takıma gider...Şimdi Volkan Şen Şener Ozan Tufan Gökhan Gönül (Bursalıdır)Fernandao Bursadan gitti fenerbahçe şampiyon olduğu zaman feneri Bursamı şampiyon yapmış olacak Hayır efendim fb nin tapulu futbolcusudur bunlar..Buna katılmıyorum...Futbolda şiddeti asla savunmadım savunmamda ama abi Bursa seyircisi bir başkadır bunu yaşamadan inan anlatamam sana...Bizim b jimnastik taraftarı ile değil b jimnastik kulubuyle sorunumuz vardır...Ve bilmediğin bir şey daha söyleyeyim Teksas gurubunun bir çok üyesi Bursaspordan sonra bjk sempatizanıdır..Kaldıki futbolda bu tür sürtüşmeler olacaktır..Kimseyi kesmiyoruz...İlk zamanlar karşılıklı şiddet vardı hepsi bitti şimdilerde küfür dahi olmuyor..Bırakalımda böyle ufak tefek sevmemezlik olsun Kimse kimseyi sevmek zorundada değil zaten..İlave olarak Bursaspor taraftarı sadece bjk yi değil istanbul takımlarını sevmez...İngiltere Almanya da olan holiganlık bizden kat kat fazla...selamlar..Ayrıca size kızmadım sinirlenmedim sadece '' biri bize kafamı yapıyor Bursalı olduğundan şüpheliyim '' söylemleri beni çok şaşırttı.. hepsi bu selamlar

Etiketler
başlangıç, daha