Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Bazen Cevap Veremezsiniz Gözleriniz Dolar
Alt 26.01.2014, 22:43   #1
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Bazen Cevap Veremezsiniz Gözleriniz Dolar

Bizi epeydir tanırsınız...Kime gönül verdiğimizi Kimi sevdiğimizi bilirsiniz...Biz Burssaspor aşkıyla yanan Sivassporumuzu baştacı yapmış Bursalı bir kardeşinizim...8 yaşında bir oğlum var ..Adı Yıldırım Bayazıt...Bana her pcyi oturup Sivasspor forum sayfasını açtığımda aynı soruyu sorar ..Babacığım biz Bursasporluyuz sen neden her geldiğimde Sivassporun sayfasındasın Sen Sivassporlumusun der...Buna çoğu zaman cevap veremem versem anlayamaz...Lakin her defasında Sivassporumuzun ne olduğunu ne kadar sevdiğimizi neden sevdiğimizi ara ara anlatmışımdır.....Sanrım başarılı olmuşuz...Evladım bana baba benide Sivasspora üye yap bende Sivassporu çok seviyorum deiğinde söyleyecek tek kelime bile bulamadım gözüm doldu.....
Hem çok sevindim hem çok kızdım...
Sivasta yaşayan binlerce ist takımını tutan....Avrupada yaşayıp Sivasıı kaale almayıp görmemelikten gelen İst takımlarını tutmaya devam eden kişiler aklıma gelince sinirlendim..Ukalalık değil bu Bursada Bursasporlu 8 yaşındaki bir sabi-i sübyan bile olamadıkları için sinirlendim....Haykırarak ve başım dik söylüyorum benim oğlum bir çok Sivassporu sözde tutuyorum diyeni alt etmiştir .Ben babası olarak bundan onur ve guru duyuyorum...Çünkü gerçek taraftarlkı gerçek gönül vermek gerçek aşk tam budur....Bizler Bursasporluyken bile Sivassporumuzu bu kadar seviyor iken Sivasspora ihanet eden kişiler gözlerini açsın...SAHİP OLDUĞU KENTİNE TAKIMINA SAHİP ÇIKSIN...Sivasspor bir markadır bir onurdur bir değerdir bunu anlasın...Bu zor değil..8 yaşındaki bir Bursasporlu sabi bunu anlayabiliyorsa anlayamayanlar kendini sorgulasın...Ayıptır....Günaht ır ...Yazıktır....Sivasspor bir tanedir başkada yoktur...Herkes bunun farkına varmalıdır....Ben oğlumu Sivassporumuzun bu taraftar formuna üyeliğini yaptım bundan gurur duyuyoruz.....Gerisi ANLAYAMAYANLARA KALMIŞ......
34MUAMMER58, 58CeZa58, 58fatihcan, 58sinan58, 58YIGIDO58, 58_babacan_58, 58_Buğra_98, A.Turan Korkmaz, adres58, alaattin 5858, anilcan213, AYIBOAN, babapiton, bahbaba58, batur0658, Besyo_cu, bozkurtkaan58, Bulut@ğlu, burak58as553, canımözsivaslım, cemahmety, Cley, Del Piero, elbeylii, EneS ElmaS, etzel1967, eurovision, Ferhat06, GokhanTurna, halilxx58, Harput0658, ihtiyar yiğido, kağanhan58, KANGALakçakale, keko 58, Kokomo, kızılelmalım, Mete209, MeXeS58, Morten58, murat_n, museboy, nejmi58, oNuR, ozledımeskıyı, PETKOVİC, poolat58, poyrazer5858, psychology58, Rallim58, ROMANTİK KATİL, SAKARYA750, Salim58, scheinwetten, sebasteia, sefacoban58, selimdelen, SenSetik, sivasliapocan, Sivaslibey, sivaslıadem, sivastatlıbelam, u2sivasspor, yerliturkuaz, yigidolar06, yigidoo, yigido_ilhan58, yol58
Cevap: Bazen Cevap Veremezssiniz Gözlerşniz Dolar
Alt 26.01.2014, 22:48   #2
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bazen Cevap Veremezssiniz Gözlerşniz Dolar

Kardeşim o kadar güzel yazmışsın ki bize yazacak bir şey kalmamış. Oğlunun gözlerinden öpüyorum.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı psychology58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bazen Cevap Veremezssiniz Gözlerşniz Dolar
Alt 26.01.2014, 22:50   #3
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bazen Cevap Veremezssiniz Gözlerşniz Dolar

Evet katılıyorum bu yoruma. O kadar Sivaslı var diyoruz. 7 milyon Sivaslı var diyoruz 7 bin kişi stada gelmiyor veya baska takımı tutuyor. Kendi takımına memleketine sahip cıkmazsan elin basarılarıyla dırdır yapar durursun. İnsallah gelecek nesillerimiz bizlerden bile iyi olurlar ve bizlerin gerceklestiremedigi bir cok seyi onlar gerceklestirirler.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bazen Cevap Veremezsiniz Gözleriniz Dolar
Alt 26.01.2014, 22:55   #4
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bazen Cevap Veremezsiniz Gözleriniz Dolar

super lige cıkdıgımızdan beri sadece Sıvassporu tutanların inadına Sıvassporu tutanların sayısı artıyor umarım sıvaslıyım diyen herkesin sıvassporu tuttuğu gunlerıde gorecegiz senden ve oğlundan ibret alırlar da uzerlerındeki olu toprağını atarlar istanbul yalakası değil memleket sevdalısı olurlar yuregine sağlık
Alt 26.01.2014, 22:55   #5
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Tüylerimi diken diken etti ellerinize sağlık
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 23:13   #6
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Oğlunun gözlerinden öpüyorum. Sivas'tan ona yüreğimizin en güzel yerindeki sevgimizi gönderiyoruz. Sivaslı olupta istanbul yalakalığı yapanlara ne dersen de onlar artık arsız,utanmaz olmuşlar. eğer utansalar, facelerinde bu takımları paylaşmazlar,övmezler.ar damarları çatlak olduğu için onlara ne söyleseniz kar etmez Bursalı kardeşim.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 23:18   #7
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 784 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Üstad ayakta alkışlıyorum seni. Allah razı olsun. Samimi ifadeler için en samimi selamlar. Küçük Yiğidoyu gözlerinden öperim. Kanayan yaramıza melhem olmuş.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Sivaslibey'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 23:34   #8
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Okurkene cok duygulandim
göz yaslarimi zor tuttum helal olsun sana ve oguluna
bursaspora sempatim dahada arti bunu okuduktan sonra
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58CeZa58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 23:40   #9
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Sevgili abicim öncelikle bu yazıyı okurken cok duygulandim ve mutlu olsum. Yıldırım Bayazıt kardeşim Bursaspor'dan sonra Sivasspor'u sevmesi ve desteklemesi cok güzel birşey. Bursaspor'un şampiyon olduğu sene ben cok sevinmistim saatlerce Bursaspor Tv'yi izlemistim. Ve tarafrarlari da cok takdir ettim. Tabi Bursaspor bu duyguyu yasadı ve Sivasspor nasıl kacırır diye tekrar üzüldüm. Uzun lafın kısası inşallah diğer sözde Sivaslılar hem senden ve oğulundan örnek akut. Umarim Sivasspor'da şampiyon olur ve Burda — Sivas hem dost olurlar hemde Anadoluya damga vurmaya devam ederiz. Son olarak Sivas & Bursa diyor ve Yıldırım Bayazıt kardeşimin yanaklarindan - anlından öpüyorum. Almanyadan sevgilerimle...
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.01.2014, 00:46   #10
yigidoo
Tecrübeli Yiğido

yigidoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bizde söz coktur ama faliyet yoktur gardas. oglunun gözlerinden öperim sizde cok tesekkür ederim bu Güzel tutumununzdan dolayi.

Etiketler
bazen, cevap, dolar, gözleriniz, gözlerşniz, veremezsiniz, veremezssiniz