Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Birileri Rahatsız Oluyor
Alt 12.03.2014, 10:36   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Birileri Rahatsız Oluyor

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde son haftalarda alınan mağlubiyetleri unutmak istediklerini ve bir an önce toparlanmaya çalıştıklarını söyledi.

Takımının son 3 maçtan yenik ayrıldığını anımsatan Carlos, "Son 3 maçta maalesef istediğimiz şeyler olmadı, onları telafi etmeye çalışacağız. İlerleyen haftalarda çok daha iyi olacağız, taraftarımız bize güvensin" dedi.

Arzulamadığı bu tür yenilgilerin futbolda olduğunu vurgulayan Carlos, "Böyle kaybetmeye ve 6 gol yemeye alışkın değilim. Bu da bizim için bir deneyimdir, bunları da yaşayarak öğreniyoruz" ifadesini kullandı.

Son haftalarda hakem hataları nedeniyle puan kayıpları yaşadıklarını savunan Carlos, şunları kaydetti:

"Bazen hakemler, maçta kendilerini ön plana çıkartmaya çalışıyor ama bu doğru değil. Bence, sahada oynayan 22 oyuncu asıl ön planda olmalı. Hakemler kendilerini ön plana çıkarmaya çalıştıkları zaman takımlara, hocalara, futbola zarar verebiliyorlar. Sonuç olarak da ortaya kötü bir maç çıkıyor, sadece hakem kendisini göstermiş oluyor.

Sivasspor, bulunduğu konumdan, ligde 4. sırada yer almasından dolayı bazı yerleri ve kişileri rahatsız ediyor. Belki ligde bizim üstümüzde bulunan takımları rahatsız ediyor. Sivasspor, bu zorlukların üstesinden gelmek zorunda. Bu zorlukları bazen kolaylaştırıyoruz. Bu rahatsızlık hisseden insanların bazen bu rahatsızlıklarını gidermelerini kolaylaştırıyoruz."

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Birileri Rahatsız Oluyor
Alt 12.03.2014, 10:46   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Birileri Rahatsız Oluyor

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, AA muhabirine yaptığı açıklamada,...........

.........Bu rahatsızlık hisseden insanların bazen bu rahatsızlıklarını gidermelerini kolaylaştırıyoruz."
Hocam; profesyonel bir futbolcu sahada kendini kontrol edecek...

- Art niyetli insanların ekmeğine yağ sürmemesini...
- Gol sonrası formasını çıkarmamasını...
- Verilen müsbet menfii kararlar sonrası alkışlamamasını...
- Kararlara itirazın abartılmamasını...

bilecek... Bilmiyor ise ben değil siz söyleyecek, öğreteceksiniz...

"Canları sağolsun" sözü dilimize pelesenk olmamalı...
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.03.2014, 11:14   #3
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haftalar ilerledikce ben bu adamdan daha fazla rahatsiz oluyorum. Malubiyetlere bahana arama hoca. Takimin rezalet futbol oynuyor sen neredeyse tüm yenilgileri hakemlere yüklüyorsun. Sen önce takimi forvetli oynatmaya bak ondan sonra bak nasil isler düzeliyor. Tabi diyeceksin forvetim yok. Onu Ahmeti, Abdulkadiri göndermeden önce düsünecektin. Aldigin adamlar fos cikti. Rengifo gibi, Oldoni gibi. Sen forvetten anlamiyorsun Carlos hoca. Elindekilerin kalitesini begenmiyorsan bile kadroda bulundugu sürece forvet oyuncusunu sahaya sürmek lazim, Aatifi önde oynatmakla olmuyor, bunu körler bile gördü sen ne zaman anlayacaksin? Yeter artik.

Carlos dedik kariyerli dedik basimiza tac ettik su rezalete bak daha futbolcularinda disiplin bile yok, kendini dokunulmaz hisseden futbolcularin gereksiz yere kartlar görüyor ondan sonra hakeme suc veriyorsun. Tabi hal böyle olunca futbolcular yüz buluyorlar simariyorlar.

Üslubum biraz sert oldu ama bu haftalarin birikimi. Takima lütfen ceki düzen ver aksi halde isim bile ise yaramiyor ROBERTO CARLOS.

Not: Hakemlerin elbette hatalari var ama bu mazeret olamez!
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.03.2014, 12:11   #4
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sayın Carlos hoca Sivaspor'un dördüncülüğünden birileri rahatsız oluyor diyorsun, o birileri sade Sivasspor değil tüm Anadolu takımlarının başarısından rahatsız oluyorlar, o birileri istiyorki; Anadolu takımları her zaman figüran olsun İstanbul takımları her zaman başrol oynasın,ne zamanki figüran görmek istedikleri takımlar Sivasspor gibi ön plana çıkıyor, onunda önü hakemlerle ve akla hayale gelmeyecek türlü entrikalarla kesiliyor.Bu kumpastan kurtulmanın çaresi Anadolu takımlarının birlikte hareket etmesidir, yoksa bize biçilen figüran rolünden öte geçemeyiz
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2014, 12:35   #5
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yönetim saolsun carlosun da başını yakıyor daha kariyerine ilk adımı atmışken ve her şey yolundayken transfer yapmayarak üstüne djebbour gibi bir forveti gönderdi. nolursa olsun o adam bizde kalmalıydı uyum sıkıntısını atlatabilirdi!!!
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2014, 13:01   #6
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Oyunculardaki ruhsuzluk problemi çözülürse hakemi de rahatça yeneriz
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2014, 15:32   #7
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 447 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sıvassporun bulundugu yerden transfer yapmayan yonetıcılerde mı rahassız oluyor bı anda aklıma geldı acaba dıyorum borcumuz yokya yerımız cok onemlı degıl lıgde tutunursak bızden ıyısı yok ben hıc umıtlı degılım trabzon ercıyes ve bursa besıktas boyle gıdıyor yanılmıs olabılırım bu dort mactan hıc ama hıc umıtlı degılım takım gun gectıkce erıyor oz guvernde kalmadı yoetım trabzon macını seyretsın yeterlı bu durumun tek sorumlusu korkak yonetımdır su an belkıde ıkııncı sırada oacaktık belkıde lıder
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2014, 16:55   #8
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haftalar ilerledikce ben bu adamdan daha fazla rahatsiz oluyorum. Malubiyetlere bahana arama hoca. Takimin rezalet futbol oynuyor sen neredeyse tüm yenilgileri hakemlere yüklüyorsun. Sen önce takimi forvetli oynatmaya bak ondan sonra bak nasil isler düzeliyor. Tabi diyeceksin forvetim yok. Onu Ahmeti, Abdulkadiri göndermeden önce düsünecektin. Aldigin adamlar fos cikti. Rengifo gibi, Oldoni gibi. Sen forvetten anlamiyorsun Carlos hoca. Elindekilerin kalitesini begenmiyorsan bile kadroda bulundugu sürece forvet oyuncusunu sahaya sürmek lazim, Aatifi önde oynatmakla olmuyor, bunu körler bile gördü sen ne zaman anlayacaksin? Yeter artik.

Carlos dedik kariyerli dedik basimiza tac ettik su rezalete bak daha futbolcularinda disiplin bile yok, kendini dokunulmaz hisseden futbolcularin gereksiz yere kartlar görüyor ondan sonra hakeme suc veriyorsun. Tabi hal böyle olunca futbolcular yüz buluyorlar simariyorlar.

Üslubum biraz sert oldu ama bu haftalarin birikimi. Takima lütfen ceki düzen ver aksi halde isim bile ise yaramiyor ROBERTO CARLOS.

transfer yapmayan bir yönetim oyuna gerekli müdahele yapmayan bir teknik adam haliyle yenilgi geldiği zaman kendi hatamızı içimizde aramak yerine hakem mhk federasyonda arıyoruz takım kötü oynuyor bunu görmeyecek kadar körmüsünüz yoksa görmezdenmi geliyorsunuz fener maçını hakemin sayesinde kazandığınız zaman neden kimse hakeme en ufak bir laf söylemedi artık bırakalım şu hakem muhabetlerini futbol oynamaya taraftarda topçuları desteklemeyi düşünsün
Alt 12.03.2014, 17:22   #9
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

hemserim cok guzel yazi tebrik ediyorum.
Aynen ne zaman Aatifi forvet olarak görsem sinir krizi geciriyorum, ya koy pedroyu forvete yada cihani cok mu zor ?
Cihani hepimiz gördük kupa maclarinda süper oynadi.
neden oynatmiyor hoca cihani forvetde ??
NEDENNNN
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.03.2014, 20:01   #10
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 440 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takımıilk yarıdaki takımla şimdiki arasında dağlar kadar fark var. o coşkulu takım gitmiş yerine sünepe bir takım gelmiş. .son haftalarda alınan kötü sonuçlara rağmen takımın avrupa kupalarına katılma şansı hala yüksek. bu takımı ateşleyecek bir güç varsa o da taraftarımızdır. biz taraftar olarak üzerimize düşeni yapalım sonuçlar nr olursa olsun takıma sahip çıkalım. başarı da gelecektir.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
birileri, oluyor, rahatsız