Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hoca İstifa Etti
Alt 01.04.2013, 23:32   #191
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hoca İstifa Etti

hocam sana geldiğin günden beri hep destek oldum bütün hatalarına karşı.maç kazanabilirsin kaybedebiirsin.
ama yıllarca bu formaya hizmet etmiş bir hayrettini bu maçı kaldıramayacağını bile bile sahaya sürmek hayrettine yapılan en büyük saygısızlıkdı
hayrettin ilk yarı 7 sefer topla buluştu yedisinide olumsuz kullandı kaldıkı kırmızı kart görmesi gerekirdi
ilk yarı bitti alsana hayrettini oyundan sen bunu göremeyecek kadar futbol cahili birisimisin
acaba onbin kişi hayrettini yuhlarken hayrettinin içi kan ağlarken vicdanın hiç sızladımı
bireysel olarak bakıldığında kafaya oynayacak takımı ligde zar zor bırakıyorsun hocam sana tavsiyem bol bol maç izle oyunu okuyamıyorsun
oyuna müdahale edemiyorsun krizi yönetemiyorsun takımı taraftara,taraftarı takıma,yönetimi,taraftara,tara ftarı yönetime,birde taraftarı,taraftara düşman ettin yaptığın sivasa hizmet buysa eksik olsun
birde olayları farklı yere çekmeye çalıyorsun olmuyor sana elli sefer dedik sivası basamak olarak görme
sezon başı beşiktaşla sevişmeyip işine bakıp transfer yapsaydın bu durumlara düşmezdik
sivaslıysan sivaslı gibi dur hata bende de bizde arkanda duralım çocuk gibi mızmızlanıp durma
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.04.2013, 23:36   #192
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğu Bey, yazılarından tanıdığım kadarıyla bildiğini saklamayacak birisin? Bildiğin birşey varsa paylaş. Taraftar takımdan soğudu.
hiç merak etme hocam paylaşacağım, sadece zamanı gelsin az biraz bekleyelim neler olmuş neler bitmiş paylaşacağım...ama şu an sadece bu takım için susuyorum ve susmalıyız diyorum...
Alt 01.04.2013, 23:50   #193
hotzi
Yeni Yiğido

hotzi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hotzi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Riza ,bitte bleibe in Sivas...wir brauchen dich !!
hotzi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.04.2013, 09:20   #194
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 438 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

hiç merak etme hocam paylaşacağım, sadece zamanı gelsin az biraz bekleyelim neler olmuş neler bitmiş paylaşacağım...ama şu an sadece bu takım için susuyorum ve susmalıyız diyorum...
uzun zamandır yorumlarını takip ediyorum. senin hakkında edindiğim izlenim şu:sivas galip geldiği zaman bir adım geri çekiliyosun, mağlup olduğunda da bir adım ileri çıkıyorsun.
hasılı, çok sinsi bir adamsın.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.04.2013, 01:43   #195
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İnsanlar "ender kendini geliştirme hikayeleri"ne aracı olan teknik direktörlerini başarılı olarak hatırlar..

Lige gol kralı çıkarmayı geçtim, altyapıdan bir tane bile doğru düzgün futbolcuyu A takıma taşıyamayan Rıza Çalımbay'ı ise kim başarılı olarak hatırlayacak ?

Ama Türkiye kupasını alırız inşallah, o zaman özürümüzü de dileriz Rıza Çalımbay'dan.

Alıntı:
mishka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burak YILMAZ konusunda katılmıyorum Beşiktaş da dahil gittiği birçok takımda tutunamadı ama ender bir kendini geliştirme hikayesi onunki.
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.04.2013, 06:33   #196
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burak Yılmaz Eskişehirspor'da oynarken 17 maçta 1 gol atmış. Teknik direktör kim bilin bakalım. Tabi ki futbol bilgisi 0 olan, kimi nerde nasıl oynatacağı hakkında sadece "rastgele" kararlar veren mahalle takımı antrenörü Rıza Çalımbay. Bir sonraki sene Burak Yılmaz Trabzonda ligin gol kralı oldu. Galatasarayda şampiyonlar ligi gol kralı. Şimdi bana demeyin ki Rıza Çalımbay'ın kadrosu eksik. Adam futbolun F'sini bilmiyor işte. Hayatı sadece başarısızlıklarla ve kovulmalarla geçmiş bir teknik direktör.

Atalım gitsin takımdan. İstifayı da beklemeye gerek yok.
rıza hocaya olan kininizi ,nefretinizi biyere kadar anlarım ,bende birçok kez inatları ve takıntıları yüzünden eleştirdim, halaadaa eleştiriyorum orası ayrı,son cümlelerinize katılmak mümkündeğil ,futboldan anlamıyor hayatı kovulmakla başarısızlıkla geçmiş demek insafsızlıktır ,bikerE futbol oynadığı dönemin eniyi sağ açığı ,ortasaha oyuncusuydu BJK üst üste 4 defa şampiyon olduysa 4 defada 2. olduysa bunda en büyük pay rıza hocanındı,metin,ali,feyyazı gol makinesi yapmıştı belki yaşınız itibariyle canlı hiç izlemediniz,teknik direktörlüğüne gelince denizli sporu tarihinde ilkkez avrupa kupalarına soktu ,daha sonra yollar ayrıldı şimdi 2.ligde sürünüyor,rizespor gibi şikeyle çıkıp, şikeyle ligde kalıp,şikeyle süperlige çıkan takımı bileğinin hakkıyla ligde ilk 5 içine sokmuş hocadır,nezamanki yollar ayrıldı rizespor iflah olmadı düştü,BJK,ye enzor döneminde teknik direktör oldu koray avcıyla ,ademle neyle ligde durumu hiçde kötü değilken,bjk başkanı istediği adamları almadığı halde 1 maç kaybetti diye bjk taraftarı isyan etti ondan sonrada zaten bjk dırrık tutmadı istatistikler ortada haksız şekilde yollandı ,eskişehirspor küme düşüyordu aldığı gibi yukarı tırmandırdı altyapıdan adam çıkardı ,daha sonra bazı oyuncularla inatlaşması top yekün oyuncuların çeteleşmesi ,onu yollamak için uğraşmaları sonucu taraftarında baskısıyla ayrılmasına sebep oldu, eğer şuan eskişehirspor tehlikeden uzaktaysa rıza hocanın aldığı adamlar sayesindedir ,bu takım daılsın bak göreceksiniz eskişehir küme düşecek ilk takımdır,sivasspor macerasına gelince sivasspor a küme düşme hattının dibine demir attığı dönemde geldi neredeyse herkes küme düşmeyi kabullenmişti,ara transferde aldığı adamlar sayesinde o yıl ligde tutunduk ,ertesi sezon başta okadar sakatlık ,şanssızlık ve hakem hatalarına rağmen ligin zevk veren oyununu oynayan 3 4 takımından biriydik ,yenildiğimiz maçlardan bile keyif alıyorduk 1 puan yüzünden avrupaya gidemedik hakemlerin çaldığı puanların haddi hesabı yoktu,busezon değişik birlig yaşıyoruz yılların trabzonu bile küme düşmeden korkuyor kazanacağımız seri 3 4 galibiyetle avrupaya gidecek durumdayız,kaybedeceğimiz serii 3 mağlubiyetle küme düşme hattına tekrar girecek durumdayız,300 küsür takım içinden kupada ilk 4 içindeyiz halada başarısız diyorsanız diyecek sözüm yok ,sivassporun puanlarının hakemler tarafından gaspedildiğini ,birçok oyuncunun yasakat ya cezalı yada formsuz olduğunu unutmamak lazım kardeşim . böyle bir ortamda hoca değişikliğinin sivasspora katkı sağlayacağına inanmıyorum hesaplaşmayı sezon sonuna bırakmak herkes için hayırlısı olacaktır sağlıcakla kalın
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.04.2013, 07:41   #197
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Futboldan başka kimse anlamaz bi ben anlarım anlayısına karsı burda genellikle Rıza hocaya karşı çıkanlar.Halbuki oyun bu kurallarını doğru uygulayacaksın o kadar.Oyuncuların koşu mesafelerine bakacaksın mesela.En iyisi Piech ise onu oynatmaya çalışacaksın.Hayrettin canımız ciğerimiz ama son 5 haftada oynadığı maçlarda düzgün attığı paslarla kaybettiği topları gözünün önüne getireceksin oynatmayaksın onu.Uğurun iyiniyetine rağmen artık ayaklarının gitmediğini göreceksin.Pas yapamadan 5 forvet oynamayacaksın.Transferde bek lazımsa takıma bek aldıracaksın.Futbolcularla iyi ilişkiler kuracaksın ki suratına küfür yiyip sarılmayacaksın.Biz zaten bazı acizlikleri gördüğümüz için burda yazıyoruz.Sivasspor iyi takım ve içinde bulunduğu durumu haketmiyor diyoruz.Bunun nedeni hocanın futbolu bi ben bilirim tavrı.Haa bi de yönetimin sanki teknik direktörlere kıran girmiş tavrını da anlamıyorum.Aman Rıza canım Rıza tavrı da yanlış.Sonra bir tribün kol hareketi yiyor.Sivaslıysan al alt yapıda bize hersene 2 futbolcu yetiştir biz de senin heykelini dikelim.Kısaca bu takım iyi takımdı.ama her demecinde yönetimi elestirmesine rağmen yönetim hocaya iyi bir kadro vermişti.Ama hiç kimse bu forumlarda bile bu takım iyi takım diyemedi.Hocaları yakınıyordu çünkü kadrodan önce.Bugün bu takıma 2 iyi bek ve devamlılığı olan teknik bir orta saha al ,ayrık otlarını gönder yine kafaya oynar.Yönetim yine Rıza beyin ağzına bakıp o benim arkamda ben önun arkasındayım muhabeti ile geçirilse seneyede yine son haftalarda düşme potasında oluruz.Çünkü biz zaten zihniyet nedeniyle düşme potasındayız.İllada Rıza hoca gitsin de demiyoruz aslında herkes zihniyetini ve hatalarını gözden geçirsin diyoruz belki.Gerçi klup çiftlik şeklinde yapılandırılmış olabilir dıştan ama aslında kimsenin çiftliği olmadığını herkesin bilmesi lazım biz onu diyoruz.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.04.2013, 08:00   #198
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İnsanlar "ender kendini geliştirme hikayeleri"ne aracı olan teknik direktörlerini başarılı olarak hatırlar..

Lige gol kralı çıkarmayı geçtim, altyapıdan bir tane bile doğru düzgün futbolcuyu A takıma taşıyamayan Rıza Çalımbay'ı ise kim başarılı olarak hatırlayacak ?

Ama Türkiye kupasını alırız inşallah, o zaman özürümüzü de dileriz Rıza Çalımbay'dan.
Haklisiniz. Su kupa gelsin yuzumuz kara ciksin farketmez ama gelsin rizaya raziyim ben. Tarihe gecer iste o zaman
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.04.2013, 08:51   #199
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tekdoktiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya hoca uzun soluklu olmalısın sen şu kamilmi ne oynatma artık********* takım onkişi oynuyor sen gömüyonmu

Bu ne simdi?? Kamil yüzünden mi 10 kisi kaliyorus?? vah vah vah ......

.....demmeki ben baska maclari seyrediyorum

NOT: Hafta Sonu RIZA ve HAYRETTINE Küfür edinler HELAL OSUN.....
iste böyle Taraftar lazim bize yoksa bizim Takim da deysik bisey YOK!!!

Az önce Lig Tv Rizanin aciklama baktim ve sadece GÜLIYORUM....
Sezon sonu RIZA ISTIFA ETSIN YETER ARTIK!!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.04.2013, 09:03   #200
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1580 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bu ne simdi?? Kamil yüzünden mi 10 kisi kaliyorus?? vah vah vah ......

.....demmeki ben baska maclari seyrediyorum

NOT: Hafta Sonu RIZA ve HAYRETTINE Küfür edinler HELAL OSUN.....
iste böyle Taraftar lazim bize yoksa bizim Takim da deysik bisey YOK!!!

Az önce Lig Tv Rizanin aciklama baktim ve sadece GÜLIYORUM....
Sezon sonu RIZA ISTIFA ETSIN YETER ARTIK!!!!
Kamilin maçtan alınışındaki yaptığı hareketleri ya görmüyorsun veya görmemezlikten geliyorsun.

Bu takımın hocasına ve futbolcusuna eleştiriyi kabul edebilirim ama küfürü asla kabul etmem. Hiçbir Sivaslı hatası yanlışı ne olursa olsun hocasına futbolcusuna küfür edemez etmemeli.

Senin burada küfür edenlere helal olsun demen nekadar saçma bir cümle olmuş yakıştıramadım.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
etti, hoca, rıza, İstifa