Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''
Alt 08.07.2012, 12:06   #1
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''

“Ne yaptım da ceza aldım,çok merak ediyorum”

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz,mahkemenin verdiği 1 yıl 6 ay hapis cezasının ardından ilk kez konuştu.
Hürdoğan’a önemli açıklamalarda bulunan Başkan Mecnun Otyakmaz,ceza alacak hiç oluşumun içinde olmadığını söyledi.
İki ayrı kulübün şampiyonluk için çekiştiğini ve faturanın kendisine ve Sivasspor’a kesildiğini de söyleyen Otyakmaz “Yargının kararına saygılıyız,ama ceza alacak hiçbir şey yapmadım. Bu yüzden gerekçeli kararı çok merak ediyorum. Bu kararda en fazla bana “ Neden Fenerbahçelilere fazla maç bileti sattınız?” diyebilirler. Ben o maçtan öncede söylemiştim,bizim için şampiyonun kim olduğu değil,Sivasspor’un menfaatleri ve onuru çok önemliydi,ben başkan olarak bunu yapmaya çalıştım. O dönemlerde aldığımız her kararda şehrin önde gelenlerini bilgilendirdik,nitekim,sayın Vali ve Belediye başkanıda bu yönde mahkemeye görüş bildirdi”dedi.
YİĞİDOLAR BANA AYRI BİR GÜÇ VERİYOR
Bu davanın başından itibaren Sivaslı’lardan çok büyük destek aldığınıda belirten Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz” Beni tek mutlu eden şey,hemşerilerimin bana verdiği destek ve duyduğu güven oldu.Bu moralle,hiçbir şey olmamış gibi takımımızın transfer işleriyle uğraşıyorum” şeklinde konuştu.
BAŞKAN ÜRGÜP’TE ARADI
Öte yandan Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ünde Başkan Otyakmaz’ı telefonla arayarak,Sivas halkının yanında olduğunu belirttiği öğrenildi.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aldım, ceza, çok, ediyorum, merak, neden