Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 12.12.2014, 22:48   #81
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 412 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
5sekız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
carlos gıtsın dıyenler bugun sıvasın hocası sız olsanız maça nasıl 11 le çıkardınız toraman zıya burhan da kadroda var sayın ..taktık nasıl olurdu .oyuna kımı alırdınız yedek kubesınden kurtarıcı olarak .buyur bakalım cevaplar gelsin lutfen
Cevap gelmez gelemez.adam kulübede ağlıyor pas hatalarına ama Carlos diyorki eyyy yönetim aldınız aldığınız adamlarıda oynatıyorum buyrun işte diyor.başka napabilirki.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2014, 23:06   #82
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Çok enterasan bir maç oldu..Sivassporun gücü belliydi...İlk gol %100 ofsayttan geldi...Hkem kardeşim çilingir sofrasından kalmış sarhoşlar gibi maçı izlediği için 4 oyuncunun ofsayt olduğu pozisyonu es geçti...Sonrasında Atıf ın golü geldi;tam umutlanmışken Berk kardeşimin Binbirgece Masallarındaki gibi uyumasından dolayı 2. golü kalemizde gördük...R.Carlos çok enteresan bir hoca şapkadan tavşan çıkarır gibi Atıf ı yine santrafor yaptı;halbuki elinde Batuhan ,Crisantus,Ahmet Aras gibi oyuncular varken Atıf ı gerçek yerinden alıp Santrafora koymak hangi aklın ürünü acaba;Geçen yıl Atıf ın santrafor oynadığı maçların tamamında ya golü yok; ya da sivasspor bu maçlarda puan alamamış...Sivasspor kırılgan bir takım geçen yıldan biliyoruz ilk golü yedi mi gerisi geliyor..Sivassporun 1-2 gol geriden gelip kazandığı maçları hatırlamıyorum...Bir tek Eskişehir maçı geriden gelip 2-2 bitmişti galiba...Sivassporun orta sahası gördük ki çökmüş durumda...İlk yarı Kadir,Mehdi,Adem,Hakan orta sahasıyla rakibe karşı hiç bir şey yapamadık;Atıf ın pozisyonu dışında neredeyse hiç pozisyonumuz yok...Cicinho nun kanadı bu maçta hiç çalışmadı;bu maçta İsmail Kartal Emenike yi sola çekerek Cicinho yu durdurmaya çalıştı;ilk yarı maalesef ileri çıkmakta çok zorlandı;orta da yapmadı..İlk yarı Atıf ve Cicinho nun olduğu bir pozisyonda tartışmalı bir penaltı pozisyonu var;çünkü buna benzer penaltıyı Eskişehir maçında son dak. da hakem fb lehine rahatlıkla çalmıştı...Maç ilk yarı 3-1 bitti ya herhalde R.carlos 2 oyuncu değiştirerek maç başlar diyordum ama yanılmışım çünkü R.carlos sadece Batuhan ı oyuna aldı..Maç 4-1 oldu R.Carlos hala uyuyor..R.Carlos son 8 dak. da(82 de) Ahmet ve Ctrisantus u oyuna alarak taraftara şirin gözükmeye çalıştı..Halbuki o dak. larda maç bitmişti...Oyuna girenler ise ısınamadan maç. bitti..2.Yarıda Mehdi ye Alves in yaptığı hareketi defalarca izledim;%100 penaltı;çünkü topun yönü değişmiyor yani Alves topa değil rakibe müdahale yapıyor...Kale arkasındaki çam yarması ise sadece pozisyonu izliyor;çok yazık...Maçı kazanamasak bile en azından 1 gol daha atmış olacaktık..Kötü oynanan bir maçta Batuhan o golü atsa maç belki 4-3 bile bitebilirdi...R.Carlos hazır olmayan Hakan ı niye oynattı kimse anlayamadı;Hiç kimse Hakan ın adını ilk yarı duyamadı;Hakan'a görünmez adam markajı mı verilmişti biz göremedik de...Bu maçta bitti;yönetim ne düşünüyor bilemem ama R.Carlos acemiliklerine bu maçta da devam ediyor..Sahanın en kötülerin den biri de Da Costa idi...DA Costa gitmek istiyorsa devre arasında eline bavulu verilip gönderilmeli;ya da delikanlı gibi top oynamalı...Bakalım Zekeriya Beyaz pardon Zekeriya Alp bakalım Haftalık saçmalama toplantısında ne inciler sıralayacak....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.12.2014, 23:12   #83
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ümitin yerine defansa sol kanata, orta sahaya ve forvete oyuncu alınmadan bu takım düzelmez. Herkes transfer yaparken sen bakarsan işte sonuç böyle olur. Yazık! takımı ne hale getirdiler.
Alt 12.12.2014, 23:15   #84
nbc
Yeni Yiğido

7 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nbc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçı klavye basindan seyretmeyen birisi olarak evime geldim ve yazilarin ardindan sunu soylemeden edemiyecegim bir tribunde parasini verip zorluklari gercekten yasayan yalnizca 15 yigido varsa bu takimin paf oyuncuları mac suresince sivasspor ile tamamen baglantisiz davranislarda bulunuyorsa takimimizin kaptani sayin adem kocak`in iyi oyunu gorulemiyor ve bundan onceki haftalarda deplasmanda toraman ve batuhan tribune cagriliyorsa bizim bu maci tartismaktan daha fazlasini yapmamiz gerekir. (Keske mumkun olaaydida tribundeki 5 yasindaki cocugun soguk altindaki resmini sizlere iletebilseydim)
nbc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nbc'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.12.2014, 23:18   #85
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hep aynı kişiler yav Carlos'un bırakması onemlimi carlos a oyuncu aldılar da oynamadım hayret arkadaşlar yaşlarını bilmiyom ama çözümü oyunculara bulmak alazim
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2014, 23:28   #86
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Savunmamiz, kalemiz delik deşik.
Çok şükür borcumuz yok..

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.12.2014, 23:35   #87
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takımın iyiliği için şu gelmeli bu gitmeli deyip duruyoruz sanki kulak asan var.Chrisantus öncesi P.Oldini vs.vs. bu güne kadar yapılan transferlerden hangilerinden memnunuz ki al işte Batuhan örneği.Transfer istiyoruz gene transferleri yapacak olanlar aynı kafa değil mi? Giden Chrisantus olur yerine daha kötüsü alınır. Bu kafalarla takım dibi boylamış.Kümenin yolunu tutar.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2014, 23:58   #88
muratnedim
Yeni Yiğido

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muratnedim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takımda ruh kalmamış mücadele yok hırs yok maça daha 1 -0 mağlup gibi başlıyorlar bu nasıl takım.Bu takımda Batuhanın,sonrada giren brezilyalı forvetin ne işi var ya Mehdinin hiç bir faydası yok takıma.Kaleci yi hiç söylemeyeyim.Gurbette seyrederken utandım takımımdan çok zoruma gitti Hocada her sene bir brezilyalı getirip topcu diye klübu zarara uğratıyor bunlara kim okey veriyor umudum yok ama inşallah düzelirler çok az kaliteli adam var
muratnedim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2014, 00:42   #89
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Yönetime soruyorum Carlos bu mactan sonra İstanbulda kac gün kalacak.Futbolculara kaç gün izin verilecek.Maçı allah adına bir daha seyredin kardeşim.Yenilebilirsin.Ama biraz karakterin olur direnirsin.Biz hep fizik kondusyonu falan eleştiriyoruz yok futbolcu yok falan diyoruz ama ben teşhisi koydum.Bu takımda çok derin bir karakter zaafiyeti var.Futbolcular ve hoca takımı kafalarında küme düşürmüş.Bu yönde hiç bir utanma duyguları yok o yüzden.Bu durumu şeref tribününden seyreden yönetimin de yok.Hala topal Aydın ı bekliyorlar ki takımı kurtarsın diye.İzan da kalmamış yani.Bu takımı seyredip utanan bi biz kalmışız anlayacağınız.İddia ediyorum ben bile bu takımı bundan iyi idare ederim.Çünkü karakter vermeye çalışırım takıma ve karakter zaafiyeti olanları da bir kalemde silerim.Takımı kampa alırım ilk gün.Haa sonra yener yenilirim ama koşarım.Rıza hocayı da çok eleştirdik ama ne kendine ne takımın karakterine tek laf edemedik çünkü kümeye oynarken bile koşuyorlardı onlar.Futbolcu mu var diyenlere hatırlatırım.Yönetime göre ligin en pahalı 7. takımıymışız.Eğer gerçekse bu şu hesabı bi verin bakalım.Hesap vermeyip ona buna dayılanmayın.Dikkat ederseniz oyunu falan eleştirmiyorum.3 pas üstüste yapamayan takımı teknik olarak eleştirirsen deli derler adama.Birilerinin çekip gitmesi lazım.Bu rezilliğin artık son bulması lazım
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.12.2014, 01:56   #90
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

85. dakikada oyuna 2 forvet alıp 5 forvetle oynamak Carlos için teknik direktörlüğünün üstüne tüy dikmek oldu
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı