Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs
Alt 30.01.2014, 16:25   #41
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs

Benim açtığım http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37494 adresindeki konuya bir açıklık getirmek istedim

Sayın Abdullah YİĞİT Sivasspor için çalışıyorsun bunda hiçbir şüphem yok bizlerde sivasspor a gönül veren insanlarız Lakin kanal 58 de yapılan son programda TD Roberto CARLOS a yöneltilen sorulardaki yapılan saygısızlık sizlere ve ekibinize yakışmamıştır.Bunu bilinçli olarak yapmadığınızdan eminiz. Size işinizi öğretmek değil niyetimiz ..
Karşınızda sivaapor td. ve aynı zamanda dünya çapında oynadığı futbolla ün yapmış birisi var . sizin veya sizlerin bunun bilincinde olmadığınızı düşünüyorum.Sizlerden taraftar olarak daha kaliteli program hazırlamanızı bekliyorum.
Sizin açıklamalarınız beni ayrıca çok üzmüştür . Bu kezde taraftara saygısızlık yapıyorsunuz ..
Alt 30.01.2014, 16:42   #42
slayer58
Yiğido

slayer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 slayer58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Tartışma konusu olan programı seyredemediğim için o konuda yorum yapamayacağım fakat; ilgili makaleye bakınca Hürdoğan gazetesinde yazılar editör incelemesinden geçmiyor mu diye düşündüm. Hem üslup açısından, hem kullanılan Türkçe açısından, hem de noktalama işaretleri ve imla açısından başarısız bir gazetecilik örneği göstermişler. Yazının içeriğinden bahsetmiyorum bile.
slayer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı slayer58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 17:04   #43
yiğido şahin
Yiğido

54 Mesajına 92 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 429 yiğido şahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

burada yapılan yorumların kişilere yada şahıslara değil ölçüsüz konuşmalara olduğunu anlayamamışsın sanırım sayın Yiğit
e anlamanızı da beklemiyorduk zaten bu yazı yerine çıkıp evet arkadaş programda şu konuşmalar yanlıştı demenizi de beklemiyorduk.
yiğido şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yiğido şahin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 17:05   #44
yiğido şahin
Yiğido

54 Mesajına 92 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 429 yiğido şahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58megayigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu kezde taraftara saygısızlık yapıyorsunuz ..
ilk değil sonda olmayacaktır eminim
yiğido şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2014, 17:23   #45
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Canlı yayınlarda önceden düşünülmeden söylenen sözler oluyor. O nedenle canlı yayıncılar 'Sürç-i lisan ettiysek affola' diye proğramı bitirirler. Canlı yayın yapan proğramcılar ve yorumcular tam da bu nedenle daha sakin, eleştiriye açık olmak durumundadırlar. Öyle hemen birkaç olumsuz yorum okuyunca, ‘Vay efendim,…’ deyip öfkelenmezler. Öfke başka hataları getirir. Mesela onüç yıldır başta sivasspor olmak üzere Sivas'ın ve Sivas’ta sporun tanıtımına ve gelişmesine katkılar sunmuş, vizyonu ve misyonu olan bir topluluk olan sivasspor.com sitesi’nin yalnızca bir taraftar sitesi olmadığı gibi. Onbinlerce üyesi olan bu forum sitesinde bir konu başlığına her seferinde farklı düşüncelerle yorumlar yapılıyor. Hakaret kastı taşımadığı takdirde her yorum saygıyı hakeder.
Öte yandan, Abdullah Yiğit, Sivas'ta 'spor' denince akla gelen isimlerden biridir. Yıllardır amatör kulüplerden tutun da ilimizde yapılan farklı profesyonel sporların hepsinin hem haberini yapmış, hem de sorunlarını dertlerini paylaşmış, çözümüne yardımcı olmaya çabalamıştır. Özellikle bu hafta oynayacağımız Konya deplasmanına taraftar gruplarımız için otobüs ayarlanmasına çaba göstermesi takdire şayandır. Ama artık, kendisini sevenleri daha fazla zor durumda bırakmasın. Daha sakin, daha sabırlı olsun. Hepimizin ortak derdi Sivas ve Sivasspor. Buna odaklanalım.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 19:46   #46
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Sayın Abdullah Yiğit; yıllarca Sivasspor peşinden koşmuş yıllarca ara ara bazı ulusal kanallarda yazı yazmış bir spor adamısınız. Ayrıca yıllardır taraftara sallayan onları her maç sonunda ya yazılarınızda yada katıldığınız tv programında adeta yerden yere vurduğunuz bilinen bir gerçektir. Biz yıllardır şunu bildik şunu gördük: Sivasta Sivasspor denince ilk akla gelen isimler Sayın Nail Sertakan ve Siz oldunuz. ama siz her zaman vurdunuz vurdunuz yetmedi bir daha vurdunuz. Bir kere şunu aklınıza sokmanız lazım. O sizin taraftar sitesi dediğiniz camia çok büyük bir camiadır. Bu camiayı son kez karşınıza aldınız bir daha inşallah alamayacaksınız belkide. Çünkü şahsım adına konuşuyorum çok kez sizin yazılarınıza onay verenlerdenim. Bu bir daha gerçekleşmeyecek bunu bilmelisiniz. Sebebi ise gayet açık. Sizin hakaret ettiğiniz o taraftar artık sizinle olmayacak. Ben şahsım adına Sayın Mustafa Ateşi burada tenzih ediyorum. Önceki kapanan konuda da bahsetmiştim. Mustafa Ateşin bu canlı yayında herhangi bir duhulü olmadı. Çünkü adamcağızın yapacağı bir şey yoktu. Konular anlık gelişti ve müdahele etmesi bile onu zor durumda bıraktı. Kaldı ki onun ne kadar seviyeli ve iyi bir programcı olduğunu bilen kişilerdenim. Onun için tenzih ettik Sayın Mustafa Ateşi.
Yalnız bel altı vurmak deyimini kullandığınızı ve yazınızın arkasında durduğunuzu varsayarak bir denklem kurmak istedim. Şimdi sizmi bizi bel altından vurdunuz yoksa bizim taraftarmı bel altından vuruyor. Bizim kulaklarımızmı yanlış duydu yoksa sizmi görmezlikden geliyorsunuz. Canlı yayın esnasında söylenen söylemlerinizin ne kadar yanlış olduğundan bahsetmek yerine kendinizi kurtarma operasyonunda bulunduğunuzu görmekteyiz. Bu bir çırpınışmıdır yoksa eleştiriye tahammülsüzlükmüdür. Artık bırakın bizim taraftarlarımızla uğraşmayıda siz kendi işinizi yapın. Unutmayın kendi kaleminiz güçlüyse sizden güçlü olan ise taraftardır. Bu yazdığınız yazıyı elbette defalarca dikte etmişsinizdir. Peki yaptığınız programdaki konuklarınızın söylemlerini de defalarca dinleyip şapkayı önünüze koymayı hiç denedinizmi. Ben zannetmiyorum.
Sizden istirhamım bundan sonra taraftar üzerinden polemiklere girmeyiniz. Kaldı ki siz stajyer bir yazar da değilsiniz. Bunu mutlaka bilmelisiniz.
Söylenecek artık hiçbir şey yoktur. Şahsım adına Sayın Mustafa Ateşten herhangi bir sürçilisan ettiysem affetmesini istirham ediyorum. Lakin bu özürü Sayın Abdullah Yiğit için söyleyemeyeceğim. Bundan sonra sitemizde herhangi bir paylaşımını yazısını gördüğümde sileceğim. Ta ki bu taraftardan özür dileyene kadar. Çünkü biz taraftarız ve bu yazıdaki atıfları haketmedik.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 19:48   #47
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
slayer58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tartışma konusu olan programı seyredemediğim için o konuda yorum yapamayacağım fakat; ilgili makaleye bakınca Hürdoğan gazetesinde yazılar editör incelemesinden geçmiyor mu diye düşündüm. Hem üslup açısından, hem kullanılan Türkçe açısından, hem de noktalama işaretleri ve imla açısından başarısız bir gazetecilik örneği göstermişler. Yazının içeriğinden bahsetmiyorum bile.
bu gazetenin bir editoru varmi?
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda calipso'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.01.2014, 21:00   #48
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 437 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın abdullah yiğit belli ki bu siteyi takip ediyorsun ben buradan yazayım sen de bunları teker teker oku.

Şimdi bi kere burası bir forum ve her görüşten insanı içinde barındırıyor doğal olarak.arada belki yanlış yorum ve eleştiriler yapılmış olabilir.bir kere ortadaki 2-3 size göre yanlış yorumdan dolayı bütün bir foruma laf atmak şüphesiz ki seviyesizliktir.sizin zihniyetinizdeki insanlar bunu bu tip her internet oluşumunda yapıyorlar.ekşisözlük, itüsözlük, uludağsözlük gibi.bu sitelerin olduğu gibi sivasspor.com'un da görüşleri olamaz.kullanıcılarının bireysel görüşleri olur ve bunlar sadece o kişileri bağlar.bugüne kadar yazılarınız paylaşılınca alkışlandı, alkışladım, alkışladık.ama size gelen daha ilk eleştiride pençelerinizi çıkarttınız adeta.bu kadar mı eleştiriye tahammülünüz yok ?

Sonra gelelim Sivas ve Kangal köpeğinin reklamını yaptık mevzuuna.sivasın ismi duyulduysa Carlos sayesinde duyulmuştur dünyada.ona kangal köpeği hediye etmekle sizler Kangal köpeğini tanıtmış veya reklamını yapmış olmazsınız.acaba o gün reklamı yapılan Sivas veya Kangal köpeği mi oldu yoksa bu haberi ajanslara kendi ismiyle dağıtan 'kanal 58' ve sizler mi ? Ntvspor dahil büyük spor yayıncıları bu haberde kanalınızdan bahsetti.kimse Carlos'un yaptığı tanıtımdan kendine pay çıkarmasın.yurtdışında hatta türkiyede az sayıda sivaslı dışında kim sizi izliyor ki siz tanıtım yapacaksınız ? Carlos sayesinde kanalınızın adı duyuldu bu size Carlos sayesinde yapılan bir reklamdır.bu yayından sonra 'diyelim ki' Kangal satışları patladı.bu da sizin değil yine Carlos'un reklam başarısıdır.herkes kendinin ne olduğunu bilecek önce.kanal hakkındaki yorumlarım bu kadar.

Şimdi gelelim Abdullah Yiğite.siz taraftarlara işinize bakın diyemezsiniz.bu ülkede 'her ne kadar tam uygulanmasa da' fikir beyanı özgürlüğü var.burası da zaten bu görüşlerimizin paylaşılması için oluşturulmuş bir forum.'oğlu 4 Eylül'de oynuyor diye sordu' diyen arkadaşa katılmıyorum, iyi ki sormuşsunuz özellikle genç takımı.ama bu da o arkadaşımızın görüşüdür.kaldı ki ortada yanlış bir üslup da yok.aynı fikirde değilseniz bir cevap verirsiniz.cevaptan kastım sizin yaptığınız gibi bütün bir foruma sallamak değildir.sonra bu forumdaki insanlar kendilerini bir nickname ile temsil ederler.siz buradaki insanların kapasitesini, eğitim seviyesini vs nereden saptadınız acaba ? Buyrun gelin de aramızdan seçeceğimiz 3 arkadaşımızla sizin kapasitenizi karşılaştıralım.spor, eğitim, sivasspor, bilinçli taraftarlık gibi birçok konuda.ben bu konuda sizinle kapışmaya hazırım.eminim ki benim gibi birçok arkadaş çıkar bu büyük forumdan.çünkü biz sizin gibi 'sivasspor ve taraftarı sayesinde' fanatik gazetesinde kendi reklamımızı yapmadık.bizler burada kendi isimlerimizi ve kimliklerimizi arkamızda bırakarak seviyeli bir forum oluşturduk.en ufak üslup bozukluğunda kullanıcının işbu entrysi kaldırılır veya düzeltilir.kullanıcı da uyarılır.

burada kendi görüşünü bildiren insanları suçlayan ve onları küçümseyen yorumlarınızdan dolayı sizi kınıyorum.az biraz eleştiriye açık olun.bizlere taraftarlığı öğretecek seviyede değilsiniz emin olun.türkiyede süperligdeki neredeyse her takımın,premier league ve Fransa league 1deki büyük takımların sayısız maçını yerinde takip eden biri olarak ben kendimde bu yetiyi hala göremiyorum.kaldı ki yapıcı yorumlar yapmadığınız 'taraftarlığınızı yapın' sözünüzden belli oluyor.bu kadar basit değil mi herşey ? Biz sizin gazeteciliğinize laf edersek bizi küçümseyeceksiniz.sanki sizi okuyanlar başkalarıymış gibi kendi okurlarınızı aşağılamak da bir başka seviyesizlik örneği.gazetecilik dahil saydığım diğer konularda sizinle rahat rahat yarışmaya hazırım eminim ki sivasspor.com forumu da hazırdır.sizi tekrar kınıyor ve 'kendi okurlarınıza' karşı uygun üsluba davet ediyorum.kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama kimseyi küçük görmeye hakkınız yok.bu forumda ilkokul mezunu da var, yüksek lisans yapanı da, türkçesi zayıf olanı da var, dil uzmanı da, karşınızdaki kim olursa olsun üslubunuz yanlıştır.ben kendi adıma sivasspor.com'dan özür dilemeniz gerektiğini düşünüyor, özür bekliyorum.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı alboran'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 21:43   #49
Rallim58
Gast

Twitterden alıntıdır...

Mustafa ATEŞ ‏@mustafaates58

PROGRAMIMIZA YAPILAN GEREK KİŞİSEL ELEŞTİRİLERİ GEREKSE FARKLI BEĞENİLERİNİZİ TAKDİRLE KARŞILIYORUM.HEPSİNDEN BİR TECRÜBE KAZANIYORUZ.

Olması gereken mesaj bu iken Sayın Yiğit'in yazısı da olmaması gereken olduğunu paylaşmak isterim...

Naif yorumlarından dolayı da "alboran" kardeşimizi tebrik ediyorum...
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 21:46   #50
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 437 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Twitterden alıntıdır...

Mustafa ATEŞ ‏@mustafaates58

PROGRAMIMIZA YAPILAN GEREK KİŞİSEL ELEŞTİRİLERİ GEREKSE FARKLI BEĞENİLERİNİZİ TAKDİRLE KARŞILIYORUM.HEPSİNDEN BİR TECRÜBE KAZANIYORUZ.

Olması gereken mesaj bu iken Sayın Yiğit'in yazısı da olmaması gereken olduğunu paylaşmak isterim...

Naif yorumlarından dolayı da "alboran" kardeşimizi tebrik ediyorum...
rica ederim.bu forum hepimizin.bu arada kendisi carlos çok memnundu bize teşekkür etti, kahve içmeye vakti olmamasına rağmen içip öyle giderim falan demiş.bu carlos'un memnuniyetini göstermez.buna tevazu ve nezaket denir buradan kendisine duyurulur.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
eleştiriyi, icin, komik, olursun, yaparsan, yapmak