Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.07.2015, 10:28   #51
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçı izleyemedim.FB tv radyodan anlatır gibi bi yayın yaptı eskiden radyodan maç dinlememizi hatırladım ve ne eziyetler çektiğimizi düşündüm futbol için..Bir özet bari olsa iyi olur.
Malesef abi biz de D-Smart yüzünden bakamadik sanki Avrupa maci veriyorlar S*****Z bunlar :m

ama bakmayanlar icin Özetini buldum.....

ÖZETI BURDA

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.07.2015, 10:46   #52
badger5858
Acemi Yiğido

52 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 badger5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maça gitmedim gidipte sinirimi bozmak istemedim. Hem maç bedava hem de üç büyüklerden biriyle karşılacağım tabloyu tahmin ettiğim için gitmedim ama tahminlerim doğru çıktı. Açık açık karşı Takım'ı tuttuklarını belli eden yalakalarla dolu tribünler dolsa ne yazar dolmasa ne yazar. Geçen sene en ihtiyaç duyduğumuz anda boş tribünlere oynadık kimin umrundaydı ki 5 tl verip en azından kuru kalabalık oluşturmak. Hiç bir zaman tezahüratta yapamadık Takımımızı da destekleyemedik. Herkesin derdi nasıl bir dost tanıdık bulurum da Beleş girerim içeri. Girdi mi içeri o zaman ondan büyük Sivasspor lu yoktur. Sana ait kombine koltuğa oturma hakkı da Onundur ağza alınmayacak küfür etme hakkı da, yönetimi eleştirme hakkı da Onundur. Trabzon lular analarına söverek sokakta kaşkol forma gezdiklerinde de buna hakkınız yok deyip karşı çıktığım zamanda onların değil de benim üzerine yürüyen Şerefsiz lerde bunlardı. Böyle taraftar olduğu sürece bizden hiçbirşey olmaz kusura bakmayın ne yönetimin çoşkusu olur ne de futbolcuların. Bir sene 5. Bir sene 15. Bir de bakmışsın ki PTT 1. Lig deyiz. Yönetime kızmaya zerre hakkımız yok transfer yapmıyorlar diye böyle taraftara bu transferler çok bile. Ama ne olursa olsun yine kombine mi alacağım Sivas ta Olduğum sürece her maça gidip elimden geldiğince takımımı destekleyeceğim. Ben ne yönetim yalakası ne de taraftar bozuntusuyum ben sadece Sivasspor sevdalısıyım
badger5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı badger5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.07.2015, 11:20   #53
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yine son dakika golü

Hastalık devam ediyor.....
Alt 15.07.2015, 15:39   #54
namso58
Acemi Yiğido

50 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 namso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeni transferlerden beykan erkan kas cok iyi oynadi. Ozmert iyi oynadi. Orhan gulle vasat . Hakan arslan sivasta durdugu hata hic bi ozelligi yok. Ben sunu Adem Kocak bi baska oyuncu milli takim seviyesinde bence gaspar ile cok iyi bir ikili olacaklar. Batuhan cok iyiydi. Cicinyo herzamanki gibi. Bize bir sol bek birde forvet lazim.
namso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda namso58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.07.2015, 16:28   #55
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
namso58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yeni transferlerden beykan erkan kas cok iyi oynadi. Ozmert iyi oynadi. Orhan gulle vasat . Hakan arslan sivasta durdugu hata hic bi ozelligi yok. Ben sunu Adem Kocak bi baska oyuncu milli takim seviyesinde bence gaspar ile cok iyi bir ikili olacaklar. Batuhan cok iyiydi. Cicinyo herzamanki gibi. Bize bir sol bek birde forvet lazim.
Bence Erkan kas, burhan , ziya, orhan gulle ,hakan COK kotuler.

Hakan ozmert ve beykan iyilerdi

S******z spiker kalecimizi iyi deyene kadar iyidi sonra hatta yapti kalecimiz nazar deydi .
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.07.2015, 22:03   #56
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Nihat5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen çok komıksın sırıtmadı demış herkese salamışsın bırde burhanın yerıne adam lazım demış transferi edilen adamlara bak hepsı yedek olur burhan bızım as oyuncumuz bıraz bılınçlı ızleyın kardes cekırdek cıtleyerek ızlemez
Nihat bey yorum yapmak için burdayım bilmem farkında mısın? Ayrıca ben yazdıklarımda bir tezatlık görmedim. Eğer futboldan anlasan, 10 günlük çalışma dediğimde, Takımı'n fizik olarak bu kısa zamanda yine de iyi olduğunu düşünmen gerekirdi. Teknik Açıdan 10 günün yada 100 günün bir farkı yok çünkü. Onun için Hakan ve Musa'nın bu takımda yeri yok dedim. Yeni gelenleri ben de beğenmiyorum ayrıca. Burhan'a gelince de, bana Burhan'ın yeterli Olduğunu kimse anlatmasın. Ben de biliyorum şuan ilk 11 oyuncumuz onun için yerine daha iyi bir futbolcu gelmesini istedim. Ki ÇOĞU kişi de eminim benimle hemfikir. Sadece yazmak için yazmayın. Benim futbolla nekadar içiçe olduğumu, ya da nekadar süre futbol oynamadığımı bilmeden bana Çekirdek çitleyerek izliyorsun diyemezsin.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.07.2015, 22:17   #57
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

maci izlemedim ama sadece gollere baktim son dakikada gol yemek kötü ama o golde net 1 metre ofsait
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2015, 02:13   #58
namso58
Acemi Yiğido

50 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 namso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Erenozdenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nihat bey yorum yapmak için burdayım bilmem farkında mısın? Ayrıca ben yazdıklarımda bir tezatlık görmedim. Eğer futboldan anlasan, 10 günlük çalışma dediğimde, Takımı'n fizik olarak bu kısa zamanda yine de iyi olduğunu düşünmen gerekirdi. Teknik Açıdan 10 günün yada 100 günün bir farkı yok çünkü. Onun için Hakan ve Musa'nın bu takımda yeri yok dedim. Yeni gelenleri ben de beğenmiyorum ayrıca. Burhan'a gelince de, bana Burhan'ın yeterli Olduğunu kimse anlatmasın. Ben de biliyorum şuan ilk 11 oyuncumuz onun için yerine daha iyi bir futbolcu gelmesini istedim. Ki ÇOĞU kişi de eminim benimle hemfikir. Sadece yazmak için yazmayın. Benim futbolla nekadar içiçe olduğumu, ya da nekadar süre futbol oynamadığımı bilmeden bana Çekirdek çitleyerek izliyorsun diyemezsin.
Aynen katiliyorum hakan ve musa bu takimin oyuncusu olamaz. Burhana gelince bencede bitik bir oyuncu yasi 40 dayanmis bence beykan bu sene burhanin yerinde oynar oynamali. Bize sol bek libero ve 1 forvet lazim 3 transferle sivss saha kalkar.
namso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2015, 09:17   #59
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O yapılan küfürler sadece saha yada tribünleri kapatmıyor sadece.. Gönüllere kelepçe, insanlığımıza pranga vuruyor..
3-4 müptezele kaldıysa sivası sahiplenmek yandık desene beş parmagın beşi bir olmaz amma sinek küçüktür mide bulandırır hesabı taraftar grubunun içindeki böyle çürük elmaları ayır edilmesi lazım yoksa taraftar grupları eleştirilmeye devam edilecektir rakibin yok anası yok avradı kendi takımımızı desteklemekden çok rakip takıma küfür ediyorsunuz bu ne biçim taraftarlık bu ne biçim yaşadıgı kendi tuttugu takımı sahiplenmek 2-1 öndesin sahaya yabancı madde atıyorsun ne akla hizmet atıyorsun lig maçında yaptıgın zaman trübün ceza alıyor kulüp ceza alıyor ulan kanını satsan beş kuruş etmez şrfsiz yüzünden zorda kalıyor ulan böyle taraftar olmaz olsun
Alt 16.07.2015, 10:14   #60
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

La bu bir SPOR SPOR SPOR, niye küfür ediyorsunuz tribünde ey taraftar ?????!!!!!
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ağırlıyor, değerlendirelim, fbahçeyi, maçı, yiğido